• europages
 • >
 • ŞİRKETLER - TEDARİKÇİLER - YÜKÜMLÜLER
 • >
 • kağıt-matbaacılık - makineler ve malzeme

Sonuçlar

Kağıt-matbaacılık - makineler ve malzeme - Ithalat/Ihracat

 1. PADTOOLS – TAMPONDRUCKZUBEHÖR UND SERVICE GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  PADTOOLS – TAMPONDRUCKZUBEHÖR UND SERVICE GMBH, yılında kurulan ve Kağıt-Matbaacılık - makineler ve malzeme sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Leonberg, Almanya 'de bulunmaktadır.

 2. DNCR GROUP/DINCER MAKINE MÜHENDISLIK

  Türkiye

  Di̇ncer maki̇ne mühendislik produces box cardboard folding machines. 4 Models are available. Di̇ncer 70-di̇ncer 90-di̇ncer 110-di̇ncer 150. 20 Mm thickness main bodies. Precision movement with 3 point and (4-6 point option) linear motors and servo motors. Camera control system. Speed max 400 mt / speed. Box carton counter and hitch. Bridge systems designed for easy adjustment. Positioning the 4-6 point system without the need to disassemble the lift. Boxed cardboard initial movement supporting red straps. Green belts ensuring box progression and walk on linear line. Various auxiliary elements (nail, poz, rods, etc.) To fold the box. Motorized press system. Box crushing roller and belt inside the press system that can adjust the corrector. Box alignment system, box correction system.

 3. MARTI MATBAA

  Türkiye

  Matbaa konusunda ne varsa size uygun çözümler sunuyoruz. Küçük yada büyük ölçekli kobiler için çözüm ortağı olarak bizi güvenerek seçebilirsiniz. Bizimle çalışan firmalar için en kaliteli ve cazip fiyatlarımızla sizlere hizmet vermekteyiz. Herhangi ihtiyacınız olarak gördüğünüz matbu evraklar, katalog, kutular, sıvamalı kutular, etiketler (rulo karton sticker) ve promosyon size gerekli bütün ihtiyaçlarınızda çözüm üretiyoruz. 2001 senesinden beri, değişik sektörlerden dünya ve Türkiye devi binlerce kuruma baskı hizmeti sağlıyor, her sene aşağı yukarı 1500 değişik kurumun her biri diğerinden farklı on binlerce siparişini başarı ile üretiyoruz. Kurumsal şirketlerin baskıyla alakalı bütün gereksinimlerini çok iyi biliyoruz. Basılı ürün konusundaki dünyadaki en yeni trendleri en son gelişmeleri izliyor, geliştirdiğimiz ürünlerle sektöre ilham sağlıyor ve bütün bu yenilikleri size getiriyoruz. Ürünlerimizi, hizmetlerimizi sunarken ilk olarak müşterilerimizin memnuniyetine, ürün ve hizmet kalitesine özen gösteriyor, yüksek teknoloji ve donanıma sahip makine parkurumuz ile değişimi, gelişimi ve büyümeyi yakından takip ediyoruz. Karşılıklı itimat ile firmaya, kişiye, işe ve emeğe saygılı; pazarında eksper firma olarak hizmetlerimizi sürdürüyoruz. Bizi tercih ettiğiniz için teşekkür eder saygılarımızı sunarız.

 4. YMCUP

  Türkiye

  2016 yılında kurulan YMCUP, İstanbul, Türkiye'den bir kağıt bardak ve baskı kesme makinesi üreticisidir. Yolculuğumuzun başından beri müşterilerimize en kaliteli ürün ve hizmetleri etkin ve hızlı teslimatla sunmaya odaklandık. Şirketimiz inovasyonu sürdürülebilir başarının anahtarı olarak görmekte, her yeni günü yeni bir bakış açısıyla değerlendirmekte ve bu bilinçle inovasyon faaliyetlerine önem vermektedir. Teknolojik gelişmeleri yakından takip ederek ürün yelpazemizi genişletmeyi hedefliyoruz. İnsan sağlığına ve çevreye olan duyarlılığı takip ederek ürünler üretmenin mutluluğu ile yatırımlarımıza hızla devam ediyoruz. Geniş bir ürün portföyüne sahibiz: •Kağıt Bardak Makineleri, •Çift Duvar Kağıt Bardak Makineleri, •Kağıt Kase Makineleri, •Kağıt Salata Kasesi Makineleri, •Ambalajlama Makineleri, •Baskı ve Delme Makineleri, •Pres Makinesi, •Makine Aksesuarları ve yedek parçaları. Kağıt bardak makinelerimiz 12 oz, 8 oz, 9 oz gibi çeşitli kağıt bardak boyutları için farklı boyut ve hacimler üretebilir! Ürün portföyümüz hakkında daha fazla bilgi edinmek için lütfen web sitemizi ziyaret edin. Misyonumuz, hammadde seçimi ile kalite standartlarını takip etmek ve üretimden müşterilerimize teslimata kadar tüm süreçleri kapsamaktadır. YMCUP olarak üretimimiz ISO 9001 gibi uluslararası kalite standartlarını takip etmektedir: 2008 - ISO 14001-2004 - OHSAS 18001-2007 Kalite Yönetim Sistemi sertifikalarına sahiptir. Daha fazla bilgi için bizimle iletişime geçin!

 5. SOHO PUNCHES

  Türkiye

  Tek Metal-Soho is a company that produces parts that require high precision for use in automotive, electronics, dental, leather and paper drilling technologies. We produce punches, prickers and steel rule dies used in the printing industry and the shoe industry. Our company contributes to the success of its customers with its cooperation and innovative practices. We use our knowledge and experience to help overcome the challenges in the areas in which we operate. Tek Metal-Soho otomotiv, elektronik, dental, deri ve kağıt delme teknolojilerinde kullanılmak üzere yüksek hassasiyet gerektiren parçalar üreten bir firmadır. Matbaa sektöründe ve ayakkabı sektöründe kullanılan zımba ve pim ürünlerini üretmekteyiz. Şirketimiz işbirliği ve yenilikçi uygulamaları ile müşterilerinin başarılı olmasına katkı sağlamaktadır. Bilgi ve tecrübemizi, faaliyet gösterdiğimiz konulardaki zorlukların aşılmasına yardımcı olmak amacıyla kullanmaktayız.

Office Building Outline icon
İşletmeniz için bir sayfa
Bunu görüyor musunuz? Potansiyel müşterileriniz de görüyor. europages sitesinde görünür olabilmek için bize katılın.
 1. MARTI OFSET

  Türkiye

  Kurulduğumuz günden itibaren almış olduğumuz sorumlulukların farkındayız ve iş ortaklarımıza doğru ve en etkili stratejileri geliştirmek için çalışıyoruz. Bunun için de güvenilir, hayal gücümüzü sonuna dek zorlayan, müşteri memnuniyetini el üstünde tutan, ekip çalışmasına önem veren ve doğru iletişimin gerekliliğini bilen bir yapıya sahibiz.Bu süreçte profesyonel iş planı hazırlama ve tasarım yeteneklerimize güvenerek; ofset baskı üzerine çözüm arayan müşterilerimize yıllardır yüksek kalite grafik tasarım ve baskı çözümleri sunmaktayız. Sürdürülebilir bir müşteri memnuniyetini hedefleyen, gelişen ve büyüyen Martı Ofset, yaptığı yatırımlar sonucunda, İstanbul Topkapı’da bulunan 2.000 m2 üretim tesisi ve son teknoloji makine parkı ile, ofset baskı, CTP kalıplama ve mücellit bölümleriyle, Avcılar'da 2000m2 Web Ofset Baskı üretimi ve Haramidere'de 2000m2 ambalaj tesisi ile Katalog, Dergi, Kitap, Kırtasiye, Broşür, İnsert, Afiş-ilan, Kutu ve Ambalaj vb üzerine tüm ürün ihtiyaçlarınızı karşılamaktadır. Ayrıca firma bünyemizde bulunan 16 kişilik grafik departmanımız ile müşterilerimizin her türlü tasarım ihtiyaçlarını karşılamak için hazırız.

 2. BURCU ETIKET TEKSTIL VE MATBAACILIK

  Türkiye

  Burcu Etiket 10 yılı aşkın iş tecrübesi ile Müşterilerimize daha iyi hizmet sağlamak amacıyla sürekli olarak kalifiye personel ve ileri teknolojiye yatırım yaptık. Bunun sonucu olarak müşterilerimize, dokuma etiket, baskı etiket, karton etiket, fiyat etiketi, süblimasyon, heat transfer, serigraf ve deri etiketin de dahil olduğu, ürün yelpazemizi geliştirdik, Müşterilerimizden gelen talepler ve sahip olduğumuz yüksek hizmet kalitemizi müşterilerimize dünyanın diğer bölgelerinde de ulaştırma arzumuz dolayısıyla bir yatırım programı başlattık. Tüm müşterilerimizin ihtiyaç duyduğu Etiket Matbaa işlerinde en iyi olabilmek için çalışıyoruz.

 3. SONFOIL YALDIZ

  Türkiye

  Sonfoil Yaldız Dış Tic olarak 20 yılı aşan sektördeki sahip olduğu bilgi ve tecrübeyi, siz değerli sektör temsilcileri ile paylaşmanın heyecanını duyar. Orta ölçekli bir işletme olmasına rağmen kurulduğu ilk andan itibaren kaliteye verdiği önem ve zoru başarma azmi sayesinde kısa sürede sektöründe tanınmış uzmanlaştığı HOT STAMPING FOİL/SICAK YALDIZ ve COLD STAMPING FOİL/SOĞUK YALDIZ konusunda ithalat ihracat yapan yurt dışında konusunda uzmanlaşmış kaliteli üretim yapan üretici firmalar ile iş ortaklığı partnerlik yapmaktadır. (HOLLANDA-USA UNİVACCO) - (KORE -ASTROL KOLON) - (ÇİN-TAİCHİNG) Sonfoil olarak bu üç büyük üretici firmanın verdiği ar-ge ve teknik destek sayesinde Türkiye ve Ortadoğu pazarında söz sahibidir; Ofset Matbaa, Kutu, Etiket, Shrink Sleeve, Plastik, Tekstil, Mobilya, Promosyon, firmalarına hizmet vermekteyiz. Firmamızın değişmez prensipleri daima kalite, hizmet, zamanında teslim ve uygun fiyat olmuştur. Sürekliliğin teminatı hizmette dürüstlük ve kalitedir prensibiyle çalışan Sonfoil Yaldız Dış Ticaret, Siz değerli sektör temsilcilerine hizmet vermek için var gücü ile çalışmaya devam edecektir. Saygılarımızla…

 4. DURUMATSAN MATBAA MAKINALARI

  Türkiye

  Matbaa makineleri , kutu yapıştırma makinesi , sıvama makinesi , Bobst tarzı kesim makineleri , çift forsa pedal kesim konusunda hizmet vermekteyiz . Durumatsan şirketi ambalaj firmalarının ve matbaa sektörünün ihtiyaçlarına en iyi şekilde hizmet verebilmek amacıyla kurulmuştur . Müşterilerinin ihtiyaçları doğrultusunda ürün ve hizmet temini konusunda uluslararası koşullarda çalışarak tüm ihtiyaçları doğru ve güvenli şekilde zamanında teslim etmeyi amaç edinmiştir . Rekabet ve kalite prensibini baz alan DURUMATSAN Avrupa Birliği standartlarına uygun , stratejik partnerlik yaptığı firmalarıyla ortaklaşa çalışarak ihtiyaçları en ekonomik şekilde değerlendirip müşteri memnuniyetini ön planda tutarak endüstriyel çözümler sunmaktadır . Operasyonel verimliliği arttırmak için yaptığımız araştırmaları daha verimli üretim süreçleri ve geliştirilmiş üretim hattı uygulamaları ile siz müşterilerimizin iş etkinliğini arttırarak kalıcı çözümler uyguluyoruz . Tüketici taleplerini , eğilimlerini ve tercihlerini yakından izleyerek en ekonomik çözüme sizinle paylaşıyoruz

 5. DIZGI BASIM

  Türkiye

  DİZGİBASIM olarak; insert, broşür, katalog, dergi, kitap, kullanma kılavuzu, takvim, ajanda, afiş, el ilanı, magnet, etiket, kartvizit, zarf, promosyon ürünleri, iç ve dış mekan reklam ürünleri, tabela, branda gibi ürünlerin basımını yapmaktayız. Uzman kadro ve yüksek baskı kapasiteli makine parkuru ile müşterilerimizin ihtiyaçlarını en iyi şekilde karşılamak üzere hizmet vermekteyiz. Sizlerle çalışmaktan mutluluk duyacağız, En uygun fiyatlar ile kaliteli ürünlere ulaşmak için lütfen bizden de teklif almaktan çekinmeyin. Firmamız ve hizmetlerimiz ile ilgili detaylı bilgi paylaşabilmek için uygun olduğunuz zamanda görüşmek isteriz,

 1. PAK KLASÖR MATBAACILIK SAN. TIC. LTD. ŞTI

  Türkiye

  PAK KLASÖR, 27 yıllık deneyim ve gelişen teknolojiye ayak uyduran yapısı ile kaliteden ödün vermeden en kısa sürede teslimat ve kesin suretli çözüm üreterek hizmet esnasında ve sonrasında siz müşterilerimizi zor durumda bırakmayacak şekilde tüm enerjisi ile çalışmaktadır. Klasör imalatı olarak başladığımız bu yolda yıllar geçtikçe ürün yelpazemizi genişleterek; Özel baskılı klasörler, ofis tipi klasörler, mıknatıslı klasörler, lastikli klasörler, tekstil kartelaları, kumaş kartelaları, perde kartelaları, mermer ve mozaik kartelaları, düğme kartelaları, aksesuar kartelaları, renk kartelaları, masa takvimi, gemici takvimi, sert kapaklı defterler, cafe ve restaurant menüleri, ayaklı standlar, katalog çeşitleri, taslama kutular, mıknatıslı kutular ve sınırlandıramayacağımız pek çok ürünle her sektöre hitap etmekteyiz.

 2. OZYA MATBAA

  Türkiye

  Ozya Matbaa - Matbaa Baskı Ürünleri, Reklam Tanıtım Ürünleri, Baskılı Promosyon Matbaa Ürünleri, Kağıt Baskı Ürünleri, Kartvizitler Kalite Odaklı Matbaa Ozya Matbaa, Müşterilerine geniş ürün yelpazesi ile matbaa ve baskı hizmeti kalite odaklı mailiye ile anlaşmalı matbaadır. Firmamız kartvizitten el ilanına, afişten antetli kağıda, amerikan servisten bayrak çeşitlerine kadar ihtiyaç duyduğunuz tüm resmi evrak, reklam ürünü, kurumsal ve promosyon baskı ürünlerini size en kısa süre içinde teslim etmek bizim en büyük önceliğimizdir. Geniş ürün yelpazesi ve gün geçtikçe artmaya devam eden ürün sayısı ile kalite odaklı ve müşteri memnuniyetine önem veren, baskı dendiğinde akla gelen Kadıköy'deki ilk adrestir.

 1. PEHLIVAN OFSET

  Türkiye

  Matbaacılık sektöründe 30 yıllık tecrübemizle müşteri memnuniyeti sağlıyoruz. davetiye, vinil, afiş, branda, dijtal baskı vb. tür matbaa işleri yapmaktayız. Bizim için meşturi memnuniyeti önemlidir . uygun fiyatta ilden ile ülküden ülkeye ihracat yapıyoruz.

 2. BULUT ETIKET

  Türkiye

  Firmamız ; 2006 yılından bu yana serigraf alanında faaliyette olup, matbaacılar aracılığı ile sizlere hizmet verirken , 2013 yılı itibari ile matbaa ve etiket olarak hizmet vermeye başlamış bulunmaktayız Karton ve baskı etiketlerinin dizaynından üretimine , müşteriye ulaşmasında geçen tüm süreçte müşteri memnuniyeti , üstün kaliteli ürünleri hızlı üretim süreçlerinde uygun fiyatla sunmak ana hedefimizdir.

 3. MARE MATBAA HIZMETLERI

  Türkiye

  0212 5676713 - 14 numaralı telefonlarımızdan her türlü matbaa işleriniz için bize ulaşabilirsiniz.

 4. ALO DAVETIYE

  Türkiye

  Davetiye konusunda uzman mağazamız ile davetiye tasarımı ve baskı yapmaktayız. Davetiye modelleri ve örnekleri arasından seçim yaparak sipariş verebilirsiniz

 5. A-PAC

  Hollanda

  A-PAC, yılında kurulan ve Kağıt-Matbaacılık - makineler ve malzeme sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. Şirket, Aalsmeer, Hollanda 'de bulunmaktadır.

 6. SELFSAN MATBAACILIK VE OLUKLU MUKAVVA SANAYI VE TICARET LIMITED ŞIRKETI

  Türkiye

 7. TRYKTEAM

  Danimarka

  TRYKTEAM, yılında kurulan ve Kağıt-Matbaacılık - makineler ve malzeme sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. armalı bayraklar, Broşür basımı, Yazıcı sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Svendborg, Danimarka 'de bulunmaktadır.

 8. WEBER CONVERTING

  Danimarka

  WEBER CONVERTING, yılında kurulan ve Kağıt-Matbaacılık - makineler ve malzeme sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Tommerup, Danimarka 'de bulunmaktadır.

 1. NOVI PAPER - NEW AGE ON PAPER

  Türkiye

  NOVI PAPER - NEW AGE ON PAPER, yılında kurulan ve Kağıt-Matbaacılık - makineler ve malzeme sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Kaplama kağıdı, Ambalaj sanayi için kağıt, Karton kutular, Kaplama kağıdı, Ambalaj sanayi için kağıt, Karton kutular sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Istanbul, Türkiye 'de bulunmaktadır.

 2. ARNOLD HERZIG GMBH - RADUS CODIERSYSTEME

  Almanya

  ARNOLD HERZIG GMBH - RADUS CODIERSYSTEME, yılında kurulan ve Kağıt-Matbaacılık - makineler ve malzeme sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. hologramlar, smart card kodlayıcıları, baskı ve kişiye özel çek ve doküman baskı makinaları, barkotlayıcılar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Sprockhoevel, Almanya 'de bulunmaktadır.

 3. EFFETEC S.R.O.

  Çek Cum.

  EFFETEC S.R.O., yılında kurulan ve Kağıt-Matbaacılık - makineler ve malzeme sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Olomouc, Çek Cum. 'de bulunmaktadır.

 4. PBH FRANCE

  Fransa

  PBH FRANCE, yılında kurulan ve Kağıt-Matbaacılık - makineler ve malzeme sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Şirket, Paris, Fransa 'de bulunmaktadır.

 5. ULTRACLIK SPRL

  Belçika

  ULTRACLIK SPRL, yılında kurulan ve Kağıt-Matbaacılık - makineler ve malzeme sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Klaptanla işleme/Brokar, posterler, kartvizitler, Klaptanla işleme/Brokar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Schaerbeek, Belçika 'de bulunmaktadır.

 6. STM GRAPHIQUE

  Fransa

  STM GRAPHIQUE, yılında kurulan ve Kağıt-Matbaacılık - makineler ve malzeme sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. ikinci el makina alım satımı, Matba malzeme bakımı, Baskı/Basım - Makine ve ekipmanlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Grenade, Fransa 'de bulunmaktadır.

 7. NEOPRINT

  İtalya

  NEOPRINT, yılında kurulan ve Kağıt-Matbaacılık - makineler ve malzeme sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Baskı, Baskı, basım işleri servisi, kılıf üzeri baskı, basılı oyun malzemeleri ve basımı sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, San Romano, İtalya 'de bulunmaktadır.

 8. BRODART PACKAGING

  Fransa

  BRODART PACKAGING, yılında kurulan ve Kağıt-Matbaacılık - makineler ve malzeme sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Fotoğraf klişesinden baskı, Fotoğraf klişesinden baskı sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Troyes, Fransa 'de bulunmaktadır.

 9. PLOTTERPAPER

  Ukrayna

  PLOTTERPAPER, yılında kurulan ve Kağıt-Matbaacılık - makineler ve malzeme sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. büro makineleri için kağıt ruloları, fotoğraf kağıtları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Lviv, Ukrayna 'de bulunmaktadır.

 10. HIKMET CAN ÖZAKIN ETIKET SAN. VE TIC.A.Ş.

  Türkiye

  HIKMET CAN ÖZAKIN ETIKET SAN. VE TIC.A.Ş., yılında kurulan ve Kağıt-Matbaacılık - makineler ve malzeme sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. etiketler, kutu, Kozmetik, Ambalajlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, İzmir, Türkiye 'de bulunmaktadır.

Fiyat Teklifi Talebi

Tek bir talep oluşturun ve doğrulanmış tedarikçilerden birden fazla teklif alın.

 • Yalnızca ilgili tedarikçiler
 • Veri gizliliği uyumlu
 • 100% ücretsiz
Filtreler

Sonuçlar

Kağıt-matbaacılık - makineler ve malzeme - Ithalat/Ihracat

Sonuç sayısı

3.376 Şirketler