• europages
 • >
 • ŞİRKETLER - TEDARİKÇİLER - YÜKÜMLÜLER
 • >
 • kalıp kesimi - makineler

Sonuçlar

Kalıp kesimi - makineler - Ithalat/Ihracat

 1. CNC-STEP GMBH & CO. KG

  Almanya

  Verified by europages badge

  CNC freze makinelerinin, CNC gravür makinelerinin, CNC plazma kesme makinelerinin, su jetiyle kesme tesislerinin ayrıca işaretleme sistemlerinin, dozaj tesislerinin, bıçaklı çizicilerin ve CAD/CAM yazılımlarının Alman üreticisi. Almanya'da üretilen makinelerimiz kesinlikle sınırsız kullanılabilir. 2D freze, 3D freze, gravür, dozaj, yapıştırma, 3D tarama, kesme, kaynak, plazma kesme, su jetiyle kesme, aşındırma, ultrasonik kaynak en önemli uygulama seçeneklerinden sadece bazılarıdır.

 2. BIZERBA SE & CO. KG

  Almanya

  Verified by europages badge

  Bizerba adı nesillerdir "ağırlık" konusuyla yakından bağlıdır. En yüksek kalite, yenilikçi çözümler ve kapsamlı hizmet sunumu Bizerba'yı temsil eder.Bizerba müşterilerine, el sanatları, ticaret, endüstri ve lojistik alanlarında "ağırlığı" merkezde tutarak dünya çapında eşsiz bir donanım ve yazılım çözümü portfolyosu sunar.Hizmet, etiket ve tüketim malzemelerinden kiralama konusuna kadar her alanda danışma hizmeti sunulur.Bizerba 1866'dan beri tartım teknolojisi alanındaki teknolojik gelişmelere yön verir ve günümüzde yaklaşık 120 ülkede varlığını sürdürür.Müşteri kitlemiz dünya çapında faaliyet gösteren, perakendecilerden fırıncılara, kasaplara kadar uzanır.Beş nesildir aile yönetimiyle ayakta duran şirket grubunun merkezi Almanya'daki Baden Württemberg eyaletinin Balingen şehridir ve dünya çapında 3900 çalışanı vardır.

 3. PLASMATECHNIK MARKUS COLLING GMBH & CO. KG

  Almanya

  Verified by europages badge

  PLASMATECHNIK MARKUS COLLING GMBH & CO. KG, yılında kurulan ve Kalıp kesimi - Makineler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Kaynak hamlaçları, kaynak ekipmanları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Oberthal, Almanya 'de bulunmaktadır.

 4. SIRMACI MAKINA SAN VE TIC LTD STI

  Türkiye

  Sirmaci makina(est. 2011), Who initially continued to produce mold as a complete and sub-contractor, analyzed the current state of the sector over time and discovered a narrow strait affecting the costs and delivery in the field of sink erosion. In sink erosion, which is one of the most important stages of machining, both the handicaps in electrode manufacturing and the improvements that can be made during erosion have become the main focus of sirmaci makina. As of 2015, sirmaci machine has transformed from a mold manufacturing company into a company that produces only and only sink erosion graphite electrode. Since 2015, sirmaci makina has been continuing to produce graphite electrodes from different types of grades for different expectations(less wear, erosion speed etc.). Not only about graphite electrode processing, but also on the other side of the table, that is, on the side using the electrode, with the accumulation of many years of graphite electrode processing, based on steel data, electrode design, revisions on existing electrode designs in terms of efficiency and machinablity turn-key works with customers. As of 2019, sirmaci makina wanted to manage its own inventory of graphite raw materials and thus provide faster and more effective services to its customers. Www.Grafitelektrot.Com has published as company website. Withal, sirmaci makina sign a contract with tokai carbon for being authorised edm dealer for graphite electrodes.

 5. KEREMPE KALIP

  Türkiye

  As Kerempe Kalıp, we have been serving with more than 40 years of experience in the progressive mold, power press works and machine spare parts sector. We serve various sectors with our knowledge and experience in 301, 304, 416, 430 stainless quality, steel sheet(c45, c53, ck55, ck60) metal, profile progressive molding. Our company, which has increased its production capacity and expanded its customer portfolio by taking into account the demands from its customers, has continued its continuity without compromising on quality. As Kerempe Kalıp, our most basic principles are customer satisfaction, customer confidentiality and timely delivery.

Office Building Outline icon
İşletmeniz için bir sayfa
Bunu görüyor musunuz? Potansiyel müşterileriniz de görüyor. europages sitesinde görünür olabilmek için bize katılın.
 1. DEMIREZEN MAKINA KALIP

  Türkiye

  Demirezen makina olarak tüm çalışanlarımz bilgi ve deneyimlerini müşterilerimizden gelen talep doğrultusunda , yüksek kalite ve zamanında teslim ilkemiz birinci önceliğimizdir Firmamız yüksek ürün kalitesi bilincinde olup yüksek teknolojisinin sektörümüze sağlamış olduğumuz tüm yeniliklerden faydalanmaya çalışmaktadır. Teknolojinin yanında personelede yatırım yaparak sektörde kendi deneyim ve tecrübesiyle üretim yapmaya hazır olmak , paylaşımcı ilgili ve genç bir firma ile karşınızdayız .

 2. SPEDNASKALIP

  Türkiye

  Cemil Tuzlu tarafından 1984 ‘te Makina kalıp imalathane’si olarak kurulan 2006’ da isim ve teknoloji değişimine girerek SPEDNAS SDS Makine Kalıp olarak Türkiye’nin gelişen ve büyüyen sanayisine her geçen gün yenilediği teknolojisi, ilerlettiği tecrübesi genç ve dinamik kadrosu ile sektörde çözüm ortaklığı anlayışını benimseyerek her zaman en uygun fiyat ve en kaliteli ürün politikası ile hizmet vermektedir.Kaliteli ve kısa zamanlı üretim yapmanın bilinciyle; Kesme, sıvama, form, progresif, laminasyon sac kalıpları, fason telerezyon kesimi, fason pres baskı alanlarında uygulama, üretim, projelendirme daha sonrasında destek ve garanti vermekteyiz.Spednas Sds kalıp olarak , gelecek planlarımız içerisinde tüm Türkiye’ye kaliteli üretimler yapmak vardır.Şuan sektörde ön planda olan Spednas makine kalıp Türkiye’nin en iyi firmaları arasına girmek için çalışmakta.Bu süreçte yanımızda olduğunuz ve bize güvendiğiniz için teşekkürler.

 3. ER-SAN MAKINA VE KALIP SANAYI

  Türkiye

  20 yıllık iş tecrübesi ve 10 yıllık piyasa tecrübesi ile ilk olarak Kalender Aslan tarafından kurulan firmamız 2001 yılında Er-san Makina ve Kalıp olarak faaliyete geçmiştir. Fiyat uygunluğu ve dürüst çalışmayı kendisine ilke edinmiş olan firmamız, toplam kalite anlayışına sadık kalarak ve konusunda sürekli araştırma, geliştirme, kalite standartlarına uyarak sektöründe seçkin bir isme sahip olmuştur. Sektörün öncü kuruluşlarından biri olma yolunda atmış olduğumuz adımların etkili sonuçlar vermesi büyüyen bir firma olarak kalıp sektöründe Er-san Kalıp olarak bizi bulunduğumuz faaliyet alanında lider konuma getirmiştir. Müşteri memnuniyetinin bilincinde olarak müşteri odaklı çalışmalarımızı daha üst seviyeye taşımak için daha çok çalışmaktayız.

 4. PLUSTECH KALIP VE MAKINA

  Türkiye

  PLUSTECH KALIP 32 Yıllık Tecrübe ve deneyimiyle Makina Kalıp Sektörüne Kalıp ve Makina İmalat Haddanesi Kurarak İlk Adımını Atmıştır. 500 M karelik alan üzerinde kurulu olan Kesme Kalıp, Sıvama Kalıp, Progresif Kalıp, Özel Müşteri Odaklı Makina Kalıp ve İmalatı Üretimi yapan Firmamız alanında sahip olduğu bilgi ve tecrübesi ile profösyonel çalışma arkadaşlarımız ile birlikte Siz değerli müşterilerimize en Kaliteli ve üretimin en iyisini sunmaya devam etmektedir.. Bugünlere Gelmemize Çok Değerli Siz Müşterilerimizin Bize Olan Güveni Sağlamıştır.. Bizler Bu Güveninizi Kaybetmemek İçin Daima Dürüst ve Doğru Bir Yolda Çalışmalarımıza Devam Edeceğiz.

 5. MESSER CUTTING SYSTEMS

  Belçika

  Messer Cutting sistemleri, R&D, CNC otojen makine üretimi ve satışı, saclar ve eğimli borular için plazmalar ve lazerler, kesim için manüel yakıcılar, kaynak ve lehim, alevde ısıtma ve düzeltme de 900 den fazla iştirakler. Su ve su altı haricinde aynı zaman işaretleme, delme, kılavuz çekme, delme, zımpara çekme, kumlama, kuru kesim için. Omniwin program, masalar, filtreler, otomasyon (yükleme, boşaltma, ayırma). D-Gross Umstadt, Çin, Hindistan, Brezilya ve Amerika'da üretim.

 1. WOUTERS CUTTING & WELDING

  Belçika

  WOUTERS CUTTING & WELDING, yılında kurulan ve Çelik ve metallerin kesilmesi sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. Kalıp kesimi - Makineler, Kalıp kesimi - Makineler, su jeti ile kesme sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Turnhout, Belçika 'de bulunmaktadır.

 2. HÄRTEL LASER + WASSER GMBH & CO. KG

  Almanya

  HÄRTEL LASER + WASSER GMBH & CO. KG, yılında kurulan ve Kalıp kesimi - Makineler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Endüstriyel metal levha işleri, Endüstriyel metal levha işleri, su jeti ile kesme sistemleri, yüksek basınçlı pompalar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Monheim Am Rhein, Almanya 'de bulunmaktadır.

 1. SELMACH MACHINERY LTD

  Birleşik Krallık

  SELMACH MACHINERY LTD, yılında kurulan ve Makine aletleri - Metal İşleme sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. Kalıp kesimi - Makineler, Kullanılmış makine ve ekipmanlar, Kalıp kesimi - Makineler, Kullanılmış makine ve ekipmanlar, metal işleme tornaları, Sırlama makinesi sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Hereford, Birleşik Krallık 'de bulunmaktadır.

 2. AGNELLO METALLURGICA SRL

  İtalya

  AGNELLO METALLURGICA SRL, yılında kurulan ve Kalıp kesimi - Makineler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Donanmaya ait ısıya dayanıklı üretim, sertifikalı metal doğrama işleri, Donanmaya ait ısıya dayanıklı üretim, ölçüye göre saclar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Termini Imerese, İtalya 'de bulunmaktadır.

 3. ARPEL D.O.O.

  Sırbistan

  ARPEL D.O.O., yılında kurulan ve Kalıp kesimi - Makineler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Yüksek tanımlı lazer kesme, mermer, granit ve taş kesme makinaları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Belgrade, Sırbistan 'de bulunmaktadır.

 4. JMSCOLPITORI

  İtalya

  JMSCOLPITORI, yılında kurulan ve Kalıp kesimi - Makineler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. metal kesme tezgah makinaları, bilgisayar pantografları, plazma kesme makinaları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Mori, İtalya 'de bulunmaktadır.

 5. NUKON BULGARIA EOOD

  Bulgaristan

  NUKON BULGARIA EOOD, yılında kurulan ve Endüstriyel Hırdavat sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Lazerli kesici ve kaynak makineleri, Kalıp kesimi - Makineler, Araç içi katlanabilir koltuklar, Lazerli kesici ve kaynak makineleri, Kalıp kesimi - Makineler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Kuklen, Bulgaristan 'de bulunmaktadır.

 6. AUTOSABINA METAL

  Litvanya

  AUTOSABINA METAL, yılında kurulan ve Kalıp kesimi - Makineler sektöründe faaliyet gösteren bir Taşeron şirketidir. Hafif metalik yapılar, Metal merdivenler, Mobilya için madeni eşyalar, Hafif metalik yapılar, Metal merdivenler, Mobilya için madeni eşyalar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Kaunas, Litvanya 'de bulunmaktadır.

 7. B&BARTONI SPOL. S.R.O.

  Çek Cum.

  B&BARTONI SPOL. S.R.O., yılında kurulan ve Kalıp kesimi - Makineler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Plazmalı kesme sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Dolni Cetno, Çek Cum. 'de bulunmaktadır.

 8. ORMASALD SRL

  İtalya

  ORMASALD SRL, yılında kurulan ve Çelik ve metallere kaynak yapılması sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. Kalıp kesimi - Makineler, kaynak makinesi onarımı, kaynak malzemeleri, plazma kaynak, Kalıp kesimi - Makineler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Gorgonzola, İtalya 'de bulunmaktadır.

 1. ESAB SALDATURA S.P.A.

  İtalya

  ESAB SALDATURA S.P.A., yılında kurulan ve Kaynak ve pirinç - Makineler ve malzemeler sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. Çelik ve metaller - kaynak edilmiş ve pirinç, Çelik ve metallere kaynak yapılması, Oksijenle kesme - Makineler, Kalıp kesimi - Makineler, Çelik ve metaller - kaynak edilmiş ve pirinç, Çelik ve metallere kaynak yapılması, Oksijenle kesme - Makineler, Kalıp kesimi - Makineler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Locate Di Triulzi, İtalya 'de bulunmaktadır.

 2. SPECIAL STEEL STOCK - C.S.C. S.P.A.

  İtalya

  SPECIAL STEEL STOCK - C.S.C. S.P.A., yılında kurulan ve Kalıp kesimi - Makineler sektöründe faaliyet gösteren bir Multi-Category şirketidir. Metal kesme, sac işleme, Plazmalı kesme, endüstriyel ekipman sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Schio, İtalya 'de bulunmaktadır.

 3. BEIJING SEIGNIORY NC EQUIPMENT CO., LTD

  Çin

  BEIJING SEIGNIORY NC EQUIPMENT CO., LTD, yılında kurulan ve Kalıp kesimi - Makineler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Beijing, Çin 'de bulunmaktadır.

 4. OTTO KLOSTERMANN GMBH

  Almanya

  OTTO KLOSTERMANN GMBH, yılında kurulan ve Çelik ve metallerin katlanması sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Kalıp kesimi - Makineler, soğuk metal sac deformasyonu, Kalıp kesimi - Makineler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Castrop-Rauxel, Almanya 'de bulunmaktadır.

 5. BRETAGNE OXYCOUPAGE

  Fransa

  BRETAGNE OXYCOUPAGE, yılında kurulan ve Çelik ve metallerin kesilmesi sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Çelikler ve metaller - biçimlendirilmiş ve kesilmiş, Kalıp kesimi - Makineler, Çelikler ve metaller - biçimlendirilmiş ve kesilmiş, Kalıp kesimi - Makineler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Arzal, Fransa 'de bulunmaktadır.

 6. KOBILL SRL

  Romanya

  KOBILL SRL, yılında kurulan ve Metal işleri el aletleri sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Lazerli kesici ve kaynak makineleri, Kalıp kesimi - Makineler, Çubuk tel - Demirli metaller, Bronzlaşma merkezleri - ekipmanlar, Lazerli kesici ve kaynak makineleri, Kalıp kesimi - Makineler, Çubuk tel - Demirli metaller, Bronzlaşma merkezleri - ekipmanlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Brasov, Romanya 'de bulunmaktadır.

 7. YONTAR KALIP MAKINA VE INSAAT SANAYI TICARET L.T.D. S.T.I

  Türkiye

  YONTAR KALIP MAKINA VE INSAAT SANAYI TICARET L.T.D. S.T.I, yılında kurulan ve Kalıp kesimi - Makineler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. İnşaat sanayi malzemeleri - Makine ve ekipmanlar, İş makineleri, Yapı/bina için beton ve yığma ürünler/maddeler, İnşaat sanayi malzemeleri - Makine ve ekipmanlar, İş makineleri, Yapı/bina için beton ve yığma ürünler/maddeler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Istanbul, Türkiye 'de bulunmaktadır.

 8. FRANCOIS DE RONNE

  Fransa

  FRANCOIS DE RONNE, yılında kurulan ve Kalıp kesimi - Makineler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. kaynak işleri atölyesi sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Maisons Alfort, Fransa 'de bulunmaktadır.

 9. TEKNIKSA MAKINA KALIP SANAYI VE TICARET LTD. STI

  Türkiye

  TEKNIKSA MAKINA KALIP SANAYI VE TICARET LTD. STI, yılında kurulan ve Kalıp kesimi - Makineler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Dişliler, kalıp tasarımları, Tasarım, CNC freze, Dişliler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Tekirdag, Türkiye 'de bulunmaktadır.

 10. PASQUALI SRL

  İtalya

  PASQUALI SRL, yılında kurulan ve Kalıp kesimi - Makineler sektöründe faaliyet gösteren bir. Lazerli kesici ve kaynak makineleri, plazma kesme makinaları, basit makarna şekilleri, Lazerli kesici ve kaynak makineleri, sac kesme ve işleme sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Ferrara (Fe), İtalya 'de bulunmaktadır.

Fiyat Teklifi Talebi

Tek bir talep oluşturun ve doğrulanmış tedarikçilerden birden fazla teklif alın.

 • Yalnızca ilgili tedarikçiler
 • Veri gizliliği uyumlu
 • 100% ücretsiz