• europages
 • >
 • ŞİRKETLER - TEDARİKÇİLER - YÜKÜMLÜLER
 • >
 • kafesli sandık ambalaj makineleri

Sonuçlar

Kafesli sandık ambalaj makineleri - Ithalat/Ihracat

 1. AGRAMA VERPACKUNGSMASCHINEN GMBH & CO. KG

  Almanya

  Verified by europages badge

  AGRAMA VERPACKUNGSMASCHINEN GMBH & CO. KG, yılında kurulan ve Kafesli sandık ambalaj makineleri sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Şirket, Augsburg, Almanya 'de bulunmaktadır.

 2. HERFRAGA

  İspanya

  Verified by europages badge

  HERFRAGA, yılında kurulan ve Konserve sanayisi - Makine ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Gıda sanayi - Makine ve ekipmanlar, Kafesli sandık ambalaj makineleri, Ambalaj ve paketleme -makine ve ekipmanlar, Şişeleme ve doldurma - Makine ve ekipmanlar, konserve makineleri, mekanik imalat, Gıda sanayi - Makine ve ekipmanlar, konserve sanayisi için makineler, Kafesli sandık ambalaj makineleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Carballo-A Coruña, İspanya 'de bulunmaktadır.

 3. SO-MATEC YILONG GMBH

  Almanya

  SO-MATEC YILONG GMBH, yılında kurulan ve Kafesli sandık ambalaj makineleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Crailsheim, Almanya 'de bulunmaktadır.

 4. PETRI VERPACKUNGSTECHNIK GMBH

  Almanya

  PETRI VERPACKUNGSTECHNIK GMBH, yılında kurulan ve Kafesli sandık ambalaj makineleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Paletleme - Makineler, Şeritli/bandlı koruyucu kaplama - Makineler, laminasyon makinesi, ambalaj için karton makineleri, Paletleme - Makineler, Şeritli/bandlı koruyucu kaplama - Makineler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Löhne, Almanya 'de bulunmaktadır.

 5. IXAPACK

  Fransa

  IXAPACK, yılında kurulan ve Ambalaj ve paketleme -makine ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Kafesli sandık ambalaj makineleri, kaplama makinesi montajları, Kafesli sandık ambalaj makineleri, kutulama makineleri, palet üretim robotu sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Mauléon, Fransa 'de bulunmaktadır.

Office Building Outline icon
İşletmeniz için bir sayfa
Bunu görüyor musunuz? Potansiyel müşterileriniz de görüyor. europages sitesinde görünür olabilmek için bize katılın.
 1. R. WEISS VERPACKUNGSTECHNIK GMBH & CO. KG

  Almanya

  R. WEISS VERPACKUNGSTECHNIK GMBH & CO. KG, yılında kurulan ve Kıvrım ve kıvırma makineleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Paletleme - Makineler, Kafesli sandık ambalaj makineleri, Kimyasal ve ilaç ürünleri - Confezionatrici, Fotoreprodüksiyon - Makine ve ekipmanlar, Paletleme - Makineler, Kafesli sandık ambalaj makineleri, Kimyasal ve ilaç ürünleri - Confezionatrici, Fotoreprodüksiyon - Makine ve ekipmanlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Crailsheim, Almanya 'de bulunmaktadır.

 2. SCHUILENBURG

  Belçika

  SCHUILENBURG, yılında kurulan ve Etiketleme makineleri sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. Kafesli sandık ambalaj makineleri, Kafesli sandık ambalaj makineleri, paketleme makinaları, ölçekler, ağırlık sistemleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Sint-Gillis-Dendermonde, Belçika 'de bulunmaktadır.

 3. WOOD BOX KZ

  Polanya

  WOOD BOX KZ, yılında kurulan ve Kafesli sandık ambalaj makineleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Kamieniec Ząbkowicki, Polanya 'de bulunmaktadır.

 4. J. ESQUERDA, S.A.

  İspanya

  J. ESQUERDA, S.A., yılında kurulan ve Ambalaj ve paketleme -makine ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Kafesli sandık ambalaj makineleri, Şişeleme ve doldurma - Makine ve ekipmanlar, Kafesli sandık ambalaj makineleri, Şişeleme ve doldurma - Makine ve ekipmanlar, doldurma makinaları, kapatma makineleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Terrassa, İspanya 'de bulunmaktadır.

 5. PENTA SERVIS

  Çek Cum.

  PENTA SERVIS, yılında kurulan ve Ambalaj sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Paketleme ve ciltleme- Makine ve ekipmanlar, Kafesli sandık ambalaj makineleri, Kartonlama - Makineler, Ambalaj ve paketleme -makine ve ekipmanlar, Paketleme ve ciltleme- Makine ve ekipmanlar, Kafesli sandık ambalaj makineleri, Kartonlama - Makineler, Ambalaj ve paketleme -makine ve ekipmanlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Holice, Çek Cum. 'de bulunmaktadır.

 1. AMES S.R.O.

  Çek Cum.

  AMES S.R.O., yılında kurulan ve Paketleme ve ambalaj firmaları sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Kafesli sandık ambalaj makineleri, Sıcaklık ölçüm ve ayarı - Aygıtlar ve cihazlar, Basınç ölçüm ve ayarı - Aygıtlar ve cihazlar, Kafesli sandık ambalaj makineleri, Sıcaklık ölçüm ve ayarı - Aygıtlar ve cihazlar, Basınç ölçüm ve ayarı - Aygıtlar ve cihazlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Ostrava-Moravska Ostrava A Pri, Çek Cum. 'de bulunmaktadır.

 2. HAMER PACKAGING TECHNOLOGY S.L.

  İspanya

  HAMER PACKAGING TECHNOLOGY S.L., yılında kurulan ve Kafesli sandık ambalaj makineleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. sıcak şekillendirme çizgileri, blister ambalajlar için makineler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, La Granada, İspanya 'de bulunmaktadır.

 1. CAMA GROUP

  Fransa

  CAMA GROUP, yılında kurulan ve Kafesli sandık ambalaj makineleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. paketleme hattı sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Saint Maur des Fosses, Fransa 'de bulunmaktadır.

 2. CRISALID NORMANDIE

  Fransa

  CRISALID NORMANDIE, yılında kurulan ve Elektrikli ve elektronik bileşenler sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Kafesli sandık ambalaj makineleri, otomatik kasa, Kafesli sandık ambalaj makineleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Montreuil L'argille, Fransa 'de bulunmaktadır.

 3. OLIVIERO INCASSATURE DI OLIVIERO ANIELLO

  İtalya

  OLIVIERO INCASSATURE DI OLIVIERO ANIELLO, yılında kurulan ve Kafesli sandık ambalaj makineleri sektöründe faaliyet gösteren bir. değerli taş mıhlama işleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Valenza, İtalya 'de bulunmaktadır.

 4. CTMS

  Fransa

  CTMS, yılında kurulan ve Kafesli sandık ambalaj makineleri sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Şirket, Lyon, Fransa 'de bulunmaktadır.

 5. SHANGHAI XINGLU MACHINERY EQUIPMENT CO., LTD.

  Çin

  SHANGHAI XINGLU MACHINERY EQUIPMENT CO., LTD., yılında kurulan ve Kafesli sandık ambalaj makineleri sektöründe faaliyet gösteren bir. Şirket, Shagnahi, Çin 'de bulunmaktadır.

 6. MORTET ARMANDO

  İtalya

  MORTET ARMANDO, yılında kurulan ve Kafesli sandık ambalaj makineleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Oriolo Romano, İtalya 'de bulunmaktadır.

 7. GARDNER DENVER NEDERLAND B.V.

  Hollanda

  GARDNER DENVER NEDERLAND B.V., yılında kurulan ve Ambalaj ve paketleme -makine ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Kafesli sandık ambalaj makineleri, Kafesli sandık ambalaj makineleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Woerden, Hollanda 'de bulunmaktadır.

 8. MARIN & MILANESE

  İtalya

  MARIN & MILANESE, yılında kurulan ve Kafesli sandık ambalaj makineleri sektöründe faaliyet gösteren bir Taşeron şirketidir. mücevher oymacılığı sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Valenza, İtalya 'de bulunmaktadır.

 1. NANI ATTILIO

  İtalya

  NANI ATTILIO, yılında kurulan ve Kafesli sandık ambalaj makineleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Binaların tamamlanması - Şirketler, Boyacılık müteahhitleri, Binaların tamamlanması - Şirketler, Boyacılık müteahhitleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Bergamo, İtalya 'de bulunmaktadır.

 2. POLYPACK GMBH & CO. KG VERPACKUNGSMASCHINEN

  Almanya

  POLYPACK GMBH & CO. KG VERPACKUNGSMASCHINEN, yılında kurulan ve Ambalaj ve paketleme -makine ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Kafesli sandık ambalaj makineleri, Kafesli sandık ambalaj makineleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Bielefeld, Almanya 'de bulunmaktadır.

 3. POZZI MAURO

  İtalya

  POZZI MAURO, yılında kurulan ve Kafesli sandık ambalaj makineleri sektöründe faaliyet gösteren bir Taşeron şirketidir. Şirket, Valenza, İtalya 'de bulunmaktadır.

 4. BORTOLONI E VENTRE

  İtalya

  BORTOLONI E VENTRE, yılında kurulan ve Kafesli sandık ambalaj makineleri sektöründe faaliyet gösteren bir Taşeron şirketidir. mücevher oymacılığı sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Valenza, İtalya 'de bulunmaktadır.

 5. XAVER BULLINGER GMBH + CO KG

  Almanya

  XAVER BULLINGER GMBH + CO KG, yılında kurulan ve Ambalaj ve paketleme -makine ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Kafesli sandık ambalaj makineleri, Kafesli sandık ambalaj makineleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Abtsgmünd, Almanya 'de bulunmaktadır.

 6. PINAFFO MANUEL GIORGIO

  İtalya

  PINAFFO MANUEL GIORGIO, yılında kurulan ve Kafesli sandık ambalaj makineleri sektöründe faaliyet gösteren bir Taşeron şirketidir. mücevher oymacılığı sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Valenza, İtalya 'de bulunmaktadır.

 7. TASSINARIO ADELIO

  İtalya

  TASSINARIO ADELIO, yılında kurulan ve Kafesli sandık ambalaj makineleri sektöründe faaliyet gösteren bir Taşeron şirketidir. mücevher oymacılığı sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Valenza, İtalya 'de bulunmaktadır.

 8. SPALLA S.R.L.

  İtalya

  SPALLA S.R.L., yılında kurulan ve Kafesli sandık ambalaj makineleri sektöründe faaliyet gösteren bir Taşeron şirketidir. Şirket, Valenza, İtalya 'de bulunmaktadır.

 9. GOLD SETTING S.N.C. DI DOLCE ERIS & C.

  İtalya

  GOLD SETTING S.N.C. DI DOLCE ERIS & C., yılında kurulan ve Kafesli sandık ambalaj makineleri sektöründe faaliyet gösteren bir. Şirket, Valenza, İtalya 'de bulunmaktadır.

 10. MALASPINA PREZIOSI

  İtalya

  MALASPINA PREZIOSI, yılında kurulan ve Kafesli sandık ambalaj makineleri sektöründe faaliyet gösteren bir Taşeron şirketidir. değerli taşlı takılar, mücevher oymacılığı sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Valenza, İtalya 'de bulunmaktadır.

Fiyat Teklifi Talebi

Tek bir talep oluşturun ve doğrulanmış tedarikçilerden birden fazla teklif alın.

 • Yalnızca ilgili tedarikçiler
 • Veri gizliliği uyumlu
 • 100% ücretsiz