• europages
 • >
 • ŞİRKETLER - TEDARİKÇİLER - YÜKÜMLÜLER
 • >
 • köprü vinci

Sonuçlar

Köprü vinci - Ithalat/Ihracat

 1. ABUS KRANSYSTEME GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  ABUS, Avrupa'nın önde gelen kapalı alan vinç üreticilerinden biridir. Bu aile şirketi, standart bileşenlere ve vinç konfigürasyonlarına dayalı olarak özel çözümler sunmaktadır. Performans yeterliliği, tüm değer yaratma sürecini kapsamaktadır. Yönetim merkezi Gummersbach'ta olan şirket birden çok tesiste geliştirme ve üretim yapmaktadır. ABUS kapalı alan vinç sistemleri, 80 kg ile 120 ton arasındaki tüm yük aralığını kapsamakta ve çok çeşitli mekan geometrilerine ve sistem gereksinimlerine uyarlanabilmektedir.

 2. J.D. NEUHAUS GMBH & CO. KG

  Almanya

  Verified by europages badge

  Grup genelinde 200'den fazla çalışanı bulunan J.D. Neuhaus GmbH & Co. KG şirketi, Witten kentindeki üretim tesisinde, pnömatik ve hidrolik olarak tahrik edilen kaldırma donanımları ve vinç sistemleri üretmektedir. Bu alandaki dünyada benzeri olmayan uzmanlığı sayesinde J.D. Neuhaus sadece alanında kalitenin ölçütü olmakla kalmamış, aynı zamanda 90'dan fazla ülkedeki müşterileri ile dünyada pazar lideri olduğunu da kanıtlamıştır. Ürünlerimiz, patlamaya dayanıklı olarak, çok zorlu çalışma koşulları altında bile, 115 tona kadar olan yükleri, sürekli ve güvenilir bir şekilde taşıyarak öne çıkmaktadır. Örneğin, -45°C'ye varan Arktik sıcaklıklarda yapılan petrol ve gaz taşımacılığında, su altındaki gemi onarımlarında, madencilikte, kimya sanayisinde, ağır ekipmanlarda ve pek çok lojistik alanında. Üretim sadece Witten kentindeki üretim tesisimizde gerçekleştirilmektedir. Müşteriler için eğitimler, montaj, muayene, bakım ve ekipman genel bakımı gibi hizmetlerimiz, geniş ürün yelpazesini tamamlamaktadır.

 3. A.P. PFAFF GMBH & CO. KG

  Almanya

  Verified by europages badge

  A.P. PFAFF GMBH & CO. KG, yılında kurulan ve Köprü vinci sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Augsburg, Almanya 'de bulunmaktadır.

 4. ING. KLAUS SCHNEIDER GMBH

  Avusturya

  Verified by europages badge

  ING. KLAUS SCHNEIDER GMBH, yılında kurulan ve Köprü vinci sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Şirket, Wien, Avusturya 'de bulunmaktadır.

 5. FEINAUER KRAN- UND HEBETECHNIK GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  FEINAUER KRAN- UND HEBETECHNIK GMBH, yılında kurulan ve Köprü vinci sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Şirket, Rügland, Almanya 'de bulunmaktadır.

Office Building Outline icon
İşletmeniz için bir sayfa
Bunu görüyor musunuz? Potansiyel müşterileriniz de görüyor. europages sitesinde görünür olabilmek için bize katılın.
 1. ALTMANN GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  ALTMANN GMBH, yılında kurulan ve Köprü vinci sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Albaching, Almanya 'de bulunmaktadır.

 2. METALMECCANICA SPAGGIARI

  İtalya

  Verified by europages badge

  METALMECCANICA SPAGGIARI, yılında kurulan ve Vinç ve taşıma köprüsü sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Stoklama ve depolama - ekipmanlar ve sistemler, Köprü vinci, köprülü vinç, ticari malları kaldırma için vinçler, Stoklama ve depolama - ekipmanlar ve sistemler, ticari malları kaldırma için atölye vinçleri, Köprü vinci, ticari malları kaldırma için yürür köprüler, otomatık depolama sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Fontevivo, İtalya 'de bulunmaktadır.

 3. VALDAMBRINI TRASPORTI

  İtalya

  Verified by europages badge

  VALDAMBRINI TRASPORTI, yılında kurulan ve Köprü vinci sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Mal taşımacılığı, vinç, binalar için kule vinci, Mal taşımacılığı, köprülü vinç sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Arezzo, İtalya 'de bulunmaktadır.

 4. DUNDAR CRANE

  Türkiye

  1999 yılından bu yana kaldırma ve taşıma sistemleri konusunda müşterilerine en kaliteli hizmeti, en ekonomik fiyatlarla sunmayı hedefleyen DÜNDAR MAKİNA&VİNÇ, Gebze KOCAELİ de 2.000 m2’lik üretim tesisinde en yeni imalat teknolojilerine sahip makina parkıyla çalışmalarına devam etmektedir. Geçmişten bugüne kadar çizgi ve kalitesinden ödün vermeden ilerleyen DÜNDAR MAKİNA&VİNÇ caraskal, halatlı ve zincirli vinçler, tek kirişli gezer köprülü vinç, portal vinç, pergel vinç, monoray vinç, ex-prof vinçler, tekne taşıma vinci, vinç kaldırma atışmanlar, özel uygulamalar ve çelik yapı imalatı konusunda yaptığı çalışmaların yanı sıra bu ürünlerin ithalat ve ihracatını da yapmaktadır. Sahip olduğu kalite belgeleri ve imalat sertifikalarına uygun şekilde üretilen vinç sistemleri dünya standartlarındadır. DÜNDAR MAKİNA&VİNÇ için, imalat kalitesi kadar sevkiyat ve satış sonrası hizmet kalitesi de büyük önem taşımaktadır. DÜNDAR MAKİNA&VİNÇ olarak, tüm vinçlerinize özel ihtiyaç ve taleplerinize uygun montaj, servis, yedek parça, periyodik bakim, fenni muayene ve modernizasyon hizmeti sağlamaktadır.

 5. MSAURFÖRDERTECHNIK GMBH

  Almanya

  MSAURFÖRDERTECHNIK GMBH, yılında kurulan ve Köprü vinci sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Şirket, Mayen, Almanya 'de bulunmaktadır.

 1. DINAMIK VINÇ LTD

  Türkiye

  DINAMIK VINÇ LTD, yılında kurulan ve Köprü vinci sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Köprü vinçleri, besin taşıyıcı, Köprü vinçleri, Elektrikli vinçler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Konya, Türkiye 'de bulunmaktadır.

 2. SCHNEIDER W + K GMBH & CO. KG

  Almanya

  SCHNEIDER W + K GMBH & CO. KG, yılında kurulan ve Köprü vinci sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Şirket, Heilbronn, Almanya 'de bulunmaktadır.

 1. BRUNO GLETTENBERG GMBH

  Almanya

  BRUNO GLETTENBERG GMBH, yılında kurulan ve Köprü vinci sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Şirket, Essen, Almanya 'de bulunmaktadır.

 2. CEYKON MACHINE - CRANE GROUPS

  Türkiye

  CEYKON MACHINE - CRANE GROUPS, yılında kurulan ve Köprü vinci sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Konya, Türkiye 'de bulunmaktadır.

 3. PIVATO M.M. S.A.S. DI PIVATO MICHELE E MAURIZIO & C.

  İtalya

  PIVATO M.M. S.A.S. DI PIVATO MICHELE E MAURIZIO & C., yılında kurulan ve Köprü vinci sektöründe faaliyet gösteren bir. Mobil vinçler, vinç, vinç kamyon, Mobil vinçler, binalar için kule vinci sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Resana, İtalya 'de bulunmaktadır.

 4. FABIO TRICARICO

  İtalya

  FABIO TRICARICO, yılında kurulan ve Köprü vinci sektöründe faaliyet gösteren bir. sökülebilir parçalar, vinç kamyon, vinç, ateknik yardım sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Tribiano, İtalya 'de bulunmaktadır.

 5. DEWINCH CRANE SYSTEMS

  Türkiye

  DEWINCH CRANE SYSTEMS, yılında kurulan ve Köprü vinci sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. sehpalı vinç, döner köprü lave-maıns, duvar vinci sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Karatay, Türkiye 'de bulunmaktadır.

 6. ASCOM S.P.A

  İtalya

  ASCOM S.P.A, yılında kurulan ve Köprü vinci sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. döner köprü lave-maıns sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Formigine, İtalya 'de bulunmaktadır.

 7. BÖCK + SPANGENBERG GMBH & CO KG

  Almanya

  BÖCK + SPANGENBERG GMBH & CO KG, yılında kurulan ve Köprü vinci sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Şirket, Siegburg, Almanya 'de bulunmaktadır.

 8. KONECRANES GMBH

  Almanya

  KONECRANES GMBH, yılında kurulan ve Bilyalı, makaralı ve masuralı rulmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Vinç ve taşıma köprüsü, Köprü vinci, Vinç destekleyicileri, Kaldırma - ekipmanlar ve aksesuarlar, Vinç ve taşıma köprüsü, Köprü vinci, Vinç destekleyicileri, Kaldırma - ekipmanlar ve aksesuarlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Langenhagen, Almanya 'de bulunmaktadır.

 1. VISAN VINÇ VE HAREKET SISTEMLERI

  Türkiye

  VISAN VINÇ VE HAREKET SISTEMLERI, yılında kurulan ve Köprü vinci sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. köprülü vinç, sehpalı vinç, duvar vinci sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Istanbul, Türkiye 'de bulunmaktadır.

 2. VOGT HEBETECHNIK

  Almanya

  VOGT HEBETECHNIK, yılında kurulan ve Köprü vinci sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Şirket, Obersulm, Almanya 'de bulunmaktadır.

 3. KRAFOTEC PANNIER GMBH

  Almanya

  KRAFOTEC PANNIER GMBH, yılında kurulan ve Yapı/bina vinçleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Vinç destekleyicileri, Köprü vinci, Endüstriyel yapı inşaatı, Vinç destekleyicileri, Köprü vinci, Endüstriyel yapı inşaatı, makine inşaatı sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Lutherstadt Wittenberg, Almanya 'de bulunmaktadır.

 4. KROMER AUSTRIA FEDERZÜGE & GEWICHTSAUSGLEICHER INH. GUIDO ZIELKE

  Avusturya

  KROMER AUSTRIA FEDERZÜGE & GEWICHTSAUSGLEICHER INH. GUIDO ZIELKE, yılında kurulan ve Köprü vinci sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Spittal An Der Drau, Avusturya 'de bulunmaktadır.

 5. FYNS KRAN UDSTYR A/S

  Danimarka

  FYNS KRAN UDSTYR A/S, yılında kurulan ve Köprü vinci sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. Şirket, Odense Sv, Danimarka 'de bulunmaktadır.

 6. CRANE HOIST PARTS

  Yunanistan

  CRANE HOIST PARTS, yılında kurulan ve Köprü vinci sektöründe faaliyet gösteren bir Perakendeci şirketidir. Şirket, Thessaloniki, Yunanistan 'de bulunmaktadır.

 7. SAYAL CRANE

  Türkiye

  SAYAL CRANE, yılında kurulan ve Köprü vinci sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. köprü kirişleri, vinçli kamyonlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Ankara, Türkiye 'de bulunmaktadır.

 8. KOHLI KRANSERVICE GMBH

  İsviçre

  KOHLI KRANSERVICE GMBH, yılında kurulan ve Köprü vinci sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Şirket, Uetliburg, İsviçre 'de bulunmaktadır.

 9. KELLER & KALMBACH FÖRDERTECHNIK GMBH - KRANE - DEMAG- KRANBAHNEN

  Almanya

  KELLER & KALMBACH FÖRDERTECHNIK GMBH - KRANE - DEMAG- KRANBAHNEN, yılında kurulan ve Köprü vinci sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Köprü vinçleri, Kaldırma - ekipmanlar ve aksesuarlar, vinç onarımı, vinç inşaatı, Köprü vinçleri, Kaldırma - ekipmanlar ve aksesuarlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Grafing Bei München, Almanya 'de bulunmaktadır.

 10. THISTLE MARINE LTD

  Birleşik Krallık

  THISTLE MARINE LTD, yılında kurulan ve Köprü vinci sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Köprü vinçleri, vinç inşaatı, Liman vinçleri, Köprü vinçleri, Deniz vinçleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Peterhead, Birleşik Krallık 'de bulunmaktadır.

Fiyat Teklifi Talebi

Tek bir talep oluşturun ve doğrulanmış tedarikçilerden birden fazla teklif alın.

 • Yalnızca ilgili tedarikçiler
 • Veri gizliliği uyumlu
 • 100% ücretsiz