• europages
 • >
 • ŞİRKETLER - TEDARİKÇİLER - YÜKÜMLÜLER
 • >
 • kabartma yapan makineler

Sonuçlar

Kabartma yapan makineler - Ithalat/Ihracat

 1. BORNEMANN GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  Bornemann GmbH orta ölçekli bir şahıs şirketidir ve markalama ve özel alet sektörlerinde faaliyet gösterir. Damgalama aletlerimiz ve frezeleme ve aşındırma tekniğiyle ürettiğimiz ürünlerimiz takım sektörü, otomotiv endüstrisi, kimya ve ilaç sektörü ve makine imalatı gibi çok farklı alanlarda kullanılır. Lazerle yazma ve lazerle gravür hizmetleri alanındaki ek uzmanlığımız sayesinde kapsamlı ve çok yönlü bir hizmet yelpazesinden faydalanabilirsiniz. 50 yıldan uzun süreye dayanan deneyimimiz, yenilikçi anlayışımız ve kalitemiz, iyi yetişmiş uzman ekibimiz ve sürekli güncel teknolojiye uyarlanan makine parkımızdan faydalanın. Bornemann Signiertechnik birinci sınıf kalite demektir: Gravür tekniği, lazer tekniği, freze & aşındırma tekniği ve arma tekniği.

 2. KREMSER GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  Kağıt ve plastik endüstrisinde kabartma damgalama aletleri ortağınızız. Sizin için her tür yüzey işleme işlemi ve sıcak folyo damgalama aletleri üretmekteyiz. En modern CAD ve CNC teknolojisi ile bir araya gelen 35 yıllık deneyim, bizi yetkin ve güçlü bir iş ortağı haline getirmektedir. Uzun yıllardır şirketimizde çalışmakta olan, yüksek motivasyonlu personelimiz kalite ve optimum ürünlere erişiminizin garantisidir. Günümüzde şirketimiz, yazı gereçleri, kozmetik, otomotiv ve ambalajlama sanayilerinde tanınmış bir tedarikçidir.

 3. TELESIS MARKIERSYSTEME GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  TELESIS MARKIERSYSTEME GMBH, yılında kurulan ve Kabartma yapan makineler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Radevormwald, Almanya 'de bulunmaktadır.

 4. R+K LOEPFE AG RINGMARKIERUNGSGERÄTE

  İsviçre

  R + K Loepfe AG şirketi 20 yıldan uzun bir süre önce kuruldu. O zamandan bu yana sadece sıcak damgalama alanında faaliyet gösterdik. Bu engin deneyim sayesinde, yetkin iş ortağınız. R + K Loepfe AG şirketinin, çeşitli Avrupa ülkelerinin yanı sıra denizaşırı ülkelerde de temsilcilikleri vardır. Ürünlerimizi ülkenizde temsil etmek istemeniz halinde, lütfen bizimle iletişime geçiniz. Sıcak damgalama, bir işaretin bir alet kullanarak, bir folyo aracılığı ile, sıcaklık, basınç ve zaman etkisiyle yüzeysel veya lineer olarak bir satha aktarıldığı kuru bir işlemdir.

 5. CHARLES DE MUNTER

  Belçika

  CHARLES DE MUNTER, yılında kurulan ve Metal kesme makine aletleri sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Endüstriyel kesme makinelerinin aletleri, Makine aletleri - Metal İşleme, Kabartma yapan makineler, Bükme makine aletleri, Endüstriyel kesme makinelerinin aletleri, Makine aletleri - Metal İşleme, Kabartma yapan makineler, Bükme makine aletleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Zwijnaarde, Belçika 'de bulunmaktadır.

Office Building Outline icon
İşletmeniz için bir sayfa
Bunu görüyor musunuz? Potansiyel müşterileriniz de görüyor. europages sitesinde görünür olabilmek için bize katılın.
 1. BAIER GMBH + CO KG MASCHINENFABRIK

  Almanya

  BAIER GMBH + CO KG MASCHINENFABRIK, yılında kurulan ve Metallerin şekillendirilmesi/kalıp hazırlanması için makine aletleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Kabartma yapan makineler, Endüstriyel kesme makinelerinin aletleri, Kabartma yapan makineler, sıcak kaılıplama makinaları, sıcak baskı, Endüstriyel kesme makinelerinin aletleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Rudersberg, Almanya 'de bulunmaktadır.

 2. ELB-SCHLIFF WERKZEUGMASCHINEN GMBH

  Almanya

  ELB-SCHLIFF WERKZEUGMASCHINEN GMBH, yılında kurulan ve Metallerin şekillendirilmesi/kalıp hazırlanması için makine aletleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Kabartma yapan makineler, Kabartma yapan makineler, endüstriyel zımpara makineleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Aschaffenburg, Almanya 'de bulunmaktadır.

 3. EURODIEC

  Fransa

  EURODIEC, yılında kurulan ve Kabartma yapan makineler sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Metal kesme makine aletleri - Parça ve aksesuarlar, Otomasyon - Sistemler ve cihazlar, Metal kesme makine aletleri - Parça ve aksesuarlar, Otomasyon - Sistemler ve cihazlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Nangins, Fransa 'de bulunmaktadır.

 4. ELEKTROMECHANISCHE WERKSTÄTTEN HERKNER

  Almanya

  ELEKTROMECHANISCHE WERKSTÄTTEN HERKNER, yılında kurulan ve Kabartma yapan makineler sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Etiketleme ve markalama - Makineler, Baskı ve kompozisyon - Makine ve ekipmanlar, Kitap ciltleme (işleri/şirketleri) - Makine ve ekipmanlar, Fotoreprodüksiyon - Makine ve ekipmanlar, Etiketleme ve markalama - Makineler, Baskı ve kompozisyon - Makine ve ekipmanlar, Kitap ciltleme (işleri/şirketleri) - Makine ve ekipmanlar, Fotoreprodüksiyon - Makine ve ekipmanlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Webau, Almanya 'de bulunmaktadır.

 5. FÄHRENKÄMPER GMBH & CO KG

  Almanya

  FÄHRENKÄMPER GMBH & CO KG, yılında kurulan ve Kabartma yapan makineler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Etiketleme ve markalama - Makineler, Baskı ve kompozisyon - Makine ve ekipmanlar, Kitap ciltleme (işleri/şirketleri) - Makine ve ekipmanlar, Fotoreprodüksiyon - Makine ve ekipmanlar, Etiketleme ve markalama - Makineler, Baskı ve kompozisyon - Makine ve ekipmanlar, Kitap ciltleme (işleri/şirketleri) - Makine ve ekipmanlar, Fotoreprodüksiyon - Makine ve ekipmanlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Löhne, Almanya 'de bulunmaktadır.

 1. DECOFOR

  Fransa

  DECOFOR, yılında kurulan ve Enerji ve hammaddeler sanayiine hizmetler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Kabartma yapan makineler, Kabartma yapan makineler, metal levha işleme, levha işleme, maden kaplama makineleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Garches, Fransa 'de bulunmaktadır.

 2. PERNUMA GMBH KENNZEICHNUNGSSYSTEME

  Almanya

  PERNUMA GMBH KENNZEICHNUNGSSYSTEME, yılında kurulan ve Kabartma yapan makineler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Etiketleme ve markalama - Makineler, Kitap ciltleme (işleri/şirketleri) - Makine ve ekipmanlar, Fotoreprodüksiyon - Makine ve ekipmanlar, Baskı ve kompozisyon - Makine ve ekipmanlar, Etiketleme ve markalama - Makineler, Kitap ciltleme (işleri/şirketleri) - Makine ve ekipmanlar, Fotoreprodüksiyon - Makine ve ekipmanlar, Baskı ve kompozisyon - Makine ve ekipmanlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Laupheim, Almanya 'de bulunmaktadır.

 1. WZM WERKZEUGMASCHINEN RÖTTERS

  Almanya

  WZM WERKZEUGMASCHINEN RÖTTERS, yılında kurulan ve Metallerin şekillendirilmesi/kalıp hazırlanması için makine aletleri sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Kabartma yapan makineler, Metal kesme makine aletleri, Makine aletleri - Metal İşleme, Taşlama - Makine aletleri, Kabartma yapan makineler, Metal kesme makine aletleri, Makine aletleri - Metal İşleme, Taşlama - Makine aletleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Kaarst, Almanya 'de bulunmaktadır.

 2. ASD AUTOMATION UND SONDERMASCHINENBAU GMBH

  Almanya

  ASD AUTOMATION UND SONDERMASCHINENBAU GMBH, yılında kurulan ve Metallerin şekillendirilmesi/kalıp hazırlanması için makine aletleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Kabartma yapan makineler, sonsuz vidalı redüktörler, Kabartma yapan makineler, helisel dişli redüktörler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Düsseldorf, Almanya 'de bulunmaktadır.

 3. SOCIETE MALOSSE

  Fransa

  SOCIETE MALOSSE, yılında kurulan ve Kabartma yapan makineler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. tel ile işleme, kişiye özel imalat, mekanik-kaynaklı imalat işleri, mekanik-kaynaklı imalat yan sanayi hizmetleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, L Horme, Fransa 'de bulunmaktadır.

 4. ROITHER MASCHINENBAU GESELLSCHAFT M.B.H.

  Avusturya

  ROITHER MASCHINENBAU GESELLSCHAFT M.B.H., yılında kurulan ve Çelik ve metaller - Makinede işleme sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Kabartma yapan makineler, Metal düzeltme makineleri, Çelik ve metaller - yüzey işleme ve kaplama, Kabartma yapan makineler, Metal düzeltme makineleri, Çelik ve metaller - yüzey işleme ve kaplama sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Seewalchen Am Attersee, Avusturya 'de bulunmaktadır.

 5. BPLMO

  Fransa

  BPLMO, yılında kurulan ve Kabartma yapan makineler sektöründe faaliyet gösteren bir. Şirket, Vigneux De Bretagne, Fransa 'de bulunmaktadır.

 6. POLYCELL KOREA

  Güney Kore

  POLYCELL KOREA, yılında kurulan ve Kabartma yapan makineler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Seoul, Güney Kore 'de bulunmaktadır.

 7. FRIOBAL

  İspanya

  FRIOBAL, yılında kurulan ve Kabartma yapan makineler sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. frigorifik devresi kurutucuları, Otomasyon sistemleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Fuente De Cantos, İspanya 'de bulunmaktadır.

 8. FRANZ HOPPE GMBH

  Almanya

  FRANZ HOPPE GMBH, yılında kurulan ve Metallerin şekillendirilmesi/kalıp hazırlanması için makine aletleri sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Endüstriyel ekipmanların kiralanması, Kabartma yapan makineler, Endüstriyel ekipmanların kiralanması, Kabartma yapan makineler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Korschenbroich, Almanya 'de bulunmaktadır.

 1. TCG GMBH NORTE WERKZEUGMASCHINEN

  Almanya

  TCG GMBH NORTE WERKZEUGMASCHINEN, yılında kurulan ve Endüstriyel ekipmanlar onarımı sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şekil vermek için kullanılan makine aletleri, Kabartma yapan makineler, Şekil vermek için kullanılan makine aletleri, Kabartma yapan makineler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Gütersloh, Almanya 'de bulunmaktadır.

 2. NU TYPE LTD

  Birleşik Krallık

  NU TYPE LTD, yılında kurulan ve Kabartma yapan makineler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Axminster, Birleşik Krallık 'de bulunmaktadır.

 3. MAKITA WERKZEUG GESELLSCHAFT M.B.H.

  Avusturya

  MAKITA WERKZEUG GESELLSCHAFT M.B.H., yılında kurulan ve Metallerin şekillendirilmesi/kalıp hazırlanması için makine aletleri sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Makine mühendisliği ithalat - ihracatı, Kabartma yapan makineler, Makine mühendisliği ithalat - ihracatı, Kabartma yapan makineler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Wien, Avusturya 'de bulunmaktadır.

 4. TOMACO INTRO SP Z O O

  Polanya

  TOMACO INTRO SP Z O O, yılında kurulan ve Kaplama - Makine ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Kabartma yapan makineler, Demir testereleri ve kesme makineleri, Kabartma yapan makineler, Demir testereleri ve kesme makineleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Radomsko, Polanya 'de bulunmaktadır.

 5. PMF GMBH

  Almanya

  PMF GMBH, yılında kurulan ve Metallerin şekillendirilmesi/kalıp hazırlanması için makine aletleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Kabartma yapan makineler, Genel mekanik ürünler - Sipariş üzerine işler, Kabartma yapan makineler, Genel mekanik ürünler - Sipariş üzerine işler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Schweix, Almanya 'de bulunmaktadır.

 6. ECKOLD AG

  İsviçre

  ECKOLD AG, yılında kurulan ve Metallerin şekillendirilmesi/kalıp hazırlanması için makine aletleri sektöründe faaliyet gösteren bir. Kabartma yapan makineler, Ağaç işleri- makine ve ekipmanlar, Kabartma yapan makineler, Ağaç işleri- makine ve ekipmanlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Trimmis, İsviçre 'de bulunmaktadır.

 7. PARALLEL WORLDS (MALAYSIA) SDN BHD

  Malezya

  PARALLEL WORLDS (MALAYSIA) SDN BHD, yılında kurulan ve Kabartma yapan makineler sektöründe faaliyet gösteren bir Acente/ Temsilci şirketidir. Şirket, Johor Bahru, Malezya 'de bulunmaktadır.

 8. A. & O. KRETSCHMER WERKZEUGMASCHINEN GMBH

  Almanya

  A. & O. KRETSCHMER WERKZEUGMASCHINEN GMBH, yılında kurulan ve Şekil vermek için kullanılan makine aletleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Kabartma yapan makineler, Kabartma yapan makineler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Sulzheim, Almanya 'de bulunmaktadır.

 9. LANG WERKZEUGTECHNIK GMBH

  Almanya

  LANG WERKZEUGTECHNIK GMBH, yılında kurulan ve Metallerin şekillendirilmesi/kalıp hazırlanması için makine aletleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Kabartma yapan makineler, Kabartma yapan makineler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Neuhausen, Almanya 'de bulunmaktadır.

 10. IKTHA MASCHINENHANDELSGESELLSCHAFT MBH

  Almanya

  IKTHA MASCHINENHANDELSGESELLSCHAFT MBH, yılında kurulan ve Metallerin şekillendirilmesi/kalıp hazırlanması için makine aletleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Kabartma yapan makineler, Kabartma yapan makineler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Duisburg, Almanya 'de bulunmaktadır.

Fiyat Teklifi Talebi

Tek bir talep oluşturun ve doğrulanmış tedarikçilerden birden fazla teklif alın.

 • Yalnızca ilgili tedarikçiler
 • Veri gizliliği uyumlu
 • 100% ücretsiz