• europages
 • >
 • ŞİRKETLER - TEDARİKÇİLER - YÜKÜMLÜLER
 • >
 • i̇stif için asansörler kaldırma tertibatları

Sonuçlar

İstif için asansörler kaldırma tertibatları - Ithalat/Ihracat

 1. ERSET PLATFORM

  Türkiye

  ERSET PLATFORMErset Platform, 1986 yılında üretim hayatına azim ve aşkla başlayan Set Makine’nin tescilli markasıdır. İlerleyen yıllarda giderek büyüyen ve kendini geliştiren Set Makine, şirketleşme sürecine girmiş ve adını Set Platform Makine İnşaat San. Tic. Ltd. Şti. olarak değiştirmiştir. Üretim hayatının ilk yıllarında, ülkemizin ihtiyaç duyduğu birçok sektöre ait makine ve yedek parça imalatı yapan Set Makine, daha sonra hızla gelişen ülkemizin gelişimine katkıda bulunmak ve dışa bağımlılığı azaltmak amacıyla inşaat sektöründe kullanılan vinç, asansör, kaldırma ekipmanları ve hareketli iskele sistemleri alanına yoğunlaşarak, bu konuda sektörün ihtiyaç duyduğu ürünleri üretmeye kendini adamıştır.Sürekli gelişim ve değişim ilkesiyle hareket eden Erset Platform, sınırları zorlamayı ve yeni sınırlar belirlemeyi kendine ilke edinen bir yapıya sahiptir. Bu kapsamda üretmiş olduğu sistemleri “daha güvenli, daha kullanışlı, daha iyi, daha farklı, daha konforlu nasıl yapabiliriz? ” gibi sorulara sürekli cevap arayarak, sadece ülkemizin değil tüm dünyanın beğenisini kazanan ürünler üretmeyi başarmıştır.Pazarlama ve satış ağını tüm dünyaya yaymayı hedefleyen Erset Platform, yurtiçinde ve yurtdışında satış ağlarına sahiptir. Dünyanın her tarafına ulaşmak hedefiyle yola çıkan Erset Platform, bugüne kadar Azerbaycan, Kazakistan, Kırgızistan, Özbekistan, Türkmenistan, Tacikistan, Gürcistan, Rusya, Irak, Suudi Arabistan, Birleşik Arap Emirlikleri, Almanya, Romanya, Kosova, İran ve Angola

 2. MANUSUR SFAM SARL

  Fransa

  MANUSUR SFAM SARL, yılında kurulan ve İstif için asansörler/kaldırma tertibatları sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Taşıma - malzeme ve ekipman, Yük arabaları - istif için asansörler/kaldırma tertibatları, ticari eşyaların işlenmesi, Taşıma - malzeme ve ekipman sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, La Ferté-Macé, Fransa 'de bulunmaktadır.

 3. ALP MAKINA MUH. INS. ASAN. SAN. VE TIC. LTD. STI.

  Türkiye

  Alp Makina ; They took their first step in business life in 1986. First of all, engineering started with its activities. Our company , which aims at continuous development and growth: In 1994 , our company established new and modern factory in Akşehir industry in a 2000 m2 closed area, It continues production by moving its machinery track forward every year. In the meantime, it has gained the appreciation of its customers by investing in other business lines. In 2015 , as Alp Makina Lift Systems , elevator cabin

 4. OZISMAK ISTIF MAKINALARI SAN. VE LTD. STI

  Türkiye

  1992 yılında küçük bir işletme olarak iş hayatına firmamız, bugün forklift distribütörlükleri yanı sıra farklı konularda SMZ marka ile birçok makinenin imalatını gerçekleştiren ve firmaların ihtiyaçlarına özel çözümler üreten bir mühendislik firmasıdır. Toplamda 21.500 m2 kapalı alanda 120 personel 20 mühendis ile üretim yapmaktayız. HELI forkliftlerin 2000 yılından beri Türkiye genel distribütörlüğünü yapmakta olan firmamız aynı zamanda elektrikli 1 tondan 10 tona kadar forklift, 1 tondan 5 tona kadar istif makinesi, 1 tondan 15 tona kadar transpalet, 1 tondan 50 tona kadar çekici, 1 tondan 50 tona kadar hidrolik makaslı ve dikey yük platformları ithalatları ve imalatları gerçekleştirmektedir. Tamamı ihraç olan otomatik otopark sistemleri üretimi yapmaktadır. Tekstil makineleri üretimi, karavan üretimi, savunma sanayi ve diğer sektörlere ait özel projeler ve aynı zamanda Bursa’da devam eden elektrikli kargo aracı (pikap) ve binek araç projeleri de sürdürmekte olduğumuz faaliyetlerdendir.” İhracatımız genellikle İtalya, İsrail, Pakistan, Azerbaycan, Amerika, Rusya, Irak, İran, Kazakistan, Ukrayna , Hindistan, Endonezya gibi 20’den fazla ülkeye gerçekleştirilmektedir. Yurt içinde de özel projelerle TAI, TEI ROKESTAN, MKE, TCDD, MSB, THY gibi kamu kuruluşları ve savunma sanayinin yanı sıra birçok özel firmalar ile projeler geliştirmenin haklı gururunu yaşıyoruz.

 5. DEVAS HOMELIFT

  Türkiye

  Devas Homelift is manufacturer of Homelifts, Platform Stairlifts, Stairlifts, Vertical Platformlifts, Stairclimbers, Chair Stairlifts, Closed Type Disabled Platforms, OpenType Disabled Platforms, Home Elevators, Platforms for Strait Stairs, Tubelifts and Diagonal Lifts. We also manufacture Service Lifts and Dumbwaiters. Established in 1996 in Kayseri province of Turkey , DEVAS is a leading provider of platforms for disabled people and homelifts. We manufacture, install, service and modernize platform lifts all around the world with our modern production facilities for all kind of architectural obstacles. The company specializes in the latest technological engineering as well as mechanical and microprocessor technology products designed and tested for safety, comfort, efficiency and reliability. All of our products have CE Certificate. Our product range includes the following products: -Vertical Platforms -Horizontal Platforms -Escalators -Service Platforms etc. If you want to have more information about the technical specifications of our products, please contact us.