• europages
 • >
 • ŞİRKETLER - TEDARİKÇİLER - YÜKÜMLÜLER
 • >
 • kıvrım ve kıvırma makineleri

Sonuçlar

Kıvrım ve kıvırma makineleri - Ithalat/Ihracat

 1. OK-PACK LIMITED

  Almanya

  Verified by europages badge

  OK-PACK LIMITED, yılında kurulan ve Kıvrım ve kıvırma makineleri sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Şirket, Hückeswagen, Almanya 'de bulunmaktadır.

 2. PRO-SYSTEM VERPACKUNGSTECHNIK GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  PRO-SYSTEM VERPACKUNGSTECHNIK GMBH, yılında kurulan ve Kıvrım ve kıvırma makineleri sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Şirket, Schönbrunn, Almanya 'de bulunmaktadır.

 3. STRAPEX GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  STRAPEX GMBH, yılında kurulan ve Kıvrım ve kıvırma makineleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Holzgerlingen, Almanya 'de bulunmaktadır.

 4. ZAPPE PACKAGING TECHNOLOGY GMBH & CO. KG

  Almanya

  Verified by europages badge

  ZAPPE PACKAGING TECHNOLOGY GMBH & CO. KG, yılında kurulan ve Ambalaj ve paketleme -makine ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şeritli/bandlı koruyucu kaplama - Makineler, Kıvrım ve kıvırma makineleri, Kimyasal ve ilaç ürünleri - Confezionatrici, Şeritli/bandlı koruyucu kaplama - Makineler, Kıvrım ve kıvırma makineleri, Birleştirilmiş şişe kapak makineleri, laminasyon makinesi, ısıyla kalıplama, Kimyasal ve ilaç ürünleri - Confezionatrici sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Witten, Almanya 'de bulunmaktadır.

 5. AVA MASCHINEN-SERVICE GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  AVA MASCHINEN-SERVICE GMBH, yılında kurulan ve Kıvrım ve kıvırma makineleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Viernheim, Almanya 'de bulunmaktadır.

Office Building Outline icon
İşletmeniz için bir sayfa
Bunu görüyor musunuz? Potansiyel müşterileriniz de görüyor. europages sitesinde görünür olabilmek için bize katılın.
 1. SOMATECH MASCHINENBAU GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  SOMATECH MASCHINENBAU GMBH, yılında kurulan ve Kıvrım ve kıvırma makineleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Hohenmölsen, Almanya 'de bulunmaktadır.

 2. CL MACHINERY GMBH

  Almanya

  CL MACHINERY GMBH, eski adıyla ALCOA Maschinenbau, Viernheim merkezli küresel bir kapak teknolojisi üreticisi ve tedarikçisidir. CSI portföyü, çeşitli paketleme konseptleri için kilitler ve açıcılar için ayırma teknolojisini ve kapatıcıları kapsamaktadır. Kilitleme uygulamalarının uzmanı olarak CSI, farklı pazar segmentlerinde alüminyum kilitlerin işlenmesi için çözümler sunmaktadır (örn. Talog, 5SE, Stelvin, Longcaps, şişe boşaltıcı), plastik vidalı kilitler, Maxi Crown / Ring Pull, poli tapalar, Twist Off, basınçlı kapaklar, StelvinLux, vs. Bunlar örneğin içecek endüstrisi, bira fabrikaları, şarap ve şampanya dolum tesisleri, maden suyu kaynakları, gıda endüstrisi, kimya ve ilaç işletmeleri ve ayrıca Aerosol pazar segmentleridir (sprey kutular). CSI hem cam ve plastik şişeleri hem de alüminyum şişeleri ve sprey kutuları (alüminyum/çelik) kapatır.

 3. BREITNER ABFÜLLANLAGEN GMBH

  Almanya

  Sıvı ürünleri sert kaplarda paketlemek bizim işimiz. Komple paketleme hatlarının yanı sıra bireysel makineler de üretiyoruz: Şişe sunum makineleri, dolum makineleri ve kapatma makineleri. Müşterilerimiz orta ölçekli şirketlerden geliyor, tıpkı bizim şirketimizin orta ölçekli olması gibi. Şimdi üçüncü nesilde yönetilen şirketimizde, makinelerimizi 1960'dan beri yak. 100 kişilik bir ekiple Schwäbisch Hall'da üretiyoruz.

 4. OPTIMA NONWOVENS GMBH

  Almanya

  Kağıt hijyen ürünlerinin paketlenmesinde lider teknolojiler: Optima Nonwovens. Paketleme makineleri çocuk bezlerini, kadın hijyen ürünlerini ve tuvalet kağıdı rulolarını üretici makineyle senkronize olarak alır ve bunları folyo ile paketler. Esnek sistemler sayesinde hem küçük hem de büyük paketleme ihtiyaçlarına cevap verir. Kontrol ve ambalajlama fonksiyonlarıyla ve paletleme sistemleriyle kombine olarak kullanıldığında otomatik komple hatlar oluşturmak mümkündür.

 5. FH MASCHINEN UND BRAUMANUFAKTUR WERK II GMBH

  Almanya

  FH MASCHINEN UND BRAUMANUFAKTUR WERK II GMBH, yılında kurulan ve Kıvrım ve kıvırma makineleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. doldurma makinaları, karbon dioksit, kutular sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Großalmerode, Almanya 'de bulunmaktadır.

 1. BANG & CO GMBH

  Almanya

  BANG & CO GMBH, yılında kurulan ve Kıvrım ve kıvırma makineleri sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Şirket, Oberursel, Almanya 'de bulunmaktadır.

 2. AUGUST BURCK GMBH

  Almanya

  AUGUST BURCK GMBH, yılında kurulan ve Kıvrım ve kıvırma makineleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Oberursel, Almanya 'de bulunmaktadır.

 1. RIBBECK GMBH & CO. KG

  Almanya

  RIBBECK GMBH & CO. KG, yılında kurulan ve Kıvrım ve kıvırma makineleri sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Şirket, Bad Bramstedt, Almanya 'de bulunmaktadır.

 2. MBC AEROSOL

  Amerika Birleşik Devletleri

  MBC AEROSOL, yılında kurulan ve Kıvrım ve kıvırma makineleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. aerosol doldurma makineleri, Aerosol - Doldurma makineleri, sprey cihazı sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Elgin, Amerika Birleşik Devletleri 'de bulunmaktadır.

 3. AJ AUTOMATION

  Fransa

  AJ AUTOMATION, yılında kurulan ve Kıvrım ve kıvırma makineleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Özel makine üretimi, Kör perçin teknolojisi sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Massy, Fransa 'de bulunmaktadır.

 4. OYSTAR THE PACKAGING GROUP

  Almanya

  OYSTAR THE PACKAGING GROUP, yılında kurulan ve Ambalaj ve paketleme -makine ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Kıvrım ve kıvırma makineleri, Ambalaj sanayi için karton, Ambalaj, Kıvrım ve kıvırma makineleri, paketleme makineleri, Ambalaj sanayi için karton, Ambalaj sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Kirchlengern, Almanya 'de bulunmaktadır.

 5. OPITZ PACKAGING SYSTEMS GMBH

  Almanya

  OPITZ PACKAGING SYSTEMS GMBH, yılında kurulan ve Kıvrım ve kıvırma makineleri sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Şirket, Kalefeld, Almanya 'de bulunmaktadır.

 6. WILLY HECKMANN GMBH & CO.

  Almanya

  WILLY HECKMANN GMBH & CO., yılında kurulan ve Kıvrım ve kıvırma makineleri sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Şirket, Garching, Almanya 'de bulunmaktadır.

 7. VOGEL INDUSTRIAL SERVICE GMBH UND CO. KG

  Almanya

  VOGEL INDUSTRIAL SERVICE GMBH UND CO. KG, yılında kurulan ve Kıvrım ve kıvırma makineleri sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Şirket, Pulheim, Almanya 'de bulunmaktadır.

 8. AFD VERPACKUNG INH. DIPL.OEC. NICOLE EBERLE E.K.

  Almanya

  AFD VERPACKUNG INH. DIPL.OEC. NICOLE EBERLE E.K., yılında kurulan ve Kıvrım ve kıvırma makineleri sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Şirket, Günzburg, Almanya 'de bulunmaktadır.

 1. SUPRATEC ENOMAX

  Fransa

  SUPRATEC ENOMAX, yılında kurulan ve Kıvrım ve kıvırma makineleri sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. endüstriyel çapak giderme, Kalıp bileşenleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Bondoufle, Fransa 'de bulunmaktadır.

 2. GRIMMINGER GMBH & CO. KG

  Almanya

  GRIMMINGER GMBH & CO. KG, yılında kurulan ve Kıvrım ve kıvırma makineleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Wäschenbeuren, Almanya 'de bulunmaktadır.

 3. RICHARD KATHAN GMBH

  Almanya

  RICHARD KATHAN GMBH, yılında kurulan ve Kıvrım ve kıvırma makineleri sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Şirket, Augsburg, Almanya 'de bulunmaktadır.

 4. LINDER GMBH

  Almanya

  LINDER GMBH, yılında kurulan ve Kıvrım ve kıvırma makineleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Buchholz, Almanya 'de bulunmaktadır.

 5. SILAC SNC

  Fransa

  SILAC SNC, yılında kurulan ve Çelik ve metaller - yüzey işleme ve kaplama sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Kıvrım ve kıvırma makineleri, Kıvrım ve kıvırma makineleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Champlitte, Fransa 'de bulunmaktadır.

 6. CANAPA VERPACKUNGSTECHNIK GMBH & CO KG

  Almanya

  CANAPA VERPACKUNGSTECHNIK GMBH & CO KG, yılında kurulan ve Kıvrım ve kıvırma makineleri sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Şirket, Einbeck, Almanya 'de bulunmaktadır.

 7. INTER MECA

  Fransa

  INTER MECA, yılında kurulan ve Makine aletleri - Metal İşleme sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Metal kesme makine aletleri - Parça ve aksesuarlar, Çelik ve metallere diş açma, Kıvrım ve kıvırma makineleri, Metal kesme makine aletleri - Parça ve aksesuarlar, Çelik ve metallere diş açma, Kıvrım ve kıvırma makineleri, metal şekillendirme işleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Hericourt, Fransa 'de bulunmaktadır.

 8. KEMATEC KELLEREITECHNIK GMBH

  Almanya

  KEMATEC KELLEREITECHNIK GMBH, yılında kurulan ve Kıvrım ve kıvırma makineleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Teningen, Almanya 'de bulunmaktadır.

 9. NOVAPAC VERPACKUNGSMASCHINEN GMBH

  Almanya

  NOVAPAC VERPACKUNGSMASCHINEN GMBH, yılında kurulan ve Geri dönüştürülen ve kurtarılan çeşitli materyaller sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Kıvrım ve kıvırma makineleri, sıvı doldurma makinaları, Kıvrım ve kıvırma makineleri, Atık işleme  sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Wangen, Almanya 'de bulunmaktadır.

 10. R. WEISS VERPACKUNGSTECHNIK GMBH & CO. KG

  Almanya

  R. WEISS VERPACKUNGSTECHNIK GMBH & CO. KG, yılında kurulan ve Kıvrım ve kıvırma makineleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Paletleme - Makineler, Kafesli sandık ambalaj makineleri, Kimyasal ve ilaç ürünleri - Confezionatrici, Fotoreprodüksiyon - Makine ve ekipmanlar, Paletleme - Makineler, Kafesli sandık ambalaj makineleri, Kimyasal ve ilaç ürünleri - Confezionatrici, Fotoreprodüksiyon - Makine ve ekipmanlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Crailsheim, Almanya 'de bulunmaktadır.

Fiyat Teklifi Talebi

Tek bir talep oluşturun ve doğrulanmış tedarikçilerden birden fazla teklif alın.

 • Yalnızca ilgili tedarikçiler
 • Veri gizliliği uyumlu
 • 100% ücretsiz