• europages
 • >
 • ŞİRKETLER - TEDARİKÇİLER - YÜKÜMLÜLER
 • >
 • kaşıklar- çatallar ve bıçaklar

Sonuçlar

Kaşıklar- çatallar ve bıçaklar - Ithalat/Ihracat

 1. ZEPTER INTERNATIONAL

  İsviçre

  Verified by europages badge

  Kırk yıldan bu yana Groupe Zepter, günlük yaşam kalitesinin yükseltilmesini amaçlayan lüks ve yüksek kaliteli sağlık ve güzellik malzemelerinin üretimi alanında faaliyet göstermektedir. Doğal güzelliğinizi zarafetle mükemmel bir şekilde tamamlamayı amaçlayan lüks, yüksek kaliteli ve sertifikalı kozmetik ürünlerin özel koleksiyonları, (Neufchâtel, İsviçre); Yağlı ürünler ve su ilave edilmeden pişirmeye yönelik sağlıklı ve nefis yemekler hazırlanması için özel olarak tasarlanmış, Masterpiece Cookware sertifikalı mutfak alet ve araçlarının özel koleksiyonları (Milan, İtalya); İki asırdan bu yana gerçek zenaatkarların mirasını gururla sürdüren ve erişilemez kalitesi ile benzersiz ürünlerimizden olan, el işçiliği ile şekillendirilmiş bıçaklar (Solingen, Almanya); Günlük yaşamınıza sağlıklı bir ortam sağlamak amacıyla özel olarak tasarlanmış ve geliştirilmiş üstün kaliteli su ve hava filtrelerimiz (Güney Kore). Tüm Dünyaya dağılmış 100 000'den fazla temsilci ve aynı zamanda danışmanlarımız ve bir tür vazgeçilmez elçilerimiz sayesinde, Groupe Zepter adını ve faaliyet alanını tüm dünyaya genişleterek 60'tan fazla ülkede bir milyar adet gibi inanılmaz bir sayıda ürünü kullanıcılara sunmuş olmanın gururunu yaşamaktadır. Groupe Zepter, Avrupa'da faaliyet gösteren 7 fabrikasında son derece hassas ve ayrıntılı kalite kontrol standartlarına uygun, yüksek kalite garantili ürünlerini fason üretim olarak da sunmaktadır. Müşterilerinize yüksek kaliteli ürünler sunmanızı sağlayarak vizyonunuzu gerçekleştirmenize katkı sağlıyoruz.

 2. ATLAS EXPORT PACKAGING

  Türkiye

  Verified by europages badge

  ATLAS EXPORT PACKAGING, yılında kurulan ve Ambalaj sanayi için kağıt sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Tek kullanımlık plastik sofra takımı ve parçalar, Kağıt peçeteler, Kağıt ve karton ambalajlama materyalleri, Sipariş üzerine paketleme, Yemek takımları, Kaşıklar, çatallar ve bıçaklar, Gıda ambalajları, Tuvalet hijyeni ürünleri/maddeleri, ambalaj kağıdı sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Istanbul, Türkiye 'de bulunmaktadır.

 3. ONUR MADENI ESYA SAN. VE TIC. LTD. ŞTI.

  Türkiye

  We are one of the most known cutlery manufacturer and kitchenware exporter in Turkey. We are producing highest quality products for most known Turkish International brands. Onur Madeni Eşya was founded in 1979 in a small workshop in the vefa district of Istanbul. we have one goal; most useful stainless steel for your kitchens and tableware produce kitchen equipment… We produce all our products with superior technology and passion of those who love their work. OUR MISSION It is proud to produce cutlery products, which are indispensable for our kitchens and dining tables, and to offer them to consumers. Do your own brand and identity in Turkey and the world's best quality of private brand production to continue on its way with the most affordable prices slogans.

 4. SÜPERSAN ENDUSTRIYEL MUTFAK VE TEMIZLIK MAKINALARI

  Türkiye

  Endüstriyel mutfak ve soğutma sistemleri sektöründe 1980 yılında kurulan Süpersan Mutfak ve Soğutma, yüksek kalite standartları, geçmiş tecrübeleri, ürün çeşitliliği ve proje tamamlama süreçleri ile kısa sürede sektöründe önemli başarılara imza atmıştır. Yaptığımız tüm işlerde müşteri memnuniyetini esas alarak yalın bir endüstriyel mutfak firması olmanın dışında müşterilerimize ihtiyaç duydukları ürün ve proje üzerine danışmanlık hizmetleri de vererek ürün ve proje koordinasyonu sağlamaktayız. Ürettiğimiz ürün ve tamamladığımız projelerde kalite standartlarımızı önceden oluşturur, sonuca ulaşıncaya kadar bu kalite anlayışından taviz vermeden devam ettiririz. Bize göre kalite yapılacak işin kanıtsanmış doğruluğunu ifade eder. Başka bir ifade ile başta sağlık ve can güvenliği olmak suretiyle insanların çok yönlü olarak ele alması gereken en önemli yaşam unsurudur. Kaliteden kasıt sadece ürün kalitesi olarak algılanmamalıdır. Bize göre kalite bir standarttır ve hayatın her alanında yer almalıdır. İşte bu sebeple Süpersan Mutfak; Müşterilerin ihtiyacı olan ürünleri yüksek çeşitlilik ve kalite standartları ile müşterilerine sunmaktadır. Mutfak sektöründe faaliyet gösteren firmamız sizlerinde katılımı ile başta işleyiş, düzen ve sistem dahilinde kalite bilincini çalışanlarına ve müşterilerine yaşatmak için gerekli her türlü alt yapı oluşumunu sağlayarak çalışmalarına devam edecektir.

 5. YENI ANADOLU PLS TEM.GID LTD STI

  Türkiye

  Yeni Anadolu Ambalaj is a corporate company that has been producing and serving its customers in a closed area of 5, 000 m2 in Ankara since 1999, with the belief of serving its customers. Our company instantly responds to all demands regarding wholesale or retail packaging with its wide product range (such as Tableware and Kitchenware of plastics) and stock strength offered to the food and industrial packaging sector. With its professional staff, product portfolio, business volume and customer base that is growing day by day, Yeni Anadolu has become one of the important actors of the sector today. We offer our own production of Sword Pack and Rock Pack brand products to our valued customers with their superior quality and economical prices; **Sword Pack Lux and Classic Cutlery (Plastic injection) **Sword Pack stretch films (Food cling film, Manual Pallet Stretch Film and Super Power Stretch Film) In addition, Sword Pack food cling films are environmentally friendly as they are recyclable and can be used safely in microwave ovens and deep freezers. ** Sword Pack Aluminum Foil We provide production in requested weights, microns and quantities. We offer you the opportunity to find thousands of products in a wide range at a single address and to buy them at the most affordable price. We are at your service with our production sensitive to the environment and human health without sacrificing quality during our work.

Office Building Outline icon
İşletmeniz için bir sayfa
Bunu görüyor musunuz? Potansiyel müşterileriniz de görüyor. europages sitesinde görünür olabilmek için bize katılın.
 1. ETERNUM

  Belçika

  ETERNUM 1924'te kurulmuş ve paslanmaz çelik sofra ürünleri ve çatal-bıçak takımı tasarlama, üretim ve satışı konusunda uzmanlaşmış bir Belçika şirketidir. Distribütör ve yerel acente ağımız ile 60’dan fazla ülkede yer alarak, satışlarımızın % 80’ini ihracat olarak gerçekleştiriyoruz. Genel merkezimiz, aynı zamanda Belçika üretim birimimizin ve 3000 paletli antrepomuzun da bulduğu Gembloux (Belçika’da) kurulmuştur. Ürünlerimiz bireysel tüketicilere olduğu kadar otel, restoran ve yemekhanelere de (Horeca) yöneliktir. Paslanmaz çelik ya da paslanmaz çelik üzerine gümüş kaplama 50'nin üzerinde çatal-bıçak takımı modeli ve 150'nin üzerinde sofra ürünü sunuyoruz. Belçika ve Çin fabrikaları.Aynı zamanda, büyük oteller, 5 yıldızlı oteller yönelik yüksek kaliteli ürünler ve yıldızlı restoranlar için tasarım sofra takımları sunuyoruz.

 2. ECO-WOOD LLC

  Rusya

  ECO-Wood şirketi, çevre odaklı felsefeye sahip bir işletmedir. Şirket kendi bünyesinde kimyasal veya yapıştırıcı kullanmadan huş kaplamadan yapılmış tek kullanımlık çevre dostu sofra takımlarının üretimini geliştirmektedir. Sadece tahta. ECO-Wood, işletmelerin çevreye duyarlı olmalarına yardımcı olur. Şirket, pazar eğilimlerine anında yanıt verir ve uluslararası ortakların taleplerini ve belirli ülkelerin gereksinimlerini karşılamak için ayarlamalar yapmaya hazırdır. ECO-Wood'un ürünleri uluslararası FSC sertifikalıdır. Bu, ürünlerin orman işletmeciliği belgeli ormanlardan elde edilen hammaddelerden yapıldığı anlamına gelir. Yani orman sahipleri ve orman yöneticileri, ormanlarını sorumlu bir şekilde yönettiklerini kanıtlamak için FSC sertifikasına tabi tutulurlar. Başlıca gereksinimlerden biri, ormandan tüketiciye kadar tedarik zincirinin tutarlılığıdır. Bu, kaçak kereste de dahil olmak üzere menşei bilinmeyen kerestelerin gözetim zincirine girmesini önler.

 3. YILMAZLAR KASIK CATAL VE MUTFAK EKIPMANLARI

  Türkiye

  Yılmazlar Kaşık Çatal ve Mutfak Ekipmanları SAN.LTD.ŞTİ. 1986 yılında İstanbul Bayrampaşa’da kuruldu. Mutfak ve endüstriyel mutfak gereçleri imalatında kendini kanıtlayan firmamız Türkiye’nin bir çok yerinde faaliyet göstermektedir. Müşteri taleplerini inceleyen profesyonel ekibimiz, sektör ihtiyaçlarına yönelik ARGE çalışmalarına büyük önem vermektedir. Toplum bilincinin artmasıyla müşterilerin kalite tercihleri günden güne değişmektedir. Gelişen ürün yelpazesi ile pazarlama stratejileri ve müşteri memnuniyetini ön planda tutan firmamız sektöre sunduğu zengin ürün yelpazesi ile adından sıkça söz ettirmektedir. Müşteri talepleri doğrultusunda gerek stok ürünlerimiz gerekse siparişe özel ürünlerimizde tercihen 304 ve 430 kalite imalatımız mevcuttur. Yılmazlar Kaşık Çatal ve Mutfak Ekipmanları bir çok kurum ve kuruluş ile işbirlikleri yapmış olup, sektörün nabzını tutan firmalardan biri olmayı amaçlamıştır. Yılmazlar Kaşık Çatal ve Mutfak Ekipmanları olarak 30 yıllık bilgi birikimimizi çözüm ortaklarımız ve müşterilerimiz ile paylaşarak sektörün gelişimine katkı sağlamak amacıyla faaliyetlerine devam edecektir.

 4. BILGE TRADING EXPORT LOJISTIK CO

  Türkiye

 5. SCHÖN MUTFAK GEREÇLERI SAN. TIC LTD STI

  Türkiye

  SCHÖN MUTFAK GEREÇLERI SAN. TIC LTD STI, yılında kurulan ve Ev için çatal - bıçak - kaşık takımı sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Kaşıklar, çatallar ve bıçaklar, düdüklü tencere, Kutu üreticileri, Kaşıklar, çatallar ve bıçaklar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Tekirdag, Türkiye 'de bulunmaktadır.

 1. CRAFTY HOUSE

  Rusya

  CRAFTY HOUSE, yılında kurulan ve Keten kumaşlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Kağıt torbalar, Tek kullanımlık kağıt sofra takımı ve parçalar, Yemek takımları, Kaşıklar, çatallar ve bıçaklar, Kağıt torbalar, Tek kullanımlık kağıt sofra takımı ve parçalar, Yemek takımları, Kaşıklar, çatallar ve bıçaklar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Smolensk, Rusya 'de bulunmaktadır.

 2. KYNAI

  Belçika

  KYNAI, yılında kurulan ve Kaşıklar, çatallar ve bıçaklar sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. ahşap yer döşemeleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Braine L'alleud, Belçika 'de bulunmaktadır.

 1. CUTAL EXPORT LDA

  Portekiz

  CUTAL EXPORT LDA, yılında kurulan ve Ev için çatal - bıçak - kaşık takımı sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Kaşıklar, çatallar ve bıçaklar, Kaşıklar, çatallar ve bıçaklar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Caldas Das Taipas, Portekiz 'de bulunmaktadır.

 2. SIMPLYLEAF E.U

  Almanya

  SIMPLYLEAF E.U, yılında kurulan ve Kaşıklar, çatallar ve bıçaklar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Schwetzingen, Almanya 'de bulunmaktadır.

 3. YIGITSAN MUTFAK

  Türkiye

  YIGITSAN MUTFAK, yılında kurulan ve Kaşıklar, çatallar ve bıçaklar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. mutfak gereçleri, endüstriyel mutfak ekipmanları, kaşık çatal bıçak, servis maşaları tepsileri buz kovaları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Istanbul, Türkiye 'de bulunmaktadır.

 4. LA CASSEROLERIE

  Fransa

  LA CASSEROLERIE, yılında kurulan ve Kaşıklar, çatallar ve bıçaklar sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. Şirket, Caudan, Fransa 'de bulunmaktadır.

 5. FIVE PRESTIGE

  Fransa

  FIVE PRESTIGE, yılında kurulan ve Kaşıklar, çatallar ve bıçaklar sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Şirket, Saint-Maur, Fransa 'de bulunmaktadır.

 6. SWORDPACK PLASTIC PACKAGING POSATE PLASTICA MONOUSO

  Türkiye

  SWORDPACK PLASTIC PACKAGING POSATE PLASTICA MONOUSO, yılında kurulan ve Plastik ambalaj sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Kaşıklar, çatallar ve bıçaklar, Kaşıklar, çatallar ve bıçaklar, plastik bardaklar, kağıt ve plastik tabaklar, kadehler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Ankara, Türkiye 'de bulunmaktadır.

 7. COOKINGLIFE

  Hollanda

  COOKINGLIFE, yılında kurulan ve Kaşıklar, çatallar ve bıçaklar sektöründe faaliyet gösteren bir Perakendeci şirketidir. Şirket, Groningen, Hollanda 'de bulunmaktadır.

 8. ZWILLING J. A. HENCKELS AKTIENGESELLSCHAFT

  Almanya

  ZWILLING J. A. HENCKELS AKTIENGESELLSCHAFT, yılında kurulan ve Ev için profesyonel kullanımlar için bıçaklar ve makaslar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Yemek takımları, Kaşıklar, çatallar ve bıçaklar, Yemek takımları, paslanmaz çelik bıçaklar, Kaşıklar, çatallar ve bıçaklar, manikür makasları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Solingen, Almanya 'de bulunmaktadır.

 1. WEBG GMBH - GERMANCUT

  Almanya

  WEBG GMBH - GERMANCUT, yılında kurulan ve Kaşıklar, çatallar ve bıçaklar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. paslanmaz çelik mutfak bıçakları, paslanmaz çelik bıçak, ınox çelik sofra takımı sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Düsseldorf, Almanya 'de bulunmaktadır.

 2. SAXTOR

  İspanya

  SAXTOR, yılında kurulan ve Kaşıklar, çatallar ve bıçaklar sektöründe faaliyet gösteren bir Perakendeci şirketidir. Şirket, Sax, İspanya 'de bulunmaktadır.

 3. LAGUIOLE EN AUBRAC

  Fransa

  LAGUIOLE EN AUBRAC, yılında kurulan ve Kaşıklar, çatallar ve bıçaklar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. çok amaçlı bıçaklar, mutfak bıçakları, Masa süsleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Espalion, Fransa 'de bulunmaktadır.

 4. ANBEL HOME- & KITCHENWARE

  Belçika

  ANBEL HOME- & KITCHENWARE, yılında kurulan ve Sofra ürünleri sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Kaşıklar, çatallar ve bıçaklar, pişirme kutuları, elektrikli küçük mutfak aletleri, Kaşıklar, çatallar ve bıçaklar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Kontich, Belçika 'de bulunmaktadır.

 5. VIKINGSUN AB

  İsveç

  VIKINGSUN AB, yılında kurulan ve Endüstriyel bıçaklar sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Endüstriyel kesiciler ve bıçaklar, Ev için profesyonel kullanımlar için bıçaklar ve makaslar, Kaşıklar, çatallar ve bıçaklar, Endüstriyel kesiciler ve bıçaklar, Ev için profesyonel kullanımlar için bıçaklar ve makaslar, Kaşıklar, çatallar ve bıçaklar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Stockholm, İsveç 'de bulunmaktadır.

 6. KARASU TOPALKARDESLER TICARET LIMITED SIRKETI

  Türkiye

  KARASU TOPALKARDESLER TICARET LIMITED SIRKETI, yılında kurulan ve Kaşıklar, çatallar ve bıçaklar sektöründe faaliyet gösteren bir Perakendeci şirketidir. çatal bıçak takımları, çelik tencere, çeyiz setleri, porselen yemek takımları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Sakarya, Türkiye 'de bulunmaktadır.

 7. AC SILVER

  Birleşik Krallık

  AC SILVER, yılında kurulan ve Kaşıklar, çatallar ve bıçaklar sektöründe faaliyet gösteren bir Perakendeci şirketidir. eski gümüş eşyalar, eski mücevher sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Tyne And Wear, Birleşik Krallık 'de bulunmaktadır.

 8. CUBERTERIA.ES

  İspanya

  CUBERTERIA.ES, yılında kurulan ve Altın ve gümüş sofra takımı sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. Kaşıklar, çatallar ve bıçaklar, örtüler, gümüş tepsi, Kaşıklar, çatallar ve bıçaklar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Santander, İspanya 'de bulunmaktadır.

 9. SKNIFE - DESIGN MESSER SWISS MADE

  İsviçre

  SKNIFE - DESIGN MESSER SWISS MADE, yılında kurulan ve Kaşıklar, çatallar ve bıçaklar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Biel, İsviçre 'de bulunmaktadır.

 10. GNALI & ZANI

  İtalya

  GNALI & ZANI, yılında kurulan ve Yemek takımları sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Beyaz madenden yemek takımları, Kaşıklar, çatallar ve bıçaklar, Beyaz madenden yemek takımları, Kaşıklar, çatallar ve bıçaklar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Lumezzane, İtalya 'de bulunmaktadır.

Fiyat Teklifi Talebi

Tek bir talep oluşturun ve doğrulanmış tedarikçilerden birden fazla teklif alın.

 • Yalnızca ilgili tedarikçiler
 • Veri gizliliği uyumlu
 • 100% ücretsiz