• europages
 • >
 • ŞİRKETLER - TEDARİKÇİLER - YÜKÜMLÜLER
 • >
 • kağıt ve mukavva için zımba makineleri

Sonuçlar

Kağıt ve mukavva için zımba makineleri - Ithalat/Ihracat

 1. BOGRAMA AG

  İsviçre

  BOGRAMA AG, yılında kurulan ve Kağıt ve mukavva için zımba makineleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Metal kesme makine aletleri, Metal kesme makine aletleri, kırtasiye makineleri, otomatik parça taşıyıcı sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Turbenthal, İsviçre 'de bulunmaktadır.

 2. I.C.O.S. S.R.L.

  İtalya

  I.C.O.S. S.R.L., yılında kurulan ve Kağıt ve mukavva için zımba makineleri sektöründe faaliyet gösteren bir. Kağıt kesme - makine ve ekipmanları, lif kesme, işlenmiş lamalar, Kağıt kesme - makine ve ekipmanları, mekanik parçalar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Forli', İtalya 'de bulunmaktadır.

 3. CHIESA ARTORIGE

  İtalya

  CHIESA ARTORIGE, yılında kurulan ve Kağıt ve mukavva için zımba makineleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. karton ambalaj için dekupaj makineleri, hidrolik kesiciler, endüstriyel delik zımba makinası, endüstriyel hidrolik kesiciler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Vigevano, İtalya 'de bulunmaktadır.

 4. INDUSTRIEBERATUNG W.H.A. SCHMID UND PARTNER

  Almanya

  INDUSTRIEBERATUNG W.H.A. SCHMID UND PARTNER, yılında kurulan ve Tuvalet hijyeni ürünleri/maddeleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Kağıt deliciler, Kırtasiye kağıdı, Ticari iletişimde danışmanlık, Kağıt ve mukavva için zımba makineleri, Kağıt deliciler, Kırtasiye kağıdı, Ticari iletişimde danışmanlık, Kağıt ve mukavva için zımba makineleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Peißenberg, Almanya 'de bulunmaktadır.

 5. FRITSCH GMBH & CO. KG

  Almanya

  FRITSCH GMBH & CO. KG, yılında kurulan ve Kauçuk ve plastik süngerler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Kağıt ve mukavva için zımba makineleri, Endüstriyel plastik malzeme - Makine ve ekipmanlar, Plastik zımbalama makineleri, Kağıt ve mukavva için zımba makineleri, Endüstriyel plastik malzeme - Makine ve ekipmanlar, Plastik zımbalama makineleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Welden, Almanya 'de bulunmaktadır.

Office Building Outline icon
İşletmeniz için bir sayfa
Bunu görüyor musunuz? Potansiyel müşterileriniz de görüyor. europages sitesinde görünür olabilmek için bize katılın.
 1. HILMAR KRAUTWURST GMBH & CO. KG

  Almanya

  HILMAR KRAUTWURST GMBH & CO. KG, yılında kurulan ve Kağıt ve mukavva için zımba makineleri sektöründe faaliyet gösteren bir. Kauçuk - Ürünler/Maddeler, Kürk ürünleri - Giysi/Kıyafet, Baskı, Deterjanlar ve sabunlar - endüstriyel ve profesyonel, Kauçuk - Ürünler/Maddeler, Kürk ürünleri - Giysi/Kıyafet, Baskı, Deterjanlar ve sabunlar - endüstriyel ve profesyonel sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Coburg, Almanya 'de bulunmaktadır.

 2. TEO SRL

  Tunus

  TEO SRL, yılında kurulan ve Kağıt ve mukavva için zımba makineleri sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Delme makineleri perakende satışları, gıda endüstrisi için aksesuarlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Nabel, Tunus 'de bulunmaktadır.

 3. SCHOBERTECHNOLOGIES GMBH

  Almanya

  SCHOBERTECHNOLOGIES GMBH, yılında kurulan ve Motorsuz el aletleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Taşınabilir aletler, Endüstriyel kesiciler ve bıçaklar, Kağıt ve karton/mukavva sanayi - Makine ve ekipmanlar, Kağıt ve mukavva için zımba makineleri, Taşınabilir aletler, Endüstriyel kesiciler ve bıçaklar, Kağıt ve karton/mukavva sanayi - Makine ve ekipmanlar, Kağıt ve mukavva için zımba makineleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Eberdingen, Almanya 'de bulunmaktadır.

 4. IMPRESS DECOR GMBH

  Almanya

  IMPRESS DECOR GMBH, yılında kurulan ve Endüstriyel plastik malzeme - Makine ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Kullanılmış makine ve ekipmanları, Kağıt ve mukavva için zımba makineleri, Kullanılmış makine ve ekipmanları, Kağıt ve mukavva için zımba makineleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Aschaffenburg, Almanya 'de bulunmaktadır.

 5. DS SMITH PACKAGING DEUTSCHLAND STIFTUNG & CO. KG

  Almanya

  DS SMITH PACKAGING DEUTSCHLAND STIFTUNG & CO. KG, yılında kurulan ve Kağıt ve karton/mukavva sanayi - Makine ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Kağıt ve mukavva için zımba makineleri, Kağıt ve mukavva için zımba makineleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Nördlingen, Almanya 'de bulunmaktadır.

 1. EBERHARD FABER GMBH

  Almanya

  EBERHARD FABER GMBH, yılında kurulan ve Kağıt ve mukavva için zımba makineleri sektöründe faaliyet gösteren bir. Kauçuk - Evde kullanılan ürünler/maddeler, Plastik malzeme - Ev ürünleri, Kauçuk - Evde kullanılan ürünler/maddeler, Plastik malzeme - Ev ürünleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Neumarkt I.d.opf, Almanya 'de bulunmaktadır.

 2. SERVIFORMES SARL

  Fransa

  SERVIFORMES SARL, yılında kurulan ve Endüstriyel kesme makinelerinin aletleri sektöründe faaliyet gösteren bir. Kağıt ve mukavva için zımba makineleri, Kağıt ve karton/mukavva sanayi - Makine ve ekipmanlar, Kağıt kesme - makine ve ekipmanları, Kağıt ve mukavva için zımba makineleri, Kağıt ve karton/mukavva sanayi - Makine ve ekipmanlar, Kağıt kesme - makine ve ekipmanları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Montelimar, Fransa 'de bulunmaktadır.

 1. FUSTELLIFICIO BI - CO ( S.R.L. )

  İtalya

  FUSTELLIFICIO BI - CO ( S.R.L. ), yılında kurulan ve Deri ve ayakkabı gereç ve aksesuarları sektöründe faaliyet gösteren bir. Plastik kesme makineleri, Kağıt ve mukavva için zımba makineleri, Plastik kesme makineleri, Kağıt ve mukavva için zımba makineleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Monte San Giusto, İtalya 'de bulunmaktadır.

 2. FUSTELLIFICIO VENETO

  İtalya

  FUSTELLIFICIO VENETO, yılında kurulan ve Plastik kesme makineleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Kağıt ve mukavva için zımba makineleri, Kağıt kesme - makine ve ekipmanları, Kağıt ve mukavva için zımba makineleri, Kağıt kesme - makine ve ekipmanları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Silea, İtalya 'de bulunmaktadır.

 3. FUSTELLIFICIO ERRE-A

  İtalya

  FUSTELLIFICIO ERRE-A, yılında kurulan ve Plastik kesme makineleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Kağıt ve mukavva için zımba makineleri, Kağıt kesme - makine ve ekipmanları, Kağıt ve mukavva için zımba makineleri, Kağıt kesme - makine ve ekipmanları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Campi Bisenzio, İtalya 'de bulunmaktadır.

 4. TECNOSTEEL S.R.L.

  İtalya

  TECNOSTEEL S.R.L., yılında kurulan ve Plastik kesme makineleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Ayakkabılar - Endüstri makineleri, Kağıt ve mukavva için zımba makineleri, Ayakkabılar - Endüstri makineleri, Kağıt ve mukavva için zımba makineleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Montecassiano, İtalya 'de bulunmaktadır.

 5. INCISORIA A.C.M.

  İtalya

  INCISORIA A.C.M., yılında kurulan ve Plastik kesme makineleri sektöründe faaliyet gösteren bir Taşeron şirketidir. Kağıt ve mukavva için zımba makineleri, Kağıt kesme - makine ve ekipmanları, Kağıt ve mukavva için zımba makineleri, Kağıt kesme - makine ve ekipmanları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Crocetta Del Montello, İtalya 'de bulunmaktadır.

 6. SERVIFORM S.R.L.

  İtalya

  SERVIFORM S.R.L., yılında kurulan ve Plastik kesme makineleri sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Kağıt ve mukavva için zımba makineleri, Kağıt kesme - makine ve ekipmanları, Kağıt ve mukavva için zımba makineleri, Kağıt kesme - makine ve ekipmanları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Caravaggio, İtalya 'de bulunmaktadır.

 7. FUSTELLIFICIO M.M.

  İtalya

  FUSTELLIFICIO M.M., yılında kurulan ve Plastik kesme makineleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Kağıt ve mukavva için zımba makineleri, Kağıt kesme - makine ve ekipmanları, Kağıt ve mukavva için zımba makineleri, Kağıt kesme - makine ve ekipmanları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Perugia, İtalya 'de bulunmaktadır.

 8. FUSTELTECNICA S.R.L.

  İtalya

  FUSTELTECNICA S.R.L., yılında kurulan ve Plastik kesme makineleri sektöründe faaliyet gösteren bir Taşeron şirketidir. Kağıt ve mukavva için zımba makineleri, Kağıt kesme - makine ve ekipmanları, Kağıt ve mukavva için zımba makineleri, Kağıt kesme - makine ve ekipmanları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Flero, İtalya 'de bulunmaktadır.

 1. FUSTELLIFICIO NEW SPEED SOCIETA' COOPERATIVA

  İtalya

  FUSTELLIFICIO NEW SPEED SOCIETA' COOPERATIVA, yılında kurulan ve Plastik kesme makineleri sektöründe faaliyet gösteren bir. Kağıt ve mukavva için zımba makineleri, Kağıt kesme - makine ve ekipmanları, Kağıt ve mukavva için zımba makineleri, Kağıt kesme - makine ve ekipmanları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Cesa, İtalya 'de bulunmaktadır.

 2. NUOVO FUSTELLIFICIO DI VERONA S.R.L.

  İtalya

  NUOVO FUSTELLIFICIO DI VERONA S.R.L., yılında kurulan ve Plastik kesme makineleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Kağıt ve mukavva için zımba makineleri, Kağıt kesme - makine ve ekipmanları, Kağıt ve mukavva için zımba makineleri, Kağıt kesme - makine ve ekipmanları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Verona, İtalya 'de bulunmaktadır.

 3. YDEAL

  İtalya

  YDEAL, yılında kurulan ve Plastik kesme makineleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Kağıt ve mukavva için zımba makineleri, Kağıt kesme - makine ve ekipmanları, Kağıt ve mukavva için zımba makineleri, Kağıt kesme - makine ve ekipmanları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Pogliano Milanese, İtalya 'de bulunmaktadır.

 4. FUSTELLE

  İtalya

  FUSTELLE, yılında kurulan ve Plastik kesme makineleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Kağıt ve mukavva için zımba makineleri, Kağıt kesme - makine ve ekipmanları, Kağıt ve mukavva için zımba makineleri, Kağıt kesme - makine ve ekipmanları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Pieve Emanuele, İtalya 'de bulunmaktadır.

 5. GUALZETTI FERMO & C. S.N.C.

  İtalya

  GUALZETTI FERMO & C. S.N.C., yılında kurulan ve Çeşitli parçaların yayınlanması sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Plastik kesme makineleri, Kağıt ve mukavva için zımba makineleri, Plastik kesme makineleri, Kağıt ve mukavva için zımba makineleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Cassano D'adda, İtalya 'de bulunmaktadır.

 6. FUSTELLIFICIO OMEGA S.R.L.

  İtalya

  FUSTELLIFICIO OMEGA S.R.L., yılında kurulan ve Deri ve ayakkabı gereç ve aksesuarları sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Plastik kesme makineleri, Kağıt ve mukavva için zımba makineleri, Plastik kesme makineleri, Kağıt ve mukavva için zımba makineleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Passignano Sul Trasimeno, İtalya 'de bulunmaktadır.

 7. MELANI EMILIO S.N.C.

  İtalya

  MELANI EMILIO S.N.C., yılında kurulan ve Plastik kesme makineleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Kağıt ve mukavva için zımba makineleri, Kağıt kesme - makine ve ekipmanları, Kağıt ve mukavva için zımba makineleri, Kağıt kesme - makine ve ekipmanları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Scandicci, İtalya 'de bulunmaktadır.

 8. NUOVO FUSTELLIFICIO VIGEVANESE

  İtalya

  NUOVO FUSTELLIFICIO VIGEVANESE, yılında kurulan ve Plastik kesme makineleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Kağıt ve mukavva için zımba makineleri, Kağıt kesme - makine ve ekipmanları, Kağıt ve mukavva için zımba makineleri, Kağıt kesme - makine ve ekipmanları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Vigevano, İtalya 'de bulunmaktadır.

 9. LASER PACK S.R.L.

  İtalya

  LASER PACK S.R.L., yılında kurulan ve Plastik kesme makineleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Kağıt ve mukavva için zımba makineleri, Kağıt kesme - makine ve ekipmanları, Kağıt ve mukavva için zımba makineleri, Kağıt kesme - makine ve ekipmanları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Paese, İtalya 'de bulunmaktadır.

 10. GIBIEFFE S.D.F. DI FAVARO BALLIN GUIOTTO

  İtalya

  GIBIEFFE S.D.F. DI FAVARO BALLIN GUIOTTO, yılında kurulan ve Plastik kesme makineleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Kağıt ve mukavva için zımba makineleri, Kağıt kesme - makine ve ekipmanları, Kağıt ve mukavva için zımba makineleri, Kağıt kesme - makine ve ekipmanları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Fiesso D'artico, İtalya 'de bulunmaktadır.

Fiyat Teklifi Talebi

Tek bir talep oluşturun ve doğrulanmış tedarikçilerden birden fazla teklif alın.

 • Yalnızca ilgili tedarikçiler
 • Veri gizliliği uyumlu
 • 100% ücretsiz