• europages
 • >
 • ŞİRKETLER - TEDARİKÇİLER - YÜKÜMLÜLER
 • >
 • izgaralar- kafesler- tel ağlar örgüler

Sonuçlar

Izgaralar- kafesler- tel ağlar örgüler - Ithalat/Ihracat

 1. O.M.A.F. SRL

  İtalya

  Verified by europages badge

  O.M.A.F. şirketi, INOXLINE paslanmaz çelikten kafes teli ve çit, endüstriyel kullanıma ve inşaatlara yönelik metal kafes telleri ve çitlerin üretimi alanında uzmanlaşmıştır. Tüm kafes tellerimiz tam otomatik makine ve sistemlerde üretilmektedir. Ayrıca O.M.A.F. inşaatlarda kullanılmaya yönelik geniş bir ürün ve aksesuar kataloğuna da sahiptir: paslanmaz çelik lağım ve rögar kapakları, kuyu örtme ızgaraları ve diğer tip metalik ızgara ve kafesler.

 2. 3D MECCANICA S.R.L.

  İtalya

 3. SO.STE.R. DI SOFFIA GIANFRANCO

  İtalya

  SO.STE.R. DI SOFFIA GIANFRANCO, yılında kurulan ve Parmaklıklar ve giriş kapıları sektöründe faaliyet gösteren bir. Izgaralar, kafesler, tel ağlar/örgüler, Tel ağlar, Izgaralar, kafesler, tel ağlar/örgüler, Tel ağlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Castelletto Cervo, İtalya 'de bulunmaktadır.

 4. METALLHANDELSGESELLSCHAFT SCHOOF & HASLACHER MBH & CO. KG

  Almanya

  METALLHANDELSGESELLSCHAFT SCHOOF & HASLACHER MBH & CO. KG, yılında kurulan ve Izgaralar, kafesler, tel ağlar/örgüler sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. Tel ağlar, Tel ağlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, München, Almanya 'de bulunmaktadır.

 5. BONAITI F.LLI

  İtalya

  BONAITI F.LLI, yılında kurulan ve Izgaralar, kafesler, tel ağlar/örgüler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Tel ağlar, Beton güçlendirmek için metal yüzeyler, Tel ağlar, Beton güçlendirmek için metal yüzeyler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Vercurago, İtalya 'de bulunmaktadır.

Office Building Outline icon
İşletmeniz için bir sayfa
Bunu görüyor musunuz? Potansiyel müşterileriniz de görüyor. europages sitesinde görünür olabilmek için bize katılın.
 1. SPALVOTUJU METALU SPEKTRAS UAB UZDAROJI AKCINE BENDROVE

  Litvanya

  SPALVOTUJU METALU SPEKTRAS UAB UZDAROJI AKCINE BENDROVE, yılında kurulan ve Izgaralar, kafesler, tel ağlar/örgüler sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Tel ağlar, Tel ağlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Vilnius, Litvanya 'de bulunmaktadır.

 2. HANS KASTENS GMBH

  Almanya

  HANS KASTENS GMBH, yılında kurulan ve Izgaralar, kafesler, tel ağlar/örgüler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Tel ağlar, Tel ağlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Bremen, Almanya 'de bulunmaktadır.

 3. ALANSAN WIRE FENCE PANELS

  Türkiye

  ALANSAN company is established in 1994 to provide good service and quality products. Our priority is to deliver products quickly and on time.We receive orders from many companies and customers from Turkey. and competent employees work very carefully to produce the best product. Our aim is to expand domestic and international export network.We make products that protect the place you want to protect completely. We produce panels and fences in the size and dimensions you want upon special request.We produce faultlessly with the best and new industrial machines.

 4. NASATTI FLORIO DI NASATTI GIANLUIGI & C. S.N.C.

  İtalya

  NASATTI FLORIO DI NASATTI GIANLUIGI & C. S.N.C., yılında kurulan ve Parmaklıklar ve giriş kapıları sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Izgaralar, kafesler, tel ağlar/örgüler, Tel ağlar, Izgaralar, kafesler, tel ağlar/örgüler, Tel ağlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Mapello, İtalya 'de bulunmaktadır.

 5. METALMESH LTD

  Birleşik Krallık

  METALMESH LTD, yılında kurulan ve Izgaralar, kafesler, tel ağlar/örgüler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Kaynaklanmış tel ağlar, Kaynaklanmış tel ağlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Marlborough, Birleşik Krallık 'de bulunmaktadır.

 1. METALL FRIULI S.R.L.

  İtalya

 2. DRAHT-BREMER UND PARTNER GMBH

  Almanya

  DRAHT-BREMER UND PARTNER GMBH, yılında kurulan ve Izgaralar, kafesler, tel ağlar/örgüler sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Parmaklıklar ve giriş kapıları, Tel ağlar, Parmaklıklar ve giriş kapıları, Tel ağlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Zöblitz, Almanya 'de bulunmaktadır.

 1. STANIAR, JOHN & CO

  Birleşik Krallık

  STANIAR, JOHN & CO, yılında kurulan ve Izgaralar, kafesler, tel ağlar/örgüler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Tel ağlar, Tel ağlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Manchester, Birleşik Krallık 'de bulunmaktadır.

 2. DRAHTWERK ALTENA GMBH

  Almanya

  DRAHTWERK ALTENA GMBH, yılında kurulan ve Tel ağlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Izgaralar, kafesler, tel ağlar/örgüler, Izgaralar, kafesler, tel ağlar/örgüler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Altena, Almanya 'de bulunmaktadır.

 3. METALL LODI S.R.L.

  İtalya

  METALL LODI S.R.L., yılında kurulan ve Izgaralar, kafesler, tel ağlar/örgüler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Tel ağlar, Beton güçlendirmek için metal yüzeyler, Tel ağlar, Beton güçlendirmek için metal yüzeyler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Sant'angelo Lodigiano, İtalya 'de bulunmaktadır.

 4. Gökhangil Tel Örgü ve Çit Sistemleri

  Türkiye

  Gökhangil Tel Örgü ve Çit Sistemleri, yılında kurulan ve Izgaralar, kafesler, tel ağlar/örgüler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. panel çit tel örgü sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Ankara, Türkiye 'de bulunmaktadır.

 5. PIVOT + QARI S.R.O.

  Slovakya

 6. ERKARE METAL

  Türkiye

 7. MAINMETALL GROSSHANDELSGESELLSCHAFT M. B. H. BRETNIG

  Almanya

  MAINMETALL GROSSHANDELSGESELLSCHAFT M. B. H. BRETNIG, yılında kurulan ve Izgaralar, kafesler, tel ağlar/örgüler sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Tel ağlar, Tel ağlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Bretnig-Hauswalde, Almanya 'de bulunmaktadır.

 8. TECHNO-WORLD SYSTEM IPARI ES KFT

  Macaristan

 1. TESTA ALBERTO

  İtalya

 2. METAFAN

  Belçika

  METAFAN, yılında kurulan ve Tel ağlar sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. Izgaralar, kafesler, tel ağlar/örgüler, Izgaralar, kafesler, tel ağlar/örgüler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Roeselare, Belçika 'de bulunmaktadır.

 3. CORTESI PRIMO

  İtalya

  CORTESI PRIMO, yılında kurulan ve Parmaklıklar ve giriş kapıları sektöründe faaliyet gösteren bir. Izgaralar, kafesler, tel ağlar/örgüler, Tel ağlar, Izgaralar, kafesler, tel ağlar/örgüler, Tel ağlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Forli', İtalya 'de bulunmaktadır.

 4. HICKMAN & LOVE (TIPTON) LTD

  Birleşik Krallık

  HICKMAN & LOVE (TIPTON) LTD, yılında kurulan ve Izgaralar, kafesler, tel ağlar/örgüler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Tel ağlar, Tel ağlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Bilston, Birleşik Krallık 'de bulunmaktadır.

 5. BEIJING HONSBERG IMPORT & EXPORT TRADING CO., LTD

  Çin

  BEIJING HONSBERG IMPORT & EXPORT TRADING CO., LTD, yılında kurulan ve Izgaralar, kafesler, tel ağlar/örgüler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Tel ağlar, Tel ağlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Beijing, Çin 'de bulunmaktadır.

 6. MANIFATTURA CONVERSANO S.R.L.

  İtalya

 7. METALLURGICA IRPINA

  İtalya

  METALLURGICA IRPINA, yılında kurulan ve Izgaralar, kafesler, tel ağlar/örgüler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Genel mekanik ürünler - Sipariş üzerine işler, Tel ağlar, Genel mekanik ürünler - Sipariş üzerine işler, Tel ağlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Ariano Irpino, İtalya 'de bulunmaktadır.

 8. DNEPROVSKY METALLURGICAL INTEGRATED PLANT NAMED AFTER DZERZHINSKY OPEN JOINT STOCK COMPANY

  Ukrayna

 9. GABBIONI SYSTEM INNOVATION S.R.L.

  İtalya

 10. CARNIELLO S.R.L.

  İtalya

  CARNIELLO S.R.L., yılında kurulan ve Demir - alaşımlar sektöründe faaliyet gösteren bir Taşeron şirketidir. Izgaralar, kafesler, tel ağlar/örgüler, Tel ağlar, Izgaralar, kafesler, tel ağlar/örgüler, Tel ağlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Altivole, İtalya 'de bulunmaktadır.

Fiyat Teklifi Talebi

Tek bir talep oluşturun ve doğrulanmış tedarikçilerden birden fazla teklif alın.

 • Yalnızca ilgili tedarikçiler
 • Veri gizliliği uyumlu
 • 100% ücretsiz