• europages
 • >
 • ŞİRKETLER - TEDARİKÇİLER - YÜKÜMLÜLER
 • >
 • izgaralar- kafesler- tel ağlar örgüler

Sonuçlar

Izgaralar- kafesler- tel ağlar örgüler - Ithalat/Ihracat

 1. O.M.A.F. SRL

  İtalya

  Verified by europages badge

  O.M.A.F. şirketi, INOXLINE paslanmaz çelikten kafes teli ve çit, endüstriyel kullanıma ve inşaatlara yönelik metal kafes telleri ve çitlerin üretimi alanında uzmanlaşmıştır. Tüm kafes tellerimiz tam otomatik makine ve sistemlerde üretilmektedir. Ayrıca O.M.A.F. inşaatlarda kullanılmaya yönelik geniş bir ürün ve aksesuar kataloğuna da sahiptir: paslanmaz çelik lağım ve rögar kapakları, kuyu örtme ızgaraları ve diğer tip metalik ızgara ve kafesler.

 2. ASEL TEL SANAYI VE TICARET AŞ. ( BROFENCE )

  Türkiye

  ASEL TEL SANAYİİ VE TİCARET AŞ olarak “BROFENCE” marka adı altında Ankara’daki fabrikamızda ÇİMÇİT (Grass fence) üretmekteyiz. Yeni ve modern makinelerle donatılmış 3500 M2 alan üzerine kurulu fabrikamızda TSE belgeli ürünler üreterek müşterilere hizmet veriyoruz. Ürünlerimiz çevre dostu, her iklim koşuluna uygun, korozyona uğramayan ve uzun ömürlüdür. Alev almayan, solmayan, bozulmayan, dökülmeyen, yıkanabilen, boya tutmayan yapısıyla dikkat çeken bir ürün grubunda yer alan çim çit, destekleyici herhangi bir unsurun bulunmadığı alanlarda paneller şeklinde uygulanırken, destekleyici unsur olarak tel örgüye, duvar yüzeye, direk aralarına da uygulanabilmektedir. Çim çit kullanım alanları oldukça geniştir. Dekoratif bahçe çiti, peyzaj çiti veya bahçe sondaj çiti olarak da kullanılabilmektedir. %100 UV korumalı ve 5 yıl güneş ışınlarına (ultraviyole ışınları) dayanma özelliğine sahiptir. Rulolar halinde üretilmektedir. Rulo uzunluğu 10m’dir. Çim sistemi portatiftir ve sökülüp takılabilir. Çim çit doğal çim renginde ve solmaz özelliktedir. PVC ile galvaniz tellere UV korumalı olarak üretilir. bahçe çiti , peyzaj , güvenlik çiti , duvar çiti , sunni çim , çim çit , panel çit , kafes tel, gabion tel , dikenli tel, jiletli tel , duvar süsü,

 3. IJZERVLECHTERSBEDRIJF TAEKEMA B.V.

  Hollanda

  IJZERVLECHTERSBEDRIJF TAEKEMA B.V., yılında kurulan ve Izgaralar, kafesler, tel ağlar/örgüler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Tel ağlar, Tel ağlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Twijzelerheide, Hollanda 'de bulunmaktadır.

 4. WADRA HANDELS GMBH

  İsviçre

 5. AYYILDIZ TEL CIT

  Türkiye

  18 yıllık tecrübemiz ile sizlere Tekirdağ bölgesinde güvenilir hizmet vermenin ayrıcalığını yaşıyoruz. Uygun fiyat avantajlarımız ve taksitli ödeme seçeneklerimiz ile mekanlarınızı bugün bizimle güvence altına alın.

Office Building Outline icon
İşletmeniz için bir sayfa
Bunu görüyor musunuz? Potansiyel müşterileriniz de görüyor. europages sitesinde görünür olabilmek için bize katılın.
 1. LIULIN ROPE MESH CO., LTD.

  Çin

  LIULIN ROPE MESH CO., LTD., yılında kurulan ve Izgaralar, kafesler, tel ağlar/örgüler sektöründe faaliyet gösteren bir. Tel ağlar, Tel ağlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Shijiazhuang, Çin 'de bulunmaktadır.

 2. UNIVERSAL DI RABELLINO ELIO

  İtalya

 3. CECCHINELLI PAOLO

  İtalya

 4. KOC METAL YAPI

  Türkiye

  Koç Metal Yapı olarak, Türkiye'de sentetik çim halılar, tel örgüler, panel çitler, tel kafesler alanında sektöre yön veren firmadır. Son zamanlarda sandviç panellerin ve trapez sacların da üretimine girmiş bulunmaktayız. Türkiye'de, 81 ilde faaliyetlerini yerine getiren firmamız artık Avrupa'ya açılma ihtiyacı hissetmiştir. 1994 yılında kurulan firmamız yola ilk olarak çelik konstrüksiyon alanında ilerlemek amacı ile çıkmıştır. Türkiye'nin ilk branda kaplı halı sahasını yapan firmamız gün geçtikçe dışa bağlılığını azaltarak, kendi fabrikasında üretimlere başlamıştır.

 5. METALL FRIULI S.R.L.

  İtalya

 1. METALL LECCO S.R.L.

  İtalya

  METALL LECCO S.R.L., yılında kurulan ve Izgaralar, kafesler, tel ağlar/örgüler sektöründe faaliyet gösteren bir. Tel ağlar, Beton güçlendirmek için metal yüzeyler, Tel ağlar, Beton güçlendirmek için metal yüzeyler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Valmadrera, İtalya 'de bulunmaktadır.

 2. HERM. SPRENGER GMBH & CO. KG

  Almanya

  HERM. SPRENGER GMBH & CO. KG, yılında kurulan ve Izgaralar, kafesler, tel ağlar/örgüler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Tel ağlar, Tel ağlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Iserlohn, Almanya 'de bulunmaktadır.

 1. PIRELLI STEELCOORD S.R.L.

  İtalya

 2. TECNOREDES-REDES E VEDAÇOES, LDA

  Portekiz

 3. C.T.M. S.R.L.

  İtalya

  C.T.M. S.R.L., yılında kurulan ve Izgaralar, kafesler, tel ağlar/örgüler sektöründe faaliyet gösteren bir. Tel ağlar, Beton güçlendirmek için metal yüzeyler, Tel ağlar, Beton güçlendirmek için metal yüzeyler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, San Vendemiano, İtalya 'de bulunmaktadır.

 4. DNEPROVSKY METALLURGICAL INTEGRATED PLANT NAMED AFTER DZERZHINSKY OPEN JOINT STOCK COMPANY

  Ukrayna

 5. HASTELSAN TEL ÖRGÜ İNŞAAT TEKSTİL SANAYİ TİC.LTD.ŞTİ

  Türkiye

  HASTELSAN TEL ÖRGÜ İNŞAAT TEKSTİL SANAYİ TİC.LTD.ŞTİ, yılında kurulan ve Izgaralar, kafesler, tel ağlar/örgüler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. dikenli tel, Paneller, galvanizli ürünler, galvanizli altıgen tel örgü sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Aksaray, Türkiye 'de bulunmaktadır.

 6. HETTLER GMBH

  Almanya

  HETTLER GMBH, yılında kurulan ve Izgaralar, kafesler, tel ağlar/örgüler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Kaynaklanmış tel ağlar, Kaynaklanmış tel ağlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Waldshut-Tiengen, Almanya 'de bulunmaktadır.

 7. S & C POLYMER, SILICON- UND COMPOSITE SPEZIALITÄTEN GMBH

  Almanya

 8. SPALVOTUJU METALU SPEKTRAS UAB UZDAROJI AKCINE BENDROVE

  Litvanya

  SPALVOTUJU METALU SPEKTRAS UAB UZDAROJI AKCINE BENDROVE, yılında kurulan ve Izgaralar, kafesler, tel ağlar/örgüler sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Tel ağlar, Tel ağlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Vilnius, Litvanya 'de bulunmaktadır.

 1. BUSELLI SERGIO E RICCARDO&C.S.N.C.

  İtalya

 2. GABBIONI SYSTEM INNOVATION S.R.L.

  İtalya

 3. SIA - MPL S.R.L.

  İtalya

  SIA - MPL S.R.L., yılında kurulan ve Izgaralar, kafesler, tel ağlar/örgüler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Tel ağlar, Beton güçlendirmek için metal yüzeyler, Tel ağlar, Beton güçlendirmek için metal yüzeyler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Brescello, İtalya 'de bulunmaktadır.

 4. METALL LODI S.R.L.

  İtalya

  METALL LODI S.R.L., yılında kurulan ve Izgaralar, kafesler, tel ağlar/örgüler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Tel ağlar, Beton güçlendirmek için metal yüzeyler, Tel ağlar, Beton güçlendirmek için metal yüzeyler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Sant'angelo Lodigiano, İtalya 'de bulunmaktadır.

 5. KARL SCHWARZ DRAHTGEWEBEFABRIKATION E.K.

  Almanya

 6. DRÁT - HM S.R.O.

  Çek Cum.

 7. H-METAL S.R.O.

  Çek Cum.

  H-METAL S.R.O., yılında kurulan ve Izgaralar, kafesler, tel ağlar/örgüler sektöründe faaliyet gösteren bir. Kaynaklanmış tel ağlar, Kaynaklanmış tel ağlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Ostrava, Çek Cum. 'de bulunmaktadır.

 8. DURALIN - LEICHTMETALL GMBH

  Almanya

  DURALIN - LEICHTMETALL GMBH, yılında kurulan ve Izgaralar, kafesler, tel ağlar/örgüler sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Tel ağlar, Tel ağlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Garching, Almanya 'de bulunmaktadır.

 9. FILTECH S.R.L.

  İtalya

 10. JELCHEM POLIMERY SP Z O O

  Polanya

  JELCHEM POLIMERY SP Z O O, yılında kurulan ve Izgaralar, kafesler, tel ağlar/örgüler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Tel ağlar, Tel ağlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Jelenia Gora, Polanya 'de bulunmaktadır.

Fiyat Teklifi Talebi

Tek bir talep oluşturun ve doğrulanmış tedarikçilerden birden fazla teklif alın.

 • Yalnızca ilgili tedarikçiler
 • Veri gizliliği uyumlu
 • 100% ücretsiz