• europages
 • >
 • ŞİRKETLER - TEDARİKÇİLER - YÜKÜMLÜLER
 • >
 • kömür ithalat ve ihracatı

Sonuçlar

Kömür ithalat ve ihracatı - Ithalat/Ihracat

 1. BRASAS VIVAS UNIP LDA

  Portekiz

  Verified by europages badge

  Brasas Vivas, dünyadaki tek ekolojik olarak sürdürülebilir odun kömürü olan Marabu odun kömürü ticaretinde uzmanlaşmış bir Portekiz şirketidir. Bu, ağaçların kesilmesine bağlı olmadığı için çevre dostu bir çözümdür. Kömürümüz yağlı veya yağlı ızgaralar için mükemmeldir çünkü öyledir: -kolay yanar -uzun ömürlüdür -duman çıkarmaz -yüksek sıcaklıklara ulaşır -aromatiktir Marabou odun kömürü geleneksel olarak Marabù çalılarının dal ve gövdelerinden üretilir ve ağaç kesimine bağlı değildir. Ekolojik olarak sürdürülebilirdir. Neden Marabu kömürü seçilmeli? - muazzam kalorifik güç - yüksek süre, - düşük kül içeriği Ekonomi, dayanıklılık, sıcaklık, temizlik, kolay ateşleme ve düşük depolama hacmi, beklenmedik müşteri artışları ortaya çıktığında bile ızgaraların talebe göre daha iyi yönetilmesini sağlar. Size profesyonel ve yerli ürün hatları sunuyoruz. Yakıtımız restoran ızgaraları için idealdir. Birleşik Arap Emirlikleri, Bahreyn, İtalya, İspanya, Almanya, Lüksemburg, Lübnan, Türkiye, Yunanistan, İsrail ve daha fazlası başta olmak üzere dünya çapında ihracat yapmaktan gurur duyuyoruz. Ekibimizle iletişime geçin!

 2. SIBSTAR GROUP

  Kırgızistan

  Verified by europages badge

  SIBSTAR Group, 2019 yılından bu yana termal kömür tedarikinde güvenilir ortağınızdır. "D", DPK, DOMSSH, LOW VOL PCI, TOMSSH, "G" ve "T" sınıfı taş kömürünün ana tedarikçisiyiz. Ev ihtiyaçları için yakıt olarak yaygın olarak kullanılmasının yanında, dökümhanelerin çalışması için gereklidir ve termik santraller tarafından elektrik üretimi için kullanılır. En iyi hizmeti ve en uygun çözümleri sunarak müşterilerimiz ve ortaklarımızla uzun vadeli ve karşılıklı fayda sağlayan ilişkiler için çalışıyoruz. Güvenilir ortaklıklarımız ve geniş lojistik ağımız sayesinde, ürünlerimizin dünyanın her yerine zamanında ve güvenli bir şekilde teslim edilmesini garanti ediyoruz. Enerji sevkiyatları en büyük üretim devlerine yapılmaktadır. En önemli iş ortaklarımız Çin, Hindistan ve Türkiye'nin büyük sanayi kuruluşlarıdır. Tedarik edilen ürünlerin yapısının yanı sıra işbirliği coğrafyasını da genişletiyoruz. Amacımız, üretim süreçlerinizi devam ettirmek için istikrarlı tedarik sağlamaktır. Petrol ürünleri tedarikini geliştirme sürecindeyiz.

 3. TEMPO MADENCILIK KÖMÜR SAN. TIC. LTD. ŞTI.

  Türkiye

  Tempo Madencilik Kömür San. Tic. Ltd. Şti ve Mtc Volkan Madencilik Kömür San. Tic. Ltd. Şti Grup şirketler olarak 1996 yılında faaliyetlerimize başladık. Şirketimizin ana faaliyet konusu; yurt içinden tedarik ettiğimiz mangal kömürü ve Nargile kömürlerini çeşitli üretim tesislerimizden geçirerek , ülke içerisinde ürünün pazarlamasını sağlayan firmalara satışını gerçekleştirmek. Firmamız Afrika, Güney Amerika, Asya ve Avrupa’dan düzenli ve süreklilik ilkesi ile ürün Satıp , müşterilerimizin talepleri doğrultusunda ürünün satışını gerçekleştirmektedir. ürünlerimiz; - Sönmez Wood and briquette charcoal - Hookah charcoal importer and exporter - Meşe mangal kömürü - Naturel mangal kömürü - Marabu Mangal kömürü - Portakal mangal ve Nargile kömürü - Hindistan cevizi Nargile kömürü - Paraguay Nargile kömürü - Meşe Nargile Kömürü - Pratik mangal kömürü - Paket mangal kömürü - Sawdust mangal kömürü - Shisha charcoal - Briquet charcoal - Charcoal for shisha and bbq. - Best Price. wood charcoal, barbecue charcoal for large-scale distribution, package of charcoal, charcoal production , wood charcoal in european standards , oak wood charcoal , oak hookah charcoal , carbon powder, orange wood charcoal , fruit tree barbecue and hookah charcoal, nut shell charcoal , charcoal made from industrial sawdust Sipariş/Talepleriniz telefonlar whatsap = +90 0539 303 68 00 gsm = +90 0539 303 68 00 Tel = 0212 670 39 45 mail = satis@sonmezkomur.com www.sonmezkomur.com https: //lnkd.in/dUN6hy6N https: //lnkd

 4. ESVEKO WOOD OÜ IMPORT-EXPORT

  Estonya

  Esveko Wood OÜ şirketi 1999 yılında Tallinn (Estonya) şehrinde başlangıçta Esveko Trade OÜ adıyla kurulmuştur. Mevcut durumda iki ana üretim hattına sahibiz. Şirketimizin ana faaliyeti: 1) yakacak odun üretimi, perakende satışı, toptan satışı ve ihracatı2) farklı sert ağaçlardan doğranmış kütük (kereste) üretimi, perakende satışı, toptan satışı ve ihracatı. Ürettiğimiz başlıca ürünler yüksek kalite huş, meşe, dişbudak ağacından doğranmış kütükler (kereste) ve huş ağacından yakacak odunlardır. Yakacak odun ithalatı-ihracatı, doğranmış kütük ithalatı-ihracatı.

 5. CS ADDITIVE GMBH

  Almanya

  CS ADDITIVE GMBH: KARBON VE KÜKÜRTTE UZMAN Üstün kalite ve teslimat güvenilirliği bizi çelik fabrikaları, demir dökümhaneleri ve kimya endüstrisi için önde gelen karbon ve kükürt ürünleri üreticilerinden biri haline getirmiştir. Ayrıca geçtiğimiz yıllarda ürün portföyümüze fren balatası üretimi için karbon maddesi ile demir olmayan metallerin üretimi ve diğer uygulamalar için katkı maddelerini de (ör. ; . yağlama maddesi) ekledik. Brüggen ve Herten'deki tesislerimizde, müşterilerimiz için ürünlerine benzersiz özellikler kazandıran ve vazgeçilmez olan yüksek kaliteli katkı maddeleri üretmekteyiz. Kükürt ürünleri alanında ise, size Avrupa'daki en geniş katı kükürt ve özel kükürt ürünlerinden oluşan bir ürün gamı sunmaktayız.

Office Building Outline icon
İşletmeniz için bir sayfa
Bunu görüyor musunuz? Potansiyel müşterileriniz de görüyor. europages sitesinde görünür olabilmek için bize katılın.
 1. QUQUPUNKT CHARCOAL

  Türkiye

  QUQUPUNKT COMPANY guarantees the highest quality service in the Coconut Shell charcoal for shisha & BBQ charcoal industry with its business experience. Our company produces hookah charcoal, BBQ charcoal and hookah tobacco with quality, within the importance we attach to our business, with its experienced professional team for many years. You can ask to create private label products according to your instructions. Especially in the selection of coconut shell, aroma and raw tobacco, the best quality products on the market are selected by our expert team and used in production. Our recently designed GROUP company produces in a total area of ​​30, 000 sqm in Istanbul / Silivri, with 15, 000 sqm indoor and 15, 000 sqm open area, with its state-of-the-art production line in the production of coconut shell hookah charcoal and tobacco production. Unlike such facilities; where manpower is intense in the packaging and filling stages, our factory is a pioneer in the industry working with full automation system as much as possible. Our company, which has managed to export to many countries of the world, has aimed and succeeded to be the leader of the sector in terms of customer satisfaction and product quality. Our R&D team is always able to serve you in terms of product quality for raw materials.

 2. TERMINALTRADE LTD

  Rusya

  Terminaltrade Ltd, 2016 yılında kurulmuştur. Odun kömürü için endüstriyel ekipmanların tasarımı ve kendi ekipmanlarıyla üstün kaliteli odun kömürü üretimiyle ilgilenmektedir. SERTİFİKALI HAMMADDELER – tüm hammaddelerimiz yasal kaynaklardandır ve devlet kereste denetim sistemine kayıtlıdır (Kereste Sayımı ve İşlemleri için Birleşik Devlet Otomasyonlu Kereste Bilgi Sistemi). ZARARLI MADDELER VE TOZ İÇERMEZ - Kömür üretimi için sadece huş ağacı kullanılır. Huş ağacının yanması sırasında yabancı kokular oluşmaz. YÜKSEK KALİTELİ KÖMÜR – tüm ürünler paketleme öncesi kalite hattından geçer. BBQLOGY markalı paketimiz dışında, dilerseniz kömürlerimizi markanız altında kraft torbalara da paketleyebiliriz. 2019 yılında şirket FSC belgelendirme sistemine uygun olarak başarıyla denetlenmiştir. 2021 yılında Kostroma Bölge İdaresi bölgesel ödülünü aldık: 2020 sanayi alanında Yılın İhracatçısı.

 3. CEBECI CILINGIR

  Türkiye

  Ankara Cebeci çilingir olarak 24 saat nöbetçi Çilingir servisi vermekteyiz. Anahtarınızı kapının arkasında unuttunuz veya kayıp ettiniz tek yapmanız geren bizi arayıp açık adresinizi bildirmek. Cebeci çilingir kısa süre içinde sizin yanınızda olacak ve sorununuzu çözecektir. En hızlı ve güvenilir şekilde 7/24 hizmetinizdeyiz. Acil çilingir yardım için 0555 699 08 09 aramanız yeterlidir. Ankara Cebeci çilingir, Cebeci Çilingir, Çilingir Cebeci, Ankara Cebeci Anahtarcı, Cebeci Anahtarcı, Cebeci Oto Çilingir

 4. YAPRAKLAR GROUP

  Türkiye

  Dear Sir / Madam, We are closely concerned with your product quality and prices for 1 million tons of coal and coke per year, which we are considering to import.First of all we want you to know that we are working very hard to start a smoothly long term cooperation with your company in China.We need low, medium and high quality coals, specifications and final prices. After examining the quality and the latest prices you will offer for these products, we would like to make a cooperation protocol with your company. However, it is important that “the starting price of your company” is accepted into the supply chain of the company and that is approved by the company management as a continuous supplier Then, we are planning to introduce your company in the board of members and make a presentation with the representatives you will send. We would like to know your opinion on this matter. The important issues for the actual buyer in Turkey are listed below. First of all, they are interested in all kinds of quality coal and coke products. It is important that you send the annual production capacity and specs. of these products.It is very important that the initial prices you will give are below the prices of the USA and other countries, which are currently purchased abroad. (You will be able to revise the first prices you will give in the future)the main buyers in Turkey realizes the transfer, especially with the CFR prices The first proposal, must provide separate price for each Turk

 5. YUVA MADEN

  Türkiye

  Her türlü Türkiye Ege bölgesine Odun Kömür temin edilir. Emekli iseniz emekliye şimdi al 2 ay sonra ödemeye başla ve 6 taksit imkanı sunmaktayız. Her türlü ithal kömür satışımızda vardır. Perakende veya toptan satışımız vardır.

 1. TURKOGLU ENDÜSTRI TOZLARI METAL SAN.TIC.LTD.STI

  Türkiye

  Turkoglu Endustri Tozları Döküm kumu katkı maddesi kömür tozu lustrous carbon üretimi yapmaktadır

 2. ÜREYLER

  Türkiye

  üreyler uluslar arası nakliyat ihracat ve ithalat emin ürey emin@ureyler.com.tr +905426013973

 1. BASEKIM KIMYASAL URUNLER

  Türkiye

 2. SMART TRADE SRL

  İtalya

  SMART TRADE SRL, yılında kurulan ve Kömür ithalat ve ihracatı sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Odun kömürü, Odun kömürü, kömür briketler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Busnago, İtalya 'de bulunmaktadır.

 3. EKOTEC ENERGY IMPORT EXPORT INDUSTRIAL LTD TRADING COMPANY

  Türkiye

  EKOTEC ENERGY IMPORT EXPORT INDUSTRIAL LTD TRADING COMPANY, yılında kurulan ve Kömür ithalat ve ihracatı sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Sakarya, Türkiye 'de bulunmaktadır.

 4. LLC UKRRESOURCE.

  Ukrayna

  LLC UKRRESOURCE., yılında kurulan ve Kömür ithalat ve ihracatı sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. maden kömürü, evde kullanım için kömür, su filtreleme tesisatları için aktif karbon, kok kömürü sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Kiev, Ukrayna 'de bulunmaktadır.

 5. BRENNSTOFFHANDEL KOHLE MACIEVA INH. LINDA MACIEVA

  Avusturya

  BRENNSTOFFHANDEL KOHLE MACIEVA INH. LINDA MACIEVA, yılında kurulan ve Kömür ithalat ve ihracatı sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. linyit sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Traun, Avusturya 'de bulunmaktadır.

 6. OESTEVIP

  Portekiz

  OESTEVIP, yılında kurulan ve Kömür ithalat ve ihracatı sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Ramalhal, Portekiz 'de bulunmaktadır.

 7. SAMARIS S.R.O.

  Slovakya

  SAMARIS S.R.O., yılında kurulan ve Kömür ithalat ve ihracatı sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Hammadde ve enerji ithalat-ihracatı, Dizel - yakıtlar, odun tanecikleri, Hammadde ve enerji ithalat-ihracatı, Karbon siyahı sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Bratislava, Slovakya 'de bulunmaktadır.

 8. INTERACTIVE ENERGY AG

  İsviçre

  INTERACTIVE ENERGY AG, yılında kurulan ve Kömür ithalat ve ihracatı sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Şirket, Lucerne, İsviçre 'de bulunmaktadır.

 1. IG-COKE

  İtalya

  IG-COKE, yılında kurulan ve Kömür ithalat ve ihracatı sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. kok kömürü, dökümcülük için kok kömürü, bitkisel kömür ve türevleri, odun kömürü sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Casalnuovo Di Napoli, İtalya 'de bulunmaktadır.

 2. LTS COMPANY

  Ukrayna

  LTS COMPANY, yılında kurulan ve Kömür ithalat ve ihracatı sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Araç kaporta aksesuarları, kömür briketler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Kiev, Ukrayna 'de bulunmaktadır.

 3. AVANGARD

  Beyaz Rusya

  AVANGARD, yılında kurulan ve Kömür ithalat ve ihracatı sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Odun kömürlü barbekü, Büyük ölçekli dağıtım için barbekü kömürü, Kaliteli barbekü kömürü sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Minsk, Beyaz Rusya 'de bulunmaktadır.

 4. ASIA GILSONITE TRADING CO.

  Iran

  ASIA GILSONITE TRADING CO., yılında kurulan ve Kömür ithalat ve ihracatı sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Doğal asfalt sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Tehran, Iran 'de bulunmaktadır.

 5. CMM BUSINESS CONSULTANTS

  Namibya

  CMM BUSINESS CONSULTANTS, yılında kurulan ve Kömür ithalat ve ihracatı sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. Şirket, Walvis Bay, Namibya 'de bulunmaktadır.

 6. MB KOFTA

  Litvanya

  MB KOFTA, yılında kurulan ve Kömür sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Kömür ithalat ve ihracatı, Kömür ithalat ve ihracatı sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Vilnius, Litvanya 'de bulunmaktadır.

 7. AN CONSULTING

  Türkiye

  AN CONSULTING, yılında kurulan ve Kömür ithalat ve ihracatı sektöründe faaliyet gösteren bir Acente/ Temsilci şirketidir. Gübreler ve toprak verimliliği, Taze tavuk ve piliç eti, odun tanecikleri, Gübreler ve toprak verimliliği, Taze tavuk ve piliç eti sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Istanbul, Türkiye 'de bulunmaktadır.

 8. IBERICA LED

  İspanya

  IBERICA LED, yılında kurulan ve Kömür ithalat ve ihracatı sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. fotovoltaik fenerler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Gijon, İspanya 'de bulunmaktadır.

 9. TD ANTRACIT, LTD

  Ukrayna

  TD ANTRACIT, LTD, yılında kurulan ve Kömür ithalat ve ihracatı sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Araç kaporta aksesuarları, antrasit, maden kömürü, odun kömürü sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Lugansk, Ukrayna 'de bulunmaktadır.

 10. CARBON GRILL SRL

  İtalya

  CARBON GRILL SRL, yılında kurulan ve Kömür ithalat ve ihracatı sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. Şirket, Nuvolento, İtalya 'de bulunmaktadır.

Fiyat Teklifi Talebi

Tek bir talep oluşturun ve doğrulanmış tedarikçilerden birden fazla teklif alın.

 • Yalnızca ilgili tedarikçiler
 • Veri gizliliği uyumlu
 • 100% ücretsiz
Filtreler

Sonuçlar

Kömür ithalat ve ihracatı - Ithalat/Ihracat

Sonuç sayısı

5.736 Şirketler