• europages
 • >
 • ŞİRKETLER - TEDARİKÇİLER - YÜKÜMLÜLER
 • >
 • isıya dayanıklı ağır malzemeler

Sonuçlar

Isıya dayanıklı ağır malzemeler - Ithalat/Ihracat

 1. BBS GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  Merkezi Freiber am Neckar'da bulunan BBS GmbH şirketi, endüstriyel ısı tekniği, termik ardıl yakma ve kazan yapımı alanında 75 yıldan fazla deneyime sahiptir. 2004 yılında BAY Wärme-technik GmbH ve Bay Engineering ve Consulting firmalarının birleşmesiyle oluşturulan BBS GmbH, modern enerji sistemleri ve çevre teknolojisi mühendisliği için bilgi birikimiyle endüstriyel kazan sistemlerinin üretimini gerçekleştiriyor.. Seri üretim ürünlerin üretilmesinin yanı sıra kozmetik, kimyasal ve petrokimyasal endüstride kullanılan özel uygulamalara uygun kazanları da geliştiriyor ve üretiyoruz. Burada özellikle buhar-sıcak su ve termik yağ kazanlarının üreticisi olarak faaliyet gösteriyoruz. Çeşitli kullanımlar için saf buhar üreticileri ve ısıtma kazanları da ürün yelpazemize dahildir.

 2. FORJA Y CALDERERIA DELTA SA

  İspanya

  Verified by europages badge

  FORJA Y CALDERERIA DELTA SA, yılında kurulan ve Çelikler ve metaller - biçimlendirilmiş ve kesilmiş sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Isıya dayanıklı malzemeler, Maden ocakları - Makineler ve sistemler, Isıya dayanıklı ağır malzemeler, Isıya dayanıklı malzemeler, Maden ocakları - Makineler ve sistemler, Isıya dayanıklı ağır malzemeler, Çelik ve paslanmaz çelikten su kaynatıcı, çelik tanklar, metalürji sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Ibarra, İspanya 'de bulunmaktadır.

 3. CHAUDRONNERIE INDUSTRIELLE ETS LACOURT ET CIE

  Fransa

  CHAUDRONNERIE INDUSTRIELLE ETS LACOURT ET CIE, yılında kurulan ve Isıya dayanıklı malzemeler sektöründe faaliyet gösteren bir. Isıya dayanıklı ağır malzemeler, Isıya dayanıklı ağır malzemeler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Aubervilliers, Fransa 'de bulunmaktadır.

 4. JAMES BOOTH

  Birleşik Krallık

 5. METAL WORKS SRL

  İtalya

Office Building Outline icon
İşletmeniz için bir sayfa
Bunu görüyor musunuz? Potansiyel müşterileriniz de görüyor. europages sitesinde görünür olabilmek için bize katılın.
 1. CMO OBERNAI

  Fransa

  CMO OBERNAI, yılında kurulan ve Isıya dayanıklı ağır malzemeler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Isıya dayanıklı malzemeler, Endüstriyel tabaka metal işleri, metal kazanlar, Isıya dayanıklı malzemeler, Sanayiye yönelik paslanmaz çelik kazan sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Obernai, Fransa 'de bulunmaktadır.

 2. ROSSO CHARPENTES METALLIQUES

  Fransa

  ROSSO CHARPENTES METALLIQUES, yılında kurulan ve Isıya dayanıklı malzemeler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Isıya dayanıklı ağır malzemeler, Endüstriyel yapı inşaatı, Isıya dayanıklı ağır malzemeler, Endüstriyel yapı inşaatı sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, St Sylvestre Sur Lot, Fransa 'de bulunmaktadır.

 3. SOCIEDAD COOPERATIVA INDUSTRIAL DANAK-BAT

  İspanya

 4. OF.ME.T. DI ARNAUDI CARLO E C. SNC

  İtalya

 5. COOP CALIFORNIA A.R.L.

  İtalya

 1. KALACLAR TIC KOLL STI

  Türkiye

 2. CIPEF

  İtalya

  CIPEF, yılında kurulan ve Isıya dayanıklı malzemeler sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Isıya dayanıklı ağır malzemeler, Isıya dayanıklı ağır malzemeler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Gagliole (mc), İtalya 'de bulunmaktadır.

 1. BSA SCHNEIDER ANLAGENTECHNIK GMBH

  Almanya

  Şirketimiz BSA Schneider Anlagentechnik 1990 yılında Aachen şehrinde kurulmuş bulunmaktadır. Orta ölçekli olan şirket 25 çalışanı ve 32 ülkede bulunan satış temsilciliklerinden oluşan dünya çapında bir dağıtım ağı ile, şekerleme ve gıda sanayiinde sağlam bir yere sahiptir. Aachen şehrindeki fabrikamızda, çikolata endüstrisi için sıvı çikolata kütlelerinin üretimi ve depolanması için makine ve ekipman geliştiriyor ve üretiyoruz. Ürün yelpazemiz karıştırma, ezme, konçlama, temperleme ve depolama aşamalarının tümünü kapsamaktadır. Teslimat programımızda şunlar bulunur: Ön ezme Sıvı çikolata üretim hatları Karıştırma Taşıyıcı bant sistemleri / konveyör bantları Kuru konçlama Aparat ve konteyner yapımı Çözme birimi Çikolata pompaları / taşıma pompaları Manyetik filtreler / manyetik ayırıcılar Düz geçiş vanaları Kullanılmış çikolata makinelerinin revizyonu Sıvı ve kuru bileşenler için dozajlama ekipmanları

 2. ETABLISSEMENTS EVANGELISTA EURL

  Fransa

 3. MILES-ASH LTD

  Birleşik Krallık

  MILES-ASH LTD, yılında kurulan ve Isıya dayanıklı malzemeler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Isıya dayanıklı ağır malzemeler, Havacılıkla ilgili ısıya dayanıklı üretim, Metal tanklar, Donanmaya ait ısıya dayanıklı üretim, Isıya dayanıklı ağır malzemeler, Havacılıkla ilgili ısıya dayanıklı üretim, Metal tanklar, Donanmaya ait ısıya dayanıklı üretim sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Newtownabbey, Birleşik Krallık 'de bulunmaktadır.

 4. GEBRÜDER STAHL GMBH

  Almanya

  GEBRÜDER STAHL GMBH, yılında kurulan ve Demir metallerden ince borular ve borular sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Endüstriyel yapı inşaatı, Isıya dayanıklı malzemeler, Isıya dayanıklı ağır malzemeler, Eşanjörler/ısıl dönüştürücüler, Endüstriyel yapı inşaatı, Isıya dayanıklı malzemeler, Isıya dayanıklı ağır malzemeler, Eşanjörler/ısıl dönüştürücüler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Wenden, Almanya 'de bulunmaktadır.

 5. SA SOUMAGNE

  Fransa

  SA SOUMAGNE, yılında kurulan ve Isıya dayanıklı malzemeler sektöründe faaliyet gösteren bir. Isıya dayanıklı ağır malzemeler, Isıya dayanıklı ağır malzemeler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Rivières, Fransa 'de bulunmaktadır.

 6. GLASS SERVICE SRL

  İtalya

  GLASS SERVICE SRL, yılında kurulan ve Isıya dayanıklı malzemeler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Isıya dayanıklı ağır malzemeler, Isıya dayanıklı ağır malzemeler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, San Miniato (Pi), İtalya 'de bulunmaktadır.

 7. STR INDUSTRIES SAS

  Fransa

  STR INDUSTRIES SAS, yılında kurulan ve Isıya dayanıklı malzemeler sektöründe faaliyet gösteren bir. Isıya dayanıklı ağır malzemeler, Isıya dayanıklı ağır malzemeler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Faulquemont, Fransa 'de bulunmaktadır.

 8. TALLERES GONZALVO SL

  İspanya

 1. LORTUB SA

  Fransa

  LORTUB SA, yılında kurulan ve Isıya dayanıklı malzemeler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Isıya dayanıklı ağır malzemeler, Isıya dayanıklı ağır malzemeler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Jœuf, Fransa 'de bulunmaktadır.

 2. O.ME.CA OFFICINA MECCANICA E CARPENTERIA (S.R.L.)

  İtalya

 3. INDUSTRIAS MICHELENA SL

  İspanya

 4. ADF TARLIN

  Fransa

 5. SA IBERICA DEL VAPOR

  İspanya

  SA IBERICA DEL VAPOR, yılında kurulan ve Isıya dayanıklı malzemeler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Isıya dayanıklı ağır malzemeler, Isıya dayanıklı ağır malzemeler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Mostoles, İspanya 'de bulunmaktadır.

 6. CO.METALL DI TURRIZIANI C. ANTONIO (S.R.L.)

  İtalya

 7. TECNICAS Y CONSTRUCCIONES INDUSTRIALES, S.A.

  İspanya

 8. A2S INDUSTRIE

  Fransa

  A2S INDUSTRIE, yılında kurulan ve Isıya dayanıklı malzemeler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Isıya dayanıklı hassas ürünler, Isıya dayanıklı ağır malzemeler, Endüstriyel tabaka metal işleri, Isıya dayanıklı hassas ürünler, Isıya dayanıklı ağır malzemeler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Limours En Hurepoix, Fransa 'de bulunmaktadır.

 9. MABRIS

  Fransa

  MABRIS, yılında kurulan ve Isıya dayanıklı malzemeler sektöründe faaliyet gösteren bir. Metal silolar, Metal tanklar, Metal fıçılar, Isıya dayanıklı ağır malzemeler, Metal silolar, Metal tanklar, Metal fıçılar, Isıya dayanıklı ağır malzemeler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, St Pierre La Cour, Fransa 'de bulunmaktadır.

 10. SERVICE EQUIPEMENT

  Fransa

  SERVICE EQUIPEMENT, yılında kurulan ve Çevre hizmetleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Isıya dayanıklı malzemeler, Metal fıçılar, Endüstriyel metal levha işleri, Isıya dayanıklı ağır malzemeler, Isıya dayanıklı malzemeler, Metal fıçılar, Endüstriyel metal levha işleri, Isıya dayanıklı ağır malzemeler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, St Calais, Fransa 'de bulunmaktadır.

Fiyat Teklifi Talebi

Tek bir talep oluşturun ve doğrulanmış tedarikçilerden birden fazla teklif alın.

 • Yalnızca ilgili tedarikçiler
 • Veri gizliliği uyumlu
 • 100% ücretsiz