• europages
 • >
 • ŞİRKETLER - TEDARİKÇİLER - YÜKÜMLÜLER
 • >
 • köpüklü içecekler

Sonuçlar

Köpüklü içecekler - Ithalat/Ihracat

 1. 3C DISTRIBUTION

  Litvanya

  Verified by europages badge

  3C DISTRIBUTION, uluslararası alanda tanınmış gıda ve temizlik/güzellik ürünleri markalarının toptan dağıtımını yapmaktadır. Ekibimiz ticaret ve lojistiğin yanı sıra müşteri memnuniyeti konusunda da son derece yeteneklidir. Ayrıca, markalı ürünleri en iyi fiyata satın almak, depolamak ve 90'dan fazla ülkedeki müşterilerimize en kapsamlı ithalat fiyatlarını sunmak için pazarı sürekli olarak inceliyoruz.   Tüm tedarikçilerimizi titizlikle değerlendiriyor ve yalnızca yüksek kaliteli ürün ve markalarla çalışıyoruz. Sonuç olarak, müşterilerimiz Lavazza, Nescafe, Red Bull, Coca Cola, Pepsi, Pringles, Colgate, Dove ve diğerleri gibi tanınmış markaların toptan dağıtımından yararlanabilirler. 3C DISTRIBUTION halihazırda dünya çapında birçok perakende zinciri, cash & carry, süpermarketler, hipermarketler ve hatta tek lokasyonlu işletmeler için güvenilir ve seçilmiş bir B2B ortağıdır. Uyarlanabiliriz ve müşterilerimizin talep ve gereksinimlerini karşılamak ve ilişkilerimizi uzun vadeli tutmak için elimizden gelenin en iyisini yaparız. Hizmetlerimiz toptan dağıtımın ötesine geçerek dağıtım, lojistik ve etiketlemeyi de kapsar hale geldi. Ürününüzün etiketlemesini istediğiniz dilde, gereksinimlerinize uygun olarak tamamlayabilir, aynı zamanda tüm sertifikaları, ticari belgeleri ve gümrük belgelerini eksiksiz olarak hazırlayabiliriz. Modern altyapımız ve toptan lojistik ekibimizin uzmanlığı sayesinde güvenilir taşımacılık hizmetleri sunuyoruz. Hava, kara ve deniz yoluyla gönderiyoruz, ayrıca kapıdan kapıya teslimat yapıyoruz.

 2. KARAMBOOL

  Belçika

  Verified by europages badge

  KARAMBOOL, yılında kurulan ve Alkolsüz içkiler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. İçecek ithalat - ihracatı, İçecekler, alkolsüz içecekler, meyveli içecekler, içecek ithalatı, enerji içecekleri, İçecek ithalat - ihracatı, egzotik içkiler, egzotik, alkolsüz içecek sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Saint-Servais, Belçika 'de bulunmaktadır.

 3. BALBINE SPIRITS

  Fransa

  Verified by europages badge

  BALBINE SPIRITS, yılında kurulan ve Hazır kokteyller sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Likörler ve sert içkiler, Alkollü aperitifler, Yumuşak içecekler, Likörler ve sert içkiler, ispirtolu, Alkollü aperitifler, alkollü içecekler, Yumuşak içecekler, cin sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Colombes, Fransa 'de bulunmaktadır.

 4. AKLUCE

  Fransa

  Verified by europages badge

  AKLUCE, yılında kurulan ve İçecekler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. alkolsüz içecekler, köpüklü içecekler, Meyve aromalı gazlı içecek, karışık meyve suları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Orleans, Fransa 'de bulunmaktadır.

 5. SOFTDRINKS

  Fransa

  Verified by europages badge

  SOFTDRINKS, yılında kurulan ve İçecekler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Soda, Alkolsüz içkiler, İthalat/İhracat - Gıda ve Tarım, Yumuşak içecekler, İçecek dağıtıcılar, gıdalar / içecekler – toptan ve perakende , toptan içecek, alkolsüz içecekler, Soda sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Argenteuil, Fransa 'de bulunmaktadır.

Office Building Outline icon
İşletmeniz için bir sayfa
Bunu görüyor musunuz? Potansiyel müşterileriniz de görüyor. europages sitesinde görünür olabilmek için bize katılın.
 1. ŞAHLAN KURUYEMIŞ

  Türkiye

  60 yılı aşkın tecrübeyle kuru yemiş sektörüne yerel olarak yön veren ve referans alınan bir firmadır. Kuru yemiş, kuru meyve ve Türk kahvesi üretimleri ve satışı yapılmaktadır. Ürünlerin alınması belirli standartlara bağlıdır. Bu itinayla alınan ürünler bir çok işlemden geçerek satışa sunulana kadar her işlemde gözetim altındadır. Ürünlerimizin dünyanın bir çok yerinde tercih edilmesinin haklı nedenleri vardır. İşimize duyduğumuz saygı ve verdiğimiz emek bize mutlu müşteriler olarak geri dönmektedir. Bu deneyimi her geçen gün daha iyi yapma gayretiyle işimize dikkat ediyor, gelişmeleri yakından takip ediyor, gelişiyor ve büyüyoruz. #natural nuts #vegan foods #raw nuts # mixed type nuts #macadamia nuts #brazilian nuts# #shelled peanut #Almonds #Chickpeas #Chickpeas #Turkish Coffee #Coffee Beans #Dried apricots #Dried Figs #Dried Nuts #Hazelnuts #Peanut #Peanut Kernels #Pistachio #Popcorn #Raisin #Roasted Chickpeas #Roasted Corn #Sunflower Seed #Sunflower Seeds #Walnut #Organic Dried Fruits #Nuts Dry Fruits

 2. SICIL ACQUE MINERALI SRL

  İtalya

  Tesislerimiz, Modica'da, tektonik hareketler sonucunda oluşmuş kalker kayaların üzerindeki uçsuz bucaksız ve bereketli bir ova üzerinde 8 000 m² alana kurulmuştur: SI.A.M ( marka : Santa Maria). SI.A.M. Sicilya, Kalabria, Malta ve yabancı diğer yabancı ülke pazarlarından gelen talepleri karşılamak üzere faaliyete geçmiştir. Yenilikçi ve yüksek teknoloji ürünü alet ve makinelerin geliştirilmesi şirketi yeni hedeflere doğru yöneltmekte ve üretim - dağıtım süreçlerinde geliştirmeye itmektedir.

 3. SICILIANA BEVANDE GASSATE DI A. BONA

  İtalya

  SICILIANA BEVANDE GASSATE DI A. BONA, yılında kurulan ve Yumuşak içecekler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. portakal suyu, limonatalar, köpüklü içecekler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Augusta, İtalya 'de bulunmaktadır.

 4. BIO-NUTRILAB

  Belçika

  BIO-NUTRILAB, yılında kurulan ve Diyetik ve organik yiyecekler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. şekersiz meyve suları, biyolojik meyve suları, meyve suları, köpüklü içecekler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Awans, Belçika 'de bulunmaktadır.

 5. FONTI PREALPI S.R.L.

  İtalya

  FONTI PREALPI S.R.L., yılında kurulan ve Mineralli sular sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Doğal mineralli sular, Köpüklü içecekler, köpüklü içecekler, Doğal mineralli sular, Köpüklü içecekler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Almè, İtalya 'de bulunmaktadır.

 1. AVSAR CARBONATED NATURAL MINERAL SOFT DRINK GROUP

  Türkiye

  AVSAR CARBONATED NATURAL MINERAL SOFT DRINK GROUP, yılında kurulan ve Köpüklü içecekler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. soda, köpüklü maden suları, soda sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Iscehisar Afyonkarahisar, Türkiye 'de bulunmaktadır.

 2. BALTIJOS MINERALINIU VANDENU KOMPANIJA, UAB

  Litvanya

  BALTIJOS MINERALINIU VANDENU KOMPANIJA, UAB, yılında kurulan ve Soda sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Doğal mineralli sular, Köpüklü içecekler, Alkolsüz içkiler, İçecek ithalat - ihracatı, Doğal mineralli sular, Köpüklü içecekler, Alkolsüz içkiler, İçecek ithalat - ihracatı sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, TELSIAI, Litvanya 'de bulunmaktadır.

 1. SOO INTERNATIONAL A.S.

  Türkiye

  SOO INTERNATIONAL A.S., yılında kurulan ve İçecekler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. köpüklü içecekler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Konya, Türkiye 'de bulunmaktadır.

 2. VILLERS MONOPOLE

  Belçika

  VILLERS MONOPOLE, yılında kurulan ve Yumuşak içecekler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Mineralli sular, Doğal mineralli sular, Köpüklü içecekler, Mineralli sular, Doğal mineralli sular, Köpüklü içecekler, Meyve aromalı soda sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Villers-Le-Gambon, Belçika 'de bulunmaktadır.

 3. FOB HOLDING

  Hollanda

  FOB HOLDING, yılında kurulan ve Yiyecek ithalat - ihracatı sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. içecekler, köpüklü içecekler, pastacılık, naturel kozmetik ürünler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Heusden Gem Heusden, Hollanda 'de bulunmaktadır.

 4. AIGUA DE SALENYS

  İspanya

  AIGUA DE SALENYS, yılında kurulan ve Köpüklü içecekler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Platja D'aro, İspanya 'de bulunmaktadır.

 5. FMB FONTANIS MINERALBRUNNEN GMBH VERWALTUNG

  Almanya

  FMB FONTANIS MINERALBRUNNEN GMBH VERWALTUNG, yılında kurulan ve Yumuşak içecekler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Meyve ve sebze suları, Mineralli sular, Doğal mineralli sular, Köpüklü içecekler, Meyve ve sebze suları, Mineralli sular, Doğal mineralli sular, Köpüklü içecekler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Sachsenheim, Almanya 'de bulunmaktadır.

 6. KAMPANOIL S.R.O

  Çek Cum.

  KAMPANOIL S.R.O, yılında kurulan ve İçecek ithalat - ihracatı sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. köpüklü içecekler, şantiye dolapları, meyve suları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Jesenik, Çek Cum. 'de bulunmaktadır.

 7. CRYO VET SAS

  Fransa

  CRYO VET SAS, yılında kurulan ve İthalat/İhracat - Gıda ve Tarım sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. köpüklü içecekler, kimyasal gübre sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Jean Moulin, Fransa 'de bulunmaktadır.

 8. ST. LEONHARDS-VERTRIEBS GMBH & CO. KG

  Almanya

  ST. LEONHARDS-VERTRIEBS GMBH & CO. KG, yılında kurulan ve Yumuşak içecekler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Meyve ve sebze suları, Mineralli sular, Doğal mineralli sular, Köpüklü içecekler, Meyve ve sebze suları, Mineralli sular, Doğal mineralli sular, Köpüklü içecekler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Stephanskirchen, Almanya 'de bulunmaktadır.

 1. KUMPEL GMBH

  Almanya

  KUMPEL GMBH, yılında kurulan ve Özel gıdalar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Alkolsüz içkiler, egzotik meyve aromalı serinletici içecek, Alkolsüz içkiler, köpüklü içecekler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Berlin-Mitte, Almanya 'de bulunmaktadır.

 2. WOLFOX GROUP

  İsviçre

  WOLFOX GROUP, yılında kurulan ve Yiyecek ithalat - ihracatı sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. şarküteri, içecekler, köpüklü içecekler, kişiye özel kartlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Lugano, İsviçre 'de bulunmaktadır.

 3. MURELITA

  Danimarka

  MURELITA, yılında kurulan ve Köpüklü içecekler sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Şirket, Kastrup, Danimarka 'de bulunmaktadır.

 4. FRANKEN BRUNNEN GMBH & CO. KG NIEDERLASSUNG BAD KISSINGEN

  Almanya

  FRANKEN BRUNNEN GMBH & CO. KG NIEDERLASSUNG BAD KISSINGEN, yılında kurulan ve Yumuşak içecekler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Meyve ve sebze suları, Mineralli sular, Doğal mineralli sular, Köpüklü içecekler, Meyve ve sebze suları, Mineralli sular, Doğal mineralli sular, Köpüklü içecekler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Bad Kissingen, Almanya 'de bulunmaktadır.

 5. SWISS WATERS INTERNATIONAL

  İsviçre

  SWISS WATERS INTERNATIONAL, yılında kurulan ve Yumuşak içecekler sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Meyve ve sebze suları, Mineralli sular, Doğal mineralli sular, Köpüklü içecekler, Meyve ve sebze suları, Mineralli sular, Doğal mineralli sular, Köpüklü içecekler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Meggen, İsviçre 'de bulunmaktadır.

 6. OXY BEVERAGES HANDELSGESELLSCHAFT MBH

  Avusturya

  OXY BEVERAGES HANDELSGESELLSCHAFT MBH, yılında kurulan ve Yumuşak içecekler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Meyve ve sebze suları, Mineralli sular, Doğal mineralli sular, Köpüklü içecekler, Meyve ve sebze suları, Mineralli sular, Doğal mineralli sular, Köpüklü içecekler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Innsbruck, Avusturya 'de bulunmaktadır.

 7. ELITE RECODE SL

  İspanya

  ELITE RECODE SL, yılında kurulan ve İthalat/İhracat - Gıda ve Tarım sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. içki sektöründe danışmanlık hizmeti, Ginseng içeceği, köpüklü içecekler, izotonik içecekler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Castalla, İspanya 'de bulunmaktadır.

 8. SOURCES ROSPORT

  Lüksemburg

  SOURCES ROSPORT, yılında kurulan ve Mineralli sular sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Köpüklü içecekler, Alkolsüz içkiler, Köpüklü içecekler, Alkolsüz içkiler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Luxembourg, Lüksemburg 'de bulunmaktadır.

 9. SPADEL NV/SA

  Belçika

  SPADEL NV/SA, yılında kurulan ve Doğal mineralli sular sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Köpüklü içecekler, Su - Üretim ve Dağıtımı, Köpüklü içecekler, Su - Üretim ve Dağıtımı sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Bruxelles, Belçika 'de bulunmaktadır.

 10. ALASU GIDA

  Türkiye

  ALASU GIDA, yılında kurulan ve Doğal mineralli sular sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. köpüklü içecekler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Istanbul, Türkiye 'de bulunmaktadır.

Fiyat Teklifi Talebi

Tek bir talep oluşturun ve doğrulanmış tedarikçilerden birden fazla teklif alın.

 • Yalnızca ilgili tedarikçiler
 • Veri gizliliği uyumlu
 • 100% ücretsiz