• europages
 • >
 • ŞİRKETLER - TEDARİKÇİLER - YÜKÜMLÜLER
 • >
 • kağıt ve karton mukavva sanayi - makine ve ekipmanlar

Sonuçlar

Kağıt ve karton mukavva sanayi - makine ve ekipmanlar - Ithalat/Ihracat

 1. LICAR

  İspanya

  Verified by europages badge

  LICAR, yılında kurulan ve Santrifüj pompalar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Pompalar, Yüzer pompalar, Kağıt - Üretim makineleri, Kağıt ve karton/mukavva sanayi - Makine ve ekipmanlar, dalgıç pompalar, Pompalar, Yüzer pompalar, sıvı pompaları, Dirsek tipi vida pompa sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Tolosa-Guipúzcoa, İspanya 'de bulunmaktadır.

 2. PALASPACK

  Türkiye

  PALASPACK -PACKAGİNG Palaspack yerel pazarları hakkında tutkulu ve rakipsiz bilgiye sahip bağımsız oluklu mukavva üreticilerinden oluşan bir şirkettir. En son teknoloji kullanılarak üretilen en geniş oluklu ürün yelpazesini sunuyoruz. Hedeflerimiz, en üst düzeyde hizmet, kalite ve verimlilik sağlamaktır. ÜRÜNLERİMİZ Oluklu mukavva, standart kutular, tekstil kutuları, pizza kutuları, ayakkabı kutuları, baskılı ofset kutuları, kağıt poşetler, gıda ambalajları ve oluklu türleri tedarikçisi olarak sektöre öncülük etmektedir.

 3. TECHNICARTON

  Fransa

  Technicarton, oluklu mukavva ve kartonun kesilmesine yönelik kesici aletler ve teknik ürünlerle ilgili tüm bilgi birikimini sunmaktadır. Technicarton ayrıca oluklu mukavva ve karton dönüştürme kombine sistemlerine yönelik geniş bir alet ve edevat seçeneklerinden oluşan bir ürün serisi sunmaktadır. Şirket ayrıca danışmanlık ve teknik kurulum hizmetlerindeki önemli rolüyle de dikkati çekmektedir. Yarma frezelerinizin kesim ve ayarlanma fonksiyonunun yenilenmesi ve son nesil sistemlere eşdeğer kesme ve çizme performanslarına kavuşmaları olanağı sağlayacak olan güncellenmesi işlemleri de gerçekleştiriyoruz, bu yenilenme işlemleri bir süreden bu yana Martin 1636 ve Martin 1000 tipi oluklu karton kesim yarma frezelerine (slotter) de uygulanmıştır. Üstelik Technicarton bu yenileme uygulamalarında, olağanüstü üretkenlik ve çok yüksek kaliteli ürünler sayesinde rakiplerin geride bırakılmasını sağlayacak tamamen yeni, çağın ilerisine taşıyabilecek ve yüksek performans sağlayacak üretim yöntemleri kullanmaktadır. Uygulamalarımız tüm markaları kapsamaktadır: Martin, Emba, Agnati, BHS, Fosber, Isowa, Langston, Marquip, MHI, Peters, Simon, Curioni, Ward, S&S, Klett, Kirby, TCY, YSF.

 4. SIMEC GROUP SRL

  İtalya

  Kağıt, karton, plastik veya özel metaller üzerinde flekso baskı amaçlı aniloks pistonlar, Starlox seramik piston ve lazer ışınıyla oyulmuş manşon üretimi. Mekanik olarak oyulmuş DELTOR pistonları, farklı uygulamalar için kıvrık pistonlar, özel pistonlar, aniloks yıkama makinaları.

 5. TALLERES CASABLANCA

  İspanya

  Atölyelerimizde, kağıt ve kartonu işlemeye yönelik çeşitli makineler üretiyoruz, üretimimiz mobil platinli ve dikey basınçlı manüel kesicilerin çeşitli ebatları, yarı otomatik kesiciler, karton tepsileri için kesiciler, hidrolik giyotinler ve yükleme ve taşıma öğeleri (yükleme/boşaltma platform ve vinçleri) üretiyoruz. Makinelerimiz güvenlik konusunda tüm CEE normlarını karşılamaktadır..

Office Building Outline icon
İşletmeniz için bir sayfa
Bunu görüyor musunuz? Potansiyel müşterileriniz de görüyor. europages sitesinde görünür olabilmek için bize katılın.
 1. SOPEM

  Belçika

  SOPEM, yılında kurulan ve Kağıt - Üretim makineleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Kağıt kesme - makine ve ekipmanları, Kağıt ve karton/mukavva sanayi - Makine ve ekipmanlar, Kullanılmış makine ve ekipmanları, Kağıt kesme - makine ve ekipmanları, Kağıt ve karton/mukavva sanayi - Makine ve ekipmanlar, Makineler - İthalat/İhracat, Kullanılmış makine ve ekipmanları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Soignies, Belçika 'de bulunmaktadır.

 2. MACCHINE CARU' S.R.L.

  İtalya

  MACCHINE CARU' S.R.L., yılında kurulan ve Tekstil sanayi - Baskı, (kumaş) boyama ve apreleme makineleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Kağıt ve karton/mukavva sanayi - Makine ve ekipmanlar, Kağıt ve karton/mukavva sanayi - Makine ve ekipmanlar, Tekstil makinesi üretimi, otomatik kumaşa kesme makinaları, Araç içi katlanabilir koltuklar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Lonate Pozzolo, İtalya 'de bulunmaktadır.

 3. CPERKIN

  Birleşik Krallık

  CPERKIN, yılında kurulan ve Kağıt - işleme makineleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Kağıt ve karton/mukavva sanayi - Makine ve ekipmanlar, Kağıt kesme - makine ve ekipmanları, sondaj makinaları, Kağıt ve karton/mukavva sanayi - Makine ve ekipmanlar, Kağıt kesme - makine ve ekipmanları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Birstall, Birleşik Krallık 'de bulunmaktadır.

 4. HUNKELER DEUTSCHLAND GMBH

  Almanya

  HUNKELER DEUTSCHLAND GMBH, yılında kurulan ve Kağıt ve karton/mukavva sanayi - Makine ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Taufkirchen, Almanya 'de bulunmaktadır.

 5. PAPER ENGINEERING

  Slovenya

  PAPER ENGINEERING, yılında kurulan ve Kağıt ve karton/mukavva sanayi - Makine ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Nova Gorica, Slovenya 'de bulunmaktadır.

 1. JIDONG LIGHT INDUSTRY CARTON MACHINERY FACTORY

  Çin

  JIDONG LIGHT INDUSTRY CARTON MACHINERY FACTORY, yılında kurulan ve Kağıt ve karton/mukavva sanayi - Makine ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. otomatik paketleme, karton için yazıcılar, tam otomatik paketleyici, endüstriyel yapıştırma makineleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Dongguang County,cangzhou City, Çin 'de bulunmaktadır.

 2. IBERCUTTING

  İspanya

  IBERCUTTING, yılında kurulan ve Kağıt ve karton/mukavva sanayi - Makine ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir Acente/ Temsilci şirketidir. Şirket, Castell-Platja D'aro, İspanya 'de bulunmaktadır.

 1. ALLIMAND

  Fransa

  ALLIMAND, yılında kurulan ve Kağıt ve karton/mukavva sanayi - Makine ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Kağıt - işleme makineleri, Kırtasiye, Kağıt - işleme makineleri, Kırtasiye sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Rives Sur Fure, Fransa 'de bulunmaktadır.

 2. PH - QUESTEC GMBH & CO. KG

  Almanya

  PH - QUESTEC GMBH & CO. KG, yılında kurulan ve Kağıt ve karton/mukavva sanayi - Makine ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Langenfeld, Almanya 'de bulunmaktadır.

 3. PAPER ENGINEERING

  Slovenya

  PAPER ENGINEERING, yılında kurulan ve Kağıt ve karton/mukavva sanayi - Makine ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Nova Gorica, Slovenya 'de bulunmaktadır.

 4. VIA AQUARIA

  Birleşik Krallık

  VIA AQUARIA, yılında kurulan ve Kağıt ve karton/mukavva sanayi - Makine ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. lüks ambalaj üreticisi sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Klaipeda, Birleşik Krallık 'de bulunmaktadır.

 5. GUSCHKY GMBH

  Almanya

  GUSCHKY GMBH, yılında kurulan ve Kağıt ve karton/mukavva sanayi - Makine ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Düsseldorf, Almanya 'de bulunmaktadır.

 6. VALCO MELTON FRANCE

  Fransa

  VALCO MELTON FRANCE, yılında kurulan ve Kağıt ve karton/mukavva sanayi - Makine ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. ısılyapışmalar, Yapışkan sistemleri, ambalaj sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Valence, Fransa 'de bulunmaktadır.

 7. PROIPAFISA

  İspanya

  PROIPAFISA, yılında kurulan ve Kağıt ve karton/mukavva sanayi - Makine ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir. Artık madde işleme ve dönüştürme - Makine ve sistemler, uydu yayını alım ekipmanları, fire geri dönüşüm tesisleri tasarımı, Artık madde işleme ve dönüştürme - Makine ve sistemler, metal atık geri kazanım ve dönüşüm tesisatları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Celrà-Girona, İspanya 'de bulunmaktadır.

 8. HDT MACHINES

  Brezilya

  HDT MACHINES, yılında kurulan ve Kağıt ve karton/mukavva sanayi - Makine ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Santa Bárbara Doeste, Brezilya 'de bulunmaktadır.

 1. TECHPAP

  Fransa

  TECHPAP, yılında kurulan ve Kağıt ve karton/mukavva sanayi - Makine ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Mukavva ve mukavva ürünleri - İşleme makineleri, kağıt endüstrisi firmaları dernekleri, kağıt, mukavva ve karton, kuşe kağıt, Mukavva ve mukavva ürünleri - İşleme makineleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Gieres, Fransa 'de bulunmaktadır.

 2. KADANT LAMORT

  Fransa

  KADANT LAMORT, yılında kurulan ve Kağıt ve karton/mukavva sanayi - Makine ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. separatörler, lamalar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Vitry Le Francois, Fransa 'de bulunmaktadır.

 3. ANDRITZ AG

  Avusturya

  ANDRITZ AG, yılında kurulan ve Kağıt ve karton/mukavva sanayi - Makine ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Ağaç işleri- makine ve ekipmanlar, Ağaç işleri- makine ve ekipmanlar, odun ve selüloz hamuru hazırlama tesisat, makina ve ekipmanları, tohum taşıma kutuları, kurutucular sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Graz, Avusturya 'de bulunmaktadır.

 4. SATE SRL

  İtalya

  SATE SRL, yılında kurulan ve Kağıt - işleme makineleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Kağıt ve karton/mukavva sanayi - Makine ve ekipmanlar, Kağıt ve karton/mukavva sanayi - Makine ve ekipmanlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Serravalle Pistoiese, İtalya 'de bulunmaktadır.

 5. SMURFIT KAPPA KAWELL GMBH

  Almanya

  SMURFIT KAPPA KAWELL GMBH, yılında kurulan ve Kağıt ve karton/mukavva sanayi - Makine ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Plastik malzeme - Sanayi ürünleri, Plastik malzemeden ambalajlar, Kağıt - Üretim, Karton/Mukavva - Üretim, Plastik malzeme - Sanayi ürünleri, Plastik malzemeden ambalajlar, Kağıt - Üretim, Karton/Mukavva - Üretim sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Osnabrück, Almanya 'de bulunmaktadır.

 6. EVA PALAMIDES ÜBERSETZUNGEN

  Almanya

  EVA PALAMIDES ÜBERSETZUNGEN, yılında kurulan ve Kağıt ve karton/mukavva sanayi - Makine ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. İşyerleri yönetimi için yazılım, İdari ve mali servisler - dışa açılma, Elde etme, ilkeler, verilerin güvenliği, Tercüme, İşyerleri yönetimi için yazılım, İdari ve mali servisler - dışa açılma, Elde etme, ilkeler, verilerin güvenliği, Tercüme sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Haigerloch, Almanya 'de bulunmaktadır.

 7. A.A.A. ALLES ÜBERSETZEN

  Almanya

  A.A.A. ALLES ÜBERSETZEN, yılında kurulan ve Kağıt ve karton/mukavva sanayi - Makine ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. İşyerleri yönetimi için yazılım, İdari ve mali servisler - dışa açılma, Elde etme, ilkeler, verilerin güvenliği, Tercüme, İşyerleri yönetimi için yazılım, İdari ve mali servisler - dışa açılma, Elde etme, ilkeler, verilerin güvenliği, Tercüme sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Berlin, Almanya 'de bulunmaktadır.

 8. LINGURA LANGUAGE SERVICES

  Almanya

  LINGURA LANGUAGE SERVICES, yılında kurulan ve Kağıt ve karton/mukavva sanayi - Makine ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. İşyerleri yönetimi için yazılım, İdari ve mali servisler - dışa açılma, Elde etme, ilkeler, verilerin güvenliği, Tercüme, İşyerleri yönetimi için yazılım, İdari ve mali servisler - dışa açılma, Elde etme, ilkeler, verilerin güvenliği, Tercüme sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Nidda, Almanya 'de bulunmaktadır.

 9. YAVAS MASCHINENHANDEL

  Almanya

  YAVAS MASCHINENHANDEL, yılında kurulan ve Etiketleme ve markalama - Makineler sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Kağıt ve karton/mukavva sanayi - Makine ve ekipmanlar, Baskı ve kompozisyon - Makine ve ekipmanlar, Kitap ciltleme (işleri/şirketleri) - Makine ve ekipmanlar, Fotoreprodüksiyon - Makine ve ekipmanlar, Kağıt ve karton/mukavva sanayi - Makine ve ekipmanlar, Baskı ve kompozisyon - Makine ve ekipmanlar, Kitap ciltleme (işleri/şirketleri) - Makine ve ekipmanlar, Fotoreprodüksiyon - Makine ve ekipmanlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Reutlingen, Almanya 'de bulunmaktadır.

 10. A.P. FACHÜBERSETZUNGEN

  Almanya

  A.P. FACHÜBERSETZUNGEN, yılında kurulan ve Kağıt ve karton/mukavva sanayi - Makine ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. İşyerleri yönetimi için yazılım, İdari ve mali servisler - dışa açılma, Elde etme, ilkeler, verilerin güvenliği, Tercüme, İşyerleri yönetimi için yazılım, İdari ve mali servisler - dışa açılma, Elde etme, ilkeler, verilerin güvenliği, Tercüme sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Nürnberg, Almanya 'de bulunmaktadır.

Fiyat Teklifi Talebi

Tek bir talep oluşturun ve doğrulanmış tedarikçilerden birden fazla teklif alın.

 • Yalnızca ilgili tedarikçiler
 • Veri gizliliği uyumlu
 • 100% ücretsiz
Filtreler

Sonuçlar

Kağıt ve karton mukavva sanayi - makine ve ekipmanlar - Ithalat/Ihracat

Sonuç sayısı

1.154 Şirketler