• europages
 • >
 • ŞİRKETLER - TEDARİKÇİLER - YÜKÜMLÜLER
 • >
 • i̇nşaat ve mühendislik danışmanlığı

Sonuçlar

İnşaat ve mühendislik danışmanlığı - Ithalat/Ihracat

 1. E4E ENGINEERS FOR ENGINEERS GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  Tecrübeli ve yüksek motivasyonla çalışan mühendislerimiz uygulamalar, spesifikasyonlar, malzemeler ve normlar için ihtiyaç duyduğunuz bilgileri dünya çapındaki ürün ve yöntem teklifinden sunar ve ayrıca bunları niteliklendirir (örn. referens sorguları ile) ve bunları tekniğe uygun olarak ve rahat görünecek şekilde sunar. e4e mühendisleri ürünlerin tutumunu sizin uygulamalarınızda simüle edebilir ve bunların uyumu hakkında değerli bilgiler verebilir. Yapı parçalarının, yapı gruplarının ve sistemlerin bilgisayar destekli fonksiyon ve güç analizi işimiz önemli bir parçasıdır. Geliştirici ve imalatçı iş ortağı olarak her önceden belirleme işlemi için önemli karar verme bilgileri sunuyoruz. Bizimle birlikte henüz ilk prototip üretilmeden önce optimize edilmiş bir ürün elde edersiniz.

 2. RHP TECHNOLOGY GMBH

  Avusturya

  Verified by europages badge

  Gelişmiş özelliklere sahip yeni malzeme türleri söz konusu olduğunda, RHP-Technology GmbH doğru muhataptır. Ana enstrümanımız PULVERTEKNOLOJİ'dir. Geleneksel teknolojilere ek olarak, jeneratif üretim (3D baskı), son yıllarda bilgi birikimimizi yoğun bir şekilde genişlettiğimiz RHP Technology'de gelecekteki inovasyonun ana itici güçlerinden biridir. Özellikle özelleştirilmiş bileşimlerde püskürtme hedefleri mi arıyorsunuz? RHP Technology, endüstriyel kaplama merkezleri, üniversiteler, Ar-Ge tesisleri ve çok daha fazlasından oluşan küresel ağımız dahilinde ince film kaplamalar için püskürtme hedefleri tedarik etmektedir. Malzemeler. Kusursuz. 1994'ten beri besteleniyor. O zamandan beri şirket, 4 kişilik bir sıcak pres araştırma grubundan yenilikçi toz teknolojileri ve akıllı malzeme geliştirmeleri konusunda dünyaca tanınan bir şirkete dönüştü. Bugün RHP'nin merkezi Avusturya'nın Seibersdorf kentindedir ve ikinci bir lokasyonu da Avusturya'nın yenilikçi malzemeler, uzayla ilgili ürünler ve akıllı üretim merkezi olan TFZ Wiener Neustadt'tadır. Uydu ve gazete ürünleri için Hof am Leithaberge'de ayrı bir lokasyon işletilmektedir. RHP, 50 bilim insanı ve mühendisten oluşan uluslararası ekibiyle 100'den fazla müşteri ve araştırma projesinde aktif olarak yer almakta ve en son teknolojinin de ötesinde inovasyona büyük önem vermektedir.

 3. FEHRMANN GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  FEHRMANN Materials, en yüksek talep ve gereksinimler için endüstriyel yüksek performanslı alüminyum anlamına gelir. Diğer tedarikçiler için 3D baskı, döküm ve ekstrüzyon uygulamaları için yüksek performanslı alüminyum alaşımları geliştiriyor ve bunları kum döküm parçaların endüstriyel üretiminde kullanıyoruz. Tek durak noktası olarak FEHRMANN Materials, takım çeliği tozu (1.2709), paslanmaz çelik tozu 316L, AlSi10Mg, TiAl6V4 alaşım tozu (ince / kaba) ve CoCr tozu gibi yerleşik 3D baskı metal tozlarının dağıtımını yapmaktadır. Miktarları artırarak, optimize edilmiş depolama ve kalite güvencesi ile birlikte, uluslararası ticaretin avantajlarını müşterilerimizin bulunabilirlik ve kalite talepleriyle birleştiriyor ve endüstriyel 3D baskıyı teşvik ediyoruz. Bir diğer odak noktamız ise yüksek performanslı alaşımlar olarak adlandırılan özel mekanik özelliklere sahip kendi alüminyum alaşımlarımızın (AlMgty®) geliştirilmesidir. Bunlar döküm (kum, sabit kalıp ve basınçlı döküm), ekstrüzyon ve katkılı üretim / 3D baskı (LPBF/SLM ve DED) için uygundur. Alüminyum alaşımları konusunda uzman olarak güvenilirlik ve kaliteyi temsil ediyoruz. Amacımız her zaman müşterilerimiz için katma değer yaratmaktır. Kişiye özel çözümler, onlarca yıllık kullanım için en iyi kalite ve en zorlu gereksinimler için bile mükemmel tavsiyeler. Yeni bir çığır açmayı seviyoruz. "Yapamam" mı? - Göreceğiz.

 4. LE SUR MESURE INDUSTRIEL

  Fransa

  Verified by europages badge

  LE SUR MESURE INDUSTRIEL, yılında kurulan ve Endüstriyel danışmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Otomasyon - Danışmanlık, Endüstriyel mühendislik danışmanları, Otomasyon - Danışmanlık, bilimsel cihaz ve enstrümanlar, 3D tasarım, araştırma geliştirme, 3 boyutlu mobilyalar, Dijital modeller, özel makineler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Thaon Les Vosges, Fransa 'de bulunmaktadır.

 5. TOMECH SOLUTIONS

  Romanya

  Verified by europages badge

  TOMECH SOLUTIONS, yılında kurulan ve Genel mekanik ürünler - Sipariş üzerine işler sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Endüstriyel mühendislik danışmanları, Sanayi atıkların idaresi, Endüstriyel danışmanlar, Dizayn - Danışmanlık, 3D tarayıcı, Mühendislik - endüstri alanıyla ilgili müteahhitler, makina mühendisliği, Endüstriyel mühendislik danışmanları, inşaat mühendisliği sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Satu Mare, Romanya 'de bulunmaktadır.

Office Building Outline icon
İşletmeniz için bir sayfa
Bunu görüyor musunuz? Potansiyel müşterileriniz de görüyor. europages sitesinde görünür olabilmek için bize katılın.
 1. IDEASIGN

  Belçika

  Verified by europages badge

  IDEASIGN, yılında kurulan ve Endüstriyel dizayn sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Dizayn - Danışmanlık, Eco-design tasarım bürosu, Eko-tasarım dizayn ajansı, tasarım etüt bürosu, Mobilya tasarımı, Mühendislik ve tasarım, 3D prototip, 2D ve 3D plan yapımı, Dizayn - Danışmanlık sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Liège, Belçika 'de bulunmaktadır.

 2. SASU BET CETEBA LTD

  Fransa

  Verified by europages badge

  SASU BET CETEBA LTD, yılında kurulan ve Beton yapılar sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Mimarlar - danışmanlar, İnşaat ve mühendislik danışmanlığı, Bina kalıp taşaronları, Bina inşaatı, büyük iş hacimli inşaat çalışmalarında danışmanlık, Betonarme, genel renovasyon işleri, Mimarlar - danışmanlar, İnşaat ve mühendislik danışmanlığı sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Paris, Fransa 'de bulunmaktadır.

 3. S.M. TECHNOLOGIC GROUP S.R.L.

  İtalya

  Verified by europages badge

  S.M. TECHNOLOGIC GROUP S.R.L., yılında kurulan ve Endüstriyel ekipmanlar onarımı sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Endüstriyel sistemler - Montaj ve demontaj, Endüstriyel sistemler - Tasarım/Planlama, Endüstriyel bakım, arazi düzeltme çalışmaları sektöründe araştırma ve geliştirmeler, elektrik tesisatları yerleştirilmesi ve bakımı, Endüstriyel sistemler - Montaj ve demontaj, tesisat metal yapıları montajı, Endüstriyel sistemler - Tasarım/Planlama, özel teknolojik ve endüstriyel tesisler için mühendislik incelemeleri ve mühendislik sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Pian Camuno, İtalya 'de bulunmaktadır.

 4. EDMUND OPTICS GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  EDMUND OPTICS GMBH, yılında kurulan ve Optik - Cihazlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. optik prizmalar, optik filtreler, optik aynalar, teknik danışmanlık, düzeltilmiş gereçler, mühendislik hizmeti sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Mainz, Almanya 'de bulunmaktadır.

 5. START PROJECT ENGINEERING SRL

  İtalya

  Verified by europages badge

  START PROJECT ENGINEERING SRL, yılında kurulan ve Endüstriyel mühendislik danışmanları sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Bilgisayar mühendisliği, Endüstriyel prototipler, Yazılım oluşturma ve geliştirme, Robotik, Otomasyon - Sistemler ve cihazlar, sınai otomasyon, START PROJECT ENGINEERING, mühendis ve mühendislik kuruluşları, Bilgisayar mühendisliği sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Francavilla Al Mare, İtalya 'de bulunmaktadır.

 1. ANTARES LIFE CYCLE SOLUTIONS GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  ANTARES LIFE CYCLE SOLUTIONS GMBH, yılında kurulan ve İş makineleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Çikolata endüstrisi için kalıplar, çeşitli mühendislikler, teknik danışmanlık, ticari taşıtlar, dökme demir parçası sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Mannheim, Almanya 'de bulunmaktadır.

 2. GURIS INSAAT VE MUHENDISLIK A S

  Türkiye

  GURIS INSAAT VE MUHENDISLIK A S, yılında kurulan ve İnşaat ve mühendislik danışmanlığı sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Şirket, Ankara, Türkiye 'de bulunmaktadır.

 1. ARCEA

  Belçika

  ARCEA, yılında kurulan ve İnşaat ve mühendislik danışmanlığı sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Şehir planlamacılığı - Teknik bürolar, Mimarlar - danışmanlar, Şehir planlamacılığı - Teknik bürolar, kent düzenlemesi, çevre mühendisliği ve mühendislik incelemeleri, Mimarlar - danışmanlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Mons, Belçika 'de bulunmaktadır.

 2. INGENIEURBÜRO STEFANO GONZO

  İtalya

  INGENIEURBÜRO STEFANO GONZO, yılında kurulan ve İnşaat ve mühendislik danışmanlığı sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. tasarım ve mühendislik ofisi, otel ve restoranlar için mühendislik incelemeleri ve mühendislik sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Lana, İtalya 'de bulunmaktadır.

 3. IJAM ENGENHARIA

  Portekiz

  IJAM ENGENHARIA, yılında kurulan ve İnşaat ve mühendislik danışmanlığı sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. malzeme danışmanı, inşaat mühendisliği, özel binalar için mühendislik incelemeleri ve mühendislik, mühendislik hizmeti sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Braga, Portekiz 'de bulunmaktadır.

 4. CIVIL & STRUCTURAL ENGINEERING SARL

  Fas

  CIVIL & STRUCTURAL ENGINEERING SARL, yılında kurulan ve İnşaat ve mühendislik danışmanlığı sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. çalışmaların komple yönetimi, İnşaat mühendisliği sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Tangiers, Fas 'de bulunmaktadır.

 5. ASOTEP

  Belçika

  ASOTEP, yılında kurulan ve İnşaat ve mühendislik danışmanlığı sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Endüstriyel sistemler - Tasarım/Planlama, Boru hatları, Endüstriyel sistemler - Tasarım/Planlama, Boru hatları, metal doğrama işleri, Mühendislik - Tubature sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Genk, Belçika 'de bulunmaktadır.

 6. TEKNOTES MUHENDISLIK INSAAT TAAHHUT TICARET VE SANAYI A S

  Türkiye

 7. AMP CONSULTANTS

  Birleşik Krallık

  AMP CONSULTANTS, yılında kurulan ve İnşaat ve mühendislik danışmanlığı sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Çelik, yapısal, inşaat mühendisliği sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Darlington, Birleşik Krallık 'de bulunmaktadır.

 8. DE BARI ISABELLA

  İtalya

 1. CONSULJETO, LDA

  Portekiz

  CONSULJETO, LDA, yılında kurulan ve İnşaat ve mühendislik danışmanlığı sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. özel binalar için mühendislik incelemeleri ve mühendislik, bina atıkları toplanması sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Abrantes, Portekiz 'de bulunmaktadır.

 2. MAZEN SALAMAH CONSTRUCTION EST.

  Ürdün

  MAZEN SALAMAH CONSTRUCTION EST., yılında kurulan ve İnşaat ve mühendislik danışmanlığı sektöründe faaliyet gösteren bir Taşeron şirketidir. Mühendislik - Danışmanlık toplulukları, mermer taş ocağı malları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Sweileh, Ürdün 'de bulunmaktadır.

 3. ADISON IPD

  Birleşik Krallık

  ADISON IPD, yılında kurulan ve İnşaat ve mühendislik danışmanlığı sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. büyük binaların tasarımı ve inşası, inşaat mühendisliği sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Dunstable, Birleşik Krallık 'de bulunmaktadır.

 4. SIMON & CHRISTIANSEN

  Lüksemburg

  SIMON & CHRISTIANSEN, yılında kurulan ve Endüstriyel mühendislik danışmanları sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. İnşaat ve mühendislik danışmanlığı, inşaat mühendisliği, İnşaat ve mühendislik danışmanlığı, metal doğrama işleri, yeşil koruma mühendisliği sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Capellen, Lüksemburg 'de bulunmaktadır.

 5. SWECO GMBH

  Almanya

  SWECO GMBH, yılında kurulan ve İnşaat ve mühendislik danışmanlığı sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. mühendislik şirketleri, tasarım ve mühendislik ofisi, mimari kabine sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Bremen, Almanya 'de bulunmaktadır.

 6. SETESCO

  Belçika

  SETESCO, yılında kurulan ve İnşaat ve mühendislik danışmanlığı sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Endüstriyel danışmanlar, Kalite Kontrol - İnşaat ve bayındırlık işleri, İnşaat mühendisliği, Endüstriyel danışmanlar, Kalite Kontrol - İnşaat ve bayındırlık işleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Bruxelles, Belçika 'de bulunmaktadır.

 7. HIK YAPI

  Türkiye

  1975 yılında inşaat sektöründe faaliyetlerine başlayan Kabaoğlu İnşaat Ltd. Şti. kurumsallaşmış yapısı ve çağdaş teknolojiye egemen, eğitimli kadrosu ile konut inşaatında dünya standartlarında hizmet sunmayı prensip edinerek, kuruluşundan bu yana birçok projeye imza atmıştır. Güvenilir, estetik, kaliteli üretimi hedefleyen firma; lüks konut, site, villa inşaatında ve gayrimenkul faaliyetlerinde uzmanlaşmıştır. 2013 yılında Hik Yapı ismiyle güncellenen şirket, nitelikli yapı anlayışını, kusursuz alt yapı sistemleriyle birleştirir, yılların deneyimini insana saygı ilkesiyle buluşturur. Hik Yapı, deneyimli gayrimenkul uzmanlarının rehberliğinde alıcı ve satıcının memnuniyetini gözeten ve gayrimenkul sektörüne profesyonel bir soluk getiren farklı hizmet anlayışını sürdürmektedir. Uluslararası standartlara uygun teknolojik ekipmanlarla konut inşaa eden Hik Yapı İnşaat, modern mimariyi geleneksel değerlerle birleştirerek kalıcı yapılar yaratır. Estetik ve konforu tasarımla birleştirerek, huzurlu ve güvenli yaşam alanları yaratırken teknolojinin tüm olanaklarını kullanır. İnşaat sektöründe 40. yılına ulaşan Hik Yapı İnşaat bu tecrübesiyle başarısını sürdürme hedefini taşımaktadır. Hik Yapı İnşaat; hızlı üretim anlayışı, kalitesi ve güvenilirlik anlayışı ile projelerini devam ettirmektedir.

 8. MASIA GIOVANNI

  İtalya

  MASIA GIOVANNI, yılında kurulan ve İnşaat ve mühendislik danışmanlığı sektöründe faaliyet gösteren bir. Hukuk danışmanlığı, Parklar ve bahçeler - danışmanlar, Hukuk danışmanlığı, Parklar ve bahçeler - danışmanlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Porto Torres, İtalya 'de bulunmaktadır.

 9. INFRABIZ INC.

  Kanada

  INFRABIZ INC., yılında kurulan ve İnşaat ve mühendislik danışmanlığı sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. konteyner gemileri, vergi danışmanlığı sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Toronto, Kanada 'de bulunmaktadır.

 10. AGORA' INTERPROFESSIONAL CONSULTING

  İtalya

Fiyat Teklifi Talebi

Tek bir talep oluşturun ve doğrulanmış tedarikçilerden birden fazla teklif alın.

 • Yalnızca ilgili tedarikçiler
 • Veri gizliliği uyumlu
 • 100% ücretsiz