• europages
 • >
 • ŞİRKETLER - TEDARİKÇİLER - YÜKÜMLÜLER
 • >
 • i̇nce borular için bağlantılar rakorlar - demirli metaller

Sonuçlar

İnce borular için bağlantılar rakorlar - demirli metaller - Ithalat/Ihracat

 1. HS UMFORMTECHNIK GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  HS Umformtechnik GmbH şirketi, 1997 yılında kurulduğundan bu yana sürekli büyüyen, orta büyüklükteki bir aile işletmesidir. Ne konuda söz vermişsek, onu yerine getiriyoruz Şirketimizin Grünsfeld-Paimar'daki merkezinde, 12.000 metrekarelik üretim alanında, motivasyonu yüksek yaklaşık 50 çalışanımız ve en modern makinelerle, yüksek kaliteli paslanmaz çelik boru dirsekleri, boru bağlantı elemanları, bağlantı istasyonları, emme sondaları, dallanma ve geçiş parçalarının yanı sıra özel parçaları, yetkin, hızlı ve gerektiğinde müşteriye özel, münferit olarak üretmekteyiz. Bunları yaparken, sadece müşterilerimiz için etkin problem çözümleri ve en iyi ürünleri değil, aynı zamanda iyi bir fiyat-performans oranı da sağlamaya özen gösteriyoruz. Bunlara ek olarak, yaklaşık 5000 metrekarelik üretim ve depolama alanlarımızda, tüm standart ölçülerdeki paslanmaz çelik boru dirsekleri ve boru bağlantı elemanlarının yanı sıra paslanmaz çelik boruları da sürekli olarak stokta bulunduruyoruz. Müşterilerimiz için bu sadece yüksek kalite değil, aynı zamanda kısa teslimat süreleri anlamına da gelmektedir.

 2. DIXON GROUP EUROPE LTD

  Birleşik Krallık

  Verified by europages badge

  Dixon Group Europe Ltd, Dixon Valve & Coupling Company şirketidir ve birçok sektörde farklı şirketlere 'doğru bağlantıyı' sağlamak amacıyla hortum, valf ve bağlantı parçaları üretmektedir. Dixon, Metal, Kompozit, Kauçuk, PTFE; Silikon ve diğer hortum parça ve gruplarının üreticisidir. Hava bağlantı parçaları, su kaplinleri, hortum kelepçeleri, hidrolik hortumlar, hortum ek ve parçaları, hijyenik valfler, hızlı bağlama-çözme kaplinleri, kalıp kelepçeleri, hidrolik boru ve tanker parçaları ve valf üretimi ve tedariği yapmaktayız.

 3. EL SALAM FOR TRADING & SUPPLY

  Mısır

  EL SALAM FOR TRADING & SUPPLY, yılında kurulan ve İnce borular için bağlantılar/rakorlar - Demirsiz metaller sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. Sızdırmaz kaynaklı ince borular - Demirli metaller, metalik ekleme bileziği, Sızdırmaz kaynaklı ince borular - Demirli metaller sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Cairo, Mısır 'de bulunmaktadır.

 4. G.A.M. AUTOMATIC INDUSTRIAL'S SYSTEM S.R.L.

  İtalya

  G.A.M. AUTOMATIC INDUSTRIAL'S SYSTEM S.R.L., yılında kurulan ve Sac ve borular sektöründe faaliyet gösteren bir Taşeron şirketidir. İnce borular için bağlantılar/rakorlar - Demirli metaller, İnce borular için bağlantılar/rakorlar - Demirsiz metaller, İnce borular için bağlantılar/rakorlar - Demirli metaller, İnce borular için bağlantılar/rakorlar - Demirsiz metaller sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Quarona, İtalya 'de bulunmaktadır.

 5. VIRGILIO CENA & FIGLI S.P.A.

  İtalya

  VIRGILIO CENA & FIGLI S.P.A., yılında kurulan ve İnce borular için bağlantılar/rakorlar - Demirli metaller sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. İnce borular için bağlantılar/rakorlar - Demirsiz metaller, İnce borular ve borular için plastik bağlantıları, İnce borular için bağlantılar/rakorlar - Demirsiz metaller, İnce borular ve borular için plastik bağlantıları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Brescia, İtalya 'de bulunmaktadır.

Office Building Outline icon
İşletmeniz için bir sayfa
Bunu görüyor musunuz? Potansiyel müşterileriniz de görüyor. europages sitesinde görünür olabilmek için bize katılın.
 1. ACO MAGYARORSZAG EPITOELEMEKET BT

  Macaristan

  ACO MAGYARORSZAG EPITOELEMEKET BT, yılında kurulan ve İnce borular için bağlantılar/rakorlar - Demirsiz metaller sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. İnce borular için bağlantılar/rakorlar - Demirli metaller, İnce borular için bağlantılar/rakorlar - Demirli metaller sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Budapest, Macaristan 'de bulunmaktadır.

 2. A.E. F.LLI PURICELLI & C.

  İtalya

  A.E. F.LLI PURICELLI & C., yılında kurulan ve Su tesisatı bağlantıları sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. İnce borular için bağlantılar/rakorlar - Demirli metaller, İnce borular için bağlantılar/rakorlar - Demirsiz metaller, İnce borular için bağlantılar/rakorlar - Demirli metaller, İnce borular için bağlantılar/rakorlar - Demirsiz metaller sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Albizzate, İtalya 'de bulunmaktadır.

 3. SAFEM RACCORDI S.R.L.

  İtalya

 4. ROMFLEX S A

  Romanya

 5. SANHA POLSKA SP Z O O

  Polanya

  SANHA POLSKA SP Z O O, yılında kurulan ve İnce borular için bağlantılar/rakorlar - Demirsiz metaller sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. İnce borular için bağlantılar/rakorlar - Demirli metaller, İnce borular için bağlantılar/rakorlar - Demirli metaller sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Legnica, Polanya 'de bulunmaktadır.

 1. PIOLTELLI ADELIO

  İtalya

  PIOLTELLI ADELIO, yılında kurulan ve Sac ve borular sektöründe faaliyet gösteren bir. İnce borular için bağlantılar/rakorlar - Demirli metaller, İnce borular için bağlantılar/rakorlar - Demirsiz metaller, İnce borular için bağlantılar/rakorlar - Demirli metaller, İnce borular için bağlantılar/rakorlar - Demirsiz metaller sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Monza, İtalya 'de bulunmaktadır.

 2. IDROMEC S.R.L.

  İtalya

 1. INOX RACCORDI S.R.L.

  İtalya

 2. KK GROUP DANISMANLIK

  Türkiye

  Türkiye de imalat yapan firmalar ile ortak çalışmaktayız. Bir çok ürünü üretirip yurtdışı satışını yapıyoruz. Mermer, organik sabun üretimi, silikon tabancası, halı, tekstil ürünleri, deri üretimi, sucuk, pastırma, bakliyat, tıbbi maske eldiven, dezenfaktan, gibi koruyucu malzemelerin üretimini yapmaktayız. Bu ürünlerin kaliteli üretimini takibini yapıp uluslararası bir marka olmak için firmamız bünyesinde topladık. KK Group Danışmanlık bir uçak mühendisi ve bir enerji sistemleri mühendisinin bir araya gelmesi ile kurulan bir şirkettir. Azerbaycan, Ukrayna ve İran ile ticari faaliyetlerimiz gerçekleşmiştir. Türkiye deki şirketlerin ve yurtdışındaki şirketler arasında güven bağını kurmak ve ticaretinin her iki tarafında memnun olacağı şekilde gerçekleşmesi için çalışmaktayız. Ayrıca doğrudan üretici firma ile çalıştığımız için fiyatlarımız uygun ve fabrika çıkış fiyatllarıdır. Bünyemizde gümrük müşaviri, uluslararası nakliye firması, avukat ve reklam acentası ile ortaklıklarımız mevcuttur. Tek seferlik ticaret değil, sürekli bir ticareti hedeflemekteyiz.

 3. ITALRACCORDI S.A.S. DI VINGIANO GIOVANNI DI DIO E VINGIANO SALVATORE

  İtalya

 4. TEKNOMET BAGLANTI ELEMANLARI LTD STI

  Türkiye

  Tekno-met Bağlantı Elemanları Ltd Şti, 2003 yılında kurulmuş bir firmadır. Hidrolik, pnömatik, su ve sıcaklık kontrol sistemleri için çeşitli bağlantı elemanları, otomatik rakorlar üretimi gerçekleştirmektedir. Firma, yaklaşık olarak 30 ülkeye ihracat gerçekleştirme olup, ana ihracat ülkeleri Avrupa Birliği'nde yer alan ülkelerdir. İtalya, İspanya, Portekiz, Rusya, Çekya, Polonya gibi ülkelere ihracat gerçekleştiren firma, 5000 m2'lik yerinde, üretim ve ihracat çalışmalarına devam etmektedir. ISO 9001: 2015 Kalite Yönetim Sistemi ile sertifikalandırılmış olan firma, üst düzey müşteri memnuniyetini hedefleyen, talep edilen ürünleri, istenen kalite ve fiyatlarda ürün sunmak ve dünya pazarlarında yer almak hedefindedir. Alanında uzman ve kalifiye kadrosu, en üst düzey makine ve ekipman ile firma, günden güne büyüyen ve gelişen bir organizasyondur. Bağlantı elemanları taleplerinizde, stok ürünler ya da size özel çözümler için bizlerle iletişim kurmanızı dileriz.

 5. ALDORA BRASS COMPANY

  Türkiye

 6. VSH FITTINGS B.V.

  Hollanda

  VSH FITTINGS B.V., yılında kurulan ve İnce borular için bağlantılar/rakorlar - Demirsiz metaller sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. İnce borular için bağlantılar/rakorlar - Demirli metaller, İnce borular için bağlantılar/rakorlar - Demirli metaller sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Hilversum, Hollanda 'de bulunmaktadır.

 7. HAMBURGER STAHLROHRHANDEL H.J. REIMERS GMBH

  Almanya

  HAMBURGER STAHLROHRHANDEL H.J. REIMERS GMBH, yılında kurulan ve İnce borular için bağlantılar/rakorlar - Demirli metaller sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Dirsek boruları - Demirli metaller, Paslanmaz çelik boru ve tüpler, Dirsek boruları - Demirli metaller, Paslanmaz çelik boru ve tüpler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Kellinghusen, Almanya 'de bulunmaktadır.

 8. I.M.M. HYDRAULICS

  İtalya

  I.M.M. HYDRAULICS, yılında kurulan ve Sac ve borular sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. İnce borular için bağlantılar/rakorlar - Demirli metaller, İnce borular için bağlantılar/rakorlar - Demirsiz metaller, İnce borular için bağlantılar/rakorlar - Demirli metaller, İnce borular için bağlantılar/rakorlar - Demirsiz metaller sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Atessa, İtalya 'de bulunmaktadır.

 1. NUOVA RID S.R.L.

  İtalya

 2. LOMBARDA RACCORDI S.R.L.

  İtalya

 3. NOVA SIRIA S.R.L.

  İtalya

  NOVA SIRIA S.R.L., yılında kurulan ve Sac ve borular sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. İnce borular için bağlantılar/rakorlar - Demirli metaller, İnce borular için bağlantılar/rakorlar - Demirsiz metaller, İnce borular için bağlantılar/rakorlar - Demirli metaller, İnce borular için bağlantılar/rakorlar - Demirsiz metaller sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Roletto, İtalya 'de bulunmaktadır.

 4. IDROMED SARDEGNA S.R.L.

  İtalya

 5. SANHA ITALIA S.R.L.

  İtalya

 6. CAMECO

  Belçika

  CAMECO, yılında kurulan ve İnce borular için bağlantılar/rakorlar - Demirli metaller sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. İnce borular için bağlantılar/rakorlar - Demirsiz metaller, İnce borular ve borular için plastik bağlantıları, İnce borular için bağlantılar/rakorlar - Demirsiz metaller, İnce borular ve borular için plastik bağlantıları, klapeli vanalar, petrokimya için borular sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Rixensart, Belçika 'de bulunmaktadır.

 7. GEBO ITALIA S.R.L.

  İtalya

 8. BREMBOFLEX S.P.A.

  İtalya

  BREMBOFLEX S.P.A., yılında kurulan ve Sac ve borular sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. İnce borular için bağlantılar/rakorlar - Demirli metaller, İnce borular için bağlantılar/rakorlar - Demirsiz metaller, İnce borular için bağlantılar/rakorlar - Demirli metaller, İnce borular için bağlantılar/rakorlar - Demirsiz metaller sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Brembate Di Sopra, İtalya 'de bulunmaktadır.

 9. TORMEC

  İtalya

  TORMEC, yılında kurulan ve Sac ve borular sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. İnce borular için bağlantılar/rakorlar - Demirli metaller, İnce borular için bağlantılar/rakorlar - Demirsiz metaller, İnce borular için bağlantılar/rakorlar - Demirli metaller, İnce borular için bağlantılar/rakorlar - Demirsiz metaller sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Grezzago, İtalya 'de bulunmaktadır.

 10. SOCIETA' TLP S.R.L.

  İtalya

Fiyat Teklifi Talebi

Tek bir talep oluşturun ve doğrulanmış tedarikçilerden birden fazla teklif alın.

 • Yalnızca ilgili tedarikçiler
 • Veri gizliliği uyumlu
 • 100% ücretsiz