• europages
 • >
 • ŞİRKETLER - TEDARİKÇİLER - YÜKÜMLÜLER
 • >
 • kağıt - işleme makineleri

Sonuçlar

Kağıt - işleme makineleri - Ithalat/Ihracat

 1. ZAMBAK KAGIT

  Türkiye

  Kağıt Makinaları: Temizlik Kağıtları, Kağıt Bardak İmalatı, Köpük Tabak İmalatı...ZAMBAK KAĞIT San. ve Tic. Ltd. Şti.; temizlik kağıtları, kağıt bardak imalatı ve altyapı danışmanlığı ve kağıt makinaları tedariki konularında hizmet verebilmek için, 2003 yılında kurulmuştur. Kurulduğu günden itibaren, müşterilerine en doğru çözümleri sunabilmek için, bu sektörlerde önde gelen uluslar arası birçok firma ile işbirliğine gitmiştir. Yapmış olduğu uluslar arası projeler ve çalışmalar ile kısa sürede, sektörde hak ettiği yeri ve güvenirliği kazanmıştır. ZAMBAK KAĞIT, hem yurtiçindeki hem de yurtdışındaki projelerde gösterdiği performans sonucu, pek çok firmanın Türkiye, Kıbrıs, Doğu Avrupa ülkeleri, Rusya ve Türki Cumhuriyet’leri kapsayan bölgelerde, distribütörü olmaya hak kazanmıştır. 2010 yılından itibaren de, kendi markası ile müşteri ihtiyaçlarına özel olarak İtalyan ve Güney Kore teknolojisi ile tasarlattırdığı makineleri, kendi kalite standartlarında ve denetimi altında ürettirmektedir.ZAMBAK KAĞIT markası için çalışılan atölyeler, ISO 9001: 2000 ve CE (Avrupa Standartlarına Uygunluk) standartlarına sahip, yüksek kalite standartlarında makine üretimi yapan, 600 ve üzeri çalışanlı ekipler ile, 20.000m2 ila 40.000 m2 kapalı alan üzerine kurulmuş teknolojik tesislerdir. Firmanın ürettirdiği makineler patentli olup, makineler tasarım ve üretim verimliliği konularında birçok ödüle sahiptir.

 2. CELIK MEKATRONIK VE OTOMASYON SAN. TIC. LTD. STI.

  Türkiye

  Firmamız, 20 yıllık birikimi ve uzmanlığı ile otomasyon ve mekanik alanında köklü bir geçmişe sahiptir. Bu süre zarfında, sektördeki değişimleri yakından takip ederek tecrübemizi sürekli olarak geliştiriyoruz. Müşterilerimize en yenilikçi ve etkili çözümleri sunmak için çalışıyoruz. Öncelikle müşteri memnuniyetini ve kalite standartlarını ön planda tutarak, otomasyon ve mekanik alanında sağlam adımlarla ilerlemekteyiz. Tüm tasarımı ve yazılımı firmamıza ait olan masura üretim makinası, otomatik mihver boru doğrama, çok bıçaklı servo kontrollü spiral kağıt boru doğrama makinesi, kâğıt bobin dilimleme makinası daha hızlı masura üretin, daha rekabetçi olun, masura üretiminizi daha akıcı hale getirin. Üretimini yapmış olduğumuz masura Newton metre makinası, masura üretiminde doğru tork miktarını ölçmek ve kontrol etmek amacıyla kullanıcıya hassas ölçüm sunar. Mekanik sistemlerin işleyişini kontrol etme veya yönetme amacıyla geliştirilen teknolojik bir çözüm olan otomasyon alanında uzman kadromuzla hizmet vermekteyiz.

 3. YMCUP

  Türkiye

  2016 yılında kurulan YMCUP, İstanbul, Türkiye'den bir kağıt bardak ve baskı kesme makinesi üreticisidir. Yolculuğumuzun başından beri müşterilerimize en kaliteli ürün ve hizmetleri etkin ve hızlı teslimatla sunmaya odaklandık. Şirketimiz inovasyonu sürdürülebilir başarının anahtarı olarak görmekte, her yeni günü yeni bir bakış açısıyla değerlendirmekte ve bu bilinçle inovasyon faaliyetlerine önem vermektedir. Teknolojik gelişmeleri yakından takip ederek ürün yelpazemizi genişletmeyi hedefliyoruz. İnsan sağlığına ve çevreye olan duyarlılığı takip ederek ürünler üretmenin mutluluğu ile yatırımlarımıza hızla devam ediyoruz. Geniş bir ürün portföyüne sahibiz: •Kağıt Bardak Makineleri, •Çift Duvar Kağıt Bardak Makineleri, •Kağıt Kase Makineleri, •Kağıt Salata Kasesi Makineleri, •Ambalajlama Makineleri, •Baskı ve Delme Makineleri, •Pres Makinesi, •Makine Aksesuarları ve yedek parçaları. Kağıt bardak makinelerimiz 12 oz, 8 oz, 9 oz gibi çeşitli kağıt bardak boyutları için farklı boyut ve hacimler üretebilir! Ürün portföyümüz hakkında daha fazla bilgi edinmek için lütfen web sitemizi ziyaret edin. Misyonumuz, hammadde seçimi ile kalite standartlarını takip etmek ve üretimden müşterilerimize teslimata kadar tüm süreçleri kapsamaktadır. YMCUP olarak üretimimiz ISO 9001 gibi uluslararası kalite standartlarını takip etmektedir: 2008 - ISO 14001-2004 - OHSAS 18001-2007 Kalite Yönetim Sistemi sertifikalarına sahiptir. Daha fazla bilgi için bizimle iletişime geçin!

 4. CRC LTD.STI.

  Türkiye

 5. MÜLLER MARTINI AG

  İsviçre

  Grafik endüstrisinde bir öncü olarak Muller Martini, dünya çapında birinci sınıf kalitede baskı sonlandırma sistemleriyle tanınmaktadır. Biz, piyasa trendlerini erkenden tanıyan ve 1946'da kurulduğundan beri uluslararası alanda aktif, bağımsız bir aile şirketiyiz. Bugün, Muller Martini'de tam otomatik makinelerin hepsi son teknolojidir. Finishing 4.0 geliştirme stratejisi kapsamında, dijital ve ofset baskının işlenmesi için yenilikçi çözümler sunuyoruz. Muller Martini dünyasından 1.400'den fazla insan her gün sizin için hazırdır. Kendi satış ve servis şirketlerimizle tüm önemli pazarlarda faaliyetteyiz. Teknik açıdan deneyimli satış ve servis uzmanlarımız, yetkili kişilerdir. Muller Martini şu anlama gelir: Bir aile şirketi olarak bağımsızlık, grafik değer zincirinin teknik bilgisi, İsviçre'ye özgü yenilikler ve mühendislik, yüksek çözüm ve sistem yetkinliği.

Office Building Outline icon
İşletmeniz için bir sayfa
Bunu görüyor musunuz? Potansiyel müşterileriniz de görüyor. europages sitesinde görünür olabilmek için bize katılın.
 1. MAFIM

  Fransa

  MAFIM, kağıt dönüştürme alanında uzman bir şirket olarak 1990 yılından beri KORA PACKMAT markasının Fransa'daki tek distrübütörüdür ve düz ürünler (kartpostal veya tebrik kartları tipi) için sürücü ayırıcı ve ambalajlama makinelerini sunmaktadır. Alman yapımı makinelerimiz ilaç, ahşap veya gıda sektörleri gibi her tür sanayi alanının ihtiyaçlarını yüksek kalitesiyle birlikte karşılayabilir… Ürün gamımızda sürtünmeli, vakumlu, deste üstü, pick and place tipi veya maşalı tiplerden standart veya isteğe göre ürünler bulunmaktadır. Tekil kağıt sürücüler ve/veya bir ürünü diğerinin üzerine hassas yapıştırmalı ürün gruplandırmaya yönelik platformlar veya etiketleyici sürücüler, mürekkep püskürtmeli baskı, kamera ile kontrol ve fireleri ayırma çözümleri sunabiliyoruz. Kağıt sürücülerimiz üreticisi kim olursa olsun her tür başka ekipmana entegre edilebilecek şekilde ayrı olarak temin edilebilir.

 2. MEKANIK KALIP

  Türkiye

  Kağıt kalıpları üretimi ve bunun basımını sağlayacak makine ve ekipmanların üretimini yapmaktayız. Gelişen teknoloji ile birlikte müşteri istek ve ihtiyacına göre makine ve kalıp üretimlerimizi yapmaktayız yaptığımız kalıplar, Kek pişirme kağıt kalıbı, kağıt servis tabakları, tek kullanımlık servis tabakları ve farklı kağıt kalıplarını yapmaktayız

 3. PME SERVICES GBR

  Almanya

  PME SERVICES GBR, yılında kurulan ve Kağıt - işleme makineleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Laminasyon makineleri ve ekipmanları, Laminasyon makineleri ve ekipmanları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Kammerstein, Almanya 'de bulunmaktadır.

 4. CPERKIN

  Birleşik Krallık

  CPERKIN, yılında kurulan ve Kağıt - işleme makineleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Kağıt ve karton/mukavva sanayi - Makine ve ekipmanlar, Kağıt kesme - makine ve ekipmanları, sondaj makinaları, Kağıt ve karton/mukavva sanayi - Makine ve ekipmanlar, Kağıt kesme - makine ve ekipmanları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Birstall, Birleşik Krallık 'de bulunmaktadır.

 5. BOLINMACHINE

  Çin

  BOLINMACHINE, yılında kurulan ve Kağıt - işleme makineleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Quanzhou City, Çin 'de bulunmaktadır.

 1. PERONI RUGGERO

  İtalya

  PERONI RUGGERO, yılında kurulan ve Kağıt - işleme makineleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Varese, İtalya 'de bulunmaktadır.

 2. ECO MECCANICA S.R.L.

  İtalya

  ECO MECCANICA S.R.L., yılında kurulan ve Genel mekanik ürünler - Sipariş üzerine işler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Kağıt - işleme makineleri, mekanik imalat, mekanik tasarımlar, Kağıt - işleme makineleri, plastik kesme sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Lonate Pozzolo, İtalya 'de bulunmaktadır.

 1. SHENA CORRUGATING SOLUTIONS

  Yunanistan

  SHENA CORRUGATING SOLUTIONS, yılında kurulan ve Kağıt - işleme makineleri sektöründe faaliyet gösteren bir Acente/ Temsilci şirketidir. kağıt ve karton kesme ve makaslama makinaları, özel pnömatik el aletleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Peristeri, Yunanistan 'de bulunmaktadır.

 2. AYYILDIZ MACHINE / PAPER TUBE MAKING MACHINERY

  Türkiye

  AYYILDIZ MACHINE / PAPER TUBE MAKING MACHINERY, yılında kurulan ve Kağıt - işleme makineleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. kağıt borular, köşe muhafazaları, bobin sarma makinaları, kağıt bobin göbeği kesme makinaları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Adana, Türkiye 'de bulunmaktadır.

 3. ALLIMAND

  Fransa

  ALLIMAND, yılında kurulan ve Kağıt ve karton/mukavva sanayi - Makine ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Kağıt - işleme makineleri, Kırtasiye, Kağıt - işleme makineleri, Kırtasiye sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Rives Sur Fure, Fransa 'de bulunmaktadır.

 4. SATE SRL

  İtalya

  SATE SRL, yılında kurulan ve Kağıt - işleme makineleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Kağıt ve karton/mukavva sanayi - Makine ve ekipmanlar, Kağıt ve karton/mukavva sanayi - Makine ve ekipmanlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Serravalle Pistoiese, İtalya 'de bulunmaktadır.

 5. STEFI MACHINES

  Yunanistan

  STEFI MACHINES, yılında kurulan ve Kağıt - işleme makineleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Kağıt - Üretim makineleri, Kağıt kesme - makine ve ekipmanları, Ambalaj ve paketleme -makine ve ekipmanlar, Kağıt - Üretim makineleri, Kağıt kesme - makine ve ekipmanları, masiko, Ambalaj ve paketleme -makine ve ekipmanlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Aspropyrgos, Yunanistan 'de bulunmaktadır.

 6. ROLF PITZEN

  Almanya

  ROLF PITZEN, yılında kurulan ve Kağıt ve karton/mukavva sanayi - Makine ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Kağıt - işleme makineleri, Baskı ve kompozisyon - Makine ve ekipmanlar, Kitap ciltleme (işleri/şirketleri) - Makine ve ekipmanlar, Genel mekanik ürünler - Sipariş üzerine işler, Kağıt - işleme makineleri, Baskı ve kompozisyon - Makine ve ekipmanlar, Kitap ciltleme (işleri/şirketleri) - Makine ve ekipmanlar, Genel mekanik ürünler - Sipariş üzerine işler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Dümpelfeld, Almanya 'de bulunmaktadır.

 7. AIRINOTEC GMBH

  Almanya

  AIRINOTEC GMBH, yılında kurulan ve Yiyecek ve içecek bileşenleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Kağıt - işleme makineleri, Tekstil sanayi - Hazırlık, eğirme ve dokuma makineleri, Tütün sanayi - Makine ve ekipmanlar, Kağıt - işleme makineleri, Tekstil sanayi - Hazırlık, eğirme ve dokuma makineleri, Tütün sanayi - Makine ve ekipmanlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Bayreuth, Almanya 'de bulunmaktadır.

 8. Köster GmbH

  Almanya

  Köster GmbH, yılında kurulan ve Kağıt - işleme makineleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. banka fişleri sayım makinası, kırtasiye için yaprak sayma makineleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Obersulm, Almanya 'de bulunmaktadır.

 1. MEM

  Fas

  MEM, yılında kurulan ve Kağıt - işleme makineleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. alüminyum rulolar, makine araçları için aksesuarlar, alüminyum kaplar, alüminyum tepsiler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Casablanca, Fas 'de bulunmaktadır.

 2. GUIDI GABRIELE

  İtalya

  GUIDI GABRIELE, yılında kurulan ve Kağıt - işleme makineleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. çelik kalıplar, termoform presler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Castel Bolognese, İtalya 'de bulunmaktadır.

 3. BESCHUTTE WERKPLAATS IJSEDAL

  Belçika

  BESCHUTTE WERKPLAATS IJSEDAL, yılında kurulan ve Sipariş üzerine paketleme sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Paketleme ve ambalaj firmaları, Kağıt - işleme makineleri, Paketleme ve ambalaj firmaları, paketleme ve ambalaj, Kağıt - işleme makineleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Overijse, Belçika 'de bulunmaktadır.

 4. KUKA ROBOTER GMBH

  Almanya

  KUKA ROBOTER GMBH, yılında kurulan ve Kağıt - işleme makineleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Kimyasal ve ilaç ürünleri - Confezionatrici, Tekstil sanayi - Hazırlık, eğirme ve dokuma makineleri, Büyük tur arabaları, Yiyecek ve içecek bileşenleri, Kimyasal ve ilaç ürünleri - Confezionatrici, Tekstil sanayi - Hazırlık, eğirme ve dokuma makineleri, Büyük tur arabaları, Yiyecek ve içecek bileşenleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Augsburg, Almanya 'de bulunmaktadır.

 5. LOCANIS AG

  Almanya

  LOCANIS AG, yılında kurulan ve Gıda sanayi - Makine ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Büyük tur arabaları, Kağıt - işleme makineleri, Tahta zımparalama/parlatma makineler, Büyük tur arabaları, Kağıt - işleme makineleri, Tahta zımparalama/parlatma makineler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Unterföhring, Almanya 'de bulunmaktadır.

 6. HSM-TECHNOLOGY GMBH

  Almanya

  HSM-TECHNOLOGY GMBH, yılında kurulan ve Makine aletleri - Metal İşleme sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Endüstriyel plastik malzeme - Makine ve ekipmanlar, Etiketleme ve markalama - Makineler, Kağıt - işleme makineleri, Baskı ve kompozisyon - Makine ve ekipmanlar, Endüstriyel plastik malzeme - Makine ve ekipmanlar, Etiketleme ve markalama - Makineler, Kağıt - işleme makineleri, Baskı ve kompozisyon - Makine ve ekipmanlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Bad Oeynhausen, Almanya 'de bulunmaktadır.

 7. YOVON FIREWORKS & FIRECRACKERS MACHINE FACTORY

  Çin

  YOVON FIREWORKS & FIRECRACKERS MACHINE FACTORY, yılında kurulan ve Kağıt - işleme makineleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Liuyang, Çin 'de bulunmaktadır.

 8. CYKLOS PAPÍRIPARI GÉPEK FORGALMAZÁSA

  Macaristan

  CYKLOS PAPÍRIPARI GÉPEK FORGALMAZÁSA, yılında kurulan ve Kağıt - işleme makineleri sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. kağıt ve karton katlama makinaları, kağıt ve karton delme makinaları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Nagytarcsa, Macaristan 'de bulunmaktadır.

 9. C.M.N SRLS

  İtalya

  C.M.N SRLS, yılında kurulan ve Kağıt - işleme makineleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. fleksografi makineleri, italyan sanatkarlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Porcari, İtalya 'de bulunmaktadır.

 10. BIANCO MACHINE

  Türkiye

  BIANCO MACHINE, yılında kurulan ve Kağıt - işleme makineleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Istanbul, Türkiye 'de bulunmaktadır.

Fiyat Teklifi Talebi

Tek bir talep oluşturun ve doğrulanmış tedarikçilerden birden fazla teklif alın.

 • Yalnızca ilgili tedarikçiler
 • Veri gizliliği uyumlu
 • 100% ücretsiz