• europages
 • >
 • ŞİRKETLER - TEDARİKÇİLER - YÜKÜMLÜLER
 • >
 • i̇thalat i̇hracat - gıda ve tarım

Sonuçlar

İthalat i̇hracat - gıda ve tarım - Ithalat/Ihracat

 1. GÖKNUR TARIM VE GIDA ÜRÜNLERI ITHALAT & IHRACAT SAN. TIC. A.Ş.

  Türkiye

  GÖKNUR TARIM VE GIDA ÜRÜNLERI ITHALAT & IHRACAT SAN. TIC. A.Ş., yılında kurulan ve Meyve ve sebze ithalat - ihracatı sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. taze meyveler, gıda ürünleri ihracatı, dondurulmuş meyveler, Meyve konsantre ve meyve pulp sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Kayseri, Türkiye 'de bulunmaktadır.

 2. SOLAK DIS TICARET ITHALAT IHRACAT GIDA TARIM INSAAT NAKLIYE SANAYI VE TICARET ANONIM SIRKETI

  Türkiye

  SOLAK DIS TICARET ITHALAT IHRACAT GIDA TARIM INSAAT NAKLIYE SANAYI VE TICARET ANONIM SIRKETI, yılında kurulan ve Dondurulmuş sebzeler sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. BOLETUS, CANTHARELLES, Doğal mantarlar, tedarikçi sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Kastamonu, Türkiye 'de bulunmaktadır.

 3. NEYZANLI TARIM ÜRÜNLERI GIDA PAZARLAMA INSAAT VE ITHALAT IHRACAT SANAYI TICARET LIMITED SIRKETI

  Türkiye

  NEYZANLI TARIM ÜRÜNLERI GIDA PAZARLAMA INSAAT VE ITHALAT IHRACAT SANAYI TICARET LIMITED SIRKETI, yılında kurulan ve Hazır yiyecekler ve ağız tadı sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Şirket, Balikesir, Türkiye 'de bulunmaktadır.

 4. OLIVOS GIDA YAG TARIM SANAYI ITHALAT IHRACAT VE TICARET LTD STI

  Türkiye

  OLIVOS GIDA YAG TARIM SANAYI ITHALAT IHRACAT VE TICARET LTD STI, yılında kurulan ve Besleyici yağlar ve yağlılar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Izmir, Türkiye 'de bulunmaktadır.

 5. NARIN GIDA TARIM URUNLERI DOGRAMA CAM ITHALAT IHRACAT SANAYI VE TICARET LTD STI

  Türkiye

  NARIN GIDA TARIM URUNLERI DOGRAMA CAM ITHALAT IHRACAT SANAYI VE TICARET LTD STI, yılında kurulan ve Besleyici yağlar ve yağlılar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Balikesir, Türkiye 'de bulunmaktadır.

Filtreler

Sonuçlar

İthalat i̇hracat - gıda ve tarım - Ithalat/Ihracat

Sonuç sayısı

5 Şirketler

Ülkeler