• europages
 • >
 • ŞİRKETLER - TEDARİKÇİLER - YÜKÜMLÜLER
 • >
 • i̇nşaat alanları kulübeleri

Sonuçlar

İnşaat alanları kulübeleri - Ithalat/Ihracat

 1. CO.ED S.R.L.

  İtalya

 2. CRISAFI GIUSEPPE

  İtalya

 3. EILAND S.R.L.

  İtalya

  EILAND S.R.L., yılında kurulan ve Prefabrik yapılar sektöründe faaliyet gösteren bir. İnşaat alanları kulübeleri, Prefabrik kabinler, kulübeler ve bungalovlar, İnşaat alanları kulübeleri, Prefabrik kabinler, kulübeler ve bungalovlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Schio, İtalya 'de bulunmaktadır.

 4. ELETTRINI LUIGI ADELINO & C.

  İtalya

  ELETTRINI LUIGI ADELINO & C., yılında kurulan ve Prefabrik yapılar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. İnşaat alanları kulübeleri, Prefabrik kabinler, kulübeler ve bungalovlar, İnşaat alanları kulübeleri, Prefabrik kabinler, kulübeler ve bungalovlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Bovolone, İtalya 'de bulunmaktadır.

 5. F.LLI RANDAZZO CALOGERO & VINCENZO S.N.C.

  İtalya

  F.LLI RANDAZZO CALOGERO & VINCENZO S.N.C., yılında kurulan ve Prefabrik yapılar sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. İnşaat alanları kulübeleri, Prefabrik kabinler, kulübeler ve bungalovlar, İnşaat alanları kulübeleri, Prefabrik kabinler, kulübeler ve bungalovlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Capannori, İtalya 'de bulunmaktadır.

Office Building Outline icon
İşletmeniz için bir sayfa
Bunu görüyor musunuz? Potansiyel müşterileriniz de görüyor. europages sitesinde görünür olabilmek için bize katılın.
 1. COSTA BOX S.N.C. DI COSTA F. & G.

  İtalya

 2. PREFABBRICATI FORESI S.R.L.

  İtalya

  PREFABBRICATI FORESI S.R.L., yılında kurulan ve Prefabrik yapılar sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. İnşaat alanları kulübeleri, Prefabrik kabinler, kulübeler ve bungalovlar, İnşaat alanları kulübeleri, Prefabrik kabinler, kulübeler ve bungalovlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Morrovalle, İtalya 'de bulunmaktadır.

 3. PARK MOLENHEIDE

  Belçika

  PARK MOLENHEIDE, yılında kurulan ve Prefabrik kabinler, kulübeler ve bungalovlar sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. kamp – bungalovlar, kırsal kamp alanları, bungalolar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Houthalen-Helchteren, Belçika 'de bulunmaktadır.