• europages
 • >
 • ŞİRKETLER - TEDARİKÇİLER - YÜKÜMLÜLER
 • >
 • kablolar için dişli çark yuvaları makaraları ve bobinler

Sonuçlar

Kablolar için dişli çark yuvaları makaraları ve bobinler - Ithalat/Ihracat

 1. MAXGO UG (HAFTUNGSBESCHRÄNKT)

  Almanya

  Verified by europages badge

  MAXGO UG (HAFTUNGSBESCHRÄNKT), yılında kurulan ve Kablolar için dişli çark yuvaları/makaraları ve bobinler sektöründe faaliyet gösteren bir Acente/ Temsilci şirketidir. Şirket, Hattingen, Almanya 'de bulunmaktadır.

 2. FIRMA STEINNAGEL

  Almanya

  Verified by europages badge

  FIRMA STEINNAGEL, yılında kurulan ve Kablolar için dişli çark yuvaları/makaraları ve bobinler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Endüstriyel ahşap, tahta kasa, Kablo makaraları, Tuğla inşaatı, kontrplak makaralar, Bobin sarıcı, polyster tekstil yan ürünleri, ahşap profiller, Endüstriyel ahşap sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Geseke, Almanya 'de bulunmaktadır.

 3. KONTAKT GRUP ( GLOBAL FOREIGN TRADE )

  Türkiye

  Kontakt Grup Dış Ticaret Şirketi Türkiye'nin dış ticaret kampanyasında öncü rol oynamak ve dış ticaret faaliyetlerini organize etmek amacıyla kurulmuştur. Şirketimiz, önde gelen özel ve kamu sanayi kuruluşlarına ihracat hizmetlerinin yanı sıra bu kuruluşların hammadde taleplerinin karşılanması için ithalat hizmetleri de vermektedir. Şirket ayrıca dış ülkelerden üçüncü ülkelere yüksek tonajlı ticaret yapmaktadır. Firmamızın öncü politikası, müşterilerimizin tüm ürün ve servis gereksinimlerini karşılayacabileceği bir tedarikçi firma olmaktır. Taleplere en hızlı şekilde yanıt vermek, en doğru ürünü en uygun koşullarda sunmak ve tedarik sürecini en kaliteli ve en hesaplı bir şekilde tamamlamak firma politikalarımızın ayrılmaz bir parçasıdır. Müşterilerimizi en son gelişmelerden, son teknoloji ürün ve servislerden haberdar etmek ve konularının uzmanlarıyla bir araya getirerek fikir alış verişi sağlamak müşteri memnuniyeti ve güven politikamızın önemli unsurlarından biridir

  Tüm ürünler arasında "kablolar için dişli çark yuvaları makaraları ve bobinler"

 4. ARNO FUCHS GMBH

  Almanya

  Arno Fuchs'un 1950 yılında firmamızı kurmasından bu yana müşterilerimizle temas halindeyiz. Başlangıçta iştigal sahamız elektrik motorları ve transformatörler için yalıtım malzemeleriydi. Bugün müşterilerimizi dünya çapında kablo montajı konusunda bilgilendirmekteyiz. Özellikle küçük ve orta ölçekli serilerde, müşteriye özel çözümler için muhatabınızız. 40 üzerinden üreticileri ile iş ortaklığı, kapsamlı ve etkin müşteri desteği için temel oluşturmaktadır. Amacımız, size en iyi teknik danışmanlığı vermek, yüksek kaliteli makineler sağlamak ve mükemmel bir servis sunmaktır. Bize inanın ve bizi deneyin. Ürünlerimiz: İzolasyon çıkarma ve kıvırma makineleri; Kablo soyma makineleri; Kablo kesme makineleri; Kesme makineleri; Kablo soyma aletleri; Çap küçültme aletleri; Tel soyma makineleri; Tel kesme makineleri; Kablo endüstrisi için özel makineler; Kablo işleme makineleri için bıçaklar

 5. TECHNOMAR & ADREM LTD

  Estonya

  Technomar & Adrem LTD aşağıdaki ahşap temelli ürünleri sunar: Huş kontrplak, lakeli kontrplak ve MDF, eğik bağlantılı paneller, çekmece yan panelleri, ahşap basamaklar, ahşap merdivenler, yapı iskeleleri, treyler ve konteynerler için zeminler, ahşap paletler, yatak çerçeveleri, iskemle oturakları, kontrplak raflar, kitap rafları, kitaplıklar ve raflar, spor zeminleri, endüstriyel zeminler, meşe parke, dişbudak parke, egzotik parke, treyler ve konteynerler için zeminler, otomotiv endüstrisi için kontrplak, endüstriyel kontrplak, yarı mamul kontrplak

Office Building Outline icon
İşletmeniz için bir sayfa
Bunu görüyor musunuz? Potansiyel müşterileriniz de görüyor. europages sitesinde görünür olabilmek için bize katılın.
 1. SVENSSON GROUP SARL

  Fransa

  SVENSSON GROUP SARL, yılında kurulan ve Kablolar için dişli çark yuvaları/makaraları ve bobinler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Kablo bobinleri ve makaralar, kablo makarası, ambalaj için ısıyla daralan kapaklar, ambalaj kartonları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Domevre Sur Aviere, Fransa 'de bulunmaktadır.

 2. FGT CARTONNAGE INJECTION PLASTIQUE

  Fransa

  FGT CARTONNAGE INJECTION PLASTIQUE, yılında kurulan ve Karton kutular sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Kablolar için dişli çark yuvaları/makaraları ve bobinler, Kablolar için dişli çark yuvaları/makaraları ve bobinler, tekstil endüstrisi için bobinler, bobinler, karton makaralar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Saint-Etienne, Fransa 'de bulunmaktadır.

 3. EDS LOGISTIC

  Fransa

  EDS LOGISTIC, yılında kurulan ve Kablolar için dişli çark yuvaları/makaraları ve bobinler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Jeumont, Fransa 'de bulunmaktadır.

 4. FALLKLANDY

  Polanya

  FALLKLANDY, yılında kurulan ve Kablolar için dişli çark yuvaları/makaraları ve bobinler sektöründe faaliyet gösteren bir. Kesilmiş ve planyalanmış/rendeyle yontulmuş tahta, Makara ve bobinler, Kablo bobinleri ve makaralar, Kesilmiş ve planyalanmış/rendeyle yontulmuş tahta, kablo sarma makarası sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, ZAHUTYN, Polanya 'de bulunmaktadır.

 5. PANOPACK

  Fransa

  PANOPACK, yılında kurulan ve Kablolar için dişli çark yuvaları/makaraları ve bobinler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Paketleme ve ambalaj firmaları, tahta sandıklar, Paketleme ve ambalaj firmaları, kablo sarma makarası sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Bart, Fransa 'de bulunmaktadır.

 1. EUREEL

  Hollanda

  EUREEL, yılında kurulan ve Sargı makineleri ve sarım makineleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Kablolar için dişli çark yuvaları/makaraları ve bobinler, Kablolar için dişli çark yuvaları/makaraları ve bobinler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Valkenburg, Hollanda 'de bulunmaktadır.

 2. OZREELS AMBALAJ

  Türkiye

  OZREELS AMBALAJ, yılında kurulan ve Kablolar için dişli çark yuvaları/makaraları ve bobinler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Kablo makaraları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Kayseri-Osb, Türkiye 'de bulunmaktadır.

 1. GALIS GLOBAL LLC

  Ukrayna

  GALIS GLOBAL LLC, yılında kurulan ve Kablolar için dişli çark yuvaları/makaraları ve bobinler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Khust, Ukrayna 'de bulunmaktadır.

 2. NORDKAPP-SL

  İspanya

  NORDKAPP-SL, yılında kurulan ve Kablolar için dişli çark yuvaları/makaraları ve bobinler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Barcelona, İspanya 'de bulunmaktadır.

 3. UP BELVNESHPRODUCT

  Beyaz Rusya

  UP BELVNESHPRODUCT, yılında kurulan ve Kablolar için dişli çark yuvaları/makaraları ve bobinler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. bobin sarma, tıbbi kullanım için iğneler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Minskiy R-N, Tarasovo, Beyaz Rusya 'de bulunmaktadır.

 4. JACOBS REELS

  Belçika

  JACOBS REELS, yılında kurulan ve Kablolar için dişli çark yuvaları/makaraları ve bobinler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Kontreplk işleri, Kablo bobinleri ve makaralar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Meeuwen-Gruitrode, Belçika 'de bulunmaktadır.

 5. BAGCILAR AGAC URUNLERI SAN. VE TIC. A.S.

  Türkiye

  BAGCILAR AGAC URUNLERI SAN. VE TIC. A.S., yılında kurulan ve Kablolar için dişli çark yuvaları/makaraları ve bobinler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Kablo makaraları, Tuğla inşaatı sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Bursa, Türkiye 'de bulunmaktadır.

 6. WEINGÄRTNER KABEL GMBH

  Almanya

  WEINGÄRTNER KABEL GMBH, yılında kurulan ve Stoklama ve depolama - ekipmanlar ve sistemler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Kablolar için dişli çark yuvaları/makaraları ve bobinler, Elektrik ve telefon kablo ve telleri, Kablolar için dişli çark yuvaları/makaraları ve bobinler, Elektrik ve telefon kablo ve telleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Eutingen, Almanya 'de bulunmaktadır.

 7. ROLNICZA SPOLDZIELNIA PRODUKCYJNA STRZYZOWICE

  Polanya

  ROLNICZA SPOLDZIELNIA PRODUKCYJNA STRZYZOWICE, yılında kurulan ve Stoklama ve depolama - ekipmanlar ve sistemler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Kablolar için dişli çark yuvaları/makaraları ve bobinler, Hafif metal yapılar, Kablolar için dişli çark yuvaları/makaraları ve bobinler, Hafif metal yapılar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Strzyzowice, Polanya 'de bulunmaktadır.

 8. VOLKER ALTHOFF INH. THORSTEN ALTHOFF E.K.

  Almanya

  VOLKER ALTHOFF INH. THORSTEN ALTHOFF E.K., yılında kurulan ve Presli kablolar sektöründe faaliyet gösteren bir. Kablolar için dişli çark yuvaları/makaraları ve bobinler, Kablo boruları, Kablolar için dişli çark yuvaları/makaraları ve bobinler, Kablo boruları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Hagen, Almanya 'de bulunmaktadır.

 1. STEMMANN-TECHNIK GMBH

  Almanya

  STEMMANN-TECHNIK GMBH, yılında kurulan ve Stoklama ve depolama - ekipmanlar ve sistemler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Kablolar için dişli çark yuvaları/makaraları ve bobinler, Bilgi teknolojisi - gereçler, Kablolar için dişli çark yuvaları/makaraları ve bobinler, Bilgi teknolojisi - gereçler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Schüttorf, Almanya 'de bulunmaktadır.

 2. COS.B.I. COSTRUZIONE BOBINE ITALIA S.R.L.

  İtalya

  COS.B.I. COSTRUZIONE BOBINE ITALIA S.R.L., yılında kurulan ve Genel mekanik ürünler - Sipariş üzerine işler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Kablolar için dişli çark yuvaları/makaraları ve bobinler, Endüstriyel sistemler - Montaj ve demontaj, Kablolar için dişli çark yuvaları/makaraları ve bobinler, Endüstriyel sistemler - Montaj ve demontaj sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, CADEO, İtalya 'de bulunmaktadır.

 3. BOBINE ROMANO S.R.L.

  İtalya

  BOBINE ROMANO S.R.L., yılında kurulan ve Plastik malzemeler - endüstriyel hammaddeler sektöründe faaliyet gösteren bir. Sipariş üzerine paketleme, Kablolar için dişli çark yuvaları/makaraları ve bobinler, Sipariş üzerine paketleme, Kablolar için dişli çark yuvaları/makaraları ve bobinler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Cervinara, İtalya 'de bulunmaktadır.

 4. ELETTROMECCANICA CENNI DI CENNI FRANCO & C. S.N.C.

  İtalya

  ELETTROMECCANICA CENNI DI CENNI FRANCO & C. S.N.C., yılında kurulan ve Transformatörler, konvertörler, redresörleri/doğrultmaçları sektöründe faaliyet gösteren bir. Kablolar için dişli çark yuvaları/makaraları ve bobinler, Elektrikli transformatörler, Kablolar için dişli çark yuvaları/makaraları ve bobinler, Elektrikli transformatörler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Campi Bisenzio, İtalya 'de bulunmaktadır.

 5. NKT HOLDING A/S

  Danimarka

  NKT HOLDING A/S, yılında kurulan ve Kablolar için dişli çark yuvaları/makaraları ve bobinler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Elektrik ve telefon kablo ve telleri, Yüksek voltaj kabloları, Elektrik ve telefon kablo ve telleri, Yüksek voltaj kabloları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Brondby, Danimarka 'de bulunmaktadır.

 6. ELETTROMECCANICA TRENTINA S.N.C. DI ANDERMACHE SILVIO E C.

  İtalya

  ELETTROMECCANICA TRENTINA S.N.C. DI ANDERMACHE SILVIO E C., yılında kurulan ve Motorlar ve parçalar sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Elektrikli motorlar ve parçalar, Kablolar için dişli çark yuvaları/makaraları ve bobinler, Elektrikli motorlar ve parçalar, Kablolar için dişli çark yuvaları/makaraları ve bobinler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Trento, İtalya 'de bulunmaktadır.

 7. DREWMAT SP. Z O.O.

  Polanya

  DREWMAT SP. Z O.O., yılında kurulan ve Kablolar için dişli çark yuvaları/makaraları ve bobinler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Kablo bobinleri ve makaralar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Myslenice, Polanya 'de bulunmaktadır.

 8. FRATELLI MORRA S.R.L.

  İtalya

  FRATELLI MORRA S.R.L., yılında kurulan ve Kablolar için dişli çark yuvaları/makaraları ve bobinler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Bobinler ve solenoidler, röleler için elektrik bobinleri, Bobinler ve solenoidler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Bacoli, İtalya 'de bulunmaktadır.

 9. TECNO BI S.R.L.

  İtalya

  TECNO BI S.R.L., yılında kurulan ve Kablolar için dişli çark yuvaları/makaraları ve bobinler sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Bobinler ve solenoidler, eşyaların kara yolu ile nakliyatı, Bobinler ve solenoidler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Boffalora D'adda, İtalya 'de bulunmaktadır.

 10. NINGBO AOBOER ELECTRIC CO., LTD.

  Amerika Birleşik Devletleri

  NINGBO AOBOER ELECTRIC CO., LTD., yılında kurulan ve Kablolar için dişli çark yuvaları/makaraları ve bobinler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Us, Amerika Birleşik Devletleri 'de bulunmaktadır.

Fiyat Teklifi Talebi

Tek bir talep oluşturun ve doğrulanmış tedarikçilerden birden fazla teklif alın.

 • Yalnızca ilgili tedarikçiler
 • Veri gizliliği uyumlu
 • 100% ücretsiz