• europages
 • >
 • ŞİRKETLER - TEDARİKÇİLER - YÜKÜMLÜLER
 • >
 • i̇ğne yapraklılar (kozalaklılar)

Sonuçlar

İğne yapraklılar (kozalaklılar) - Ithalat/Ihracat

 1. TECHSEALAB

  Fransa

  Verified by europages badge

  Bir Breton şirketi olan TECHSEALAB, deniz ve kara bitkileri biyoteknolojisinde uzmanlaşmıştır. TECHSEALAB, şunlara olanak sağlayan teknolojileri uygular: - titizlikle seçilmiş ham maddelerden ve Finistère'nin güney ucunda bulunan istisnai bir tesisten sıvı, katı veya krem ​​formundaki orijinal varlıkların (kendi teknolojilerimizden elde edilen varlıklar) geliştirilmesi, - bitmiş ürünlerin formülasyonu ağırlıklı olarak tarım pazarına yöneliktir. TECHSEALAB, algleri ve bitkileri teşvik ederek doğal alternatifler sunar. Bu doğal alternatifler, dünya çapındaki müşterilerimizin ihtiyaçlarını karşılıyor ve bu da bizim uluslararası bir boyut sergileme arzumuzu gösteriyor. TECHSEALAB ürünleri, tarla bitkileri için olduğu kadar aynı zamanda üzüm bağları, fidanlıklar, fidecilik, bahçecilik vb. için de tasarlanmıştır...

  Tüm ürünler arasında "i̇ğne yapraklılar (kozalaklılar)"

 2. ENTREPRENEUR NAUMENKO V.F. CO.

  Ukrayna

  ENTREPRENEUR NAUMENKO V.F. CO., yılında kurulan ve İthalat/İhracat - Ağaç sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. İğne yapraklılar (Kozalaklılar), Yarım boru şeklinde filmler, Geniş yapraklı ağaç, İğne yapraklılar (Kozalaklılar), Sert ağaçtan doğranmış kütük sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Romny, Ukrayna 'de bulunmaktadır.

 3. CENTRUM OGRODNICZE OGRÓD ŚLĄSKI

  Polanya

 4. SZKÓŁKA DRZEW I KRZEWÓW OZDOBNYCH "LARIX''

  Polanya

  SZKÓŁKA DRZEW I KRZEWÓW OZDOBNYCH "LARIX'', yılında kurulan ve İğne yapraklılar (Kozalaklılar) sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Geniş yapraklı ağaç, Kozalaklı ağaçlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Stryków, Polanya 'de bulunmaktadır.

 5. BOOMKWEKERIJEN ARBOR

  Belçika

  BOOMKWEKERIJEN ARBOR, yılında kurulan ve Fidanlık ve ormancılık sektöründe faaliyet gösteren bir. Geniş yapraklı ağaçlar ve çalılıklar, İğne yapraklılar (Kozalaklılar), Geniş yapraklı ağaçlar ve çalılıklar, İğne yapraklılar (Kozalaklılar) sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Houtvenne, Belçika 'de bulunmaktadır.

Office Building Outline icon
İşletmeniz için bir sayfa
Bunu görüyor musunuz? Potansiyel müşterileriniz de görüyor. europages sitesinde görünür olabilmek için bize katılın.
 1. RASADNIK DJERA

  Sırbistan

  RASADNIK DJERA, yılında kurulan ve Fidanlık ve ormancılık sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Fidanlık bitkileri, İğne yapraklılar (Kozalaklılar), kabuk yapraklı bitkiler, Fidanlık bitkileri, İğne yapraklılar (Kozalaklılar) sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Veliki Siljegovac, Sırbistan 'de bulunmaktadır.

 2. SAKARYA BOTANIK SAN. VE TIC. A.Ş.

  Türkiye

  Sakarya Botanik A.Ş. Sakarya Fidancılık A.Ş. tarafından üretilmiş olan bitkileri teknolojik ekipmanlarla saksılayarak kullanıma hazır hale getirmekle birlikte, Türkiye ve Yurt dışına bitki pazarlamaktadır. 17 hektar alana kurulmuş olan Türkiye’nin en modern ve en büyük fidanlık tesisini işletmektedir. Şirket bünyesinde 10.000m2 Sera alanı, 1.500 m2 kapalı bitki saksılama hangarı, 5.000m2 Gölgelik ve Otomatik sulama sistemleri ile bitki sağlığının gerektirdiği her türlü donanım bulunmaktadır. Fidanlıkta Yıllık 1.500.000 adetin üzerinde saksılı bitki üretip pazarlayarak Türkiye’nin en büyük bitki ihracat firması olma özelliğini sürdürmektedir.

 3. ALTITUDE 500 SA

  Belçika

  ALTITUDE 500 SA, yılında kurulan ve Fidanlık ve ormancılık sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. İğne yapraklılar (Kozalaklılar), noel ağaçları, İğne yapraklılar (Kozalaklılar), kozalaklı ağaç fideleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Neufchateau, Belçika 'de bulunmaktadır.

 4. PERFECT GREEN - CHOINKI.COM

  Polanya

  PERFECT GREEN - CHOINKI.COM, yılında kurulan ve İğne yapraklılar (Kozalaklılar) sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. noel ağaçları, kozalaklı ağaç fideleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Tychowo, Polanya 'de bulunmaktadır.

 5. GOSPODARSTWO SZKÓŁKARSKIE ANDRZEJ KRZYSIAK

  Polanya

  GOSPODARSTWO SZKÓŁKARSKIE ANDRZEJ KRZYSIAK, yılında kurulan ve Fidanlık ve ormancılık sektöründe faaliyet gösteren bir Multi-Category şirketidir. dayanıklı yapraklı funda fideleri, kozalaklı ağaç fideleri, fundalar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Spiczyn, Polanya 'de bulunmaktadır.