• europages
 • >
 • ŞİRKETLER - TEDARİKÇİLER - YÜKÜMLÜLER
 • >
 • kahve ısıtıcısı ekipmanları

Sonuçlar

Kahve ısıtıcısı ekipmanları - Ithalat/Ihracat

 1. R&R ROASTER AND ROASTER

  Türkiye

  Verified by europages badge

  R&R ROASTER AND ROASTER, yılında kurulan ve Kavurma ekipmanları - kahve kakao sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Kahve ısıtıcısı ekipmanları, Pansiyon, bar, restoranlar/lokantalar - Makine ve ekipmanlar, Pansiyon, bar, restoranlar/lokantalar için kahve makineleri, Restoranlar/lokantalar için Kavurma/Kızartma aletleri, kahve değirmeni, Kahve-kavurma, Espresso kahve makinesi üretimi, Kahve ısıtıcısı ekipmanları, Pansiyon, bar, restoranlar/lokantalar - Makine ve ekipmanlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Izmir, Türkiye 'de bulunmaktadır.

 2. CAFE RESTAURANT DISPLAYCASE INDUSTRIAL KITCHEN SHOWCASES

  Türkiye

 3. KUBAN MACHINE DECORATION SAN.TIC.LTD.

  Türkiye

 4. KULE HEDIYELIK TURIZM TIC.LTD.ŞTI

  Türkiye

  Sami İkizoğlu ve Murat Pastutmaz’ın iştirakiyle Kapadokya bölgesinde hizmet vermeye başlayan Kule Hediyelik, ilerleyen zaman dilimi içerisinde ülkemiz turizmin geliştiği bölgelerde (Akdeniz, Ege ve Karadeniz) hizmet ağını genişleterek hizmet vermeye başlamıştır.Ayrıca yurtdışı bireysel ve kurumsal müşterilere de ihracat gerçekleştirilmektedir.Vizyonumuz tamamı ile %100 yerli ürünleri üretip satmak, ülke ekonomisine ve çalışan sayısını artırarak bölge ekonomisini ülke ekonomisine katkı sağlamaktır. Firmamız 2012 yılında Kapadokya bölgesinde kuruldu.Başlangıç olarak bölge çapında hediyelik ürünleri üreten firmamız daha sonra turizm bölgelerinde de satışa başladı.8 senenin verdiği güvenle kendi markalarımızla bir çok turizm bölgesine ürünlerimizin satışını gerçekleştirdik.Gerçekleştirdiğimiz projelerle birden çok ülkeye ihracat yaparak ürün grubumuzu ve firmamızın gelişimini sağlamayı başardık. Bugüne kadar 4 markamızla çeşitli ürün grupları üreten firmamız ülke çapında hizmet vermektedir. Firmamız Akdeniz Kimyevi Maddeler ve Mamulleri İhracatçıları Birliği üyesi olarak ihracat faaliyetlerini gerçekleştirmektir.

 5. GOPPION CAFFE'

  İtalya

  1948 yılından beri dünyanın en iyi kahvelerini seçiyoruz ve bu kahveleri İtalyan kahve kavurma geleneğine işliyoruz. Özel ve ayrı kavurarak geldikleri diyarların farklı aromalarını koruyor onlara saygı duyuyoruz. Teknik yeterlilik ve sürekli araştırma isteyen karmaşık bir çalışma. Ve işte bu prensipten yola çıkarak Goppion kendi kahve kültürünü oluşturdu.

Office Building Outline icon
İşletmeniz için bir sayfa
Bunu görüyor musunuz? Potansiyel müşterileriniz de görüyor. europages sitesinde görünür olabilmek için bize katılın.
 1. KILI CAFFÈ SRL IMPORT EXPORT

  İtalya

  Kahve öğütme ve çekirdek, öğütülmüş, tek kullanımlık paket, kafeinsiz kahve halinde ambalajlama, özel işleme. ISO 14001 sertifikalı şirket.

 2. EFOR NUTS ROASTING MACHINES

  Türkiye

  EFOR NUTS ROASTING MACHINES, yılında kurulan ve Gıda - makineler ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Kahve ısıtıcısı ekipmanları, kavurma makinaları, Kahve ısıtıcısı ekipmanları, endüstriyel makineler, kuru meyveler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Denizli, Türkiye 'de bulunmaktadır.

 3. COSMAI COFFEE GROUP SRL

  İtalya

  COSMAI COFFEE GROUP SRL, yılında kurulan ve Kahve ısıtıcısı ekipmanları sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. kahve kavurma makinaları, İtalyan kahvesi, kapsülde ekspresso kahve sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Milano, İtalya 'de bulunmaktadır.

 4. FERGANA COFFEE ROASTING MACHINES

  Türkiye

  FERGANA COFFEE ROASTING MACHINES, yılında kurulan ve Kahve ısıtıcısı ekipmanları sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Pansiyon, bar, restoranlar/lokantalar için kahve makineleri, kahve kavurma makinaları, kahve kavurma donanımları, Pansiyon, bar, restoranlar/lokantalar için kahve makineleri, kahve, arpa ve benzerlerini kızartma tesisatları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Istanbul, Türkiye 'de bulunmaktadır.

 5. CHIXÓ TORREFAZIONE CAFFÈ

  İtalya

  CHIXÓ TORREFAZIONE CAFFÈ, yılında kurulan ve Kahve, çay ve bitkisel çaylar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Kahve ısıtıcısı ekipmanları, kavurma, kahve, Kahve ısıtıcısı ekipmanları, kapsülde ekspresso kahve sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Lavello, İtalya 'de bulunmaktadır.

 1. EKOROAST

  Türkiye

  EKOROAST, yılında kurulan ve Restoranlar/lokantalar için Kavurma/Kızartma aletleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Kahve ısıtıcısı ekipmanları, Kahve ısıtıcısı ekipmanları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Denizli, Türkiye 'de bulunmaktadır.

 2. BESCA ROASTERS.

  Türkiye

  BESCA ROASTERS., yılında kurulan ve Kahve ısıtıcısı ekipmanları sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Kavurma ekipmanları - kahve kakao, kahve kavurma makinaları, Kavurma ekipmanları - kahve kakao sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Izmir, Türkiye 'de bulunmaktadır.

 1. CAFFE' SCOLARI S.A.S. DI GIUSEPPE SCOLARI & C.

  İtalya

  CAFFE' SCOLARI S.A.S. DI GIUSEPPE SCOLARI & C., yılında kurulan ve Kavurma ekipmanları - kahve kakao sektöründe faaliyet gösteren bir. Kahve ısıtıcısı ekipmanları, Kapsül kahve makineleri, Kahve ısıtıcısı ekipmanları, Tane kahve karışımı, ortak kullanım için cafe expresso makinaları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Cremona, İtalya 'de bulunmaktadır.

 2. TRÉSCOL COFFEE

  Türkiye

  TRÉSCOL COFFEE, yılında kurulan ve Kahve ısıtıcısı ekipmanları sektöründe faaliyet gösteren bir Perakendeci şirketidir. 3 gruplu kahve makineleri, kahve sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Istanbul, Türkiye 'de bulunmaktadır.

 3. BRAZIL COMPANY

  Belçika

  BRAZIL COMPANY, yılında kurulan ve Pansiyon, bar, restoranlar/lokantalar için kahve makineleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Evde kullanılan kahve makineleri, Kahve ısıtıcısı ekipmanları, Kahve, çay ve bitkisel çaylar, Evde kullanılan kahve makineleri, kahve bazlı içecekler, Kahve ısıtıcısı ekipmanları, Kahve, çay ve bitkisel çaylar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Genk, Belçika 'de bulunmaktadır.

 4. ESSSE CAFFE

  Belçika

  ESSSE CAFFE, yılında kurulan ve Kahve ısıtıcısı ekipmanları sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Kahve, çay ve bitkisel çaylar, Pansiyon, bar, restoranlar/lokantalar için kahve makineleri, Evde kullanılan kahve makineleri, Kahve, çay ve bitkisel çaylar, Pansiyon, bar, restoranlar/lokantalar için kahve makineleri, sıcak çikolata makineleri, Evde kullanılan kahve makineleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Heppignies, Belçika 'de bulunmaktadır.

 5. COPPER COFFEE ROASTERS

  Birleşik Krallık

  COPPER COFFEE ROASTERS, yılında kurulan ve Kahve ısıtıcısı ekipmanları sektöründe faaliyet gösteren bir Perakendeci şirketidir. kahve karışımları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Cobham, Birleşik Krallık 'de bulunmaktadır.

 6. REVTECH

  Fransa

  REVTECH, yılında kurulan ve Mühendislik - endüstri alanıyla ilgili müteahhitler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Kahve ısıtıcısı ekipmanları, Metalik yüzeylerin kimyasal ve termik işleme tabi tutulması - Makineler, Kahve ısıtıcısı ekipmanları, ısıl işlemler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Loriol Sur Drome, Fransa 'de bulunmaktadır.

 7. AMBACHTELIJK KOFFIEHUIS

  Belçika

  AMBACHTELIJK KOFFIEHUIS, yılında kurulan ve Gıda sanayi - Makine ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Kahve ısıtıcısı ekipmanları, Kahve, çay ve bitkisel çaylar, Kahve ısıtıcısı ekipmanları, Kahve, çay ve bitkisel çaylar, kahve kavurma makinaları, kavurma sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Ardooie (Koolskamp), Belçika 'de bulunmaktadır.

 8. ARGAN FOOD

  Libya

  ARGAN FOOD, yılında kurulan ve Kahve ısıtıcısı ekipmanları sektöründe faaliyet gösteren bir Multi-Category şirketidir. ortak kullanım için cafe expresso makinaları, 1 gruplu kahve makineleri, kahve fincanları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Tripoli, Libya 'de bulunmaktadır.

 1. SWEET COFFEE ITALIA SRL

  İtalya

  SWEET COFFEE ITALIA SRL, yılında kurulan ve Kahve ısıtıcısı ekipmanları sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Grugliasco, İtalya 'de bulunmaktadır.

 2. OUTER SPACE LTD

  Birleşik Krallık

  OUTER SPACE LTD, yılında kurulan ve Kahve ısıtıcısı ekipmanları sektöründe faaliyet gösteren bir Perakendeci şirketidir. restoranlar için kahve karışımları, üçüncü şahıs hesabına gıda ürünleri kavurma işlemleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Birmingham, Birleşik Krallık 'de bulunmaktadır.

 3. ROSTINO COFFEE ROASTING MACHINES

  Türkiye

  ROSTINO COFFEE ROASTING MACHINES, yılında kurulan ve Kahve ısıtıcısı ekipmanları sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Izmir, Türkiye 'de bulunmaktadır.

 4. TORRÉFACTION DES CAFÉS BRAZIL

  Belçika

  TORRÉFACTION DES CAFÉS BRAZIL, yılında kurulan ve Gıda sanayi - Makine ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Kahve ısıtıcısı ekipmanları, Kahve, çay ve bitkisel çaylar, Kahve ısıtıcısı ekipmanları, Kahve, çay ve bitkisel çaylar, toptan kavrulmuş kahve ve benzerleri, toptan kahve sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Fleurus, Belçika 'de bulunmaktadır.

 5. INTERNATIONAL DIRECT SOURCING

  Hollanda

  INTERNATIONAL DIRECT SOURCING, yılında kurulan ve Kahve, çay ve bitkisel çaylar sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Kahve ısıtıcısı ekipmanları, çiğ kahve, Kahve ısıtıcısı ekipmanları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Rotterdam, Hollanda 'de bulunmaktadır.

 6. BEANWORKS

  Birleşik Krallık

  BEANWORKS, yılında kurulan ve Kahve ısıtıcısı ekipmanları sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Woodville, Birleşik Krallık 'de bulunmaktadır.

 7. GULMAK GIDA TURIZM MAKINA LTD. STI

  Türkiye

  GULMAK GIDA TURIZM MAKINA LTD. STI, yılında kurulan ve Kahve ısıtıcısı ekipmanları sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Kula, Türkiye 'de bulunmaktadır.

 8. ZHONGSHAN CHENGTAI METAL CO. LTD

  Çin

  ZHONGSHAN CHENGTAI METAL CO. LTD, yılında kurulan ve Kahve ısıtıcısı ekipmanları sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. expresso makinesinin yedek parçaları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Zhongshan, Çin 'de bulunmaktadır.

 9. DILOCO TRADING LTD - COFFEE ROASTERS

  Yunanistan

  DILOCO TRADING LTD - COFFEE ROASTERS, yılında kurulan ve Kahve, çay ve bitkisel çaylar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Kahve ısıtıcısı ekipmanları, Kahve ısıtıcısı ekipmanları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Drama, Yunanistan 'de bulunmaktadır.

 10. SMART INVESTMENT GROUP

  Ukrayna

  SMART INVESTMENT GROUP, yılında kurulan ve Kahve ısıtıcısı ekipmanları sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. Şirket, Chernivtsi, Ukrayna 'de bulunmaktadır.

Fiyat Teklifi Talebi

Tek bir talep oluşturun ve doğrulanmış tedarikçilerden birden fazla teklif alın.

 • Yalnızca ilgili tedarikçiler
 • Veri gizliliği uyumlu
 • 100% ücretsiz