• europages
 • >
 • ŞİRKETLER - TEDARİKÇİLER - YÜKÜMLÜLER
 • >
 • kömürü gaza dönüşten - sistem ve ekipmanlar

Sonuçlar

Kömürü gaza dönüşten - sistem ve ekipmanlar - Ithalat/Ihracat

 1. FOBOS

  Bulgaristan

  FOBOS, yılında kurulan ve Kömürü gaza dönüşten - sistem ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Sofia, Bulgaristan 'de bulunmaktadır.

 2. CONDMAG SA

  Romanya

  CONDMAG SA, yılında kurulan ve Petrokimya - Sistem ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Kömürü gaza dönüşten - sistem ve ekipmanlar, Kömürü gaza dönüşten - sistem ve ekipmanlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Brasov, Romanya 'de bulunmaktadır.

 3. R.S. BROOKHOUSE ENGINEERING (EVESHAM) LIMITED

  Birleşik Krallık

  R.S. BROOKHOUSE ENGINEERING (EVESHAM) LIMITED, yılında kurulan ve Petrokimya - Sistem ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir. Kömürü gaza dönüşten - sistem ve ekipmanlar, Kömürü gaza dönüşten - sistem ve ekipmanlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Alcester, Birleşik Krallık 'de bulunmaktadır.

 4. OVERGAS INC A D

  Bulgaristan

 5. MANGIAROTTI SPA

  İtalya

  Sedegliano (İtalya) şehrinde yerleşik Mangiarotti işletmesi reaktörler, damıtma kolonları ve ısı eşanjörleri gibi enerji dönüşüm tesislerine yönelik büyük boyutlu basınç donanımları imal etmektedir. Ürünlerin karakteristik özellikleri yüksek basınca dayanıklılık, yüksek kalınlık, dev boyutlardır ve kimya, petrokimya, nükleer, ilaç sektörleri ve enerji üretim tesisleri için üretilmektedirler.