• europages
 • >
 • ŞİRKETLER - TEDARİKÇİLER - YÜKÜMLÜLER
 • >
 • i̇norganik bazlar ve bileşenleri

Sonuçlar

İnorganik bazlar ve bileşenleri - Ithalat/Ihracat

 1. YADEM GRUP

  Türkiye

  YADEM Grup continues to contribute to the regional and international economy with its investments in various fields. The mananagement approach that respects people and the environment with technological investments and international certificates, it establishes customer-oriented organizations and offers innovative solutions to their sectors.

  Tüm ürünler arasında "i̇norganik bazlar ve bileşenleri"

 2. OMYA GMBH

  Almanya

  OMYA GMBH, yılında kurulan ve Kimyada inorganik hammaddeler ve türevleri sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. Metaloidler ve bileşenleri, İnorganik bazlar ve bileşenleri, Metaloidler ve bileşenleri, İnorganik bazlar ve bileşenleri, donmalı kurutucular, dolomit sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Köln, Almanya 'de bulunmaktadır.

 3. EBA KIMYA SANAYI VE TICARET LIMITED ŞIRKETI

  Türkiye

  Seçkin tedarikçilerimizden sağladığımız yüksek kaliteli ürünler arasında; temel kimyasallar, tekstil, arıtma, kozmetik, yapı kimyasalları ürün gruplarımız yer almaktadır. Ürünlerimiz arasında Sulu-Gaz Amonyak, Kostik, Hidrojen Peroksit, Asetik Asit, Hidroklorik Asit, Sülfürik Asit, Sodyum Karbonat (Hafif-Ağır) vb. üretimde girdi olarak kullanılan hammaddeler yer almaktadır. Ayrıca arıtma kimyasalı olarak kullanılan anyonik/katyonik polielektrolitler, Pac, Alüminyum Sülfat, Hipoklorit, Demir III Klorür, Aktif Karbon, Köpük kesiciler ve daha bir çok kimyasalın tedarik ve satışını yapmaktayız. Müşteri odaklı çalışmamız sayesinde, müşterilerimizin tedarik ve üretim sırasında yaşadıklarını sorunları tespit edip, sorunlara uygun çözümler öneriyoruz. Dilediğiniz hacimlerde, talep ettiğiniz yüzdeye göre Türkiye'nin her bölgesine güvenle satış yapmaktayız. Sektördeki bilgi birikimimizin, işletmenize yarar sağlayacağını taahhüt ediyoruz. Kimyasal tedariğinde güvenilir çözüm ortağınız oluyoruz. Daha fazla bilgi için lütfen iletişime geçiniz.

  Tüm ürünler arasında "i̇norganik bazlar ve bileşenleri"

 4. TURKEY QUALITY

  Türkiye

  TURKEY QUALITY, yılında kurulan ve Tarım ürünleri ithalat-ihracatı sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Ambalajlı patates ihracatı, kavun karpuz, soğan, tuz üretimi ve ticareti sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Kocaeli-Www.qualityturkey.com, Türkiye 'de bulunmaktadır.

  Tüm ürünler arasında "i̇norganik bazlar ve bileşenleri"

 5. GRI BEYAZ TIC.LTD. STI.

  Türkiye

  Hammadde tedarikinde Üretici ve Tüccar müşterilerinin rekabet gücünü artırmak, ürünlerimizi yüksek hizmet standartlarıyla müşterilerimize sunmak için 2016 yılında Gri Beyaz Ltd. Şti.’ni kurduk. Müşteri memnuniyetini en üst planda tutarak; Alçı, Alüminyum ve Manyezit sektörlerinde dünya standartlarında hizmet vermeyi, yüksek kalite standartlarına uygun, sağlam ve güvenilir ürünleri müşterilerimize ulaştırmayı amaç edindik. Her biri alanlarında uzmanlaşmış ekibimizle; öncelikle insan sağlığına ve çevre güvenliğine önem vererek çalışıyoruz. Alçı, Alüminyum ve Manyezit ürünlerinin işlenmesi, kalsinasyonu ve pazarlanmasında yüksek bilgi birikimi ve deneyime sahibiz. Üretim ve pazarlama alanlarında günümüz koşullarına uyum sağlayan, alanında tercih edilen bir şirket olarak yolumuza devam ediyoruz.

  Tüm ürünler arasında "i̇norganik bazlar ve bileşenleri"