• europages
 • >
 • ŞİRKETLER - TEDARİKÇİLER - YÜKÜMLÜLER
 • >
 • i̇nşaat- kaldırıcı ve asansörleri

Sonuçlar

İnşaat- kaldırıcı ve asansörleri - Ithalat/Ihracat

 1. LÖDIGE INDUSTRIES GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  Lödige Industries Grubu 1948 yılında kurulmuştur ve Hong Kong, Londra, New York ve Doha (Katar) şehirlerinde bağımsız ofislere ve sayısız bağlı şirketlere sahiptir. Aile şirketinin şu anda dünya çapında 900 çalışanı bulunuyor ve bunların üçte biri Almanya'da çalışıyor. Lödige, geniş bir sektörel yelpazede konveyör teknolojisi çözümleri sunar ve lojistik işleri için kompleks malzeme akışı sistemlerinde uzmandır. Şirket, kargo işleme terminalleri alanında dünya piyasasında liderdir. Ürün yelpazesinde yük asansörleri, binek araç asansörleri, vinçler ve depolama ve alma ünitelerinden tam otomatik araç park sistemleri, havayolu kargo sistemleri ve depo yönetimi için yazılım çözümlerine kadar engelsiz yapı (merdiven asansörleri, platform asansörleri) çözümleri yer alır. Lödige servisi Lödige ve diğer üreticilerin asansör, vinç ve endüstriyel sistemleri için bakım, modernizasyon, onarım ve yedek parçalarını kapsar.

 2. LAWECO MASCHINEN- UND APPARATEBAU GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  Yüksek kaliteli kaldırma sistemlerinden oluşan geniş ürün yelpazesi, kalite ve mükemmel müşteri servisi LAWECO'yu tüm Avrupa'da birinci sınıf bir çözüm ortağı haline getirdi. En farklı sektörler için tesis kaldırma platformlarının tasarımı ve üretimi ve müşteriyle özel tasarımların gerçekleştirilmesi LAWECO'nun hizmet teklifinin ayrılmaz parçalarıdır. LAWECO tüm kaldırma talepleri için tesis kaldırma platformları, yassı liftli kaldırma platformları, milli kaldırma platformları, itme zincirli kaldırma platformları, kayışlı kaldırma platformları ve yükleme/kaldırma platformlarının yanı sıra uçağı uçuşa hazırlama cihazları için geleneksel bir marka haline gelen CARGO MASTER'i sunar. Ürünlerimiz: Kaldırma tezgahları, kaldırma platformları, makaslı kaldırma platformları, kayışlı kaldırma platformları, itme zincirli kaldırma platformları

 3. LEMM MASCHINENBAU GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  LEMM Maschinenbau, 50 yılı aşkın bir süredir kağıt, film, ambalaj ve gıda endüstrilerindeki rulo taşıma sistemleri alanında dünya çapında bir tedarikçidir. Ayrıca, tahrik ve vana endüstrisi için konsollar, kaplinler, mil uzatmaları ve gaz kelebeği vanalarının üretimi 20 yıldan fazla bir süredir devam etmektedir. Modern makine parkımız sayesinde, tornalama ve frezeleme alanındaki zorlu talepleri her zaman karşılayabilecek durumdayız. DIN ISO 9001: 2015 bir şirket olarak müşteri odaklı bir kalite politikası, kurumsal felsefemizin ayrılmaz bir parçasıdır. Nitelikli uzmanlarımız sayesinde, size her zaman özel çözümler için münferit danışmanlık ve destek sağlayabilmekteyiz.

 4. TAWI

  İsveç

  Verified by europages badge

  Piab Ergonomik Taşıma Bölümü, TAWI markası altında güvenli ve ergonomik kaldırma için eksiksiz çözümler sunmaktadır. Gıda üretiminden ahşap endüstrisine kadar her konuda çok çeşitli kaldırma çözümleri sunuyoruz. Kaldırma ekipmanımız, kutu ve çuvallardan peynir ve ön camlara kadar her şeyin üstesinden gelir. Ağır varilleri, geniş panelleri ve daha fazlasını çeviriyor, eğiyor ve döndürüyoruz. Çözümlerimiz arasında vakumlu kaldırıcılar, kaldırma arabaları, vinçler, vinç sistemleri ve mobil kaldırıcılar bulunmaktadır.

 5. FABOC DUE S.R.L.

  İtalya

  Verified by europages badge

  Faboc Due mimari bariyerlerin yıkılması için kullanılan makineler üreten en önemli İtalyan firmalarından biridir. Faboc Due, bireysel müşterilerden büyük firmalara, sınırlı motor becerilerine sahip kişilere farklı erişim çözümleri sunma kapasitesine sahiptir. Platformlu merdiven asansörleri, koltuklu merdiven asansörleri ve kaldırma Platformları (mini asansörler, taşıyıcı ekipmanlar), hem iç hem de dış mekanda kullanıma uygun merdiven türleri için ve tüm gereksinimlere yanıt vermek üzere tasarlanan ve kişiselleştirilen tesisatlar.

Office Building Outline icon
İşletmeniz için bir sayfa
Bunu görüyor musunuz? Potansiyel müşterileriniz de görüyor. europages sitesinde görünür olabilmek için bize katılın.
 1. VENTZKI GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  VENTZKI GMBH, yılında kurulan ve Kaldırıcı ekipmanlar- asansörler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Kaldırma ekipmanları, eklemli kaldırma masaları, hava platformları, kaldırma platformları, oto krikoları, platform kaldıraçlar, kaldırma tesisatı, kaldırıcı ayaklar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Eislingen, Almanya 'de bulunmaktadır.

 2. LOCA-GRUE

  Belçika

  Verified by europages badge

  LOCA-GRUE, yılında kurulan ve Endüstriyel ekipmanların kiralanması sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Vinç ve taşıma köprüsü, Kaldırıcının sepeti, Yük vagonlarına takılan vinçler, Yük asansörü, Vinç ve taşıma köprüsü, Kaldırıcının sepeti, vinç, vinç kiralama, Yük vagonlarına takılan vinçler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Waterloo, Belçika 'de bulunmaktadır.

 3. LEADER PIATTAFORME AEREE

  İtalya

  Verified by europages badge

  LEADER PIATTAFORME AEREE, yılında kurulan ve Asansör/kaldırma tertibatı platformları sektöründe faaliyet gösteren bir Perakendeci şirketidir. Kaldırıcının arka kapağı, hava platformları, güvenlik merdiveni, Kaldırıcının arka kapağı, vinç kamyon, vinçli kamyon kiralanması, elevatör ve taşıyıcı kiralanması, kaldırma platformları, ticari malları kaldırma için ekipmanlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Reggio Nell'emilia, İtalya 'de bulunmaktadır.

 4. VICINI & C. SRL

  İtalya

  Verified by europages badge

  VICINI & C. SRL, yılında kurulan ve İnşaat, kaldırıcı ve asansörleri sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Asansör, Yük asansörü, ticari malları kaldırma için yük kaldırıcılar, asansör kapıları, Asansör, Yük asansörü, metal asansör kapıları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Concorezzo, İtalya 'de bulunmaktadır.

 5. WEISEL GABELSTAPLER + TRANSPORTE GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  WEISEL GABELSTAPLER + TRANSPORTE GMBH, yılında kurulan ve Yük arabaları asansörleri sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Kaldırıcının sepeti, tekerlik test tankları, özel konvoy taşımacılığı, havacılı plaqtformlarının kiralanması, Kaldırıcının sepeti, lojistik, Özel nakliyat sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Gau-Algesheim, Almanya 'de bulunmaktadır.

 1. DEGIORGI E MACALLI S.R.L.

  İtalya

 2. EQUIPLEVA-EQUIPAMENTOS DE ELEVAÇAO E TRANSPORTE, LDA.

  Portekiz

  EQUIPLEVA-EQUIPAMENTOS DE ELEVAÇAO E TRANSPORTE, LDA., yılında kurulan ve İnşaat sanayi malzemeleri - Makine ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. Asansör/kaldırma tertibatı platformları, İnşaat, kaldırıcı ve asansörleri, Asansör/kaldırma tertibatı platformları, İnşaat, kaldırıcı ve asansörleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Maia, Portekiz 'de bulunmaktadır.

 1. G.M. S.R.L.

  İtalya

 2. ALFANO SERVICE S.R.L.

  İtalya

 3. ABS AUFZUGSSERVICE OHG

  Almanya

  ABS AUFZUGSSERVICE OHG, yılında kurulan ve Şantiyeler - Ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. İnşaat, kaldırıcı ve asansörleri, Teleferikler, koltuklu asansörler, asansör sistemleri, Asansörler ve yürüyen merdivenler, Asansör, İnşaat, kaldırıcı ve asansörleri, Teleferikler, koltuklu asansörler, asansör sistemleri, Asansörler ve yürüyen merdivenler, Asansör sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Fürth, Almanya 'de bulunmaktadır.

 4. LIFTMECHATRONIK JANSSEN & BECKER GMBH

  Almanya

  LIFTMECHATRONIK JANSSEN & BECKER GMBH, yılında kurulan ve Şantiyeler - Ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. İnşaat, kaldırıcı ve asansörleri, Makine aletleri - Metal İşleme, Teleferikler, koltuklu asansörler, asansör sistemleri, Asansörler ve yürüyen merdivenler, İnşaat, kaldırıcı ve asansörleri, Makine aletleri - Metal İşleme, Teleferikler, koltuklu asansörler, asansör sistemleri, Asansörler ve yürüyen merdivenler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Ellenz-Poltersdorf, Almanya 'de bulunmaktadır.

 5. A&P TREPPENLIFTE GMBH

  Almanya

  A&P TREPPENLIFTE GMBH, yılında kurulan ve Şantiyeler - Ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. İnşaat, kaldırıcı ve asansörleri, Malların taşınması için tekerlekli ekipmanlar, Teleferikler, koltuklu asansörler, asansör sistemleri, Asansörler ve yürüyen merdivenler, İnşaat, kaldırıcı ve asansörleri, Malların taşınması için tekerlekli ekipmanlar, Teleferikler, koltuklu asansörler, asansör sistemleri, Asansörler ve yürüyen merdivenler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Köln, Almanya 'de bulunmaktadır.

 6. CNC S.R.L.

  İtalya

 7. ICKES AUFZÜGE GMBH

  Almanya

  ICKES AUFZÜGE GMBH, yılında kurulan ve Şantiyeler - Ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. İnşaat, kaldırıcı ve asansörleri, Makine aletleri - Metal İşleme, Teleferikler, koltuklu asansörler, asansör sistemleri, Asansörler ve yürüyen merdivenler, İnşaat, kaldırıcı ve asansörleri, Makine aletleri - Metal İşleme, Teleferikler, koltuklu asansörler, asansör sistemleri, Asansörler ve yürüyen merdivenler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Kranzberg, Almanya 'de bulunmaktadır.

 8. KV AUFZÜGE UND LIFTSYSTEME

  Almanya

  KV AUFZÜGE UND LIFTSYSTEME, yılında kurulan ve Şantiyeler - Ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. İnşaat, kaldırıcı ve asansörleri, Makine aletleri - Metal İşleme, Teleferikler, koltuklu asansörler, asansör sistemleri, Asansörler ve yürüyen merdivenler, İnşaat, kaldırıcı ve asansörleri, Makine aletleri - Metal İşleme, Teleferikler, koltuklu asansörler, asansör sistemleri, Asansörler ve yürüyen merdivenler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Rödermark, Almanya 'de bulunmaktadır.

 1. DAMA S.R.L.

  İtalya

 2. OTIS GMBH & CO. OHG

  Almanya

  OTIS GMBH & CO. OHG, yılında kurulan ve Şantiyeler - Ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. İnşaat, kaldırıcı ve asansörleri, Makine aletleri - Metal İşleme, Metal şekillendirme makine aletleri - Parça ve aksesuarlar, Teleferikler, koltuklu asansörler, asansör sistemleri, İnşaat, kaldırıcı ve asansörleri, Makine aletleri - Metal İşleme, Metal şekillendirme makine aletleri - Parça ve aksesuarlar, Teleferikler, koltuklu asansörler, asansör sistemleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Regensburg, Almanya 'de bulunmaktadır.

 3. PRZEDSIEBIORSTWO USLUGOWO HANDLOWO PRODUKCYJNE PILAWA EUGENIUSZ PILAWA

  Polanya

  PRZEDSIEBIORSTWO USLUGOWO HANDLOWO PRODUKCYJNE PILAWA EUGENIUSZ PILAWA, yılında kurulan ve Özürlüler için cihaz ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Asansör, İnşaat, kaldırıcı ve asansörleri, Asansör, İnşaat, kaldırıcı ve asansörleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Kolobrzeg, Polanya 'de bulunmaktadır.

 4. CASTELL ARBEITSBÜHNEN GMBH

  Almanya

  CASTELL ARBEITSBÜHNEN GMBH, yılında kurulan ve İnşaat sanayi malzemeleri - Makine ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. İş makineleri, Kaldırıcı ekipmanlar- asansörler, Kaldırıcının sepeti, Kaba inşaat, İş makineleri, Kaldırıcı ekipmanlar- asansörler, Kaldırıcının sepeti, Kaba inşaat sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Koblenz, Almanya 'de bulunmaktadır.

 5. RIMA S.R.L.

  İtalya

 6. I.CO.FER. DI LEOTTA ROSARIO & C. S.N.C.

  İtalya

 7. LADEBORDWANDTECHNIK GBR

  Almanya

  LADEBORDWANDTECHNIK GBR, yılında kurulan ve Hafif metal yapılar sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. Kaldırıcı ekipmanlar- asansörler, Kaldırıcının sepeti, Garajlar ve servis istasyonları- ekipman ve sistemler, Teleferikler, koltuklu asansörler, asansör sistemleri, Kaldırıcı ekipmanlar- asansörler, Kaldırıcının sepeti, Garajlar ve servis istasyonları- ekipman ve sistemler, Teleferikler, koltuklu asansörler, asansör sistemleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Oststeinbek, Almanya 'de bulunmaktadır.

 8. VASCHETTI ROBERTO

  İtalya

 9. MAES ELÉVATEURS

  Belçika

  MAES ELÉVATEURS, yılında kurulan ve Kaldırıcı ekipmanlar- asansörler sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Kaldırıcının sepeti, Kaldırıcının sepeti, motorlu teleskopik sepetli vinçler, vinçli kamyon, tekerlik test tankları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Sombreffe, Belçika 'de bulunmaktadır.

 10. LINA - VERMIETUNGEN

  Almanya

  LINA - VERMIETUNGEN, yılında kurulan ve İş makineleri sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Vinç ve taşıma köprüsü, Kaldırıcı ekipmanlar- asansörler, Kaldırıcının sepeti, Kaba inşaat, Vinç ve taşıma köprüsü, Kaldırıcı ekipmanlar- asansörler, Kaldırıcının sepeti, Kaba inşaat sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Kerpen, Almanya 'de bulunmaktadır.

Fiyat Teklifi Talebi

Tek bir talep oluşturun ve doğrulanmış tedarikçilerden birden fazla teklif alın.

 • Yalnızca ilgili tedarikçiler
 • Veri gizliliği uyumlu
 • 100% ücretsiz
Filtreler

Sonuçlar

İnşaat- kaldırıcı ve asansörleri - Ithalat/Ihracat

Sonuç sayısı

1.207 Şirketler