• europages
 • >
 • ŞİRKETLER - TEDARİKÇİLER - YÜKÜMLÜLER
 • >
 • köpüklü şaraplar

Sonuçlar

Köpüklü şaraplar - Ithalat/Ihracat

 1. SARL FOINON V SÉLECTION

  Fransa

  Verified by europages badge

  Fleury-le-Rivière'de bulunan SARL FOINON V SELECTION, şampanya üretiminde uzmanlaşmıştır. Fransız şampanyası ticareti. Alkol kullanımı sağlığınız için tehlikelidir - Kararında tüketin.

 2. AZIENDA AGRICOLA CASERE

  İtalya

  Verified by europages badge

  CASERE tarım şirketi, Lison-Pramaggiore D.O.C bölgesi içindeki San Stino di Livenza (Venedik) bölgesindeki ayrıcalıklı konumuyla öne çıkıyor. Toprağın kendine özgü özellikleri sayesinde gerçekleşen verimli ekim, hem beyaz hem de kırmızı olmak üzere yüksek kaliteli şarapları üretmeyi mümkün kılıyor. Bu bağlılığımız sekiz önemli niteliğin ödüllendirildiği Consorzio Volontario Vini doc Lison - Pramaggiore tarafından takdir edildi. Bizi karakterize eden şarapçılık deneyimi, üzümün doğal seleksiyonu ve toprak ile iklimin mükemmel uyumu yolunda bizi yönlendirmeye devam ediyor. Tüketiciye eşsiz ve üstün bir kokuya sahip orijinal ürünler garanti etmek için, ekimden son ambalajlamaya kadar, titizlikle ve dikkatle takip edilen bir üretim süreci.

 3. CANTINE IANNELLA S.N.C. DI IANNELLA MARIANTONIETTA

  İtalya

  Verified by europages badge

  CANTINE IANNELLA 1920 Cuso'da bulunur, ailenin en büyüğü Giovanni Iannella tarafından 1920 yılında kuruldu, başlangıçta yalnızca 50 hl'lik şarap üretimi gerçekleştirmekteydi. Üretilen şaraplar Aglianico (DOC unvanının tanınmasından sonra, bu küçük kasabanın tanınmasını sağladı) ve Coda di volpe türüydü. Doksanlı yıllarda firma önemli bir sıçrayış gerçekleştirdi,

 4. MOSAIC BEVERAGE LTD

  Kıbrıs (Güney)

  Verified by europages badge

  Mosaic Beverage Co., Arjantin, Şili, Yeni Zelanda, Avustralya ve Güney Afrika'dan en iyi şarapları tedarik etmeye ve ihraç etmeye kendini adamış, aile tarafından işletilen bir şarap distribütörüdür. Kaliteye ve orijinalliğe olan bağlılığımızla, dünya çapındaki şarap meraklılarına bir lezzet ve deneyim mozaiği sunuyoruz. Müşterilerimize seçkin şaraplar sunarak, doğaya benzeri görülmemiş bir özen göstererek tüm dünyada güvenilir ve karlı bir ortaklık kurmaya çalışıyoruz. Şaraplarımızı keşfetmek için bugün ekibimizle iletişime geçin!

 5. HÄNNSL AM ORT - WEINGUT

  İtalya

  Verified by europages badge

  HÄNNSL AM ORT - WEINGUT, yılında kurulan ve Şaraplar sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. Şampanya tipi köpüklü şaraplar, Şaraplar - Trentino Alto Adige, köpüklü şaraplar, Şampanya tipi köpüklü şaraplar, şarap üretimi, Şaraplar - Trentino Alto Adige, şarap mağazaları, bira köpüğümousseux, toptan köpüklü şaraplar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Lana, İtalya 'de bulunmaktadır.

Office Building Outline icon
İşletmeniz için bir sayfa
Bunu görüyor musunuz? Potansiyel müşterileriniz de görüyor. europages sitesinde görünür olabilmek için bize katılın.
 1. LE VIN ÉMOI

  Fransa

  Verified by europages badge

  LE VIN ÉMOI, yılında kurulan ve Şaraplar sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. Şaraplar - Fransa, fransız şarabı, Şaraplar - Fransa, kırmızı şaraplar, köpüklü şarap sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Lys Haut Layon, Fransa 'de bulunmaktadır.

 2. AG VINS

  Fransa

  Verified by europages badge

  AG VINS, yılında kurulan ve Şaraplar sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Köpüklü şaraplar, Şaraplar - Bordeaux, Şampanya ve köpüklü şaraplar, Şaraplar - İtalya, toptan şarap, fransız şarabı, Şaraplar - Bordeaux, Köpüklü şaraplar, Şaraplar - Bordeaux sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Bordeaux, Fransa 'de bulunmaktadır.

 3. DOMAINE DE MONT-AIGU

  Fransa

  Verified by europages badge

  DOMAINE DE MONT-AIGU, yılında kurulan ve Şaraplar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Köpüklü şaraplar, Şaraplar - Fransa, İçecek ithalat - ihracatı, Côtes du Rhône, Köpüklü şaraplar, Organik şaraplar, Şaraplar - Fransa, İçecek ithalat - ihracatı, şarap ithalatçısı sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Orange, Fransa 'de bulunmaktadır.

 4. PAEANCA SOCIETÀ AGRICOLA DI COLLODEL A. E G. S.S.

  İtalya

  Nesiller boyu bağcılık ve şarap üretimi alanında faaliyet gösteren olarak kendi üzümümüzü şaraba çevirip şişeleyerek kalitemizi yansıtan ve bizi temsil eden bir ürün sunduk. Ailemizin uzak geçmişe kadar uzanan deneyimleriyle üretmiş olduğu Prosecco üzümlerinin kalitesini yansıtan ve üretimi sırasında yapılan dış müdahaleleri en aza indirmeyi amaçlayan bir felsefeyi temsil eden bir şarabı üretmekteyiz. Hazırlama ve oluşturma gibi tüm aşamaları büyük bir dikkat ve özenle gerçekleştirmekte ve üstün nitelikli bir ürün elde etmek için kalitenin araştırılmasına yoğunlaşmaktayız.

 5. AZIENDA AGRICOLA CLAUDIO CIANI BASSETTI

  İtalya

  "Castello di Roncade" Venedik toplumunun kırsal kültürünün en karakteristik örneklerinden birini oluşturmaktadır. Trévise bölgesinde güneşli bir kasabasında yer alan kuruluş aynı şekilde Venedik bölgesinin sadece birkaç dakika uzaklıkta bulunmaktadır. Chateau de Roncade'ye girdiğinizde büyülü bir dünyaya adım atmış olursunuz. Rönesans devrinden kalma bu muhteşem bina, Antik çağın tüm karakteristik özelliklerini büyük bir sadakatle yaşatmakta ve orijinal surlarının kalıntıları zamana meydan okumakta ve ayakta durmaktadır. İş toplantıları, seminerler ve konferanslar için ideal bir yer oluşturan şato salonları. Ve özellikle düğün törenleri ve diğer benzeri kutlamalar için dış avlu, mahzenlere tepeden bakan iki salon ve villanın içinde yer alan büyük salon öneriler ve seçenekler açısından tüm gücüyle insanı geçmişin ihtişamını anımsatmaktadır. Törenleri gerçekleştirme ve özel günleri kutlamanın dışında şatoda konaklama amacıyla gelen ziyaretçilerimizi kahvaltı servisi dahil konuk etme olanağı sağlayan muhteşem süitlerimiz mevcuttur. Aynı şekilde mahzenlerimizde bulunan yüksek kaliteli şaraplarımız da tadabilirsiniz.

 1. CHAMPAGNE PIERRE LAURENT

  Fransa

  Beş nesillik bir aile işletmesi olan Pierre Laurent, geleneksel tekniklere ve doğanın korunmasına güçlü bir bağlılık ile özgünlüğünün bir işaretidir. Bölgeye tutkulu olan ve şampanyalarının geliştirilmesinde ilerici bir görüşe sahip olan, Pierre Laurent, mümkün olan en doğal ürünü sunarak, bölgesinin özelliklerini ön plana çıkararak, çevreye karşı sorumlu bir yaklaşıma göre "iyiliğin yaratıcısı" olmak istiyor. Gelenek, zevk ve paylaşım, aktarmak için can atılan ve babadan oğula miras kalan tüm değerlerdir. PIERRE ailesi şu anda Pinot Meunier ve Chardonnay'da ekilen Marne Vadisi'nde 4 hektarlık 50 hektarlık bir alana sahiptir. Ana üzüm çeşitleri şunlardır : - Chardonnay : Zarif, çiçek, narenciye, mineral notaları.- Pinot noir : Yumuşaklık ve meyveli, karışıma yumuşaklık katıyor. - Pinot meunier : Kırmızı meyve aromaları ve belirgin bir etki. Genel olarak karışıma yapı ve güç kazandırır. Hasat, kaliteli ve el emeği bir hasadı garanti etmek için yüzyıllardır tamamen elle gerçekleştirilmektedir. Alkolün aşırı kullanımı sağlık için tehlikelidir, alkollü içecekler ölçülü bir şekilde tüketilmelidir. 18 yaşın altındaki küçüklere alkollü içeceklerin satışı yasaktır.

 2. SOCIETA' AGRICOLA LE MIRE S.S.

  İtalya

  Le Mire di Refrontolo tarımsal işletmesi DOGC sertifikalı mükemmel Prosecco şarapları üretmektedir. Kuruluşun tamamen kendi ürünü Prosecco şarabı, ölçülü bir presleme olanağı sağlayan modern şarapçılık tesislerinde sıkılan üzümler, ardından sıcaklığı kontrol edilebilir tanklarda fermante edilen "mayşe" ve sonrasında kapalı tanklarda köpüğün oluşmasının sağlanması. Kurumsal üretimin müşterilerimize tattırılması. Mire vadisini çevreleyen tepelerde, Refrontolo yerleşim merkezine konumlanmış olan Liessi ailesi üç nesilden bu yana arazilerinin özelliğini yansıtan yerel şaraplar üretmektedir, çok yüksek kaliteli bu şaraplar mükemmel içimiyle zarif bir damak tadı sunmaktadır. Conegliano-Valdobbiadene tepelerinde yer alan bağlarda yetiştirilen üzümlerden tutku ve profesyonellikle üretilen birinci kalite şaraplar. Bunlardan en tanınanları: Prosecco Conegliano Valdobbiadene, Prosecco Superiore Brut DOCG, Prosecco Superiore Conegliano Valdobbiadene DOCG Millésimé Extra Dry, Le mire Idol - fıçılarda dinlendirilmiş kırmızı şaraplar IGT Colli Trevigiani Rosso, Rosso delle Mire. Dökme veya şişelenmiş şarap satışı. İnternet sitemiz: www.proseccolemire.it.

 1. AZIENDA AGRICOLA DRUSIAN

  İtalya

  Valdobbiadene tepelerinde yer alan güneşli ve ünlü Valdobbiadene DOCG « prosecco » şarabının elde edilmesine uygun Drusian Francesco çiftliği, yaklaşık 800000 şişe üretim yapabilen güçlü bir tesise sahiptir; ışıltılı prosecco şarabı, günün her saatinde tatma isteği uyandıran klasik şarap, ışıltılı Ruralia prosecco şarabı, en eski yöntemlerle elde edilen ve en iyi üzümlerin seçilmesi ve en iyi şarapçılık tekniklerinin araştırılması ile oluşturulan prosecco şarabı alanlarına ayrılmıştır.

 2. MINSK SPARKLING WINES FACTORY OJSC

  Beyaz Rusya

  "Minsk köpüklü şarap tesisi" Beyaz Rusya'daki şarap endüstrisinin amiral gemisi ve CIS içindeki benzer şirketler arasındaki en iyisi olarak görülmektedir. Şirket yüksek kaliteli şampanya, köpüklü şarap üretmekte ve en karmaşık köpüklü şarap üretiminde uzmanlığa ulaşmış faaliyetiyle Beyaz Rusya Cumhuriyetindeki tek tesis durumundadır. Minsk şarap üreticileri sadece yüksek kaliteli hammaddeler kullanarak klasik şarap üretim geleneklerini korumaktadırlar.

 3. CONSORZIO MARCHIO STORICO DEI LAMBRUSCHI MODENESI

  İtalya

  Lambrusco'nun hikayesi eserlerinde buruk tatlı meyveler veren yabani bağ olarak "Labrusca Vitis"den bahseden klasik çağ şair ve yazarlarını (Virgile, Caton) her zaman etkilemiştir. Gazlı veya köpüklü olarak parlak yakıt kırmızısı renkli Lambrusco kırmızı şarap tüm koku ve dokularını hissettirmesi için 12 ila 14°C'de servis edilmelidir ve Modena'da doğmuş, tüm ulusal ve uluslararası pazarlara ününü duyurmuştur.

 4. LUVIT & LUMOE'

  İtalya

  LUVIT & LUMOE', yılında kurulan ve Köpüklü şaraplar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. prosecco dı valdobbıadene, tipik italyan şarapları, kırmızı şaraplar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Borso Del Grappa, İtalya 'de bulunmaktadır.

 5. AV INTER FOOD AND DRINKS, S.L.

  İspanya

  AV INTER FOOD AND DRINKS, S.L., yılında kurulan ve Köpüklü şaraplar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. yemek şarapları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Elda, İspanya 'de bulunmaktadır.

 6. F.LLI FICI S.A.S. DI ZERBINI ANNETTA & C.

  İtalya

  F.LLI FICI S.A.S. DI ZERBINI ANNETTA & C., yılında kurulan ve Şaraplar sektöründe faaliyet gösteren bir Perakendeci şirketidir. Köpüklü şaraplar, şarapçılık firmaları, şarap üretimi, Köpüklü şaraplar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Marsala, İtalya 'de bulunmaktadır.

 7. LA RIOJA

  Lüksemburg

  LA RIOJA, yılında kurulan ve Şaraplar sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. Likörler ve sert içkiler, Konserveler, köpüklü şaraplar, Likörler ve sert içkiler, ispanyol jambonu, Konserveler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Luxembourg, Lüksemburg 'de bulunmaktadır.

 8. PAVIN AG

  İsviçre

  PAVIN AG, yılında kurulan ve Kahve, çay ve bitkisel çaylar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. köpüklü şarap, Grape içkisi sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Winterthur, İsviçre 'de bulunmaktadır.

 1. DISTILLERIE OTHON SCHMITT

  Lüksemburg

  DISTILLERIE OTHON SCHMITT, yılında kurulan ve Likörler ve sert içkiler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şaraplar, şampanya, Şaraplar, köpüklü şaraplar, şarap degustasyou sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Hellange, Lüksemburg 'de bulunmaktadır.

 2. RELAIS DES CAVES

  Lüksemburg

  RELAIS DES CAVES, yılında kurulan ve Likörler ve sert içkiler sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. Şaraplar, Köpüklü şaraplar, Şaraplar, şampanya, Şaraplar - Bordeaux, Köpüklü şaraplar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Moutfort, Lüksemburg 'de bulunmaktadır.

 3. DOMAINE VITICOLE GRAFÉ WUYTS

  Belçika

  DOMAINE VITICOLE GRAFÉ WUYTS, yılında kurulan ve Şaraplar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. beyaz şaraplar, kırmızı şaraplar, köpüklü şaraplar, köpüklü şarap sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, La Bruyère, Belçika 'de bulunmaktadır.

 4. TENUTA CAVALIER

  İtalya

  TENUTA CAVALIER, yılında kurulan ve Köpüklü şaraplar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Sant'angelo All'esca, İtalya 'de bulunmaktadır.

 5. UNION OF WINEMAKING COOPERATIVES OF SAMOS

  Yunanistan

  UNION OF WINEMAKING COOPERATIVES OF SAMOS, yılında kurulan ve Şaraplar - Yunanistan sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Köpüklü şaraplar, bağcılık, yerel şaraplar, Köpüklü şaraplar, yumuşak şarap sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Samos, Yunanistan 'de bulunmaktadır.

 6. MIG'S WORLD WINES

  Belçika

  MIG'S WORLD WINES, yılında kurulan ve Likörler ve sert içkiler sektöründe faaliyet gösteren bir Perakendeci şirketidir. Şaraplar - İspanya, Şaraplar - Fransa, Köpüklü şaraplar, meyveli biralar, Şaraplar - İspanya, Şaraplar - Fransa, Köpüklü şaraplar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Bruxelles, Belçika 'de bulunmaktadır.

 7. GLOBAL WINES - DÃO SUL

  Portekiz

  GLOBAL WINES - DÃO SUL, yılında kurulan ve Şaraplar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. köpüklü şaraplar, Şaraplar - Portekiz sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Carregal Do Sal, Portekiz 'de bulunmaktadır.

 8. MAVAM - CARISMA & INTUIÇÃO

  Portekiz

  MAVAM - CARISMA & INTUIÇÃO, yılında kurulan ve Şampanya ve köpüklü şaraplar sektöründe faaliyet gösteren bir Acente/ Temsilci şirketidir. tatlı likörler, Şaraplar - Portekiz, şarap acentaları ve temsilcileri, köpüklü şaraplar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Braga, Portekiz 'de bulunmaktadır.

 9. BONDANI & CIE

  Lüksemburg

  BONDANI & CIE, yılında kurulan ve Şaraplar sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Peynir, köpüklü şaraplar, Peynir, İtalyan şarküteri ürünleri, Grape içkisi sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Luxembourg, Lüksemburg 'de bulunmaktadır.

 10. ENOTECA B&R BEVANDE

  İtalya

  ENOTECA B&R BEVANDE, yılında kurulan ve Şaraplar sektöründe faaliyet gösteren bir Perakendeci şirketidir. şarap kültürü, Ticari şemsiyeler, likörler, köpüklü şaraplar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Torino, İtalya 'de bulunmaktadır.

Fiyat Teklifi Talebi

Tek bir talep oluşturun ve doğrulanmış tedarikçilerden birden fazla teklif alın.

 • Yalnızca ilgili tedarikçiler
 • Veri gizliliği uyumlu
 • 100% ücretsiz