• europages
 • >
 • ŞİRKETLER - TEDARİKÇİLER - YÜKÜMLÜLER
 • >
 • kablo aksesuarları

Sonuçlar

Kablo aksesuarları - Ithalat/Ihracat

 1. PATELEC-ELPENA SP. Z O.O.

  Polanya

  Verified by europages badge

  Patelec Group, 50 yılı aşkın bir süredir pazarda faaliyet göstermektedir. Faaliyet alanımız bakır üretimi ve işlemesi olmakla beraber ürünlerimiz elektrikli el aletleri, dalgıç pompalar, tıbbi aletler ve daha birçok ürünü tasarlayan tesislere gönderilmektedir. Ürettiğimiz tüm elektrik kablolarının, çıplak tellerin ve şeritlerin mukavemet ve yaşlandırma testlerine tabi tutulduğunu ve bakır çubuk işleme hizmetinin EN 13602 ve EN 60228 standartlarına göre gerçekleştirildiğini belirtmek isteriz. Üretim sürecinin tamamını sıkı kontrol altında tutarak şunları da üretiyoruz: – elektrik fişleri; – düz kablolar ve ayrık düz kablolar; – PVC kablolar; – yuvarlak kablolar ve spiral kablolar; – elektrik kabloları; – tel çubuklar. Ürün yelpazemizdeki ana ürünler, 300/500 V – 450/750 V için PVC veya kauçuk izolasyonlu alçak gerilim kablolarıdır. SPT, SV, VCTF ve SJ gibi standartları karşılayan kablolar da tedarik ediyoruz. Ayrıca ıslak ortamda veya tamamen suya batırılmış ve su yüzeyinde çalışan makinelerin beslemesine uygun kablo demetleri de üretiyoruz. Kurum içi mühendislik çözümlerimiz arasında yangın durumunda düşük duman emisyonu ve toksisite gerektiren alanlarda çalışmak üzere üretilen Ghelios ürünleri ve tehlikeli (ATEX) bölgelerde kullanılan Thorex ürünleri bulunmaktadır. Ek olarak, yüksek yük aktarma uygulamalarına yönelik su ve yağ direnci özellikleri içeren patentli bir Hercules tasarımı öneriyoruz.

 2. BEMKA CABLE

  Türkiye

  Verified by europages badge

  1986 yılında kurulan Emka Kablo, üretim sürecine İstanbul, Türkiye'de başlamıştır. Kalite standartlarına uygun fişli kablo üretimi ve uygun fiyatlı, yüksek kaliteli üretim anlayışı ile yurtiçi ve yurtdışı müşterilerine hizmet vermekteyiz. Bemka Kablo olarak üretim kabiliyetlerimizi değişen teknolojilerle birleştiriyor, müşterilerimize ihtiyaçlarını takip ederek yüksek kaliteli ve güncel ürünler sunuyoruz. Bemka Kablo üretim tesisindeki teknik altyapımız ile dünya kalitesinde kablolar üretiyoruz. Tesisimizdeki hatlar ve makineler: •4 Tam otomatik fişli kablo üretim makinesi •15 Hanke terminal pres makinesi •4 Enjeksiyon kalıplama makineleri •8 Paketleme hatları •4 Kablo hatları •1 Pvc granül üretim makinesi •1 Bakır bükme hattı •1 İzole bükme hattı. Geniş bir ürün portföyüne sahibiz: •H05VV-F / H05VVH2-F VE H03VVH2-F / H07VV-K - H05VV-K / H05V2V2-F gibi PVC Kablolar 2x0.50'den 3G1.5'e kadar kablo olarak ürünler. •Fişli Kablolar: 2, 5A / 16A HİDROPONİK / 16A AVRUPA TİPİ / 16A TÜRK TİPİ ve daha fazlası internet sitemizde keşfedilebilir! Misyonumuz, üretim ve üretim sonrası hizmet anlayışı ile yerli ve yabancı müşterilere güven ve memnuniyet verecek şekilde kalite standartlarını ve yönetim sistemlerini takip ederek müşterilerimize hizmet vermektir. Daha fazla bilgi için lütfen bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin!

 3. WILHELM LÜSEBRINK GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  Şirketimiz, onlarca yıldır Avrupa'nın en büyük tel ürünleri üreticilerinden biridir. 1852 yılında, Halver-Öckinghausen'deki köy demircisi Wilhelm Lüsebrink, ilk kez ahşap dişli delikli cıvatalar üretti - ki bu ürün, bugün hâlâ ürün yelpazemizdeki en önemli kalemlerden biri. Gelenek ve modernliğin iyi bir karışımı ile, iki tesiste üretim gerçekleştirmekte ve dünyanın her yerindeki pazarlara sevkiyat yapmaktayız. Modern üretim yöntemleri ve lojistik, kalite standartlarına ve son teslim tarihlerine mutlak bağlılık ve özel müşteri gereksinimlerine esnek bir şekilde tepki verme yeteneği, belirleyici rekabet avantajlarıdır ve şimdi altıncı neslinde olan şirketimizin başarısını garanti etmektedir. LÜSEBRINK – biz bükeriz.

 4. SHENZHEN TENKING TECHNOLOGY CO., LTD.

  Çin

  Verified by europages badge

  Shenzhen Tenking Tech, 14 yıllık ihracat tecrübesiyle her zaman "önce kalite, benzersiz ürünler, sürekli kreasyon" ilkesine bağlı kalmıştır. 2022'de 4 üretim hattına ve 200'den fazla çalışana ulaştık. Çok sayıda müşterinin güvenini kazanıyor ve 70'ten fazla ülkedeki müşteriler için tanınmış markalara OEM/ODM hizmetleri sağlıyoruz. ODM ve OEM'deki avantajlar: 1. İyi donanımlı 2800 metrekarelik montaj atölyesi, 4 üretim hattı & alınan tüm siparişlerin zamanında teslim edilmesini sağlamak için 150.000 adet/ay kapasite. 2. 1200 metrekarelik enjeksiyon atölyesi, ODM'yi daha hızlı, daha ucuz ve daha güvenli hale getiriyor. 3. Profesyonel Ar-Ge ve mühendislik ekipleri, tüm fikirlerinizi gerçeğe dönüştürür. 4. Ürün kalitesinin mükemmel performansa ulaşmasını sağlamak için bitmiş ürünlerin %100 denetimi. 5. UPS / DHL kargolarıyla uzun vadeli anlaşmalarla, Avrupa'ya nakliye maliyetini rekabetçi fiyat ve zamanında teslimatla yapar.

 5. WITTHINRICH GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  Witthinrich GmbH, 1920 yılında kurulan ENERGIE Grubundan (bugün: ALPINE@ENERGIE) ortaya çıkmıştır. Firma, 380 KV'ye kadar havai hat yapımında ve mobil telefon sistemlerinde tanınmış bir montaj firmasıydı. ENERGIE Grubu 1 - 380 kV arası gerilim sınıflarındaki elektrikli dağıtım ağları malzemeleri alanında tedarikçi olarak bir üne sahiptir. Tüm ürün alanlarındaki seçkin Avrupalı üreticilerle birlikte çalışma felsefesi, çok sayıda enerji tedarik firmaları ve enerji dağıtımı alanındaki diğer ortaklarla güvenilir bir ortaklık sağladı. Bu alanın 1998 yılında devralınması ve bugünkü Witthinrich GmbH'nin Potsdam'da kurulmasıyla bu ortaklık son yıllarda daha güçlü bir hale geldi. Witthinrich GmbH, PFISTERER firmasının ISO alanını yalıtımlı havai hat aksesuarlarıyla birlikte devralarak imalatçı firma olarak yeni bir boyuta ulaştı.

Office Building Outline icon
İşletmeniz için bir sayfa
Bunu görüyor musunuz? Potansiyel müşterileriniz de görüyor. europages sitesinde görünür olabilmek için bize katılın.
 1. HERA HERM. RAHMER GMBH & CO. KG

  Almanya

  Verified by europages badge

  Konu sabitlemek, emniyete almak ve hareket ettirmek olduğunda, HERA Rahmer şirketi sizin için tam doğru yerdir. Planlama aşamasından seri üretime kadar: HERA sizin için doğru çözümü tel, şerit, boru veya yapı gruplarından geliştirir ve üretir. Sabitlemek, emniyete almak ve hareket ettirmek için kullanabileceğiniz tüm metal ürünleri HERA'da bulabilirsiniz: - yüksek kaliteli malzeme kullanarak üretilmiş - akla gelebilecek tüm şekillerde - yüksek emniyet gereksinimleri için standartlara uygun - talep edildiğinde onay ve TÜV test ve muayene sonuçlarıyla. DIN EN ISO 9001: 2008 ve DIN EN ISO 14001 standartlarına göre sertifikasyonu yapılmış kalite yönetim sistemi sayesinde, HERA Herm Rahmer GmbH & Co. KG şirketi size, her zaman "Made in Germany“ standardını karşılayan, yüksek kaliteli ürünler edinme garantisini verir.

 2. DEMTE ELEKTRIK METAL SANAYI

  Türkiye

  Verified by europages badge

  Elektrik panoları ve tesisatları için tasarlanmış yüksek kaliteli din rayları ve profiller için önde gelen adresiniz DEMTE'ye hoş geldiniz. Elektrik ürünleri endüstrisindeki on yıllık uzmanlığımızla, benzersiz projelerinize özel kapsamlı çözümler sunmaktan gurur duyuyoruz. W Automate Din Ray, Din Ray Kesici, Bağlantı Kutusu, Dağıtım Panoları, Abs Kutu, Endüstriyel Kutular, Menhol Kutuları, Kablo Kanalları, Esnek Spiralli Kılıf, Metal Kutu, Polyester Kutu, DT Aksesuarları, Sabitleyici, İzoleli Esnek Bakır Çubuklar ve daha fazlasını içeren ürün yelpazemizi web sitemizde keşfedin! DEMTE olarak her projenin benzersiz olduğunun farkındayız. Kendini işine adamış uzman ekibimiz, özel gereksinimlerinize uygun özelleştirilmiş çözümler üretmek için çalışır. DEMTE, yatırımınıza en iyi değeri almanızı sağlamak için rekabetçi fiyatlar sunduğundan, kaliteden ödün vermeden uygun maliyetli çözümlerin keyfini çıkarın. Dünya çapındaki müşterilerimize gururla hizmet veriyor, yüksek kaliteli ürünlerimizi kapınıza kadar teslim ediyoruz. Nerede olursanız olun, DEMTE kendini elektrik ihtiyaçlarınızı karşılamaya adamıştır. Mükemmellik taahhüdümüz sıradanlığın ötesine geçiyor; sadece birinci sınıf ürünler sunmakla kalmıyor, aynı zamanda titiz paketleme detaylarımızı ve kalite etiketlerimizi yansıtarak size mükemmel durumda ulaşmalarını sağlıyoruz. Bize ulaştığınız andan itibaren olağanüstü müşteri hizmetlerini deneyimleyin. Müşterilerimize çok değer veriyor ve memnuniyetinizi ön planda tutuyoruz. Daha fazla bilgi için bize ulaşın!

 3. CENTER GLOBAL SOLUTIONS LLC

  Amerika Birleşik Devletleri

  Verified by europages badge

  Şirketimiz, 20 yılı aşkın bir süredir endüstriyel bileşenlerin ve malzemelerin geliştirilmesinde öncü olmuş ve dünya çapında 450'den fazla projeye hizmet vermiştir. Öncelikli hedefimiz, siz değerli müşterilerimize herhangi bir ek ücret ödemeden sorunsuz tedarik süreçleri sunarken, işletmelerin maliyet azaltma ve kalite iyileştirme elde etmelerine yardımcı olmaktır. Uzmanlığımız, kişiselleştirilmiş ilgi ve sürekli iyileştirmelere güçlü bir şekilde odaklanarak yüksek kaliteli parça ve bileşenlerin tedarikinde yatmaktadır.

 4. KORTPACK

  Hollanda

  Verified by europages badge

  KORTPACK, yılında kurulan ve Kablo aksesuarları sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Plastik malzeme - Yapı/bina için ürünler/maddeler, Plastik malzeme - Yapı/bina için ürünler/maddeler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Gorinchem, Hollanda 'de bulunmaktadır.

 5. LEMMENS

  Belçika

  Verified by europages badge

  LEMMENS, yılında kurulan ve Kablo aksesuarları sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Kaldırma ve İstifleme ekleme parçaları, Kaldırıcılar ve vinçler, Kordonlar ve şeritler, Kaldırma - ekipmanlar ve aksesuarlar, Ağlar ve ipler, Çelik tel ve kablolar, Kaldırma ve İstifleme ekleme parçaları, Kaldırıcılar ve vinçler, metal kablolar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Sprimont, Belçika 'de bulunmaktadır.

 1. HAMBURGER DRAHTSEILEREI A. STEPPUHN GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  HAMBURGER DRAHTSEILEREI A. STEPPUHN GMBH, yılında kurulan ve Kablo aksesuarları sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Bowden kablosu, bulaşık makinesi menteşeleri, teller, Tel halatlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Bad Oldesloe, Almanya 'de bulunmaktadır.

 2. CARL STAHL TECHNOCABLES GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  CARL STAHL TECHNOCABLES GMBH, yılında kurulan ve Kablo aksesuarları sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Bowden kablosu, bulaşık makinesi menteşeleri, teller, Tel halatlar, kılavuz silindirler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Süßen, Almanya 'de bulunmaktadır.

 1. TECHNIQUES ELINGUES SERVICES

  Fransa

  Verified by europages badge

  TECHNIQUES ELINGUES SERVICES, yılında kurulan ve Kablo aksesuarları sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Kaldırma - ekipmanlar ve aksesuarlar, Güverte işleri, yük sapanları, Kaldırma - ekipmanlar ve aksesuarlar, ağaç tırmanma sporu için ip ve aksesuarlar, Güverte işleri, galvanizli çelikten askı sapanı, kaldırma aksesuarları, kaldırma ekipmanı sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Mimet, Fransa 'de bulunmaktadır.

 2. PÖTZ & SAND GMBH & CO KG

  Almanya

  Verified by europages badge

  PÖTZ & SAND GMBH & CO KG, yılında kurulan ve Kablo aksesuarları sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Plastik zincirler, Zincir aksesuarları, Tel yaylar, Plastik zincirler, Zincir aksesuarları, Bükük tel parçaları, paslanmaz çelik zincirler, kaynaklı zincirler, delinmeye karşı dayanıklı tıkaçlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Monheim, Almanya 'de bulunmaktadır.

 3. LORTEL

  Lüksemburg

  Verified by europages badge

  LORTEL, yılında kurulan ve Kaldırma - ekipmanlar ve aksesuarlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Vinçlerin kaldırıcı dirsekleri, Kablo aksesuarları, Zincirler, Kaldırıcılar ve vinçler, Emniyet kemerleri, Kaldırma ve İstifleme ekleme parçaları, Nakledilebilir vinçler, Vinçlerin kaldırıcı dirsekleri, Kablo aksesuarları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Bettembourg, Lüksemburg 'de bulunmaktadır.

 4. LS+S LIFTING SUPPLY + SERVICE GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  LS+S LIFTING SUPPLY + SERVICE GMBH, yılında kurulan ve Kablo aksesuarları sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. Şirket, Bochum, Almanya 'de bulunmaktadır.

 5. MÖLLER VERBINDUNGSELEMENTE GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  MÖLLER VERBINDUNGSELEMENTE GMBH, yılında kurulan ve İnce borular için bağlantılar/rakorlar - Demirli metaller sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Zincirler, karabina emniyet kancası, Zincirler, S şekilli kancalar, Kablo aksesuarları, tespitleme malzemeleri, Kaldıraç vidaları, tokalar, perde çerçeveleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Mettmann, Almanya 'de bulunmaktadır.

 6. TURKEYNER TRADING LOGISTIC LTD CO.

  Türkiye

  Turning its nearly 30 years of experience in the construction materials industry into turnkey export solutions to its customers, Turkeyner brings innovations in many fields with its different offices and service points in the world. With its market research, best price guarantee, sustainable quality policy and manufacturer and exporter mission, Turkeyner is in the position of a partner for companies importing from Turkey. Turkeyner, finds a product you need with the best price and quality guarantee by doing market research, examines the products on site, follows the production stages, solves the logistics problems, ensures that your order reaches you in the fastest way, and regularly reports all of these stages to you. And what’s even more awesome, it’s all for free! Our motto is ” We are your purchasing office in Turkey “

 7. TAMTEL KABLO SANAYI

  Türkiye

  Tamtel Kablo %100 öz sermayesiyle 1991 yılında, alçak gerilim kabloları ile sektöre ilk adımını atmıştır. 1995 yılı itibari ile fişli kablo ve kablo grupları sektörüne girmiştir. 2000 yılımda kablo ürün çeşitlerinde zayıf akım kabloların üretimine başlamış, bu sektörde ürün yelpazesine her geçen gün genişletmiştir. Bugün Tamtel Kablo, İstanbul Gaziosmanpaşa’da bulunan 3000 m² entegre tesislerinde, enerji kabloları, koaksiyel kablolar, sinyal ve kontrol kabloları, telefon kabloları, CCTV kamera kabloları, halogen free kablolar, fişli kablolar, kablo grupları, asansör kabloları, özel kablolar, Pvc granül ve Pvc hortum gibi başta kablo üretimi ve birçok ürünün üretmini gerçekleştirmektedir. Konusunda uzman, bilgi ve deneyim sahibi 50′ ye yakın çalışanı ile Tamtel Kablo, uluslararası ve yerli standartlara göre üretilen ürünlerin yanı sıra, özel müşteri şartnameleri ve isteklerine göre üretim yapabilmektedir. Üretiminin tamamını tek bir tesiste gerçekleştiren Tamtel Kablo, kalite anlayışından ödün vermeden CE, ROHS, REACH ve ISO 9001: 2008 standartlarına uygun şekilde ürünler imal etmeye devam etmektedir.

 8. ONELECS ELECTRICAL PRODUCTS

  Türkiye

 1. ASMUS GMBH

  Almanya

  Asmus GmbH kablolu kaldırma araçlarının ve kişi çalışma platformlarının geliştirilmesi, kiralanması, satışı ve servisi için çalışan orta ölçekli bir şirkettir. Asansör sistemlerinin aletsiz montajı için rotor kanadı çalışma platformu ayrıca özel konstrüksiyonlar firmamızın ağırlık verdiği diğer alanlardır. Asmus çalışma platformları dünyanın her tarafına gönderilebilir ve Avrupa sınırlarında sorunsuz olarak tam servisle müşterilerimize kiralanır. Avrupa dışına kiralama özel durumlarda kontrol edilir ve ilgili gümrük hükümlerine ve ilgili Avrupa Birliği Ülkesi olmayan ülkenin ithalat ve ihracat düzenlemelerine bağlıdır. Asmus çalışma platformları EN1808 TÜV veya tasarım kontrollüdür ve özel yapıları ve özel imalat ile azami esnekliğe ulaşırlar. Sertifikalı çalıştırıcılarımız dünya çapında firma merkezimizin bulunduğu şehirde ilgili ürün eğitimlerini ve platformların kullanılmasına yönelik eğitimleri verirler. Made in Germany bizim için hala önemlidir!

 2. REBE GMBH

  Almanya

  Velbert'teki ReBe GmbH. Almanya'da etkinleştirme telleri, kol ve anahtarlama cihazları alanındaki uzmanınız. ReBe GmbH şirketi kollu anahtar ve kablo üretiminde yetkinlik ve kaliteyi temsil eder. Bowden / halat ve iletim kabloları, anahtarlama ve seçim kablolarının yanı sıra inşaat ve tarım makineleri için mekanik ve elektronik uzaktan kumandaların üretimi, montajı ve satışında kendimize koyduğumuz zorlu koşullar nedeniyle, şirket, çok çeşitli sektörler ve sanayi kollarından dünya çapında sağlam bir müşteri tabanı edinmiştir. Her açıdan yüksek derecede dikey entegrasyon, kısa teslim süreleri ve esnekliğimiz vardır. Nitelikli elemanlar, olgun makineler ve tesisler, Almanya'da yapılmış, dikkatli, zamanında ve fiyat-adil bir üretimi garanti etmektedir!

 3. HUBERT WALTERMANN EISENWARENFABRIK & GESENKSCHMIEDE GMBH & CO.

  Almanya

  Hubert Waltermann Demir eşya fabrikası ve Demir dövme GmbH & Co. Şunlar için güçlü ortağınız: Kablo aksesuarları, Zincir sistemleri, Mimari ip sistemi. Şirketimiz uluslararası çalışmaktadır. Ürünlerimizi tüm kıtalara göndermekteyiz ve ülke içinde ve dışındaki partnerlerimizle olan güven dolu işbirliğimizden ötürü çok memnunuz. 1982'den bu yana faaliyette olan Fransa şubemiz, büyük başarılara imza atmıştır. Şirketimiz geçen yıllar içinde sürekli gelişmiş, mekanını ve üretim tesislerini genişletmiştir. Şirket sürekli büyümektedir. Şirket, Waltermann ailesinin üçüncü nesli tarafından yönetilmektedir.

 4. ELKY GESELLSCHAFT FÜR TECHNISCHE ENTWICKLUNGEN MBH

  Almanya

  Elky, standartlara ve müşteri şartnamesine göre en küçük çapa sahip seri olarak imal edilerek hazırlanmış ince halatlarda uzmandır. Müşteriye özel sistem çözümleri için çok çeşitli uygulama teknolojisi konusunda geniş bir teknik bilgi birikimi sunmaktayız. Özellikle otomotiv sanayii bu geliştirme yetkinliğine değer vermekte ve araçlardaki mekanik fonksiyonları sağlamak için ince tellerimizi kullanmaktadır. Ancak iletim, güvenlik ve kılavuz elemanlar veya hassas tıbbî uygulamalar gibi diğer karmaşık hassas mekanik sistemler için de ilginç çözümler sunmaktayız. Teknik bilgi birikimimize ve deneyimimize güvenin. Size danışmanlık vererek, münferit uygulamanız için ideal ince tel ve bağlantı elemanları kombinasyonunu birlikte bulabiliriz. Neredeyse her miktarda ürününüzü tekrarlanabilir hassasiyet ve kalitede seri olarak üreterek hazırlayabiliriz. Çok sayıdaki projede edinmiş olduğumuz deneyim, ekonomik açıdan her türlü karşılaştırmaya dayanabilecek akıllı çözümleri garanti etmektedir. Tel, kablo seti ve halatlar tedarik etmekteyiz.

 5. A2E

  İspanya

  a2e, Alianza 2 Emprendedores, S.L. şirketi tarafından kullanılan markadır. Yararlı patentler ve modeller araştırma ve geliştirmeye, bunları üretmeye ve endüstriyel mülkiyet haklarını kullanmaya, uygulamaya konulmaları sonucu ortaya çıkan ürünlerin satış ve dağıtımına odaklanıyoruz.

 6. KR-INDUSTRIEBEDARF RUHRBERG & DEDIC GMBH

  Avusturya

  Bizi biz yapan değerler! Müşterilerimizi, çalışanlarımızı ve tedarikçilerimizi iş ortağımız olarak kabul ediyoruz. İş ortaklığı, ortaklaşa ve başarılı bir işbirliğini sağlayan kişisel bir taahhüttür ve bir onur meselesidir. Gündelik çalışmalarımızda hep bu prensibe uygun hareket ediyoruz.

 7. HAMBURGER TAUWERK-FABRIK GMBH & CO.KG KNUT KAEDING

  Almanya

  HAMBURGER TAUWERK-FABRIK GMBH & CO.KG KNUT KAEDING, yılında kurulan ve Kablo aksesuarları sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. vücut emniyet kemeri tertibatı, halatlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Hamburg, Almanya 'de bulunmaktadır.

 8. HUA WEI INDUSTRIAL CO., LTD.

  Tayvan R.O.C.

  HUA WEI INDUSTRIAL CO., LTD., yılında kurulan ve Kablo aksesuarları sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Elektrikli ve elektronik bileşenler, Elektrikli ve elektronik bileşenler, güvenlik mührü, Kablo klipsleri, kablo sıkma aleti sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Taichung City, Tayvan R.O.C. 'de bulunmaktadır.

 9. VALDINOX

  İspanya

  VALDINOX, yılında kurulan ve Kablo aksesuarları sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. çamaşır makinesi menteşeleri, İnternetten yazdırma, elektrik kabloları için mesnetler, tel örgü kablo kanalı sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, San Mamés De Meruelo/cantabria, İspanya 'de bulunmaktadır.

 10. BELRAM SA/NV

  Belçika

  BELRAM SA/NV, yılında kurulan ve Kablo aksesuarları sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. Audio ve video aksesuarları, fiber optik kablolar, sanayi için kablolar, Kalıp ve ısı transfer makinesi üretimi, Audio ve video aksesuarları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Bruxelles, Belçika 'de bulunmaktadır.

Fiyat Teklifi Talebi

Tek bir talep oluşturun ve doğrulanmış tedarikçilerden birden fazla teklif alın.

 • Yalnızca ilgili tedarikçiler
 • Veri gizliliği uyumlu
 • 100% ücretsiz