• europages
 • >
 • ŞİRKETLER - TEDARİKÇİLER - YÜKÜMLÜLER
 • >
 • izgaralar- kafesler- tel ağlar örgüler

Sonuçlar

Izgaralar- kafesler- tel ağlar örgüler - Ithalat/Ihracat

 1. O.M.A.F. SRL

  İtalya

  Verified by europages badge

  O.M.A.F. şirketi, INOXLINE paslanmaz çelikten kafes teli ve çit, endüstriyel kullanıma ve inşaatlara yönelik metal kafes telleri ve çitlerin üretimi alanında uzmanlaşmıştır. Tüm kafes tellerimiz tam otomatik makine ve sistemlerde üretilmektedir. Ayrıca O.M.A.F. inşaatlarda kullanılmaya yönelik geniş bir ürün ve aksesuar kataloğuna da sahiptir: paslanmaz çelik lağım ve rögar kapakları, kuyu örtme ızgaraları ve diğer tip metalik ızgara ve kafesler.

 2. BARETTO SPAZZOLE S.R.L.

  İtalya

 3. HEBEI YONGGUANG IMP&EXP CO.,LTD

  Çin

  HEBEI YONGGUANG IMP&EXP CO.,LTD, yılında kurulan ve Izgaralar, kafesler, tel ağlar/örgüler sektöründe faaliyet gösteren bir. Tel ağlar, Tel ağlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Shijiazhuang, Çin 'de bulunmaktadır.

 4. CORTESI PRIMO

  İtalya

  CORTESI PRIMO, yılında kurulan ve Parmaklıklar ve giriş kapıları sektöründe faaliyet gösteren bir. Izgaralar, kafesler, tel ağlar/örgüler, Tel ağlar, Izgaralar, kafesler, tel ağlar/örgüler, Tel ağlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Forli', İtalya 'de bulunmaktadır.

 5. RABBI S.N.C. DI RABBI ROBERTO E LUCA

  İtalya

  RABBI S.N.C. DI RABBI ROBERTO E LUCA, yılında kurulan ve Izgaralar, kafesler, tel ağlar/örgüler sektöründe faaliyet gösteren bir. Parmaklıklar ve giriş kapıları, Tel ağlar, Parmaklıklar ve giriş kapıları, Tel ağlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Zola Predosa, İtalya 'de bulunmaktadır.

Office Building Outline icon
İşletmeniz için bir sayfa
Bunu görüyor musunuz? Potansiyel müşterileriniz de görüyor. europages sitesinde görünür olabilmek için bize katılın.
 1. UNIVERSAL DI RABELLINO ELIO

  İtalya

 2. ANPING COUNTY EFAN WIRE MESH CO., LTD

  Çin

  ANPING COUNTY EFAN WIRE MESH CO., LTD, yılında kurulan ve Izgaralar, kafesler, tel ağlar/örgüler sektöründe faaliyet gösteren bir. Tel ağlar, Tel ağlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Hebei, Çin 'de bulunmaktadır.

 3. OHÝBÁRNA, S.R.O.

  Çek Cum.

 4. SITAP, S.R.O.

  Çek Cum.

  SITAP, S.R.O., yılında kurulan ve Izgaralar, kafesler, tel ağlar/örgüler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Kaynaklanmış tel ağlar, Kaynaklanmış tel ağlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Vsechovice , Çek Cum. 'de bulunmaktadır.

 5. DNEPROVSKY METALLURGICAL INTEGRATED PLANT NAMED AFTER DZERZHINSKY OPEN JOINT STOCK COMPANY

  Ukrayna

 1. BIANCHI GIUSEPPE (S.N.C.)

  İtalya

 2. DURALIN - LEICHTMETALL GMBH

  Almanya

  DURALIN - LEICHTMETALL GMBH, yılında kurulan ve Izgaralar, kafesler, tel ağlar/örgüler sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Tel ağlar, Tel ağlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Garching, Almanya 'de bulunmaktadır.

 1. GABBIONI SYSTEM INNOVATION S.R.L.

  İtalya

 2. ANPING COUNTY RESEN SCREEN CO., LTD.

  Çin

  ANPING COUNTY RESEN SCREEN CO., LTD., yılında kurulan ve Izgaralar, kafesler, tel ağlar/örgüler sektöründe faaliyet gösteren bir. Tel ağlar, Tel ağlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Hengshui, Çin 'de bulunmaktadır.

 3. BAUSTAHLGEWEBE PRODUKTIONSGESELLSCHAFT MBH

  Almanya

 4. TCS KFT.

  Macaristan

 5. SOVATEC INDUSTRIALE S.R.L.

  İtalya

  SOVATEC INDUSTRIALE S.R.L., yılında kurulan ve Izgaralar, kafesler, tel ağlar/örgüler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Tel ağlar, Beton güçlendirmek için metal yüzeyler, Tel ağlar, Beton güçlendirmek için metal yüzeyler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Stazzano, İtalya 'de bulunmaktadır.

 6. S & C POLYMER, SILICON- UND COMPOSITE SPEZIALITÄTEN GMBH

  Almanya

 7. TECNOREDES-REDES E VEDAÇOES, LDA

  Portekiz

 8. LENZNER METALLGEWEBE GMBH & CO.KG.

  Almanya

 1. C.T.M. S.R.L.

  İtalya

  C.T.M. S.R.L., yılında kurulan ve Izgaralar, kafesler, tel ağlar/örgüler sektöründe faaliyet gösteren bir. Tel ağlar, Beton güçlendirmek için metal yüzeyler, Tel ağlar, Beton güçlendirmek için metal yüzeyler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, San Vendemiano, İtalya 'de bulunmaktadır.

 2. HAVER STANDARD INDIA PVT. LTD.

  Hindistan

  HAVER STANDARD INDIA PVT. LTD., yılında kurulan ve Izgaralar, kafesler, tel ağlar/örgüler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Tel ağlar, Tel ağlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Mumbai, Hindistan 'de bulunmaktadır.

 3. JELCHEM POLIMERY SP Z O O

  Polanya

  JELCHEM POLIMERY SP Z O O, yılında kurulan ve Izgaralar, kafesler, tel ağlar/örgüler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Tel ağlar, Tel ağlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Jelenia Gora, Polanya 'de bulunmaktadır.

 4. HICKMAN & LOVE (TIPTON) LTD

  Birleşik Krallık

  HICKMAN & LOVE (TIPTON) LTD, yılında kurulan ve Izgaralar, kafesler, tel ağlar/örgüler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Tel ağlar, Tel ağlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Bilston, Birleşik Krallık 'de bulunmaktadır.

 5. ANDAMI COMP S.R.L.

  Romanya

  ANDAMI COMP S.R.L., yılında kurulan ve Izgaralar, kafesler, tel ağlar/örgüler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Tel ağlar, Tel ağlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Bucharest, Romanya 'de bulunmaktadır.

 6. METALL LECCO S.R.L.

  İtalya

  METALL LECCO S.R.L., yılında kurulan ve Izgaralar, kafesler, tel ağlar/örgüler sektöründe faaliyet gösteren bir. Tel ağlar, Beton güçlendirmek için metal yüzeyler, Tel ağlar, Beton güçlendirmek için metal yüzeyler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Valmadrera, İtalya 'de bulunmaktadır.

 7. EURO VERBAU GMBH

  Almanya

  EURO VERBAU GMBH, yılında kurulan ve Izgaralar, kafesler, tel ağlar/örgüler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Kaynaklanmış tel ağlar, Kaba inşaat, Devlet taahhüdü müteahhitleri, Kaynaklanmış tel ağlar, Kaba inşaat, Devlet taahhüdü müteahhitleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Mönchengladbach, Almanya 'de bulunmaktadır.

 8. SMK RÖHRSDORF GMBH SONDERFERTIGUNG METALL- UND KUNSTSTOFFTECHNIK RÖHRSDORF

  Almanya

  SMK RÖHRSDORF GMBH SONDERFERTIGUNG METALL- UND KUNSTSTOFFTECHNIK RÖHRSDORF, yılında kurulan ve Izgaralar, kafesler, tel ağlar/örgüler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Tel ağlar, Tel ağlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Röhrsdorf, Almanya 'de bulunmaktadır.

 9. SERFAS UAB

  Litvanya

  SERFAS UAB, yılında kurulan ve Çelik ve metaller - Makinede işleme sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Madeni inşaat malzemeleri, Izgaralar, kafesler, tel ağlar/örgüler, Tel ağlar, Madeni inşaat malzemeleri, Izgaralar, kafesler, tel ağlar/örgüler, Tel ağlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Kaunas, Litvanya 'de bulunmaktadır.

 10. H-METAL S.R.O.

  Çek Cum.

  H-METAL S.R.O., yılında kurulan ve Izgaralar, kafesler, tel ağlar/örgüler sektöründe faaliyet gösteren bir. Kaynaklanmış tel ağlar, Kaynaklanmış tel ağlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Ostrava, Çek Cum. 'de bulunmaktadır.

Fiyat Teklifi Talebi

Tek bir talep oluşturun ve doğrulanmış tedarikçilerden birden fazla teklif alın.

 • Yalnızca ilgili tedarikçiler
 • Veri gizliliği uyumlu
 • 100% ücretsiz