• europages
 • >
 • ŞİRKETLER - TEDARİKÇİLER - YÜKÜMLÜLER
 • >
 • i̇nce borular için bağlantılar rakorlar - demirsiz metaller

Sonuçlar

İnce borular için bağlantılar rakorlar - demirsiz metaller - Ithalat/Ihracat

 1. HUGO ARENS GMBH & CO. KG

  Almanya

  Verified by europages badge

  Alüminyum döküm parçaların geliştirilmesi ve üretimi alanında uzmanız. Arens boru bağlantılarımız çok yönlü kullanılabilir ve kalite ve tasarımda yeni standartlar belirlemiştir. Ürünlerimizi RoHS'ye uygun olarak, Reach düzenlemesini dikkate alarak ve Iserlohn'daki tesisimizdeki sertifikalı kalite yönetim standartlarımız dahilinde üretiyoruz. Dünyada kendi sektöründe lider olan çok sayıda şirketten ve çok farklı sektörlerdeki uygulamalardan oluşan kapsamlı bir müşteri listesine sahibiz. Sizin için de münferit çözümler ve özel kurulum geliştirmeye hazırız. Çok kısa sürede kolay kurulum Arens boru bağlantı elemanları, özel aletler kullanılmadan ve kaynak yapılmadan, örneğin çalışma platformlarında makine korkuluğu veya otobüslerde ve trenlerde tutunma sistemleri olarak kolayca monte edilebilir. Ürünlerimiz destek sağlar Tüm ürünlerimiz, düşük öz ağırlıkta, en yüksek stabilite ve kalıcı korozyon direncine sahip yüksek kaliteli, DIN standartlarına uygun alüminyum alaşımlardan üretilmiştir.

 2. POSA DI POSA GEOM. GIUSEPPE & C. SRL

  İtalya

  Verified by europages badge

  Posa Tubi düşük, orta, yüksek ve çok yüksek basınçlara dayanıklı küçük malzemelerin ve hortumların üretim ve pazarlamasını yapar. Yüksek basınca dayanıklı hidrolik hortumlarımızı Brescia bölgesi civarında ve Bergame, Milan, Trente, Vérone ve Vicence'ye yayılan servis ağımızda müşterilerimizin hizmetine sunuyoruz. Bütün İtalya çapında, organizasyonları, iletişimi ve teslimatları içeren bir ağ çerçevesinde hizmet veriyoruz. Çok çeşitli aksesuarların temini konusunda uzman bir şirketiz.

 3. DIXON GROUP EUROPE LTD

  Birleşik Krallık

  Verified by europages badge

  Dixon Group Europe Ltd, Dixon Valve & Coupling Company şirketidir ve birçok sektörde farklı şirketlere 'doğru bağlantıyı' sağlamak amacıyla hortum, valf ve bağlantı parçaları üretmektedir. Dixon, Metal, Kompozit, Kauçuk, PTFE; Silikon ve diğer hortum parça ve gruplarının üreticisidir. Hava bağlantı parçaları, su kaplinleri, hortum kelepçeleri, hidrolik hortumlar, hortum ek ve parçaları, hijyenik valfler, hızlı bağlama-çözme kaplinleri, kalıp kelepçeleri, hidrolik boru ve tanker parçaları ve valf üretimi ve tedariği yapmaktayız.

 4. TOKMAN RAKOR

  Türkiye

  Firmamız 20 şubat 1962 yılında bir aile işletmesi olarak Tokman Tic.San.Koll.Şti. olarak kurulmuştur. 2007 yılın da isim değişikliğine gidilmiş, Tokman Tic.Ltd.Şti. unvanını almıştır. Otomotiv, İş makineleri, Gemi İnşa, Savunma Sanayii, Gıda Sanayi firmaları için rakor, boru bağlantıları ve komple hortumlar imal edilmektedir. Rakorlarımız sertifikalı paslanmaz çelik, alüminyum, pirinç, bakır ve otomat çeliğinden imal edilmektedir. İmalatımız malzeme satın alınma da seçici ve titiz kalite anlayışı ile başlar. Firmamızın uzun yıllarda elde ettiği uzmanlığı ve deneyimin katkılarıyla CNC tezgahlar da en hassas ölçüler de son bulur. Verilen teknik resme göre veya numuneye göre imalat yapılır ve çözümler üretilir. Tokman ürün kalitesi ve çeşitliliği zamanında sevkiyat ve son kontrol sistemi ile müşterilerinin ihtiyaçlarını karşılayan firmadır.

 5. N + F HANDELSGMBH

  Almanya

  N + F HANDELSGMBH, yılında kurulan ve Demirli ve demirsiz maden cevherleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Özel çelikler, Demir metallerden ince borular ve borular, İnce borular için bağlantılar/rakorlar - Demirli metaller, Demirsiz metallerden ince borular ve borular, Özel çelikler, Demir metallerden ince borular ve borular, İnce borular için bağlantılar/rakorlar - Demirli metaller, Demirsiz metallerden ince borular ve borular sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Gelsenkirchen, Almanya 'de bulunmaktadır.

Office Building Outline icon
İşletmeniz için bir sayfa
Bunu görüyor musunuz? Potansiyel müşterileriniz de görüyor. europages sitesinde görünür olabilmek için bize katılın.
 1. EUROFITTINGS & BOGEN GMBH

  Almanya

  EUROFITTINGS & BOGEN GMBH, yılında kurulan ve Demirli ve demirsiz maden cevherleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Demir metallerden ince borular ve borular, İnce borular için bağlantılar/rakorlar - Demirli metaller, Paslanmaz çelik boru ve tüpler, Demirsiz metallerden ince borular ve borular, Demir metallerden ince borular ve borular, İnce borular için bağlantılar/rakorlar - Demirli metaller, Paslanmaz çelik boru ve tüpler, Demirsiz metallerden ince borular ve borular sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Bochum, Almanya 'de bulunmaktadır.

 2. ISOBRUGG STAHLMANTELROHR GMBH

  Almanya

  ISOBRUGG STAHLMANTELROHR GMBH, yılında kurulan ve Demirsiz metallerden ince borular ve borular sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Demir metallerden ince borular ve borular, Demir boru ve tüpler, İnce borular için bağlantılar/rakorlar - Demirli metaller, Demir metallerden ince borular ve borular, Demir boru ve tüpler, İnce borular için bağlantılar/rakorlar - Demirli metaller sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Lehrte, Almanya 'de bulunmaktadır.

 3. ERZET HANDELSGESELLSCHAFT MBH FÜR ROHR UND ROHRZUBEHÖR

  Almanya

  Üretim ve kullanım arasındaki aracı.. Son derece yüksek esnekliğe sahip çok özel bir stok programı - Gücümüz avantajınızdır! 1972 yılında şirketimizin kurulmasından bu yana kendimizi üretim ve kullanım arasında bir aracı olarak görmekteyiz. Boru aksesuarları alanında oldukça uzmanlaşmış bir stok programı ile, emniyetli bir bağlantı için size her şeyi sağlama olanağımız mevcuttur. Uzman danışmanlığımız ile her zaman yanınızdayız. ERZET, yakl. 10.000 ton ve 15.000 yüksek raf depolama yeri kapasitesi ile Avrupa'nın en yüksek stok tutan boru aksesuar tedarikçilerinden biridir. Dünyanın her yerindeki müşterilerimiz, ERZET'in yüksek standartlarına, güvenilirliğine ve esnekliğine güvenmektedir. Teslimat programımız hakkında daha fazla bilgi edinmek ister misiniz? Problem değil! Sadece ürün yelpazesi ve hizmetler bölümlerini ziyaret ediniz.

 4. RACCORDS TUBES INOX INDUSTRIE

  Fransa

 5. BUSCH + KUNZ GMBH & CO. KG

  Almanya

  BUSCH + KUNZ GMBH & CO. KG, yılında kurulan ve Demir metallerden ince borular ve borular sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Demirsiz metallerden ince borular ve borular, Demirsiz metallerden ince borular ve borular, Hidrolik bağlantılar/rakorlar - Demirli metaller sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Burbach, Almanya 'de bulunmaktadır.

 1. ALUMA GESELLSCHAFT MIT BESCHRÄNKTER HAFTUNG

  Almanya

  ALUMA GESELLSCHAFT MIT BESCHRÄNKTER HAFTUNG, yılında kurulan ve Demirsiz metallerden ince borular ve borular sektöründe faaliyet gösteren bir. İnce borular için bağlantılar/rakorlar - Demirsiz metaller, İnce borular için bağlantılar/rakorlar - Demirsiz metaller sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Fürth, Almanya 'de bulunmaktadır.

 2. SAFEM RACCORDI S.R.L.

  İtalya

 1. MOVING S.R.L.

  İtalya

 2. BORNAY S.A.

  İspanya

  BORNAY S.A., yılında kurulan ve Demirsiz metallerden ince borular ve borular sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. İnce borular için bağlantılar/rakorlar - Demirsiz metaller, İnce borular için bağlantılar/rakorlar - Demirsiz metaller sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Ibi, İspanya 'de bulunmaktadır.

 3. NAUTIC STEELS LTD

  Birleşik Krallık

  NAUTIC STEELS LTD, yılında kurulan ve İnce borular için bağlantılar/rakorlar - Demirsiz metaller sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. İnce borular için bağlantılar/rakorlar - Demirli metaller, İnce borular için bağlantılar/rakorlar - Demirli metaller sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Tamworth, Birleşik Krallık 'de bulunmaktadır.

 4. BIANCHI ANGELO & OSVALDO

  İtalya

  BIANCHI ANGELO & OSVALDO, yılında kurulan ve Sac ve borular sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. İnce borular için bağlantılar/rakorlar - Demirli metaller, İnce borular için bağlantılar/rakorlar - Demirsiz metaller, İnce borular için bağlantılar/rakorlar - Demirli metaller, İnce borular için bağlantılar/rakorlar - Demirsiz metaller sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Lumezzane, İtalya 'de bulunmaktadır.

 5. IBP BANNINGER ITALIA S.R.L.

  İtalya

 6. F.V.F. INTERNATIONAL S.R.L.

  İtalya

  F.V.F. INTERNATIONAL S.R.L., yılında kurulan ve İnce borular için bağlantılar/rakorlar - Demirli metaller sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. İnce borular için bağlantılar/rakorlar - Demirsiz metaller, İnce borular ve borular için plastik bağlantıları, İnce borular için bağlantılar/rakorlar - Demirsiz metaller, İnce borular ve borular için plastik bağlantıları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, San Giuliano Milanese, İtalya 'de bulunmaktadır.

 7. ALEXIN PLANT FOR HEAVY INDUSTRY ARMATURE PJSC

  Rusya

  ALEXIN PLANT FOR HEAVY INDUSTRY ARMATURE PJSC, yılında kurulan ve Demirsiz metallerden ince borular ve borular sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. İnce borular için bağlantılar/rakorlar - Demirsiz metaller, İnce borular için bağlantılar/rakorlar - Demirsiz metaller sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Tula Region, Rusya 'de bulunmaktadır.

 8. ROMFLEX S A

  Romanya

 1. VIRGILIO CENA & FIGLI S.P.A.

  İtalya

  VIRGILIO CENA & FIGLI S.P.A., yılında kurulan ve İnce borular için bağlantılar/rakorlar - Demirli metaller sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. İnce borular için bağlantılar/rakorlar - Demirsiz metaller, İnce borular ve borular için plastik bağlantıları, İnce borular için bağlantılar/rakorlar - Demirsiz metaller, İnce borular ve borular için plastik bağlantıları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Brescia, İtalya 'de bulunmaktadır.

 2. METALCURVE

  İtalya

  METALCURVE, yılında kurulan ve Sac ve borular sektöründe faaliyet gösteren bir Taşeron şirketidir. İnce borular için bağlantılar/rakorlar - Demirli metaller, İnce borular için bağlantılar/rakorlar - Demirsiz metaller, İnce borular için bağlantılar/rakorlar - Demirli metaller, İnce borular için bağlantılar/rakorlar - Demirsiz metaller sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Busto Arsizio, İtalya 'de bulunmaktadır.

 3. STA LLC

  Ukrayna

  STA LLC, yılında kurulan ve İnce borular için bağlantılar/rakorlar - Demirsiz metaller sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Hidrolik bağlantılar/rakorlar - Demirsiz metaller sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Kharkov, Ukrayna 'de bulunmaktadır.

 4. AKATHERM FIP GMBH

  Almanya

  AKATHERM FIP GMBH, yılında kurulan ve Demirsiz metallerden ince borular ve borular sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. İnce borular için bağlantılar/rakorlar - Demirsiz metaller, İnce borular için bağlantılar/rakorlar - Demirsiz metaller sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Mannheim, Almanya 'de bulunmaktadır.

 5. PIOLTELLI ADELIO

  İtalya

  PIOLTELLI ADELIO, yılında kurulan ve Sac ve borular sektöründe faaliyet gösteren bir. İnce borular için bağlantılar/rakorlar - Demirli metaller, İnce borular için bağlantılar/rakorlar - Demirsiz metaller, İnce borular için bağlantılar/rakorlar - Demirli metaller, İnce borular için bağlantılar/rakorlar - Demirsiz metaller sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Monza, İtalya 'de bulunmaktadır.

 6. PURUS JOTI AS

  Norveç

  PURUS JOTI AS, yılında kurulan ve İnce borular için bağlantılar/rakorlar - Demirsiz metaller sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. İnce borular için bağlantılar/rakorlar - Demirli metaller, İnce borular için bağlantılar/rakorlar - Demirli metaller sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Oslo, Norveç 'de bulunmaktadır.

 7. RACCORDI FORGIATI S.R.L.

  İtalya

  RACCORDI FORGIATI S.R.L., yılında kurulan ve Sac ve borular sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. İnce borular için bağlantılar/rakorlar - Demirli metaller, İnce borular için bağlantılar/rakorlar - Demirsiz metaller, İnce borular için bağlantılar/rakorlar - Demirli metaller, İnce borular için bağlantılar/rakorlar - Demirsiz metaller sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Alta Val Tidone, İtalya 'de bulunmaktadır.

 8. FUSION ITALIA S.R.L.

  İtalya

  FUSION ITALIA S.R.L., yılında kurulan ve Sac ve borular sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. İnce borular için bağlantılar/rakorlar - Demirli metaller, İnce borular için bağlantılar/rakorlar - Demirsiz metaller, İnce borular için bağlantılar/rakorlar - Demirli metaller, İnce borular için bağlantılar/rakorlar - Demirsiz metaller sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Dego, İtalya 'de bulunmaktadır.

 9. COMAP INDUSTRIA S.P.A.

  İtalya

 10. I.M.M. HYDRAULICS

  İtalya

  I.M.M. HYDRAULICS, yılında kurulan ve Sac ve borular sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. İnce borular için bağlantılar/rakorlar - Demirli metaller, İnce borular için bağlantılar/rakorlar - Demirsiz metaller, İnce borular için bağlantılar/rakorlar - Demirli metaller, İnce borular için bağlantılar/rakorlar - Demirsiz metaller sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Atessa, İtalya 'de bulunmaktadır.

Fiyat Teklifi Talebi

Tek bir talep oluşturun ve doğrulanmış tedarikçilerden birden fazla teklif alın.

 • Yalnızca ilgili tedarikçiler
 • Veri gizliliği uyumlu
 • 100% ücretsiz