• europages
 • >
 • ŞİRKETLER - TEDARİKÇİLER - YÜKÜMLÜLER
 • >
 • kürk hayvanları - yetiştirme

Sonuçlar

Kürk hayvanları - yetiştirme - Ithalat/Ihracat

 1. TBM AYAKKABI

  Türkiye

  guvenlik ayakakabisi , bot, cizme, ucu celik ayakkabi

 2. KENNEL SIBERIAN HUSKY WOLF YAKUT

  Ukrayna

  KENNEL SIBERIAN HUSKY WOLF YAKUT, yılında kurulan ve Kürk hayvanları - Yetiştirme sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Drohobych, Ukrayna 'de bulunmaktadır.

 3. LE DOMAINE D'AKELA

  Fransa

  LE DOMAINE D'AKELA, yılında kurulan ve Kürk hayvanları - Yetiştirme sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Şirket, Cambrai, Fransa 'de bulunmaktadır.

 4. AQUATERRA (ADRIEN ROULET & OSCAR GILLARD)

  İsviçre

  AQUATERRA (ADRIEN ROULET & OSCAR GILLARD), yılında kurulan ve Kürk hayvanları - Yetiştirme sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Orbe, İsviçre 'de bulunmaktadır.

 5. AGROPROMINVEST LLC

  Ukrayna

  AGROPROMINVEST LLC, yılında kurulan ve Kürk hayvanları - Yetiştirme sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. salyangoz yetiştiriciliği sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Dnipro, Ukrayna 'de bulunmaktadır.

Office Building Outline icon
İşletmeniz için bir sayfa
Bunu görüyor musunuz? Potansiyel müşterileriniz de görüyor. europages sitesinde görünür olabilmek için bize katılın.
 1. HUBEI DEVOLING LIVESTOCK INSTRUMENTS CO.,LTD

  Şili

  HUBEI DEVOLING LIVESTOCK INSTRUMENTS CO.,LTD, yılında kurulan ve Kürk hayvanları - Yetiştirme sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Panglongchen, Şili 'de bulunmaktadır.

 2. JACO

  Fransa

  JACO, yılında kurulan ve Evcil hayvanlar sektöründe faaliyet gösteren bir. Evcil hayvan gereçleri, Hayvan taşımacılığı, Kürk hayvanları - Yetiştirme, Evcil hayvan gereçleri, Hayvan taşımacılığı, Kürk hayvanları - Yetiştirme sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Feignies, Fransa 'de bulunmaktadır.

 3. VOLYNKHUTRO

  Ukrayna

  VOLYNKHUTRO, yılında kurulan ve Kürk hayvanları - Yetiştirme sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. vizon kürkler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Vladimir-Volynskyy, Ukrayna 'de bulunmaktadır.

 4. SARL LTK IMPORT EXPORT

  Cezayir

  SARL LTK IMPORT EXPORT, yılında kurulan ve Kürk hayvanları - Yetiştirme sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Şirket, Tiziouzou, Cezayir 'de bulunmaktadır.

 5. COÖPERATIEVE FEDERATIE VAN EDELPELSDIERENHOUDERS NEDERASSELT UA

  Hollanda

  COÖPERATIEVE FEDERATIE VAN EDELPELSDIERENHOUDERS NEDERASSELT UA, yılında kurulan ve Arıcılık ve ipekböceği yetiştirme sektöründe faaliyet gösteren bir. Kürk hayvanları - Yetiştirme, Atlar ve eşekler, Kürk hayvanları - Yetiştirme, Atlar ve eşekler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Nederasselt, Hollanda 'de bulunmaktadır.

 1. CHINCHILLA UKRAINE LP

  Ukrayna

  CHINCHILLA UKRAINE LP, yılında kurulan ve Kürk paltolar/mantolar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Kürk hayvanları - Yetiştirme, Kürk hayvanları - Yetiştirme sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Dnipropetrovsk, Ukrayna 'de bulunmaktadır.

 2. SPORT HORSE BREEDING OF GREAT BRITAIN

  Birleşik Krallık

  SPORT HORSE BREEDING OF GREAT BRITAIN, yılında kurulan ve Arıcılık ve ipekböceği yetiştirme sektöründe faaliyet gösteren bir. Kürk hayvanları - Yetiştirme, Atlar ve eşekler, Kürk hayvanları - Yetiştirme, Atlar ve eşekler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Edenbridge, Birleşik Krallık 'de bulunmaktadır.

 1. GLAISTERS FARMS LIMITED

  Birleşik Krallık

  GLAISTERS FARMS LIMITED, yılında kurulan ve Atlar ve eşekler sektöründe faaliyet gösteren bir. Arıcılık ve ipekböceği yetiştirme, Kürk hayvanları - Yetiştirme, Arıcılık ve ipekböceği yetiştirme, Kürk hayvanları - Yetiştirme sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Dumfries, Birleşik Krallık 'de bulunmaktadır.

 2. OSTERLAND AGRAR GMBH

  Almanya

  OSTERLAND AGRAR GMBH, yılında kurulan ve Arıcılık ve ipekböceği yetiştirme sektöründe faaliyet gösteren bir. Kürk hayvanları - Yetiştirme, Atlar ve eşekler, Kürk hayvanları - Yetiştirme, Atlar ve eşekler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Frohburg, Almanya 'de bulunmaktadır.

 3. KAZTURK

  Türkiye

  KAZTURK, yılında kurulan ve Kürk hayvanları - Yetiştirme sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. kaz eti, kaz yumurtaları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Sivas, Türkiye 'de bulunmaktadır.

 4. REF.JNANE

  Fas

  REF.JNANE, yılında kurulan ve Kürk hayvanları - Yetiştirme sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Şirket, Casablanca, Fas 'de bulunmaktadır.

 5. CESARE MANZINI ITALIA S.A.S. DI CESARE MANZINI & C.

  İtalya

  CESARE MANZINI ITALIA S.A.S. DI CESARE MANZINI & C., yılında kurulan ve Kürk hayvanları - Yetiştirme sektöründe faaliyet gösteren bir. Deri - hammaddeler, kürk için ham koyun derileri, Deri - hammaddeler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Milano, İtalya 'de bulunmaktadır.

 6. VECHNA R EOOD

  Bulgaristan

  VECHNA R EOOD, yılında kurulan ve Arıcılık ve ipekböceği yetiştirme sektöründe faaliyet gösteren bir. Kürk hayvanları - Yetiştirme, Atlar ve eşekler, Kürk hayvanları - Yetiştirme, Atlar ve eşekler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Sofia, Bulgaristan 'de bulunmaktadır.

 7. THE SHETLAND PONY STUD-BOOK SOCIETY

  Birleşik Krallık

  THE SHETLAND PONY STUD-BOOK SOCIETY, yılında kurulan ve Arıcılık ve ipekböceği yetiştirme sektöründe faaliyet gösteren bir. Kürk hayvanları - Yetiştirme, Atlar ve eşekler, Kürk hayvanları - Yetiştirme, Atlar ve eşekler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Perth, Birleşik Krallık 'de bulunmaktadır.

 8. BRECKONBOROUGH EQUESTRIAN LIMITED

  Birleşik Krallık

  BRECKONBOROUGH EQUESTRIAN LIMITED, yılında kurulan ve Kürk hayvanları - Yetiştirme sektöründe faaliyet gösteren bir. Atlar ve eşekler, Arıcılık ve ipekböceği yetiştirme, Atlar ve eşekler, Arıcılık ve ipekböceği yetiştirme sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Richmond, Birleşik Krallık 'de bulunmaktadır.

 1. HIGHFLYER BLOODSTOCK AGENCY LIMITED

  Birleşik Krallık

  HIGHFLYER BLOODSTOCK AGENCY LIMITED, yılında kurulan ve Atlar ve eşekler sektöründe faaliyet gösteren bir. Kürk hayvanları - Yetiştirme, Arıcılık ve ipekböceği yetiştirme, Kürk hayvanları - Yetiştirme, Arıcılık ve ipekböceği yetiştirme sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Newmarket, Birleşik Krallık 'de bulunmaktadır.

 2. NOVA PEL S.R.L.

  İtalya

  NOVA PEL S.R.L., yılında kurulan ve Deriler, köseleler/deriler ve kürkler sektöründe faaliyet gösteren bir. Kürk hayvanları - Yetiştirme, Ayakkabı için deri ve postlar, Kürk hayvanları - Yetiştirme, Ayakkabı için deri ve postlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, NOVENTA PADOVANA, İtalya 'de bulunmaktadır.

 3. BIENEN-VOIGT & WARNHOLZ GMBH & CO. KG

  Almanya

  BIENEN-VOIGT & WARNHOLZ GMBH & CO. KG, yılında kurulan ve Arıcılık ve ipekböceği yetiştirme sektöründe faaliyet gösteren bir. Kürk hayvanları - Yetiştirme, Atlar ve eşekler, Kürk hayvanları - Yetiştirme, Atlar ve eşekler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Ellerau, Almanya 'de bulunmaktadır.

 4. LA FERME DES HALLAIS

  Fransa

  LA FERME DES HALLAIS, yılında kurulan ve Kabuklu deniz hayvanları (yengeç vb.) sektöründe faaliyet gösteren bir. Kürk hayvanları - Yetiştirme, Arıcılık ve ipekböceği yetiştirme, Kürk hayvanları - Yetiştirme, Arıcılık ve ipekböceği yetiştirme sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, St Denis D Orques, Fransa 'de bulunmaktadır.

 5. SOLOGNE AUTRUCHES

  Fransa

  SOLOGNE AUTRUCHES, yılında kurulan ve Arıcılık ve ipekböceği yetiştirme sektöründe faaliyet gösteren bir. Kürk hayvanları - Yetiştirme, Atlar ve eşekler, Kürk hayvanları - Yetiştirme, Atlar ve eşekler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Saint Gondon, Fransa 'de bulunmaktadır.

 6. PARK HALL FARMS ENTERPRISES LIMITED

  Birleşik Krallık

  PARK HALL FARMS ENTERPRISES LIMITED, yılında kurulan ve Kürk hayvanları - Yetiştirme sektöründe faaliyet gösteren bir. Atlar ve eşekler, Arıcılık ve ipekböceği yetiştirme, Atlar ve eşekler, Arıcılık ve ipekböceği yetiştirme sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Oswestry, Birleşik Krallık 'de bulunmaktadır.

 7. JOS VAN DEURZEN B.V.

  Hollanda

  JOS VAN DEURZEN B.V., yılında kurulan ve Arıcılık ve ipekböceği yetiştirme sektöründe faaliyet gösteren bir. Kürk hayvanları - Yetiştirme, Atlar ve eşekler, Kürk hayvanları - Yetiştirme, Atlar ve eşekler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Elsendorp, Hollanda 'de bulunmaktadır.

 8. CONCERIA ZONTA S.P.A.

  İtalya

  CONCERIA ZONTA S.P.A., yılında kurulan ve Kürk hayvanları - Yetiştirme sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Deriler, köseleler/deriler ve kürkler, El çantaları, Deriler, köseleler/deriler ve kürkler, El çantaları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Bassano Del Grappa, İtalya 'de bulunmaktadır.

 9. INNOVIS LIMITED

  Birleşik Krallık

  INNOVIS LIMITED, yılında kurulan ve Kürk hayvanları - Yetiştirme sektöründe faaliyet gösteren bir. Atlar ve eşekler, Arıcılık ve ipekböceği yetiştirme, Atlar ve eşekler, Arıcılık ve ipekböceği yetiştirme sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Aberystwyth, Birleşik Krallık 'de bulunmaktadır.

 10. LES RUCHERS DE LA PAUMERAIE

  Fransa

  LES RUCHERS DE LA PAUMERAIE, yılında kurulan ve Kabuklu deniz hayvanları (yengeç vb.) sektöründe faaliyet gösteren bir. Kürk hayvanları - Yetiştirme, Arıcılık ve ipekböceği yetiştirme, Kürk hayvanları - Yetiştirme, Arıcılık ve ipekböceği yetiştirme sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Bouloire, Fransa 'de bulunmaktadır.

Fiyat Teklifi Talebi

Tek bir talep oluşturun ve doğrulanmış tedarikçilerden birden fazla teklif alın.

 • Yalnızca ilgili tedarikçiler
 • Veri gizliliği uyumlu
 • 100% ücretsiz
Filtreler

Sonuçlar

Kürk hayvanları - yetiştirme - Ithalat/Ihracat

Sonuç sayısı

482 Şirketler