• europages
 • >
 • ŞİRKETLER - TEDARİKÇİLER - YÜKÜMLÜLER
 • >
 • isıya dayanıklı malzemeler

Sonuçlar

Isıya dayanıklı malzemeler - Ithalat/Ihracat

 1. CTRA

  Tunus

  Verified by europages badge
 2. BBS GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  Merkezi Freiber am Neckar'da bulunan BBS GmbH şirketi, endüstriyel ısı tekniği, termik ardıl yakma ve kazan yapımı alanında 75 yıldan fazla deneyime sahiptir. 2004 yılında BAY Wärme-technik GmbH ve Bay Engineering ve Consulting firmalarının birleşmesiyle oluşturulan BBS GmbH, modern enerji sistemleri ve çevre teknolojisi mühendisliği için bilgi birikimiyle endüstriyel kazan sistemlerinin üretimini gerçekleştiriyor.. Seri üretim ürünlerin üretilmesinin yanı sıra kozmetik, kimyasal ve petrokimyasal endüstride kullanılan özel uygulamalara uygun kazanları da geliştiriyor ve üretiyoruz. Burada özellikle buhar-sıcak su ve termik yağ kazanlarının üreticisi olarak faaliyet gösteriyoruz. Çeşitli kullanımlar için saf buhar üreticileri ve ısıtma kazanları da ürün yelpazemize dahildir.

 3. OXYD-KERAMIK GMBH & CO KG

  Almanya

  Verified by europages badge

  OXYD-KERAMIK GMBH & CO KG 1965 yılında kurulmuş olan, orta büyüklükte bir aile şirketidir. Şu anda 36 çalışanı mevcuttur. Ağırlıklı olarak demir, çelik ve demir dışı metal sanayisi için ateşe dayanıklı yapı malzemeleri üretilmektedir. Üretim sürecimizdeki büyük esneklik bireysel müşteri taleplerini çözmenin garantisidir. Hammaddeden nihaî ürüne imalat ve lojistik olarak iyi düşünülmüş depolama sayesinde hızlı sevkiyat yapabilmekteyiz. Siz de deneyin ve görün. Geçtiğimiz 50 yılda, müşteri tabanımız gittikçe daha da genişledi, böylece “ana sevkiyat bölgemiz” olan Almanya, Avusturya ve İsviçre'deki müşterilerimizin yanı sıra, dünyanın dört bir yanındaki müşterilerimize de ürün sağlayabilmekteyiz.

 4. SAVAR SRL

  İtalya

  Verified by europages badge

  Savar, Bergamo'da Stezzano'da bulunmaktadır ve İtalya ile Avrupa pazarlarında faaliyet göstermektedir. Çeşitli alümina içeriklerinde seramik ürünler, porselen izolatörler, kordiyeritler ve refrakterler üretmektedir. Müşterilerin çizimlerine göre, çok çeşitli sektörlerin ihtiyaçlarını karşılamak için teknik olarak karmaşık parçalar üretilebilmektedir. Müşterilerine kapsamlı deneyimlerini sunmaya hazır bir endüstri profesyonelleri ekibinden oluşmaktadır.

 5. ATELIERS PIRET SA

  Belçika

  Verified by europages badge

  ATELIERS PIRET SA, yılında kurulan ve Isıya dayanıklı malzemeler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Isıya dayanıklı paslanmaz çelik, Özel çelikler, iç perdah, makaslama, Isıya dayanıklı paslanmaz çelik, Özel çelikler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Ampsin, Belçika 'de bulunmaktadır.

Office Building Outline icon
İşletmeniz için bir sayfa
Bunu görüyor musunuz? Potansiyel müşterileriniz de görüyor. europages sitesinde görünür olabilmek için bize katılın.
 1. FORJA Y CALDERERIA DELTA SA

  İspanya

  Verified by europages badge

  FORJA Y CALDERERIA DELTA SA, yılında kurulan ve Çelikler ve metaller - biçimlendirilmiş ve kesilmiş sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Isıya dayanıklı malzemeler, Maden ocakları - Makineler ve sistemler, Isıya dayanıklı ağır malzemeler, Isıya dayanıklı malzemeler, Maden ocakları - Makineler ve sistemler, Isıya dayanıklı ağır malzemeler, Çelik ve paslanmaz çelikten su kaynatıcı, çelik tanklar, metalürji sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Ibarra, İspanya 'de bulunmaktadır.

 2. VATROSTALAC D.O.O.

  Hırvatistan

  Verified by europages badge

  VATROSTALAC D.O.O., yılında kurulan ve Ateşe dayanıklı harç ve beton sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Ateşe dayanıklı - Malzemeler ve ürünler/maddeler, refrakrater beton, refrakter malzeme, Ateşe dayanıklı - Malzemeler ve ürünler/maddeler, gıda kapsülleri, çimentolu harçlar, ısı yalıtımları, Körükler, ısı-dirençli sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Krapina, Hırvatistan 'de bulunmaktadır.

 3. TEMA ENGINEERING SERVICES LTD

  Birleşik Krallık

  TEMA ENGINEERING SERVICES LTD, yılında kurulan ve Isıya dayanıklı malzemeler sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Havacılıkla ilgili ısıya dayanıklı üretim, Havacılıkla ilgili ısıya dayanıklı üretim sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Cardiff, Birleşik Krallık 'de bulunmaktadır.

 4. SIMPSONS MOTOR CARAVAN CENTRE

  Birleşik Krallık

  SIMPSONS MOTOR CARAVAN CENTRE, yılında kurulan ve Isıya dayanıklı malzemeler sektöründe faaliyet gösteren bir. Isıya dayanıklı hassas ürünler, Isıya dayanıklı hassas ürünler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Great Yarmouth, Birleşik Krallık 'de bulunmaktadır.

 5. ALUFIX'SZEFEM SZENDROI FEMIPARI KORLATOLT FELELOSSEGU TARSASAG

  Macaristan

 1. LEMARCHAND

  Fransa

  LEMARCHAND, yılında kurulan ve Isıya dayanıklı ağır malzemeler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Isıya dayanıklı malzemeler, Metal fıçılar, Isıya dayanıklı malzemeler, Metal fıçılar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Campeaux, Fransa 'de bulunmaktadır.

 2. CHAUDRONNERIE INDUSTRIELLE ETS LACOURT ET CIE

  Fransa

  CHAUDRONNERIE INDUSTRIELLE ETS LACOURT ET CIE, yılında kurulan ve Isıya dayanıklı malzemeler sektöründe faaliyet gösteren bir. Isıya dayanıklı ağır malzemeler, Isıya dayanıklı ağır malzemeler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Aubervilliers, Fransa 'de bulunmaktadır.

 1. TRONDHEIM TEKNISKE VERKSTED AS

  Norveç

 2. ETABLISSEMENTS HENRI VIGLINO SA

  Fransa

  ETABLISSEMENTS HENRI VIGLINO SA, yılında kurulan ve Isıya dayanıklı malzemeler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Isıya dayanıklı hassas ürünler, Isıya dayanıklı hafif alaşımlar, Isıya dayanıklı hassas ürünler, Isıya dayanıklı hafif alaşımlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Meythet, Fransa 'de bulunmaktadır.

 3. LEMAL LEMEZALAKITO ES FEMSZERKEZETGYARTO KORLATOLT FELELOSSEGU TARSASAG

  Macaristan

 4. GEBRÜDER STAHL GMBH

  Almanya

  GEBRÜDER STAHL GMBH, yılında kurulan ve Demir metallerden ince borular ve borular sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Endüstriyel yapı inşaatı, Isıya dayanıklı malzemeler, Isıya dayanıklı ağır malzemeler, Eşanjörler/ısıl dönüştürücüler, Endüstriyel yapı inşaatı, Isıya dayanıklı malzemeler, Isıya dayanıklı ağır malzemeler, Eşanjörler/ısıl dönüştürücüler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Wenden, Almanya 'de bulunmaktadır.

 5. ETS CHARLES BOURBON

  Fransa

  ETS CHARLES BOURBON, yılında kurulan ve Isıya dayanıklı malzemeler sektöründe faaliyet gösteren bir. Isıya dayanıklı paslanmaz çelik, Hekimlik ve cerrahlık - donanım ve malzeme, Isıya dayanıklı paslanmaz çelik, Hekimlik ve cerrahlık - donanım ve malzeme sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Pleumartin, Fransa 'de bulunmaktadır.

 6. SCI THYMERAIS

  Fransa

  SCI THYMERAIS, yılında kurulan ve Metal tanklar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Isıya dayanıklı malzemeler, Metal fıçılar, Isıya dayanıklı paslanmaz çelik, Isıya dayanıklı hassas ürünler, Isıya dayanıklı malzemeler, Metal fıçılar, Isıya dayanıklı paslanmaz çelik, Isıya dayanıklı hassas ürünler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Chateauneuf En Thymerais, Fransa 'de bulunmaktadır.

 7. SO.CO.ME.LU.

  Fransa

  SO.CO.ME.LU., yılında kurulan ve Isıya dayanıklı malzemeler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Isıya dayanıklı hafif alaşımlar, Isıya dayanıklı hafif alaşımlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Pertuis, Fransa 'de bulunmaktadır.

 8. ROESTVASTSTAAL APPARATEN FABRIEK B.V.

  Hollanda

  ROESTVASTSTAAL APPARATEN FABRIEK B.V., yılında kurulan ve Isıya dayanıklı malzemeler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Isıya dayanıklı paslanmaz çelik, Özel çelikler, Isıya dayanıklı paslanmaz çelik, Özel çelikler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Raamsdonksveer, Hollanda 'de bulunmaktadır.

 1. SA DES ETS PETERS ET COMPAGNIE

  Fransa

  SA DES ETS PETERS ET COMPAGNIE, yılında kurulan ve Isıya dayanıklı paslanmaz çelik sektöründe faaliyet gösteren bir. Isıya dayanıklı hassas ürünler, Isıya dayanıklı hafif alaşımlar, Metal tanklar, Isıya dayanıklı malzemeler, Isıya dayanıklı hassas ürünler, Isıya dayanıklı hafif alaşımlar, Metal tanklar, Isıya dayanıklı malzemeler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Hasnon, Fransa 'de bulunmaktadır.

 2. MASKINFABRIKKEN FAUST APS

  Danimarka

  MASKINFABRIKKEN FAUST APS, yılında kurulan ve Isıya dayanıklı malzemeler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Isıya dayanıklı bakır, Isıya dayanıklı hafif alaşımlar, Isıya dayanıklı bakır, Isıya dayanıklı hafif alaşımlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Storvorde, Danimarka 'de bulunmaktadır.

 3. EST INDUSTRIES

  Fransa

  EST INDUSTRIES, yılında kurulan ve Metal fıçılar sektöründe faaliyet gösteren bir. Metal silolar, Isıya dayanıklı malzemeler, Endüstriyel metal levha işleri, Isıya dayanıklı ağır malzemeler, Metal silolar, Isıya dayanıklı malzemeler, Endüstriyel metal levha işleri, Isıya dayanıklı ağır malzemeler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Sarralbe, Fransa 'de bulunmaktadır.

 4. NOVUM GERENCSER GEPGYARTO ES KERESKEDELMI KORLATOLT FELELOSSEGU TARSASAG

  Macaristan

 5. METAL 44

  Fransa

  METAL 44, yılında kurulan ve Isıya dayanıklı malzemeler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Isıya dayanıklı paslanmaz çelik, Isıya dayanıklı paslanmaz çelik sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Saint-Mars-La-Jaille, Fransa 'de bulunmaktadır.

 6. ETS HENRI GILIBERT

  Fransa

  ETS HENRI GILIBERT, yılında kurulan ve Isıya dayanıklı malzemeler sektöründe faaliyet gösteren bir. Isıya dayanıklı hassas ürünler, Isıya dayanıklı hassas ürünler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Roche La Molière, Fransa 'de bulunmaktadır.

 7. POTHIER PRODUCTIONS

  Fransa

  POTHIER PRODUCTIONS, yılında kurulan ve Isıya dayanıklı malzemeler sektöründe faaliyet gösteren bir. Isıya dayanıklı hassas ürünler, Isıya dayanıklı hassas ürünler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Regny, Fransa 'de bulunmaktadır.

 8. OF.ME.T. DI ARNAUDI CARLO E C. SNC

  İtalya

 9. TALLERES GONZALVO SL

  İspanya

 10. PRZEDSIEBIORSTWO WIELOBRANZOWE AUTOCENTRUM RYSTAL RYSZARD KUJAWSKI

  Polanya

Fiyat Teklifi Talebi

Tek bir talep oluşturun ve doğrulanmış tedarikçilerden birden fazla teklif alın.

 • Yalnızca ilgili tedarikçiler
 • Veri gizliliği uyumlu
 • 100% ücretsiz