• europages
 • >
 • ŞİRKETLER - TEDARİKÇİLER - YÜKÜMLÜLER
 • >
 • i̇plik kesici - makine aletleri

Sonuçlar

İplik kesici - makine aletleri - Ithalat/Ihracat

 1. WURTH LTD

  Malta

 2. MICROTAP GMBH MICROELECTRONISCHE GERÄTE

  Almanya

  MICROTAP GMBH MICROELECTRONISCHE GERÄTE, yılında kurulan ve İplik kesici - makine aletleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Diş açma - Makine aletleri, Diş açma - Makine aletleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Taufkirchen, Almanya 'de bulunmaktadır.

 3. TECNOSPIRO SA

  İspanya

  TECNOSPIRO SA, yılında kurulan ve Makine aletleri - Metal İşleme sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. İplik kesici - makine aletleri, İplik kesici - makine aletleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Sant Joan De Vilatorrada, İspanya 'de bulunmaktadır.

 4. IMAS TRANSFER SPA

  İtalya

  IMAS TRANSFER SPA, yılında kurulan ve Makine aletleri - Metal İşleme sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. İplik kesici - makine aletleri, İplik kesici - makine aletleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Mariano Comense (Co), İtalya 'de bulunmaktadır.

 5. SC METAL PRODUCTION SRL

  Romanya

  SC METAL PRODUCTION SRL, yılında kurulan ve Delme makineleri - Makine aletleri sektöründe faaliyet gösteren bir. Değirmen - makine aletleri, Taşlama - Makine aletleri, Matkaplar - Makine aletleri, İplik kesici - makine aletleri, Değirmen - makine aletleri, Taşlama - Makine aletleri, Matkaplar - Makine aletleri, İplik kesici - makine aletleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Curtea De Arges, Romanya 'de bulunmaktadır.

Office Building Outline icon
İşletmeniz için bir sayfa
Bunu görüyor musunuz? Potansiyel müşterileriniz de görüyor. europages sitesinde görünür olabilmek için bize katılın.
 1. REZBONAREZNI INSTRUMENTI GABROVO E O O D

  Bulgaristan

 2. WOLTER WERKZEUGE GMBH

  Almanya

  WOLTER WERKZEUGE GMBH, yılında kurulan ve Diş açma - Makine aletleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. İplik kesici - makine aletleri, İplik kesici - makine aletleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Leonberg, Almanya 'de bulunmaktadır.

 3. ZUBIN NADIRSHAW

  Birleşik Krallık

  ZUBIN NADIRSHAW, yılında kurulan ve Makine aletleri - Metal İşleme sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. İplik kesici - makine aletleri, İplik kesici - makine aletleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, London, Birleşik Krallık 'de bulunmaktadır.

 4. AMADA UNITED KINGDOM LIMITED

  Birleşik Krallık

  AMADA UNITED KINGDOM LIMITED, yılında kurulan ve Makine aletleri - Metal İşleme sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. İplik kesici - makine aletleri, İplik kesici - makine aletleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Kidderminster, Birleşik Krallık 'de bulunmaktadır.

 5. RDR VERBINDUNGSTECHNIK GMBH

  Almanya

  RDR VERBINDUNGSTECHNIK GMBH, yılında kurulan ve Makine aletleri - Metal İşleme sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. İplik kesici - makine aletleri, İplik kesici - makine aletleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Boizenburg, Almanya 'de bulunmaktadır.

 1. HIEBER & MAIER GMBH

  Almanya

  HIEBER & MAIER GMBH, yılında kurulan ve Makine aletleri - Metal İşleme sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. İplik kesici - makine aletleri, İplik kesici - makine aletleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Bretzfeld, Almanya 'de bulunmaktadır.

 2. HENTON & CHATTELL LTD

  Birleşik Krallık

 1. MAX HAKENBERG

  Almanya

 2. PETER EVANS

  Birleşik Krallık

  PETER EVANS, yılında kurulan ve İplik kesici - makine aletleri sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Değirmen - makine aletleri, Makine aletleri - Metal İşleme, Delme makineleri - Makine aletleri, Matkaplar - Makine aletleri, Değirmen - makine aletleri, Makine aletleri - Metal İşleme, Delme makineleri - Makine aletleri, Matkaplar - Makine aletleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Erith, Birleşik Krallık 'de bulunmaktadır.

 3. PA-MET SJ ZAKLAD PRODUKCYJNO-USLUGOWY ADAM PAPROCKI

  Polanya

  PA-MET SJ ZAKLAD PRODUKCYJNO-USLUGOWY ADAM PAPROCKI, yılında kurulan ve Makine aletleri - Metal İşleme sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. İplik kesici - makine aletleri, Motorsuz el aletleri, İplik kesici - makine aletleri, Motorsuz el aletleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Swidwin, Polanya 'de bulunmaktadır.

 4. TAPMATIC WERKZEUGHANDEL GMBH

  Almanya

  TAPMATIC WERKZEUGHANDEL GMBH, yılında kurulan ve Makine aletleri - Metal İşleme sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. İplik kesici - makine aletleri, İplik kesici - makine aletleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Bergneustadt, Almanya 'de bulunmaktadır.

 5. GUSTAV STURSBERG

  Almanya

  GUSTAV STURSBERG, yılında kurulan ve Makine aletleri - Metal İşleme sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. İplik kesici - makine aletleri, İplik kesici - makine aletleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Remscheid, Almanya 'de bulunmaktadır.

 6. FANUC BENELUX

  Belçika

  FANUC BENELUX, yılında kurulan ve Endüstriyel robotlar sektöründe faaliyet gösteren bir Multi-Category şirketidir. Plastik enjeksiyon makineleri, İplik kesici - makine aletleri, Değirmen - makine aletleri, Plastik enjeksiyon makineleri, İplik kesici - makine aletleri, Değirmen - makine aletleri, Otomasyon sistemleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Mechelen, Belçika 'de bulunmaktadır.

 7. KHAMA-TECH SRL

  İtalya

  KHAMA-TECH SRL, yılında kurulan ve Diş açma - Makine aletleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. İplik kesici - makine aletleri, İplik kesici - makine aletleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Brusciano, İtalya 'de bulunmaktadır.

 8. BOSSAKA KESICI TAKIMLAR VE MAKINE SANAYI LIMITED SIRKETI

  Türkiye

  BOSSAKA KESICI TAKIMLAR VE MAKINE SANAYI LIMITED SIRKETI, yılında kurulan ve Değirmen - makine aletleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. diş çekme aletleri, elmaslı aletler, kesme aletleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Istanbul, Türkiye 'de bulunmaktadır.

 1. YANIK KARDESLER MAKAS KESIÇI ALETLERI SAN LTD STI

  Türkiye