• europages
 • >
 • ŞİRKETLER - TEDARİKÇİLER - YÜKÜMLÜLER
 • >
 • kürk hayvanları - yetiştirme

Sonuçlar

Kürk hayvanları - yetiştirme - Ithalat/Ihracat

 1. TBM AYAKKABI

  Türkiye

  guvenlik ayakakabisi , bot, cizme, ucu celik ayakkabi

 2. KENNEL SIBERIAN HUSKY WOLF YAKUT

  Ukrayna

  KENNEL SIBERIAN HUSKY WOLF YAKUT, yılında kurulan ve Kürk hayvanları - Yetiştirme sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Drohobych, Ukrayna 'de bulunmaktadır.

 3. AQUATERRA (ADRIEN ROULET & OSCAR GILLARD)

  İsviçre

  AQUATERRA (ADRIEN ROULET & OSCAR GILLARD), yılında kurulan ve Kürk hayvanları - Yetiştirme sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Orbe, İsviçre 'de bulunmaktadır.

 4. LE DOMAINE D'AKELA

  Fransa

  LE DOMAINE D'AKELA, yılında kurulan ve Kürk hayvanları - Yetiştirme sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Şirket, Cambrai, Fransa 'de bulunmaktadır.

 5. AGROPROMINVEST LLC

  Ukrayna

  AGROPROMINVEST LLC, yılında kurulan ve Kürk hayvanları - Yetiştirme sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. salyangoz yetiştiriciliği sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Dnipro, Ukrayna 'de bulunmaktadır.

Office Building Outline icon
İşletmeniz için bir sayfa
Bunu görüyor musunuz? Potansiyel müşterileriniz de görüyor. europages sitesinde görünür olabilmek için bize katılın.
 1. VOLYNKHUTRO

  Ukrayna

  VOLYNKHUTRO, yılında kurulan ve Kürk hayvanları - Yetiştirme sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. vizon kürkler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Vladimir-Volynskyy, Ukrayna 'de bulunmaktadır.

 2. LA FERME DES HALLAIS

  Fransa

  LA FERME DES HALLAIS, yılında kurulan ve Kabuklu deniz hayvanları (yengeç vb.) sektöründe faaliyet gösteren bir. Kürk hayvanları - Yetiştirme, Arıcılık ve ipekböceği yetiştirme, Kürk hayvanları - Yetiştirme, Arıcılık ve ipekböceği yetiştirme sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, St Denis D Orques, Fransa 'de bulunmaktadır.

 3. NOVA PEL S.R.L.

  İtalya

  NOVA PEL S.R.L., yılında kurulan ve Deriler, köseleler/deriler ve kürkler sektöründe faaliyet gösteren bir. Kürk hayvanları - Yetiştirme, Ayakkabı için deri ve postlar, Kürk hayvanları - Yetiştirme, Ayakkabı için deri ve postlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, NOVENTA PADOVANA, İtalya 'de bulunmaktadır.

 4. KAZTURK

  Türkiye

  KAZTURK, yılında kurulan ve Kürk hayvanları - Yetiştirme sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. kaz eti, kaz yumurtaları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Sivas, Türkiye 'de bulunmaktadır.

 5. THE SHETLAND PONY STUD-BOOK SOCIETY

  Birleşik Krallık

  THE SHETLAND PONY STUD-BOOK SOCIETY, yılında kurulan ve Arıcılık ve ipekböceği yetiştirme sektöründe faaliyet gösteren bir. Kürk hayvanları - Yetiştirme, Atlar ve eşekler, Kürk hayvanları - Yetiştirme, Atlar ve eşekler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Perth, Birleşik Krallık 'de bulunmaktadır.

 1. INNOVIS LIMITED

  Birleşik Krallık

  INNOVIS LIMITED, yılında kurulan ve Kürk hayvanları - Yetiştirme sektöründe faaliyet gösteren bir. Atlar ve eşekler, Arıcılık ve ipekböceği yetiştirme, Atlar ve eşekler, Arıcılık ve ipekböceği yetiştirme sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Aberystwyth, Birleşik Krallık 'de bulunmaktadır.

 2. CESARE MANZINI ITALIA S.A.S. DI CESARE MANZINI & C.

  İtalya

  CESARE MANZINI ITALIA S.A.S. DI CESARE MANZINI & C., yılında kurulan ve Kürk hayvanları - Yetiştirme sektöründe faaliyet gösteren bir. Deri - hammaddeler, kürk için ham koyun derileri, Deri - hammaddeler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Milano, İtalya 'de bulunmaktadır.

 1. LES RUCHERS DE LA PAUMERAIE

  Fransa

  LES RUCHERS DE LA PAUMERAIE, yılında kurulan ve Kabuklu deniz hayvanları (yengeç vb.) sektöründe faaliyet gösteren bir. Kürk hayvanları - Yetiştirme, Arıcılık ve ipekböceği yetiştirme, Kürk hayvanları - Yetiştirme, Arıcılık ve ipekböceği yetiştirme sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Bouloire, Fransa 'de bulunmaktadır.

 2. JACO

  Fransa

  JACO, yılında kurulan ve Evcil hayvanlar sektöründe faaliyet gösteren bir. Evcil hayvan gereçleri, Hayvan taşımacılığı, Kürk hayvanları - Yetiştirme, Evcil hayvan gereçleri, Hayvan taşımacılığı, Kürk hayvanları - Yetiştirme sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Feignies, Fransa 'de bulunmaktadır.

 3. CONCERIA ZONTA S.P.A.

  İtalya

  CONCERIA ZONTA S.P.A., yılında kurulan ve Kürk hayvanları - Yetiştirme sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Deriler, köseleler/deriler ve kürkler, El çantaları, Deriler, köseleler/deriler ve kürkler, El çantaları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Bassano Del Grappa, İtalya 'de bulunmaktadır.

 4. CHINCHILLA UKRAINE LP

  Ukrayna

  CHINCHILLA UKRAINE LP, yılında kurulan ve Kürk paltolar/mantolar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Kürk hayvanları - Yetiştirme, Kürk hayvanları - Yetiştirme sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Dnipropetrovsk, Ukrayna 'de bulunmaktadır.

 5. SOLOGNE AUTRUCHES

  Fransa

  SOLOGNE AUTRUCHES, yılında kurulan ve Arıcılık ve ipekböceği yetiştirme sektöründe faaliyet gösteren bir. Kürk hayvanları - Yetiştirme, Atlar ve eşekler, Kürk hayvanları - Yetiştirme, Atlar ve eşekler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Saint Gondon, Fransa 'de bulunmaktadır.

 6. SPORT HORSE BREEDING OF GREAT BRITAIN

  Birleşik Krallık

  SPORT HORSE BREEDING OF GREAT BRITAIN, yılında kurulan ve Arıcılık ve ipekböceği yetiştirme sektöründe faaliyet gösteren bir. Kürk hayvanları - Yetiştirme, Atlar ve eşekler, Kürk hayvanları - Yetiştirme, Atlar ve eşekler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Edenbridge, Birleşik Krallık 'de bulunmaktadır.

 7. SARL COUVOIR DUCOURNAU

  Fransa

  SARL COUVOIR DUCOURNAU, yılında kurulan ve Kabuklu deniz hayvanları (yengeç vb.) sektöründe faaliyet gösteren bir. Kürk hayvanları - Yetiştirme, Arıcılık ve ipekböceği yetiştirme, Kürk hayvanları - Yetiştirme, Arıcılık ve ipekböceği yetiştirme sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Bonnegarde, Fransa 'de bulunmaktadır.

 8. COÖPERATIEVE FEDERATIE VAN EDELPELSDIERENHOUDERS NEDERASSELT UA

  Hollanda

  COÖPERATIEVE FEDERATIE VAN EDELPELSDIERENHOUDERS NEDERASSELT UA, yılında kurulan ve Arıcılık ve ipekböceği yetiştirme sektöründe faaliyet gösteren bir. Kürk hayvanları - Yetiştirme, Atlar ve eşekler, Kürk hayvanları - Yetiştirme, Atlar ve eşekler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Nederasselt, Hollanda 'de bulunmaktadır.

 1. GLAISTERS FARMS LIMITED

  Birleşik Krallık

  GLAISTERS FARMS LIMITED, yılında kurulan ve Atlar ve eşekler sektöründe faaliyet gösteren bir. Arıcılık ve ipekböceği yetiştirme, Kürk hayvanları - Yetiştirme, Arıcılık ve ipekböceği yetiştirme, Kürk hayvanları - Yetiştirme sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Dumfries, Birleşik Krallık 'de bulunmaktadır.

 2. LESKHOZ SLONIMSKII GLKHU

  Beyaz Rusya

  LESKHOZ SLONIMSKII GLKHU, yılında kurulan ve Arıcılık ve ipekböceği yetiştirme sektöründe faaliyet gösteren bir. Kürk hayvanları - Yetiştirme, Atlar ve eşekler, Kürk hayvanları - Yetiştirme, Atlar ve eşekler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Slonim Grodnenskaya Region, Beyaz Rusya 'de bulunmaktadır.

 3. OSTERLAND AGRAR GMBH

  Almanya

  OSTERLAND AGRAR GMBH, yılında kurulan ve Arıcılık ve ipekböceği yetiştirme sektöründe faaliyet gösteren bir. Kürk hayvanları - Yetiştirme, Atlar ve eşekler, Kürk hayvanları - Yetiştirme, Atlar ve eşekler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Frohburg, Almanya 'de bulunmaktadır.

 4. CANARDERIE DE LA RONDE

  Fransa

  CANARDERIE DE LA RONDE, yılında kurulan ve Kabuklu deniz hayvanları (yengeç vb.) sektöründe faaliyet gösteren bir. Kürk hayvanları - Yetiştirme, Arıcılık ve ipekböceği yetiştirme, Kürk hayvanları - Yetiştirme, Arıcılık ve ipekböceği yetiştirme sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Cere La Ronde, Fransa 'de bulunmaktadır.

 5. A.C.S. ANIMALERIE CONSEILS ET SERVICES

  Fransa

  A.C.S. ANIMALERIE CONSEILS ET SERVICES, yılında kurulan ve Kabuklu deniz hayvanları (yengeç vb.) sektöründe faaliyet gösteren bir. Kürk hayvanları - Yetiştirme, Arıcılık ve ipekböceği yetiştirme, Kürk hayvanları - Yetiştirme, Arıcılık ve ipekböceği yetiştirme sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Herm, Fransa 'de bulunmaktadır.

 6. BIENEN-VOIGT & WARNHOLZ GMBH & CO. KG

  Almanya

  BIENEN-VOIGT & WARNHOLZ GMBH & CO. KG, yılında kurulan ve Arıcılık ve ipekböceği yetiştirme sektöründe faaliyet gösteren bir. Kürk hayvanları - Yetiştirme, Atlar ve eşekler, Kürk hayvanları - Yetiştirme, Atlar ve eşekler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Ellerau, Almanya 'de bulunmaktadır.

 7. HIGHFLYER BLOODSTOCK AGENCY LIMITED

  Birleşik Krallık

  HIGHFLYER BLOODSTOCK AGENCY LIMITED, yılında kurulan ve Atlar ve eşekler sektöründe faaliyet gösteren bir. Kürk hayvanları - Yetiştirme, Arıcılık ve ipekböceği yetiştirme, Kürk hayvanları - Yetiştirme, Arıcılık ve ipekböceği yetiştirme sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Newmarket, Birleşik Krallık 'de bulunmaktadır.

 8. LOIFUR S.R.L.

  İtalya

  LOIFUR S.R.L., yılında kurulan ve Kürk hayvanları - Yetiştirme sektöründe faaliyet gösteren bir Taşeron şirketidir. Kürk ürünleri - Giysi/Kıyafet, Deri - hammaddeler, Kürk ürünleri - Giysi/Kıyafet, Deri - hammaddeler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Colceresa, İtalya 'de bulunmaktadır.

 9. D.G. FUR DI GUIATI DARIO

  İtalya

  D.G. FUR DI GUIATI DARIO, yılında kurulan ve Kürk hayvanları - Yetiştirme sektöründe faaliyet gösteren bir. Deri - hammaddeler, Deri - hammaddeler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Milano, İtalya 'de bulunmaktadır.

 10. FURECO FUR ENTERPRISE COMPANY S.R.L.

  İtalya

  FURECO FUR ENTERPRISE COMPANY S.R.L., yılında kurulan ve Kürk hayvanları - Yetiştirme sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Deri - hammaddeler, kürk için ham koyun derileri, Deri - hammaddeler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Seregno, İtalya 'de bulunmaktadır.

Fiyat Teklifi Talebi

Tek bir talep oluşturun ve doğrulanmış tedarikçilerden birden fazla teklif alın.

 • Yalnızca ilgili tedarikçiler
 • Veri gizliliği uyumlu
 • 100% ücretsiz
Filtreler

Sonuçlar

Kürk hayvanları - yetiştirme - Ithalat/Ihracat

Sonuç sayısı

474 Şirketler