• europages
 • >
 • ŞİRKETLER - TEDARİKÇİLER - YÜKÜMLÜLER
 • >
 • isıtma sistemli seralar

Sonuçlar

Isıtma sistemli seralar - Ithalat/Ihracat

 1. SUPERMATIK PAZARLAMA A S

  Türkiye

  SUPERMATIK PAZARLAMA A S, yılında kurulan ve Seralar - Ekipman ve sistemler sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Isıtma sistemli seralar, Isıtma sistemli seralar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Istanbul, Türkiye 'de bulunmaktadır.

 2. PONTEVIA SERRE S.R.L.

  İtalya

  PONTEVIA SERRE S.R.L., yılında kurulan ve Seralar - Ekipman ve sistemler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Isıtma sistemli seralar, Sıcak yataklar, Isıtma sistemli seralar, Sıcak yataklar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Casalzuigno, İtalya 'de bulunmaktadır.

 3. KLAUS NÜNDEL GAS-, SANITÄR- UND HEIZUNGSBAUGESELLSCHAFT MBH

  Almanya

 4. LAMEZIA SERRE

  İtalya

 5. TECHNO IMPIANTI DI FRANCESCHINI MAURO E C S.A.S.

  İtalya

Office Building Outline icon
İşletmeniz için bir sayfa
Bunu görüyor musunuz? Potansiyel müşterileriniz de görüyor. europages sitesinde görünür olabilmek için bize katılın.
 1. GALBUSERA SERRE S.R.L.

  İtalya

  GALBUSERA SERRE S.R.L., yılında kurulan ve Seralar - Ekipman ve sistemler sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Isıtma sistemli seralar, Sıcak yataklar, Isıtma sistemli seralar, Sıcak yataklar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Merate, İtalya 'de bulunmaktadır.

 2. WILLI STUDER AG

  İsviçre

 3. TIESSEI S.R.L.

  İtalya

 4. MED GROUP S.R.L.

  İtalya

 5. PROMEC S.R.L.

  İtalya

 1. TESTA MICHELE S.R.L.

  İtalya

 2. IDROMECCANICA LUCCHINI S.R.L.

  İtalya

 1. IDROTERM SERRE S.R.L.

  İtalya

 2. MARI SERRE S.R.L.

  İtalya

  MARI SERRE S.R.L., yılında kurulan ve Seralar - Ekipman ve sistemler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Isıtma sistemli seralar, Sıcak yataklar, Isıtma sistemli seralar, Sıcak yataklar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Feroleto Della Chiesa, İtalya 'de bulunmaktadır.

 3. ELISABETH SCHMIDT GESELLSCHAFT MIT BESCHRÄNKTER HAFTUNG

  Almanya

  ELISABETH SCHMIDT GESELLSCHAFT MIT BESCHRÄNKTER HAFTUNG, yılında kurulan ve Seralar - Ekipman ve sistemler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Isıtma sistemli seralar, Isıtma sistemli seralar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Fürstenau, Almanya 'de bulunmaktadır.

 4. ADUSO SER.RE S.N.C. DI ADUSO FLAVIO & C.

  İtalya

 5. ACM GREENHOUSE CO LTD

  İspanya

  ACM GREENHOUSE CO LTD, yılında kurulan ve Seralar - Ekipman ve sistemler sektöründe faaliyet gösteren bir. Basınçlı seralar, Ev ve sera bitkileri,çiçekçilik, Isıtma sistemli seralar, Sera tesisatları, donanımları, Basınçlı seralar, Ev ve sera bitkileri,çiçekçilik, Isıtma sistemli seralar, Sera tesisatları, donanımları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, San Javier, İspanya 'de bulunmaktadır.

 6. GREENSIDESHOP S.R.L.S.

  İtalya

 7. ENORPA ENERGY

  Türkiye

  ENORPA genel bağlamda değerlendirildiğinde endüstriyel ve domestik bazda Sera, Depo, Hangar, Fabrika, Mahal ısıtma sistemleri, buhar sistem ve ekipmanları, basınçlı kaplar, tanklar, çelik konstrüksiyon, projelendirme, taahhüt, imalat işleri yanı sıra bütün bu ürünlerin teknik servis hizmetlerini vermektedir. En önemli gelir kalemimizi sera ısıtma kazanları ihracatımız oluşturmaktadır. ENORPA’nın üretmiş olduğu sera ısıtma kazanları; serada sebze ve meyve yetiştiriciliği yapan örtü altı yetiştiricilik olarak da bilinen tarım işletmeleri için yüksek kapasiteli ısıtma kazanlarıdır. Genel olarak sera ısıtma kazanları, sıcak su kazanı grubuna girer fakat normal bir sıcak su kazanından daha güçlü ve büyüktür. Sürekli güncellenen hesap, analiz ve malzeme veri tabanı ile birlikte AR-GE ve ÜR-GE faaliyetlerine aralıksız devam eden ENORPA, teknolojinin gereksinimlerine ayak uydurarak tam otomasyon dahilinde üretimlerine devam etmektedir. Böylelikle insan faktörlü oluşan hataları, sistemlerinin dışında tutmaya çalışmaktadır. ENORPA, halihazırda Dünya coğrafyasının çeşitli lokasyonlarında bulunan ürünlerinin pazarlama aşamasından başlamak sureti ile arıza ve bakım kayıtlarına kadar günden güne artan bir veri tabanına sahiptir. ENORPA bu veri tabanının istatistiksel analizlerini yapmakta ve arıza faktörleri gibi müşteri memnuniyetsizliğine sebep olan durumları tespit edip minimize ederek “kaliteli ürünler, mutlu müşteriler” sloganına bağlı bir disiplin ile çalışmaktadır.

 8. VIALE SISTEMI S.R.L.

  İtalya

 1. PICHELARIA CAVADO, S.A.

  Portekiz

  PICHELARIA CAVADO, S.A., yılında kurulan ve Seralar - Ekipman ve sistemler sektöründe faaliyet gösteren bir. Isıtma sistemli seralar, Isıtma sistemli seralar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Caldas, Portekiz 'de bulunmaktadır.

 2. ASROYAL ISITMA, SOGUTMA, PISIRME SISTEMLERI A.S.

  Türkiye

  ASROYAL ISITMA, SOGUTMA, PISIRME SISTEMLERI A.S., yılında kurulan ve Seralar - Ekipman ve sistemler sektöründe faaliyet gösteren bir. Ticari ve endüstriyel soğutma - Cihaz ve sistemler, Isıtma sistemli seralar, Ticari ve endüstriyel soğutma - Cihaz ve sistemler, Isıtma sistemli seralar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Izmir, Türkiye 'de bulunmaktadır.

 3. TEA PROJECT S.R.L.

  İtalya

 4. EURO PLAST 2 A S.R.L.

  İtalya

  EURO PLAST 2 A S.R.L., yılında kurulan ve Seralar - Ekipman ve sistemler sektöründe faaliyet gösteren bir. Isıtma sistemli seralar, Sıcak yataklar, Isıtma sistemli seralar, Sıcak yataklar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Canicatti', İtalya 'de bulunmaktadır.

 5. SERRE CAMPIONI DI CAMPIONI LIDO E OMERO S.N.C.

  İtalya

  SERRE CAMPIONI DI CAMPIONI LIDO E OMERO S.N.C., yılında kurulan ve Seralar - Ekipman ve sistemler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Isıtma sistemli seralar, Sıcak yataklar, Isıtma sistemli seralar, Sıcak yataklar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Uzzano, İtalya 'de bulunmaktadır.

 6. IRISH DOMESTIC ELECTRICAL APPLIANCES LIMITED

  İrlanda

 7. INDUSTRIVARME A/S

  Danimarka

  INDUSTRIVARME A/S, yılında kurulan ve Seralar - Ekipman ve sistemler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Isıtma sistemli seralar, Isıtma sistemli seralar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Storvorde, Danimarka 'de bulunmaktadır.

 8. C.D.M. S.R.L.

  İtalya

 9. FLORIMPIANTI S.R.L.

  İtalya

 10. DIETRICH GÄRTNEREI-TECHNIK GMBH

  Almanya

  DIETRICH GÄRTNEREI-TECHNIK GMBH, yılında kurulan ve Seralar - Ekipman ve sistemler sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Isıtma sistemli seralar, Fıskiyeli sulama ve sulama - Sistemler, Isıtma sistemli seralar, Fıskiyeli sulama ve sulama - Sistemler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Sprendlingen, Almanya 'de bulunmaktadır.

Fiyat Teklifi Talebi

Tek bir talep oluşturun ve doğrulanmış tedarikçilerden birden fazla teklif alın.

 • Yalnızca ilgili tedarikçiler
 • Veri gizliliği uyumlu
 • 100% ücretsiz