• europages
 • >
 • ŞİRKETLER - TEDARİKÇİLER - YÜKÜMLÜLER
 • >
 • kümes hayvanları yetiştirilmesine ait makine ve ekipmanlar

Sonuçlar

Kümes hayvanları yetiştirilmesine ait makine ve ekipmanlar - Ithalat/Ihracat

 1. AYTAV POULTRY EQUIPMENT

  Türkiye

  Verified by europages badge

  AYTAV POULTRY EQUIPMENT, yılında kurulan ve Kümes hayvanları yetiştirilmesine ait makine ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. tavuk kafesleri, özel üretim kümes hayvanları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Istanbul, Türkiye 'de bulunmaktadır.

 2. INGENIERÍA AVÍCOLA

  İspanya

  Verified by europages badge

  INGENIERÍA AVÍCOLA, yılında kurulan ve Kümes hayvanları yetiştirilmesine ait makine ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Yumurta ürünleri, metal yapılar, zirai depolar, kanatlı hayvan yetiştiriciliği, çiftlik projeleri, endüstriyel küçük kulübeler, Yumurta ürünleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Boecillo, İspanya 'de bulunmaktadır.

 3. CODAF SRL

  İtalya

  Verified by europages badge

  CODAF SRL, yılında kurulan ve Kümes hayvanları yetiştirilmesine ait makine ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. hayvan yemi donanımları, hunili yemlikler, hayvan yemi için yükj arabaları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Isorella, İtalya 'de bulunmaktadır.

 4. VEPEMIR ITH.IHR.VE TIC.LTD.ŞTI.

  Türkiye

 5. E 90 EKIPMAN NAKLIYE SANAYI VE TICARET LTD ŞTI

  Türkiye

  Etlik broiler, hindi, damızlık tavuk, yumurtacı tavuk kafes sistemleri ve gezen tavuk (free range) ekipman ve donanımlarının satış ve kurulum hizmeti vermekteyiz. Kümes havalandırma sistemleri, iklimlendirme ve evaporatif soğutma, yemleme hatları, silo tesisi, kümes içi su hatları, iç aydınlatma ve komple otomasyon dahil olarak anahtar teslimi projeler yapmaktayız. Çözüm ortaklarımızla, mühendislik deneyimimiz ve montaj ekiplerimizle Türkiye de ve yurt dışında bu hizmetleri sorunsuz yerine getirmekteyiz. Aynı zamanda online satış portalımız üzerinden Türkiye de yurt içi üreticilere kanatlı ekipmanları satışı yapan bir firmayız.

Office Building Outline icon
İşletmeniz için bir sayfa
Bunu görüyor musunuz? Potansiyel müşterileriniz de görüyor. europages sitesinde görünür olabilmek için bize katılın.
 1. VEKTÖR KONTROL SISTEMLERI

  Türkiye

  20 yıllık tavukçuluk tecrübesi ile modern tavuk çiftlikleri için kontrol sistemleri üreten VKS internet sayfamıza hoş geldiniz. Rekabetin her geçen gün daha da yoğunlaştığı günümüz ekonomik şartlarında öne geçmenin tek şartı yatırımınızı en düşük işletme maliyeti ile en yüksek verimi elde edecek şekilde kontrol edebilmektir. Bu bilinç ile Türk ve dünya tavukçuluk sektörü için kontrol sistemleri tasarlıyor ve üretiyoruz. Uzman mühendis, teknisyen ve tekniker kadromuz ile müşterilerimize kontrol sistemlerinin seçim aşamasından başlayarak işletme sürecinde de destek oluyoruz.Kümeslerinizde sıcaklık kontrolü, nem kontrolü, basınca bağlı havalandırma, minimum havalandırma, geçiş havalandırması, tünel havalandırma, çapraz havalandırma, ısıtıcı ve soğutucu ped pompa kontrolü, klape kontrolü, perde kontrolü, yemlik hattı kontrolü, vinç hattı kontrolü, aydınlatma hattı kontrolü ve kümeslerinize uzaktan erişebilmenizi sağlayacak bilgisayar haberleşmesi gibi tüm ihtiyaçlarınızda geniş ürün yelpaz

 2. AZIM-TAV MAK. HAY. GIDA. INS. NAK. SAN.TIC. LTD. STI

  Türkiye

  As Azim-Tav we have been producing poultry equipments since 15 years. We are one of Turkey's largest equipment manufacturers. We are making turnkey projects in various countries of the world. Also we are the biggest partner of Munters in Turkey, which is the biggest cooling and ventilation brand around the world. I share the catalogs of our company for more clarity. We produce 80% of our products in our factory (including electrical panels) . Therefore, we think that our prices are very competitive. If you wish, we would like to welcome you to our factory and show you our sample projects. In general we have listed the works as follows.  Egg Poultry Equipments (Cages, Egg Conveyors etc.)  Broiler Poultry Equipments (Feeding Lines, Nipple Lines etc.)  Broiler slaughterhouse  Feedmill Factories  Cold Rooms  Greenhouse Cooling -Heating Machines  Feed silos

 3. MAYTAV POULTRY EQUIPMENTS LIMITED

  Türkiye

  MAYTAV POULTRY EQUIPMENTS LIMITED, yılında kurulan ve Kümes hayvanları yetiştirilmesine ait makine ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. ekipmanlar, kümes hayvanları, araziler, civcivler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Konya, Türkiye 'de bulunmaktadır.

 4. DEZHOU XINYUAN INCUBATION EQUIPMENT FACTORY

  Çin

  DEZHOU XINYUAN INCUBATION EQUIPMENT FACTORY, yılında kurulan ve Kümes hayvanları yetiştirilmesine ait makine ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. yumurtaların kuluçkaya konulması sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Dezhou, Çin 'de bulunmaktadır.

 5. EGUSKI SOLUCIONES INTEGRADAS S.L.

  İspanya

  EGUSKI SOLUCIONES INTEGRADAS S.L., yılında kurulan ve Kümes hayvanları yetiştirilmesine ait makine ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. yumurta endüstrisi için tesisat ve ekipmanlar, endüstriyel kullanımlar için hava vantilatörleri, kümes hayvanları endüstrisi sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Guipuzcoa, İspanya 'de bulunmaktadır.

 1. SISTEM KUMES EKIPMANLARI

  Türkiye

  SISTEM KUMES EKIPMANLARI, yılında kurulan ve Kümes hayvanları yetiştirilmesine ait makine ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. özel üretim kümes hayvanları, kanalı hayvan besiciliği ürünleri, kümes hayvanları ve kanatlı hayvan kesimi için tesisat ve ekipmanlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Gebze, Türkiye 'de bulunmaktadır.

 2. SOLTEC AVICOLTURA

  İtalya

  SOLTEC AVICOLTURA, yılında kurulan ve Kümes hayvanları yetiştirilmesine ait makine ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Endüstriyel araç donanımı sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, San Benedetto Del Tronto, İtalya 'de bulunmaktadır.

 1. MITA FOREIGN TRADE COMPANY

  Türkiye

  MITA FOREIGN TRADE COMPANY, yılında kurulan ve Çiftlik hayvanları yetiştirme makine ve ekipmanları sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Kümes hayvanları yetiştirilmesine ait makine ve ekipmanlar, kümes hayvanları ve kanatlı hayvan kesimi için tesisat ve ekipmanlar, paslanmaz çelik silolar, Kümes hayvanları yetiştirilmesine ait makine ve ekipmanlar, Kümes hayvanları için kuluçka makineleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Istanbul, Türkiye 'de bulunmaktadır.

 2. WYNNES OF DINMORE

  Birleşik Krallık

  WYNNES OF DINMORE, yılında kurulan ve Kümes hayvanları yetiştirilmesine ait makine ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Sığır ve kümes hayvanları - Besinler, Sığır ve kümes hayvanları - Besinler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Herefordshire, Birleşik Krallık 'de bulunmaktadır.

 3. YEMTAR FEED MILL MACHINERY

  Türkiye

  YEMTAR FEED MILL MACHINERY, yılında kurulan ve Kümes hayvanları yetiştirilmesine ait makine ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Balikesir, Türkiye 'de bulunmaktadır.

 4. GÜRES TECHNOLOGY

  Türkiye

  GÜRES TECHNOLOGY, yılında kurulan ve Kümes hayvanları yetiştirilmesine ait makine ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. civciv bakımı fabrika çiftçiliği, rulman kafesleri, yumurta tavuğu fabrika çiftçiliği, kümes hayvanları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Manisa / Saruhanli, Türkiye 'de bulunmaktadır.

 5. BRINSEA PRODUCTS LTD

  Birleşik Krallık

  BRINSEA PRODUCTS LTD, yılında kurulan ve Kümes hayvanları yetiştirilmesine ait makine ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Kuluçka makineleri, Kuluçka makineleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Weston Super Mare, Birleşik Krallık 'de bulunmaktadır.

 6. NIZHYNSILMASH, PRJSC

  Ukrayna

  NIZHYNSILMASH, PRJSC, yılında kurulan ve Kümes hayvanları yetiştirilmesine ait makine ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. yumurta tavuğu fabrika çiftçiliği sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Nizhyn, Ukrayna 'de bulunmaktadır.

 7. DALTON ENGINEERING LTD

  Birleşik Krallık

  DALTON ENGINEERING LTD, yılında kurulan ve Kümes hayvanları yetiştirilmesine ait makine ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Ripon, Birleşik Krallık 'de bulunmaktadır.

 8. COCK & PULLET

  Birleşik Krallık

  COCK & PULLET, yılında kurulan ve Kümes hayvanları yetiştirilmesine ait makine ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Bedfordshire, Birleşik Krallık 'de bulunmaktadır.

 1. SOLWAY FEEDERS LTD

  Birleşik Krallık

  SOLWAY FEEDERS LTD, yılında kurulan ve Kümes hayvanları yetiştirilmesine ait makine ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Kirkcudbright, Birleşik Krallık 'de bulunmaktadır.

 2. SURBITON POULTRY

  Birleşik Krallık

  SURBITON POULTRY, yılında kurulan ve Kümes hayvanları yetiştirilmesine ait makine ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir Multi-Category şirketidir. güvercin, piliç ve yumurta tavuğu için kutular sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Surbiton, Birleşik Krallık 'de bulunmaktadır.

 3. THESEO DEUTSCHLAND GMBH

  Almanya

  THESEO DEUTSCHLAND GMBH, yılında kurulan ve Kümes hayvanları yetiştirilmesine ait makine ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Wietmarschen, Almanya 'de bulunmaktadır.

 4. CUSTOMATE SOLUTIONS LTD

  Birleşik Krallık

  CUSTOMATE SOLUTIONS LTD, yılında kurulan ve Kümes hayvanları yetiştirilmesine ait makine ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Şirket, Lancaster, Birleşik Krallık 'de bulunmaktadır.

 5. BELKI

  Belçika

  BELKI, yılında kurulan ve Kümes hayvanları, tavşan ve av hayvanları - hayvancılık sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Kümes hayvanları yetiştirilmesine ait makine ve ekipmanlar, piliç filetosu, Kasaplık, kümes hayvanları ve kanatlı hayvan kesimi için tesisat ve ekipmanlar, Kümes hayvanları yetiştirilmesine ait makine ve ekipmanlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Aalst, Belçika 'de bulunmaktadır.

 6. THE CHICKEN HOUSE COMPANY

  Birleşik Krallık

  THE CHICKEN HOUSE COMPANY, yılında kurulan ve Kümes hayvanları yetiştirilmesine ait makine ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Newbury, Birleşik Krallık 'de bulunmaktadır.

 7. AZIM-TAV MAKINE HAYVANCILIK INS. SAN. TIC. LTD. STI

  Türkiye

  AZIM-TAV MAKINE HAYVANCILIK INS. SAN. TIC. LTD. STI, yılında kurulan ve Kümes hayvanları yetiştirilmesine ait makine ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. biftek makineleri, yumurtalar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Manisa, Türkiye 'de bulunmaktadır.

 8. ADVANCED POULTRY SERVICES

  Birleşik Krallık

  ADVANCED POULTRY SERVICES, yılında kurulan ve Kümes hayvanları yetiştirilmesine ait makine ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Katıştırıcı ve emülsiyonlaştırıcı makineler - Gıda sanayi için makineler, kümes hayvanları ve kanatlı hayvan kesimi için tesisat ve ekipmanlar, kümes hayvanları, Katıştırıcı ve emülsiyonlaştırıcı makineler - Gıda sanayi için makineler, dondurulmuş kümes hayvanı etleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Hereford, Birleşik Krallık 'de bulunmaktadır.

 9. PRINZEN UK LTD

  Birleşik Krallık

  PRINZEN UK LTD, yılında kurulan ve Kümes hayvanları yetiştirilmesine ait makine ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Thirsk, Birleşik Krallık 'de bulunmaktadır.

 10. CIEMMECALABRIA SRL

  İtalya

  CIEMMECALABRIA SRL, yılında kurulan ve Kümes hayvanları yetiştirilmesine ait makine ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Cazzago San Martino, İtalya 'de bulunmaktadır.

Fiyat Teklifi Talebi

Tek bir talep oluşturun ve doğrulanmış tedarikçilerden birden fazla teklif alın.

 • Yalnızca ilgili tedarikçiler
 • Veri gizliliği uyumlu
 • 100% ücretsiz
Filtreler

Sonuçlar

Kümes hayvanları yetiştirilmesine ait makine ve ekipmanlar - Ithalat/Ihracat

Sonuç sayısı

99 Şirketler