• europages
 • >
 • ŞİRKETLER - TEDARİKÇİLER - YÜKÜMLÜLER
 • >
 • kömürü gaza dönüşten - sistem ve ekipmanlar

Sonuçlar

Kömürü gaza dönüşten - sistem ve ekipmanlar - Ithalat/Ihracat

 1. JIYUAN XIANGHE METALLURGICAL FORGING MACHINERY CO., LTD

  Çin

  JIYUAN XIANGHE METALLURGICAL FORGING MACHINERY CO., LTD, yılında kurulan ve Elektrikli sanayi ocakları/fırınları sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Kömürü gaza dönüşten - sistem ve ekipmanlar, Kömürü gaza dönüşten - sistem ve ekipmanlar, Gazlaştırma, endüstriyel fırın, endüstriyel kullanım için gazlı buhar üreteçleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Jiyuan, Çin 'de bulunmaktadır.

 2. CONDMAG SA

  Romanya

  CONDMAG SA, yılında kurulan ve Petrokimya - Sistem ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Kömürü gaza dönüşten - sistem ve ekipmanlar, Kömürü gaza dönüşten - sistem ve ekipmanlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Brasov, Romanya 'de bulunmaktadır.

 3. FOBOS

  Bulgaristan

  FOBOS, yılında kurulan ve Kömürü gaza dönüşten - sistem ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Sofia, Bulgaristan 'de bulunmaktadır.

 4. R.S. BROOKHOUSE ENGINEERING (EVESHAM) LIMITED

  Birleşik Krallık

  R.S. BROOKHOUSE ENGINEERING (EVESHAM) LIMITED, yılında kurulan ve Petrokimya - Sistem ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir. Kömürü gaza dönüşten - sistem ve ekipmanlar, Kömürü gaza dönüşten - sistem ve ekipmanlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Alcester, Birleşik Krallık 'de bulunmaktadır.

 5. OVERGAS INC A D

  Bulgaristan

Office Building Outline icon
İşletmeniz için bir sayfa
Bunu görüyor musunuz? Potansiyel müşterileriniz de görüyor. europages sitesinde görünür olabilmek için bize katılın.
 1. MCCLAIN OIL TOOLS

  Amerika Birleşik Devletleri

  MCCLAIN OIL TOOLS, yılında kurulan ve Petrol çıkartma - Sistem ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. petrol, kömür ve doğal gaz endüstrisi için gereçler, sondaj işleri için makina ve ekipmanlar, petrol çıkarmak için delme tesisat ve ekipmanları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Longview, Amerika Birleşik Devletleri 'de bulunmaktadır.

 2. MANGIAROTTI SPA

  İtalya

  Sedegliano (İtalya) şehrinde yerleşik Mangiarotti işletmesi reaktörler, damıtma kolonları ve ısı eşanjörleri gibi enerji dönüşüm tesislerine yönelik büyük boyutlu basınç donanımları imal etmektedir. Ürünlerin karakteristik özellikleri yüksek basınca dayanıklılık, yüksek kalınlık, dev boyutlardır ve kimya, petrokimya, nükleer, ilaç sektörleri ve enerji üretim tesisleri için üretilmektedirler.