• europages
 • >
 • ŞİRKETLER - TEDARİKÇİLER - YÜKÜMLÜLER
 • >
 • i̇sleme yeri ve salamura

Sonuçlar

İsleme yeri ve salamura - Ithalat/Ihracat

 1. KAVLAK ZEYTINCILIK

  Türkiye

  1900’lü yıllardan günümüze kadar, Dededen toruna devam eden Zeytin ve Zeytinyağı üretimimize 1964 yılından itibaren KAVLAK GIDA adı altında başlanmış olup 2016 yılı itibariyle Kavlak Zeytin Sanayi ve Tic. Ltd. Şti. olarak Bursa’nın Gemlik ilçesinde siz değerli müşterilerimize hizmet vermekteyiz. Firmamız 1999 yılında “Kontinü” sistemle zeytin işleme kapasitesi günlük 60 Ton ile çalışırken, günümüzde 300 Ton kapasiteye çıkartmıştır. Üretiminin bir kısmını ulusal zeytin firmalarına verirken, özel üretimlerini “Kavlak Zeytin & Zeytinyağı” adı altında, İşletmemiz 200’den fazla ürün çeşidi ile ülke çapında Zeytin ve Zeytinyağı sektörüne verdiği hizmeti en üst seviyeye ulaştırmayı, tüketicinin damak zevkine en iyi şekilde hitap etmeyi amaçlamıştır.

 2. MC CONNELL & NELSON LTD

  İrlanda

 3. KARA ZEYTINCILIK

  Türkiye

  Kara Olive Products Ltd. (Kara Zeytincilik Ltd), founded in 1989, is a company focused on manufacturing and supplying olive and olive-derived products to both domestic and foreign markets. At Kara Zeytincik we supply a variety of establishments including retailers, cash and carry spots, wholesalers, charcuteries, catering companies, chain supermarkets, gross markets, local grocery stores, export-import merchants, and bazaar stalls. We provide a wide range of products including various varieties of black olives, green olives, olive paste, pepper stuffed, grilled, sliced, pitted, sauced olives, as well as olives in salad form and much more. Our packing options start from 250 GR to 220 LT barrels. Metal tin packages, vacuum packages, plastic bucket packages, and bigger barrels are some of the package forms that Kara Zeytincilik provides. Private branding is available exclusively for importers. info@karazeytincilik.com Landline: +90 212 437 1314 Mobile: +90 532 793 5750 Mobile: +90 532 064 1258 Mobile: +90 543 929 0058

 4. HJERTING LAKS A/S

  Danimarka

  HJERTING LAKS A/S, yılında kurulan ve Tütsülemiş ve tuzlanmış/salamura balık sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. İsleme yeri ve salamura, İsleme yeri ve salamura sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Esbjerg V, Danimarka 'de bulunmaktadır.