• europages
 • >
 • ŞİRKETLER - TEDARİKÇİLER - YÜKÜMLÜLER
 • >
 • isıya dayanıklı malzemeler

Sonuçlar

Isıya dayanıklı malzemeler - Ithalat/Ihracat

 1. CTRA

  Tunus

  Verified by europages badge

  25 yıldır CTRA, tüm projelerinizde size destek olan güvenilir ortağınızdır. FRP kompozitlerinin ve termoplastiklerin dönüşümünde uzmanlaşmış bir ekip. Bu uzun ömür, doğal olarak müşterilerimizin sadakatini sağlayan teknik ve kalite güvenilirliğin garantisidir. 2000 yılından bu yana ISO 9001 sertifikasına sahip olan CTRA, temel tasarımdan hizmete almaya ve teslimata kadar anahtar teslimi projelerde üstün başarı göstermektedir. Faaliyetimiz geniş bir hizmet yelpazesini kapsamaktadır: -Borulama sistemlerinin tasarımı, -Destek, tank, yıkama kulelerinin detaylı tasarımı, -İsteğe bağlı standart veya özel parça imalatı, -Boru sistemlerinin prefabrikasyonu, -6m çapına kadar farklı yıkama kulelerinin imalatı. Deneyimli ekibi ile CTRA uzmanlığı: Termoset malzemeleri dönüştürme: Reçine / Matris, •Astar, •Direnç, Mekanik. Termoplastik malzemeleri dönüştürme: •PE, •PP, •PVC, •PVDF, ECTFE, PFA.

 2. BBS GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  Merkezi Freiber am Neckar'da bulunan BBS GmbH şirketi, endüstriyel ısı tekniği, termik ardıl yakma ve kazan yapımı alanında 75 yıldan fazla deneyime sahiptir. 2004 yılında BAY Wärme-technik GmbH ve Bay Engineering ve Consulting firmalarının birleşmesiyle oluşturulan BBS GmbH, modern enerji sistemleri ve çevre teknolojisi mühendisliği için bilgi birikimiyle endüstriyel kazan sistemlerinin üretimini gerçekleştiriyor.. Seri üretim ürünlerin üretilmesinin yanı sıra kozmetik, kimyasal ve petrokimyasal endüstride kullanılan özel uygulamalara uygun kazanları da geliştiriyor ve üretiyoruz. Burada özellikle buhar-sıcak su ve termik yağ kazanlarının üreticisi olarak faaliyet gösteriyoruz. Çeşitli kullanımlar için saf buhar üreticileri ve ısıtma kazanları da ürün yelpazemize dahildir.

 3. OXYD-KERAMIK GMBH & CO KG

  Almanya

  Verified by europages badge

  OXYD-KERAMIK GMBH & CO KG 1965 yılında kurulmuş olan, orta büyüklükte bir aile şirketidir. Şu anda 36 çalışanı mevcuttur. Ağırlıklı olarak demir, çelik ve demir dışı metal sanayisi için ateşe dayanıklı yapı malzemeleri üretilmektedir. Üretim sürecimizdeki büyük esneklik bireysel müşteri taleplerini çözmenin garantisidir. Hammaddeden nihaî ürüne imalat ve lojistik olarak iyi düşünülmüş depolama sayesinde hızlı sevkiyat yapabilmekteyiz. Siz de deneyin ve görün. Geçtiğimiz 50 yılda, müşteri tabanımız gittikçe daha da genişledi, böylece “ana sevkiyat bölgemiz” olan Almanya, Avusturya ve İsviçre'deki müşterilerimizin yanı sıra, dünyanın dört bir yanındaki müşterilerimize de ürün sağlayabilmekteyiz.

 4. FWL SCHUBERT & SALZER FEINGUSS LOBENSTEIN GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  Tutku bizi benzersiz yapıyor. Çünkü sadece kalite ve özen sunmuyoruz, aynı zamanda en iyi hassas dökümü de sağlıyoruz. Avrupa'nın en modern müşteri dökümhanelerinden biriyiz - ve köklü bir aile şirketiyiz. Bad Lobenstein'daki tesisimizde 40'tan fazla sektörden müşterilerimiz için standart ve müşteriye özel birçok farklı çelik türünden dökme parçalar üretiyoruz. Aile tarafından işletilen orta ölçekli bir şirket olarak ve Schubert & Grubu'nun bir parçası olarak ürünlerimizi Almanya'da üretiyoruz - zamanında ve tahmin edilebilir, uygun fiyatlarla. Tecrübemiz en son teknoloji ve en yüksek seviyede mühendislik ile birleşerek müşterilerimize her zaman güvenilir kalite sunmamıza olanak tanır. Tüm iş süreçlerimiz dijitalleştirilmiş ve modernize edilmiştir. 3D baskı, optik yüzey karşılaştırma, tersine mühendislik veya döküm ve katılaşma simülasyonu gibi teknolojiler, kısa geliştirme süreleri, hızlı örnekleme süreçleri ve istikrarlı seri kalite sağlar.

 5. TESPE

  İtalya

  Verified by europages badge

  Tespe, Isı Yalıtımı için Teknik Kumaş ve Yüksek Sıcaklıklar için Sanayi Contaları üretiminde ileri düzeyde uzman bir firmadır. Yalıtım için Halat, Örgü, Kılıf, Bant, ve Kumaşlar, Genleşme Contaları. Aynı zamanda Statik ve Dinamik sızdırmazlık için de zengin bir Sanayi Contası yelpazesi üretimi ve satışı yapmaktadır: Pompa ve valfler için özel DYNAPACK® örgüler, Asbest içermeyen ve Grafit Levha ve Contalar, PTFE malzemeden yarı işlenmiş ve bitmiş ürünler.

Office Building Outline icon
İşletmeniz için bir sayfa
Bunu görüyor musunuz? Potansiyel müşterileriniz de görüyor. europages sitesinde görünür olabilmek için bize katılın.
 1. E.C.M. REFRATTARI SRL

  İtalya

  Verified by europages badge

  E.C.M. Refrattari şirketi faaliyetine 1959'da başlamıştır ve kendisini 1980'den itibaren şekilsiz malzemelerin öğütülmesine ve imalatına adamıştır. Kendi laboratuvarında gerçekleştirilen kalite testleri sayesinde şirket ISO 9002 sertifikası almaya hak kazanmıştır. Bu laboratuvar ayrıca müşterilerimize tutarlı kaliteyi garanti etmek için düzenli olarak gerçekleştirdiğimiz parçacık boyutu kontrolleri ve tutunma süresi testleri için gereken donanımlara da sahiptir. Başlıca ürünlerimiz arasında kuru çimento, ısıya dirençli dökümler ve tanecik halindeki ürünlerdir. E.C.M., yenilikçi ve esnek üretim tesisleri sayesinde, demir çelik endüstrisi, inşaat ve ısıtma endüstritleri için, müşteri tarafından talep edilen niteliklere uygun yüksek kalite standartlarına sahip ısıya dayanıklı malzemeler üretir. Isıya dayanıklı ürünler, inşaat sektöründe ve ısıtma amaçlı farklı kullanımlar için ideal olan inert malzemeler ile gerçekleştirilir.

 2. SAVAR SRL

  İtalya

  Verified by europages badge

  Savar, Bergamo'da Stezzano'da bulunmaktadır ve İtalya ile Avrupa pazarlarında faaliyet göstermektedir. Çeşitli alümina içeriklerinde seramik ürünler, porselen izolatörler, kordiyeritler ve refrakterler üretmektedir. Müşterilerin çizimlerine göre, çok çeşitli sektörlerin ihtiyaçlarını karşılamak için teknik olarak karmaşık parçalar üretilebilmektedir. Müşterilerine kapsamlı deneyimlerini sunmaya hazır bir endüstri profesyonelleri ekibinden oluşmaktadır.

 3. ATELIERS PIRET SA

  Belçika

  Verified by europages badge

  ATELIERS PIRET SA, yılında kurulan ve Isıya dayanıklı malzemeler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Isıya dayanıklı paslanmaz çelik, Özel çelikler, iç perdah, makaslama, Isıya dayanıklı paslanmaz çelik, Özel çelikler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Ampsin, Belçika 'de bulunmaktadır.

 4. FORJA Y CALDERERIA DELTA SA

  İspanya

  Verified by europages badge

  FORJA Y CALDERERIA DELTA SA, yılında kurulan ve Çelikler ve metaller - biçimlendirilmiş ve kesilmiş sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Isıya dayanıklı malzemeler, Maden ocakları - Makineler ve sistemler, Isıya dayanıklı ağır malzemeler, Isıya dayanıklı malzemeler, Maden ocakları - Makineler ve sistemler, Isıya dayanıklı ağır malzemeler, Çelik ve paslanmaz çelikten su kaynatıcı, çelik tanklar, metalürji sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Ibarra, İspanya 'de bulunmaktadır.

 5. VATROSTALAC D.O.O.

  Hırvatistan

  Verified by europages badge

  VATROSTALAC D.O.O., yılında kurulan ve Ateşe dayanıklı harç ve beton sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Ateşe dayanıklı - Malzemeler ve ürünler/maddeler, refrakrater beton, refrakter malzeme, Ateşe dayanıklı - Malzemeler ve ürünler/maddeler, gıda kapsülleri, çimentolu harçlar, ısı yalıtımları, Körükler, ısı-dirençli sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Krapina, Hırvatistan 'de bulunmaktadır.

 1. O.ME.CA OFFICINA MECCANICA E CARPENTERIA (S.R.L.)

  İtalya

 2. PRZEDSIEBIORSTWO PRODUKCYJNO HANDLOWE DOMAX MAREK DOBROWOLSKI

  Polanya

 1. DESART INDUSTRIES

  Belçika

  DESART INDUSTRIES, yılında kurulan ve Isıya dayanıklı malzemeler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Isıya dayanıklı hassas ürünler, Isıya dayanıklı hassas ürünler, cnc düzeltmeleri, CNC freze, CNC çevrilmiş parçalar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Lier, Belçika 'de bulunmaktadır.

 2. STAPOX SPOL. S R.O.

  Çek Cum.

 3. MILES-ASH LTD

  Birleşik Krallık

  MILES-ASH LTD, yılında kurulan ve Isıya dayanıklı malzemeler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Isıya dayanıklı ağır malzemeler, Havacılıkla ilgili ısıya dayanıklı üretim, Metal tanklar, Donanmaya ait ısıya dayanıklı üretim, Isıya dayanıklı ağır malzemeler, Havacılıkla ilgili ısıya dayanıklı üretim, Metal tanklar, Donanmaya ait ısıya dayanıklı üretim sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Newtownabbey, Birleşik Krallık 'de bulunmaktadır.

 4. J. M. RIBAS DA COSTA, LDA.

  Portekiz

 5. SCHWARTE MILFOR SP. Z O.O.

  Polanya

  SCHWARTE MILFOR SP. Z O.O., yılında kurulan ve Isıya dayanıklı malzemeler sektöründe faaliyet gösteren bir. Isıya dayanıklı hassas ürünler, Isıya dayanıklı hassas ürünler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Olsztyn, Polanya 'de bulunmaktadır.

 6. CELSIUS PLUSSZ TERMEKELOALLITO, KERESKEDELMI SZOLGALTATO KORLATOLT FELELOSSEGU TARSASAG

  Macaristan

  CELSIUS PLUSSZ TERMEKELOALLITO, KERESKEDELMI SZOLGALTATO KORLATOLT FELELOSSEGU TARSASAG, yılında kurulan ve Isıya dayanıklı malzemeler sektöründe faaliyet gösteren bir. Isıya dayanıklı hassas ürünler, Isıya dayanıklı hassas ürünler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Nagykoros, Macaristan 'de bulunmaktadır.

 7. OF.ME.T. DI ARNAUDI CARLO E C. SNC

  İtalya

 8. SOPTOL SAS

  Fransa

  SOPTOL SAS, yılında kurulan ve Isıya dayanıklı malzemeler sektöründe faaliyet gösteren bir Taşeron şirketidir. Endüstriyel metal levha işleri, Isıya dayanıklı hassas ürünler, Endüstriyel metal levha işleri, Isıya dayanıklı hassas ürünler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Ham, Fransa 'de bulunmaktadır.

 1. P.W.S. LAS- EN CONSTRUCTIEBEDRIJF B.V.

  Hollanda

  P.W.S. LAS- EN CONSTRUCTIEBEDRIJF B.V., yılında kurulan ve Isıya dayanıklı malzemeler sektöründe faaliyet gösteren bir. Isıya dayanıklı hassas ürünler, Isıya dayanıklı hassas ürünler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Bergambacht, Hollanda 'de bulunmaktadır.

 2. AGUAS & REIS, LDA

  Portekiz

 3. ACIC

  Fransa

  ACIC, yılında kurulan ve Demir metallerden ince borular ve borular sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Makine aletleri - Metal İşleme, Isıya dayanıklı malzemeler, Isıya dayanıklı ağır malzemeler, Endüstriyel borular, Makine aletleri - Metal İşleme, Isıya dayanıklı malzemeler, Isıya dayanıklı ağır malzemeler, Endüstriyel borular sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Alès, Fransa 'de bulunmaktadır.

 4. ZAKLAD PRODUKCYJNO HANDLOWO USLUGOWY BASTEN CZESLAW BASTEK

  Polanya

 5. MANCHINOX

  Fransa

  MANCHINOX, yılında kurulan ve Isıya dayanıklı malzemeler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Isıya dayanıklı hassas ürünler, Isıya dayanıklı hassas ürünler, binalar için paslanmaz çelikten kazan sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Villedieu-Les-Poeles, Fransa 'de bulunmaktadır.

 6. STE METALLURGIQUE INDUSTRIELLE DE L' OUEST SA

  Fransa

  STE METALLURGIQUE INDUSTRIELLE DE L' OUEST SA, yılında kurulan ve Isıya dayanıklı malzemeler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Isıya dayanıklı paslanmaz çelik, Isıya dayanıklı paslanmaz çelik sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Fougères, Fransa 'de bulunmaktadır.

 7. SB VERKSTED AS

  Norveç

 8. TALLERES GONZALVO SL

  İspanya

 9. 77 METAL-WORKING PLANT OF MINISTRY OF DEFENCE OF RF

  Rusya

 10. ENVIKRAFT A/S

  Danimarka

  ENVIKRAFT A/S, yılında kurulan ve Isıya dayanıklı malzemeler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Isıya dayanıklı paslanmaz çelik, Isıya dayanıklı paslanmaz çelik sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Birkeroed, Danimarka 'de bulunmaktadır.

Fiyat Teklifi Talebi

Tek bir talep oluşturun ve doğrulanmış tedarikçilerden birden fazla teklif alın.

 • Yalnızca ilgili tedarikçiler
 • Veri gizliliği uyumlu
 • 100% ücretsiz