• europages
 • >
 • ŞİRKETLER - TEDARİKÇİLER - YÜKÜMLÜLER
 • >
 • kağıt - üretim makineleri

Sonuçlar

Kağıt - üretim makineleri - Ithalat/Ihracat

 1. DANTECHS TECHNOLOGY CONSULTANCY INDUSTRY AND TRADE LTD.

  Türkiye

  Verified by europages badge
 2. LICAR

  İspanya

  Verified by europages badge

  LICAR, yılında kurulan ve Santrifüj pompalar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Pompalar, Yüzer pompalar, Kağıt - Üretim makineleri, Kağıt ve karton/mukavva sanayi - Makine ve ekipmanlar, dalgıç pompalar, Pompalar, Yüzer pompalar, sıvı pompaları, Dirsek tipi vida pompa sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Tolosa-Guipúzcoa, İspanya 'de bulunmaktadır.

 3. SIMEC GROUP SRL

  İtalya

  Kağıt, karton, plastik veya özel metaller üzerinde flekso baskı amaçlı aniloks pistonlar, Starlox seramik piston ve lazer ışınıyla oyulmuş manşon üretimi. Mekanik olarak oyulmuş DELTOR pistonları, farklı uygulamalar için kıvrık pistonlar, özel pistonlar, aniloks yıkama makinaları.

 4. SOPEM

  Belçika

  SOPEM, yılında kurulan ve Kağıt - Üretim makineleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Kağıt kesme - makine ve ekipmanları, Kağıt ve karton/mukavva sanayi - Makine ve ekipmanlar, Kullanılmış makine ve ekipmanları, Kağıt kesme - makine ve ekipmanları, Kağıt ve karton/mukavva sanayi - Makine ve ekipmanlar, Makineler - İthalat/İhracat, Kullanılmış makine ve ekipmanları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Soignies, Belçika 'de bulunmaktadır.

 5. BEDNORZ GMBH & CO. KG

  Almanya

  BEDNORZ GMBH & CO. KG, yılında kurulan ve Kağıt - Üretim makineleri sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Şirket, Leopoldshöhe, Almanya 'de bulunmaktadır.

Office Building Outline icon
İşletmeniz için bir sayfa
Bunu görüyor musunuz? Potansiyel müşterileriniz de görüyor. europages sitesinde görünür olabilmek için bize katılın.
 1. TORO BULGARIA

  Bulgaristan

  TORO BULGARIA, yılında kurulan ve Kağıt - Üretim makineleri sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Ticari ve sanayi gayrimenkuller - pazarlamacılar ve ajanslar, Valflar, pompalar, gayrimenkul hizmetleri, Ticari ve sanayi gayrimenkuller - pazarlamacılar ve ajanslar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Sofia, Bulgaristan 'de bulunmaktadır.

 2. ERDE MACHINE

  Türkiye

  ERDE MACHINE, yılında kurulan ve Kağıt - Üretim makineleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Kağıt mendiller, kağıt yapıştırıcısı, hijyenik rulo kağıtla, Kağıt mendiller, aksesuar ve yedek parça sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Pendik, Türkiye 'de bulunmaktadır.

 3. GUVENPACK PACKAGING & CONVERTING MACHINERY

  Türkiye

 4. NEWVIZYON MAKINE

  Türkiye

  NEWVIZYON MAKINE, yılında kurulan ve Kağıt - Üretim makineleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. baskılı masa peçeteleri, kağıt havlular, otomatik havlu peçete dağıtım makineleri, hijyenik rulo kağıtla sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Kocaeli, Türkiye 'de bulunmaktadır.

 5. HUIJIELONG (QINGDAO) INTERNATIONAL TRADING CO.,LTD

  Çin

  HUIJIELONG (QINGDAO) INTERNATIONAL TRADING CO.,LTD, yılında kurulan ve Kağıt - Üretim makineleri sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Şirket, Qingdao, Çin 'de bulunmaktadır.

 1. PAVLOGRAD MACHINE-BUILDING PLANT INTERA LLC

  Ukrayna

  PAVLOGRAD MACHINE-BUILDING PLANT INTERA LLC, yılında kurulan ve Kağıt - Üretim makineleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Sargı makineleri ve sarım makineleri, Hijyenik kağıt, Sargı makineleri ve sarım makineleri, Hijyenik kağıt sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Pavlograd, Ukrayna 'de bulunmaktadır.

 2. KRYSTIAN PPH

  Polanya

  KRYSTIAN PPH, yılında kurulan ve Kağıt - Üretim makineleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Lublin, Polanya 'de bulunmaktadır.

 1. VEREINIGTE PAPIERWARENFABRIKEN GMBH

  Almanya

  VEREINIGTE PAPIERWARENFABRIKEN GMBH, yılında kurulan ve Kağıt ve karton/mukavva sanayi - Makine ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Kağıt - Üretim makineleri, Kağıt - Üretim makineleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Feuchtwangen, Almanya 'de bulunmaktadır.

 2. EUREG REGISTERSTANZEREI INH. SASCHA EUTENEIER

  Almanya

  EUREG REGISTERSTANZEREI INH. SASCHA EUTENEIER, yılında kurulan ve Kağıt ve karton/mukavva sanayi - Makine ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Kağıt - Üretim makineleri, Kağıt - Üretim makineleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Ottobrunn, Almanya 'de bulunmaktadır.

 3. RECARD S.P.A

  İtalya

  RECARD S.P.A, yılında kurulan ve Kağıt - Üretim makineleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Villa Basilica, İtalya 'de bulunmaktadır.

 4. OFFSETDRUCK DORFMEISTER

  Almanya

  OFFSETDRUCK DORFMEISTER, yılında kurulan ve Kayıt stüdyoları sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Kağıt - Üretim makineleri, Kağıt - Üretim makineleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Tittling, Almanya 'de bulunmaktadır.

 5. SMURFIT KAPPA VERPACKUNGEN GMBH

  Almanya

  SMURFIT KAPPA VERPACKUNGEN GMBH, yılında kurulan ve Kağıt ve karton/mukavva sanayi - Makine ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Kağıt - Üretim makineleri, Kağıt - Üretim makineleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Feucht, Almanya 'de bulunmaktadır.

 6. PMP INTERA

  Ukrayna

  PMP INTERA, yılında kurulan ve Kağıt - Üretim makineleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Pavlograd, Ukrayna 'de bulunmaktadır.

 7. PG PAPER

  Birleşik Krallık

  PG PAPER, yılında kurulan ve Kağıt - Üretim makineleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. zımpara kağıtları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Greenock, Birleşik Krallık 'de bulunmaktadır.

 8. STEFI MACHINES

  Yunanistan

  STEFI MACHINES, yılında kurulan ve Kağıt - işleme makineleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Kağıt - Üretim makineleri, Kağıt kesme - makine ve ekipmanları, Ambalaj ve paketleme -makine ve ekipmanlar, Kağıt - Üretim makineleri, Kağıt kesme - makine ve ekipmanları, masiko, Ambalaj ve paketleme -makine ve ekipmanlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Aspropyrgos, Yunanistan 'de bulunmaktadır.

 1. XI AN BRICTEC BUILDING MATERIAL ENGINEERING COMPANY

  Çin

  XI AN BRICTEC BUILDING MATERIAL ENGINEERING COMPANY, yılında kurulan ve Kağıt - Üretim makineleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Xi An, Çin 'de bulunmaktadır.

 2. MAX AMRHEIN GMBH

  Almanya

  MAX AMRHEIN GMBH, yılında kurulan ve Kağıt ve karton/mukavva sanayi - Makine ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Kağıt - Üretim makineleri, Kağıt - Üretim makineleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Würzburg, Almanya 'de bulunmaktadır.

 3. GERA SRL

  İtalya

  GERA SRL, yılında kurulan ve Kağıt - Üretim makineleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. tasarımlar için katlayıcılar, cilt katlama makinaları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Torino, İtalya 'de bulunmaktadır.

 4. NANJING HAVASIS TRADE CO.,LTD

  Çin

  NANJING HAVASIS TRADE CO.,LTD, yılında kurulan ve Kağıt - Üretim makineleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Nanjing, Çin 'de bulunmaktadır.

 5. ZHANGQIU PAPER MACHINERY FACTORY

  Çin

  ZHANGQIU PAPER MACHINERY FACTORY, yılında kurulan ve Kağıt - Üretim makineleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Jinan, Çin 'de bulunmaktadır.

 6. TEXAMED GMBH

  Almanya

  TEXAMED GMBH, yılında kurulan ve Kağıt ve karton/mukavva sanayi - Makine ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Kağıt - Üretim makineleri, Kağıt - Üretim makineleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Gefrees, Almanya 'de bulunmaktadır.

 7. OVERMADE SRL

  İtalya

  OVERMADE SRL, yılında kurulan ve Kağıt - Üretim makineleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. kağıt üretimi için tesisat, makina ve ekipmanlar, kağıt üretimi için sürekli üretim makinaları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Settimo Di Pescantina, İtalya 'de bulunmaktadır.

 8. MWU CURIONI S.P.A.

  İtalya

  MWU CURIONI S.P.A., yılında kurulan ve Kağıt ve karton/mukavva sanayi - Makine ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Kağıt deliciler, Kağıt - Üretim makineleri, Kağıt deliciler, Kağıt - Üretim makineleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Galgagnano, İtalya 'de bulunmaktadır.

 9. ITALCONVERTING S.P.A.

  İtalya

  ITALCONVERTING S.P.A., yılında kurulan ve Kağıt ve karton/mukavva sanayi - Makine ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Kağıt - Üretim makineleri, Mukavva/karton - Üretim makineleri, Kağıt - Üretim makineleri, Mukavva/karton - Üretim makineleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Borgo A Mozzano, İtalya 'de bulunmaktadır.

 10. DUE G.

  İtalya

  DUE G., yılında kurulan ve Genel mekanik ürünler - Sipariş üzerine işler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Kağıt ve karton/mukavva sanayi - Makine ve ekipmanlar, Kağıt - Üretim makineleri, Kağıt ve karton/mukavva sanayi - Makine ve ekipmanlar, Kağıt - Üretim makineleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Capannori, İtalya 'de bulunmaktadır.

Fiyat Teklifi Talebi

Tek bir talep oluşturun ve doğrulanmış tedarikçilerden birden fazla teklif alın.

 • Yalnızca ilgili tedarikçiler
 • Veri gizliliği uyumlu
 • 100% ücretsiz
Filtreler

Sonuçlar

Kağıt - üretim makineleri - Ithalat/Ihracat

Sonuç sayısı

1.726 Şirketler