• europages
 • >
 • ŞİRKETLER - TEDARİKÇİLER - YÜKÜMLÜLER
 • >
 • köprü vinçleri

Sonuçlar

Köprü vinçleri - Ithalat/Ihracat

 1. TAWI

  İsveç

  Verified by europages badge

  Piab Ergonomik Taşıma Bölümü, TAWI markası altında güvenli ve ergonomik kaldırma için eksiksiz çözümler sunmaktadır. Gıda üretiminden ahşap endüstrisine kadar her konuda çok çeşitli kaldırma çözümleri sunuyoruz. Kaldırma ekipmanımız, kutu ve çuvallardan peynir ve ön camlara kadar her şeyin üstesinden gelir. Ağır varilleri, geniş panelleri ve daha fazlasını çeviriyor, eğiyor ve döndürüyoruz. Çözümlerimiz arasında vakumlu kaldırıcılar, kaldırma arabaları, vinçler, vinç sistemleri ve mobil kaldırıcılar bulunmaktadır.

 2. MONORAY VINÇ SISTEMLERI

  Türkiye

  Firmamız Monoray Vinç Sistemleri 1 Tondan 100 Ton kapasiteye kadar monoray vinç ve elektrikli vinç satışı ve servisini yapmaktadır. Monoray vinç sistemleri kaldırma ekipmanları konusunda sektörünün tanınmış en önde gelen firmalarından biri olmuştur. Firmamız ürün kalitesinin yanı sıra geniş bayi ağı, Türkiye’nin her yerine montaj ve kurulumu, satış sonrası destek ve servisi ile müşteri memnuniyetini sağlamaktadır. Satışını yaptığımız ürünler; Monoray vinç, elektrikli vinç, arabalı vinç, köprü vinç, tek kiriş köprü vinç, çift kiriş köprü vinç, portal vinç, vinç köprü başlıkları, kapalı ve açık bara sistemleri, vinç uzaktan kumandası, manyetik kaldıraç. Satış sonrasında sağlanacak yedek parça desteğinin hızı çok önemlidir. Firmamız satışını yaptığı tüm ürünlerin yedek parçalarını stoklarında bulundurmaktadır. Yedek parça departmanımız siz müşterilerine her türlü yedek parça tedariğini stoktan en hızlı şekilde gönderisini sağlamak üzere daima hazırdır. İhtiyacınız olan yedek parçalar en geç 1 iş günü içinde tarafınıza kargo veya ambar ile gönderilir. Monoray vinç ve elektrikli vinç fiyat teklifi almak için bizimle iletişime geçin.

 3. ZINCIRLI VINÇ SISTEMLERI

  Türkiye

  2005 yılında faliyetlerine başlayan firmamiz kaldırma ve taşıma ekipmanları sektöründe faaliyet göstermektedir. Zincirli Vinç ve caraskal satışı yapan firmamız Türkiye geneline satış ve servis hizmeti vermektedir. Zincirli vinç diğer endüstriyel kaldırma makinalara göre uygulaması ve kullanımı daha ekonomik pratiktir. Kolay montaj ve pratik kullanımı, üretim, kurulum kullanım ve bakım uygulamalarında daha çok tercih edilmesini sağlamaktadır. Satış sonrası garanti, servis ve bakım konularında uzman deneymli ekibimizle hızlı ve kaliteli hizmet vermekteyiz. Kaliteyi ön planda tutmak ve Müşteri memnuniyeti bizim için en öncelikli değerlerimizdendir. Zincirli vinç ve caraskal siparişleriniz için bizimle iletişime geçin. Satış departmanımız en kısa sürede ihtiyaçlarınıza cevap vericektir.

 4. INSEM-ATMOS D.O.O.

  Slovenya

  Şirketimiz, sektöre yönelik yüksek kalite vinçler ve diğer mal kaldıraç ekipmanlarının üretiminde uzmandır. Temel ürünlerimiz, Street Crane kaldırma ekipmanıyla 125 kg’den 80 tona değin uzanan kapasiteye sahip köprülü vinçlerdir. Ayrıca kişiye özel çözümlerle kapasite 200 tona kadar çıkmaktadır. Vinç ve diğer kaldırma ekipmanlarına ilişkin hızlı teslimat, güvenilir hizmet ve bakım servisi sunuyoruz. Ürünlerimiz, emniyetli ve güvenilirdir. Vinçlere tutkuyla bağlı olduğumuzdan ürün kaldırma esnasında yaşanan problemlere yönelik doğru çözümü bulmak için çaba gösteriyoruz.

 5. ELEKTRIKLI VINÇ

  Türkiye

  Şirketimiz 2005 yılından bu yana elektrikli vinç ve kaldırma ekipmanları satış ve servis hizmeti vermektedir. Hem standart hem de özel geniş ürün yelpazemiz, elektrikli vinç günümüzde mevcut olan en gelişmiş teknolojiler kullanılarak geliştirilmiştir. Müşterinin gereksinimlerine göre çeşitli tipte Elektrikli vinç ve kaldırma ekipmanları tedarik ediyoruz. Ayrıca kurulum ve montaj hizmeti veriyoruz. Satışını yaptığımız her ürünün yedek parçaları stoklarımızda hazır şekilde bulunmaktadır. İhtiyac halinde aynı gün yedek parça tedariği sağlıyoruz. Satışını ve servisini yaptığımız ürünlerimiz; Elektrikli vinç, zincirli vinç, caraskal, kedi vinç, alçak tavan vinç, yük asansör vinci, vinç uzaktan kumandası, köprü vinç başlıkları, manyetik kaldıraçlar. Elektrikli vinç fiyat teklifi almak için bizimle iletişime geçin.

Office Building Outline icon
İşletmeniz için bir sayfa
Bunu görüyor musunuz? Potansiyel müşterileriniz de görüyor. europages sitesinde görünür olabilmek için bize katılın.
 1. HALATLI VINC SISTEMLERI

  Türkiye

  Firmamız halatlı vinç ve halatlı vinç ekipmanları satış, servis ve imalatını yapmaktadır. Halatlı vinç sistemleri, Şirket bünyesinde bulunan yüksek mühendislerden oluşan ekibi ile köprü vinç montajı, vinç bakımı, onarımı, revizyon ve montaj hizmetlerini vermektedir. Satışını yaptığımız ürünlerimiz; Halatlı vinç, köprü vinç, elektrikli vinç, monoray vinç, arabalı vinç, köprü vinç başlıkları ve vinç uzaktan kumandası. Halatlı vinç sipariş fiyat teklifi ve teknik destek talepleriniz ile ilgili destek almak için bizimle iletişime geçin.

 2. ELEKTRIKLI VINÇLER

  Türkiye

  Firmamız 2005 yılından bu yana, elektrikli vinç ve köprü vinç satış ve servis hizmeti sunmaktadır. Elektrikli vinçler her sektörde yaygın olarak kullanılmaktadır. Yüksek kaliteli ürünlerimiz ve geniş servis ağımız ile en etkili ürün ve hizmetleri en kolay ulaşılabilecek şekilde sağlıyoruz. Firmamız yurt içi ve yurt dışına satış, servis, bakım, onarım ve mühendislik çözümleri sunmaktadır. Ürünlerimiz; elektrikli vinç, köprü vinç, kedi vinç, monoray vinç, yük asansör vinci, köprü vinç ayakları, vinç uzaktan kumandası ve manyetik kaldıraç. Ürünlerimiz ile ilgili fiyat teklifi ve projeler ile ilgili teknik destek talep etmek için bizi ulaşın.

 3. ZINCIRLI VINÇ - ELEKTRIKLI ZINCIRLI VINÇ

  Türkiye

  Firmamız zincirli vinç ve kaldırma ekipmanları satış ve servis hizmeti vermektedir. Satışını yaptığımız ürünler her işletmede yaygın olarak kullanılmaktadır. Ürün yelpazemiz; Zincirli vinç, elektrikli zincirli vinç, caraskal, manuel şaryo, elektrikli şaryo, köprü vinç başlıkları, zincirli caraskal, vinç uzaktan kumandası, manyetik kaldıraç. Satışını yaptığımız her ürünün yedek parçaları stoklarımızda hazır bulunmaktadır. Satış sonrası yedek parça tedariğine önem veren firmamız, zamanında hızlı yedek parça tedariği sağlamaktadır. Zincirli vinç ve diğer kaldırma ekipmanları ile ilgili teknik detayları ve fiyat teklifi almak için bizimle iletişime geçin.

 4. GEZER KÖPRÜ VINÇ SISTEMLERI

  Türkiye

  Gezer vinç sistemleri geçmişten gelen tecrübe ile sağlam bir temel üzerine kurulmuş vinç firmasıdır. Firmamız gezer köprü vinç sistemleri imalat ve satışını yapmaktadır. Satış ve servisini yaptığımız ürün yelpazemiz ; Gezer vinç sistemleri, köprü vinç, elektrikli vinç, elektrikli köprü vinç, kedi vinç, vinç köprü başlıkları, vinç uzaktan kumandası, vinç ikaz sireni ve kaldırma mıknatısı. Konusunda uzman üretim ve montaj kadromuzla; kaliteden ödün vermeyen prensipleriyle satış ve yedek parça teminiyle firmamız, sanayide öncü kuruluş olup; siz değerli müşterilerimizle başarıya birlikte ulaşmayı amaçlamaktadır. Ürünlerimiz ile ilgili detaylı bilgi ve fiyat teklifi istemek için bizimle iletişim kurun.

 5. AZIM VINC

  Türkiye

  Azimle Çalışıyor, Kolayca Taşıyoruz… Azim ve Gayret içerisinde Vinç Sektöründeki 10 yıllık tecrübe ve deneyimimizle, 2008 yılında profesyonellik ve markalaşma ideali ile kurmuş olduğumuz firmamızda; Portal Vinçler, Gezer Köprülü Vinçler, Pergel Vinçler, Arabalı Vinçler, Monoray Vinçler başta olmak üzere, Vinç Ekipmanlarını işçilikten taviz vermeden ve en iyi kalite malzemeyi seçerek üretiyoruz.Azim Vinç San. Tic. Ltd. Şti. Uzman kadrosuyla her türlü ihtiyacınıza cevap verebilecek, istekleriniz çerçevesinde, özel vinç üretiminde de emin adımlarla ilerliyor.Sektördeki gelişmelere bağlı kalarak teknolojimizi devamlı yeniliyor, üretimimizin her aşamasında kalite standartlarına uygun periyodik kontrol denetimi gerçekleştiriyor; bu paralellikte AR-GE çalışmalarımızı yönlendiriyoruz.Türkiyenin çeşitli bölgelerindeki referanslarımız işçiliğimizin ve kalitemizin teminatıdır.

 1. REYTES VINÇ SISTEMLERI

  Türkiye

  Firmamız, vinç üretimi alanında uzmanlaşmış bir şirket olarak hizmet vermektedir. En son teknolojileri kullanarak üretilen vinçlerimiz, güvenilir, dayanıklı ve kullanımı kolaydır. Müşterilerimize, ihtiyacı olan her türlü vinç çözümleri sunuyoruz. Ayrıca, profesyonel kurulum ve bakım hizmetleri de sunmaktayız. Bize güvenebilirsiniz, sizlere en iyi hizmeti sunmak için elimizden geleni yapacağız.

 2. RAYF TEKNIK INS. MAKINE MED. GIDA SAN. VE TIC. LTD. STI.

  Türkiye

  İnşaat uygulamaları ve kalıpları imalatı, özel tip makine imalatları, hidrolik presler, vinç çeşitleri, enerji santralleri gereksinimleri, çelik ve prefabrik yapılar, cerrahi tek kullanımlık maske makinesi ve maske imalatı, gıda ticareti. Kayarkalıp imalatı ile betonarme endüstriyel baca ve depolama siloları inşaatları yapılması. Kule vinç montaj ve demontajı işleri.

 1. DEWINCH CRANE SYSTEMS

  Türkiye

  DEWINCH CRANE SYSTEMS, yılında kurulan ve Köprü vinçleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Kaldırma - ekipmanlar ve aksesuarlar, Vinç ve taşıma köprüsü, sehpalı vinç, döner köprü lave-maıns, Kaldırma - ekipmanlar ve aksesuarlar, Vinç ve taşıma köprüsü sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Konya, Türkiye 'de bulunmaktadır.

 2. DINAMIK VINÇ LTD

  Türkiye

  DINAMIK VINÇ LTD, yılında kurulan ve Köprü vinci sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Köprü vinçleri, besin taşıyıcı, Köprü vinçleri, Elektrikli vinçler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Konya, Türkiye 'de bulunmaktadır.

 3. PROMMASHMETAL LTD

  Ukrayna

  PROMMASHMETAL LTD, yılında kurulan ve Köprü vinçleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Demiryolu stok ve ekipmanları, metal doğrama işleri, Demiryolu stok ve ekipmanları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Kiev, Ukrayna 'de bulunmaktadır.

 4. CABAT MACHINE HOIST-CRANE CO.

  Türkiye

  CABAT MACHINE HOIST-CRANE CO., yılında kurulan ve Köprü vinçleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. zincirli palangalar, köprülü vinç sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Kayseri, Türkiye 'de bulunmaktadır.

 5. TILDONK CONSTRUCT COMPANY EUROPE

  Belçika

  TILDONK CONSTRUCT COMPANY EUROPE, yılında kurulan ve Teknik-endüstriyel amaçlı cam sektöründe faaliyet gösteren bir. Endüstriyel bakım, Köprü vinçleri, Endüstriyel bakım, Köprü vinçleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Falisolle, Belçika 'de bulunmaktadır.

 6. INDPROX

  Amerika Birleşik Devletleri

  INDPROX, yılında kurulan ve Hidrolik - Sistemler ve cihazlar sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Köprü vinçleri, İnşaat, kaldırıcı ve asansörleri, Elektrikli zincirli vinç, Köprü vinçleri, İnşaat, kaldırıcı ve asansörleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, San Diego, Amerika Birleşik Devletleri 'de bulunmaktadır.

 7. HASANIUM GLOBAL DIS TICARET LOJISTIK LTD. STI.

  Türkiye

  HASANIUM GLOBAL DIS TICARET LOJISTIK LTD. STI., yılında kurulan ve Köprü vinçleri sektöründe faaliyet gösteren bir Multi-Category şirketidir. ticari malları kaldırma için yürür köprüler, sehpalı vinç sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Konya, Türkiye 'de bulunmaktadır.

 8. ERKUSLAR A.S.

  Türkiye

  ERKUSLAR A.S., yılında kurulan ve Köprü vinçleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Istanbul, Türkiye 'de bulunmaktadır.

 1. KELLER & KALMBACH FÖRDERTECHNIK GMBH - KRANE - DEMAG- KRANBAHNEN

  Almanya

  KELLER & KALMBACH FÖRDERTECHNIK GMBH - KRANE - DEMAG- KRANBAHNEN, yılında kurulan ve Köprü vinci sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Köprü vinçleri, Kaldırma - ekipmanlar ve aksesuarlar, vinç onarımı, vinç inşaatı, Köprü vinçleri, Kaldırma - ekipmanlar ve aksesuarlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Grafing Bei München, Almanya 'de bulunmaktadır.

 2. TISAN MEKANIK SANAYI VE TICARET LIMITED SIRKETI

  Türkiye

  TISAN MEKANIK SANAYI VE TICARET LIMITED SIRKETI, yılında kurulan ve Delme ve sondajlar - Makine ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Vinçler, Köprü vinçleri, Vinçler, Köprü vinçleri, Derik Vinç, Pergel Vinçler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Istanbul/tuzla, Türkiye 'de bulunmaktadır.

 3. STAN INVEST HOLDING

  Ukrayna

  STAN INVEST HOLDING, yılında kurulan ve Köprü vinçleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. ağır metal doğrama ürünleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Kiev, Ukrayna 'de bulunmaktadır.

 4. THISTLE MARINE LTD

  Birleşik Krallık

  THISTLE MARINE LTD, yılında kurulan ve Köprü vinci sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Köprü vinçleri, vinç inşaatı, Liman vinçleri, Köprü vinçleri, Deniz vinçleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Peterhead, Birleşik Krallık 'de bulunmaktadır.

 5. OZFATIHLER CRANE LTD.

  Türkiye

  OZFATIHLER CRANE LTD., yılında kurulan ve Köprü vinçleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. sehpalı vinç, sökülebilir vinç parçaları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Konya, Türkiye 'de bulunmaktadır.

 6. ELLINIKI TECHNIKI S.A.

  Yunanistan

  ELLINIKI TECHNIKI S.A., yılında kurulan ve Köprü vinçleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. vinçler, ticari mal kaldırma yürür köprü vinci için sökülebilir parça ve aksesuarlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Mandra, Yunanistan 'de bulunmaktadır.

 7. VIHORLAT S.R.O SNINA

  Slovakya

  VIHORLAT S.R.O SNINA, yılında kurulan ve Park sayaçları sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Köprü vinçleri, Döküm metal kalıpları, Endüstriyel yapı inşaatı, Köprü vinçleri, Döküm metal kalıpları, Endüstriyel yapı inşaatı sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Snina , Slovakya 'de bulunmaktadır.

 8. SEHA CRANE MANUFACTURING

  Türkiye

  SEHA CRANE MANUFACTURING, yılında kurulan ve Köprü vinçleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Tekirdag, Türkiye 'de bulunmaktadır.

 9. DEMAG CRANES & COMPONENTS,SPOL. S R.O.

  Çek Cum.

  DEMAG CRANES & COMPONENTS,SPOL. S R.O., yılında kurulan ve Endüstriyel yapı inşaatı sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Manyetik ekipmanlar, Köprü vinçleri, Kaldırıcı taşıtlar, Vinç ve taşıma köprüsü, Manyetik ekipmanlar, Köprü vinçleri, Kaldırıcı taşıtlar, Vinç ve taşıma köprüsü sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Slaný, Çek Cum. 'de bulunmaktadır.

 10. EUROCRANE CO., LTD.

  Çin

  EUROCRANE CO., LTD., yılında kurulan ve Köprü vinçleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. döner köprü lave-maıns, ticari malları kaldırma için atölye vinçleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Suzhou, Çin 'de bulunmaktadır.

Fiyat Teklifi Talebi

Tek bir talep oluşturun ve doğrulanmış tedarikçilerden birden fazla teklif alın.

 • Yalnızca ilgili tedarikçiler
 • Veri gizliliği uyumlu
 • 100% ücretsiz