• europages
 • >
 • ŞİRKETLER - TEDARİKÇİLER - YÜKÜMLÜLER
 • >
 • isıtma sistemli seralar

Sonuçlar

Isıtma sistemli seralar - Ithalat/Ihracat

 1. IRISH DOMESTIC ELECTRICAL APPLIANCES LIMITED

  İrlanda

 2. INDUSTRIVARME A/S

  Danimarka

  INDUSTRIVARME A/S, yılında kurulan ve Seralar - Ekipman ve sistemler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Isıtma sistemli seralar, Isıtma sistemli seralar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Storvorde, Danimarka 'de bulunmaktadır.

 3. AGRIZOO - IRRITECNICA S.R.L.

  İtalya

  AGRIZOO - IRRITECNICA S.R.L., yılında kurulan ve Biyoteknoloji sektöründe faaliyet gösteren bir. Seralar - Ekipman ve sistemler, Isıtma sistemli seralar, Seralar - Ekipman ve sistemler, Isıtma sistemli seralar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Sassari, İtalya 'de bulunmaktadır.

 4. DEVI EOOD

  Bulgaristan

 5. SIMEL AUTOMAZIONI S.N.C. DI MORENO F. & CATTANEO G.

  İtalya

Office Building Outline icon
İşletmeniz için bir sayfa
Bunu görüyor musunuz? Potansiyel müşterileriniz de görüyor. europages sitesinde görünür olabilmek için bize katılın.
 1. IDROMECCANICA LUCCHINI S.R.L.

  İtalya

 2. RICHEL GROUP

  Fransa

  RICHEL GROUP, yılında kurulan ve Fıskiyeli sulama ve sulama - Sistemler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Seralar - Ekipman ve sistemler, Isıtma sistemli seralar, Seralar - Ekipman ve sistemler, Isıtma sistemli seralar, ham tütün kurutucuları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Eygalières, Fransa 'de bulunmaktadır.

 3. C.D.M. S.R.L.

  İtalya

 4. MICHAEL UNSIN GMBH HEIZUNG SANITÄR ÖLFEUERUNG

  Almanya

 5. VIALE SISTEMI S.R.L.

  İtalya

 1. FLORIMPIANTI S.R.L.

  İtalya

 2. KLAUS NÜNDEL GAS-, SANITÄR- UND HEIZUNGSBAUGESELLSCHAFT MBH

  Almanya

 1. PROMEC S.R.L.

  İtalya

 2. GALBUSERA SERRE S.R.L.

  İtalya

  GALBUSERA SERRE S.R.L., yılında kurulan ve Seralar - Ekipman ve sistemler sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Isıtma sistemli seralar, Sıcak yataklar, Isıtma sistemli seralar, Sıcak yataklar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Merate, İtalya 'de bulunmaktadır.

 3. GREENSIDESHOP S.R.L.S.

  İtalya

 4. BALOCCO MARCO BANCALI SERRE RISCALDAMENTO COND MARCO

  İtalya

  BALOCCO MARCO BANCALI SERRE RISCALDAMENTO COND MARCO, yılında kurulan ve Seralar - Ekipman ve sistemler sektöründe faaliyet gösteren bir. Isıtma sistemli seralar, Sıcak yataklar, Isıtma sistemli seralar, Sıcak yataklar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Andora, İtalya 'de bulunmaktadır.

 5. ACM GREENHOUSE CO LTD

  İspanya

  ACM GREENHOUSE CO LTD, yılında kurulan ve Seralar - Ekipman ve sistemler sektöründe faaliyet gösteren bir. Basınçlı seralar, Ev ve sera bitkileri,çiçekçilik, Isıtma sistemli seralar, Sera tesisatları, donanımları, Basınçlı seralar, Ev ve sera bitkileri,çiçekçilik, Isıtma sistemli seralar, Sera tesisatları, donanımları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, San Javier, İspanya 'de bulunmaktadır.

 6. MARI SERRE S.R.L.

  İtalya

  MARI SERRE S.R.L., yılında kurulan ve Seralar - Ekipman ve sistemler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Isıtma sistemli seralar, Sıcak yataklar, Isıtma sistemli seralar, Sıcak yataklar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Feroleto Della Chiesa, İtalya 'de bulunmaktadır.

 7. BREMMES HEIZUNGSBAU GMBH

  Almanya

 8. OPUS ET VITA S.R.L.

  İtalya

 1. AZZOLARI GIGLIOLA

  İtalya

 2. PONTEVIA SERRE S.R.L.

  İtalya

  PONTEVIA SERRE S.R.L., yılında kurulan ve Seralar - Ekipman ve sistemler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Isıtma sistemli seralar, Sıcak yataklar, Isıtma sistemli seralar, Sıcak yataklar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Casalzuigno, İtalya 'de bulunmaktadır.

 3. TEA PROJECT S.R.L.

  İtalya

 4. SERRE CAMPIONI DI CAMPIONI LIDO E OMERO S.N.C.

  İtalya

  SERRE CAMPIONI DI CAMPIONI LIDO E OMERO S.N.C., yılında kurulan ve Seralar - Ekipman ve sistemler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Isıtma sistemli seralar, Sıcak yataklar, Isıtma sistemli seralar, Sıcak yataklar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Uzzano, İtalya 'de bulunmaktadır.

 5. ADUSO SER.RE S.N.C. DI ADUSO FLAVIO & C.

  İtalya

 6. ELISABETH SCHMIDT GESELLSCHAFT MIT BESCHRÄNKTER HAFTUNG

  Almanya

  ELISABETH SCHMIDT GESELLSCHAFT MIT BESCHRÄNKTER HAFTUNG, yılında kurulan ve Seralar - Ekipman ve sistemler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Isıtma sistemli seralar, Isıtma sistemli seralar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Fürstenau, Almanya 'de bulunmaktadır.

 7. SUPERMATIK PAZARLAMA A S

  Türkiye

  SUPERMATIK PAZARLAMA A S, yılında kurulan ve Seralar - Ekipman ve sistemler sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Isıtma sistemli seralar, Isıtma sistemli seralar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Istanbul, Türkiye 'de bulunmaktadır.

 8. ASROYAL ISITMA, SOGUTMA, PISIRME SISTEMLERI A.S.

  Türkiye

  ASROYAL ISITMA, SOGUTMA, PISIRME SISTEMLERI A.S., yılında kurulan ve Seralar - Ekipman ve sistemler sektöründe faaliyet gösteren bir. Ticari ve endüstriyel soğutma - Cihaz ve sistemler, Isıtma sistemli seralar, Ticari ve endüstriyel soğutma - Cihaz ve sistemler, Isıtma sistemli seralar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Izmir, Türkiye 'de bulunmaktadır.

 9. WILLI STUDER AG

  İsviçre

 10. IDROTERM SERRE S.R.L.

  İtalya

Fiyat Teklifi Talebi

Tek bir talep oluşturun ve doğrulanmış tedarikçilerden birden fazla teklif alın.

 • Yalnızca ilgili tedarikçiler
 • Veri gizliliği uyumlu
 • 100% ücretsiz