• europages
 • >
 • ŞİRKETLER - TEDARİKÇİLER - YÜKÜMLÜLER
 • >
 • kalıp ve modeller

Sonuçlar

Kalıp ve modeller - Ithalat/Ihracat

 1. VOXELJET AG

  Almanya

  Verified by europages badge

  voxeljet endüstriyel 3D baskı sistemleri konusunda öne gelen bir üreticidir ve Almanya'da, ABD'de ve Birleşik Krallık'ta metal döküm için kalıp ve modeller için "sipariş üzerine üretim yapan" hizmet noktalarına sahiptir. voxeljet SYSTEMS'in faaliyet konusu tüm piyasadaki en hızlı ve en yüksek performanslı 3D baskı sistemlerinin geliştirilmesi, üretimi ve satışıdır. voxeljet SERVICES hizmet merkezinde sipariş üzerine CAD verilerine uygun kalıplar ve modeller üretilir.

 2. IMOLDING DEUTSCHLAND GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  iMed, en önemli sektörlerde kullanılmak üzere küçük, orta ve büyük lotlarda, plastikten yapılmış teknik hassas parça ve bileşenlerin yetkin bir tedarikçisidir. iMed, bir sistem tedarikçisi olarak, on yıldan daha uzun tecrübeye sahiptir. Bu deneyim sadece bir sanayi kolu ile sınırlı değildir. Sadece en modern teknolojilerin kullanılması, memnun, uzun süreli müşterilerin iMed'in üretim kalitesine güven duymasını sağlamamıştır. Mükemmel çalışanlarımız her ürüne ilk geliştirme aşamasından seri üretime kadar eşlik etmektedir. iMed, yeni işe alımların yanı sıra sürekli olarak meslek içi temel ve geliştirme eğitimleri ve yoğunlaştırılmış kursların desteklenmesine özel bir önem vermektedir. Bu nedenle şirketimizdeki uzmanlarımız, müşterilerimizin bünyesinde çalışan uzmanlar ile aynı düzeyde bir profesyonellik içinde çalışırlar.

 3. MATRIZ JUBILANTE UNIPESSOAL, LDA

  Portekiz

  Verified by europages badge

  MATRIZ JUBILANTE UNIPESSOAL, LDA, yılında kurulan ve Kalıp ve modeller sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Kauçuk ve plastik enjeksiyon kalıpları, plastik malzeme için kalıp tasarımları, plastik malzeme için kalıp konstrüksiyonu, metal dökme, gabariler, Enjeksiyon, Solar su ısıtma, Kauçuk ve plastik enjeksiyon kalıpları, plastik sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Marinha Grande, Portekiz 'de bulunmaktadır.

 4. O.L.M.E.C. S.R.L.

  İtalya

  Verified by europages badge

  O.L.M.E.C. S.R.L., yılında kurulan ve Endüstriyel metal levha işleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Çelik ve metallere şekil verilmesi, Çelikler ve metaller - biçimlendirilmiş ve kesilmiş, Çelik ve metallerin preslenmesi/zımbalanması, Kalıp ve modeller, Çelik ve metallerin kesilmesi, sac kesme ve işleme, levha işleme kalıpları, Çelik ve metallere şekil verilmesi, kesme kalıpları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Grassobbio, İtalya 'de bulunmaktadır.

 5. AMADOR VARAS SA

  İspanya

  Verified by europages badge

  AMADOR VARAS SA, yılında kurulan ve Kalıp ve modeller sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Hassas kalıplar, Hassas kalıplar, parça taşıma, alet yapımı, kalıplar, araç gereçler, kesim aletleri, yedek parçalar ve el aletleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Badalona-Barcelona, İspanya 'de bulunmaktadır.

Office Building Outline icon
İşletmeniz için bir sayfa
Bunu görüyor musunuz? Potansiyel müşterileriniz de görüyor. europages sitesinde görünür olabilmek için bize katılın.
 1. SGA MODEL KALIP VE MAKINA SAN.TIC. LTD. STI.

  Türkiye

  SGA Makina, otomotiv, tarım ve hidrolik endüstrileri için yüksek kaliteli bileşenlerin ve prototiplerin hassas işlenmesi konusunda uzmanlaşmış, Türkiye merkezli bir CNC atölyesidir. Ayrıca otomotiv endüstrisi için müşteriye özel parçalar üretiyoruz. SGA Makina olarak en modern, CNC FREZE Eksenli makineler: X: 1200 Y: 650 Z: 500 akslar ile: X: 800 Y: 500 Z: 450 akslar ile: X: 500 Y: 400 Z: 400 TORNA Ø300x800 Ø600x300 Ø800x150 Çok çeşitli malzeme ve yüzey işlemleri sunabiliriz. Alüminyum yapısal parçalar ve muhafazalar konusunda uzmanız. CNC torna işlerini gerçekleştiriyoruz. En son üretim teknolojilerimiz ve sonsuz araç ve kaynak tedarikimiz ile müşterilerimize hizmet sunmada daha fazla verimlilik avantajına sahibiz. Üretilen her projenin ve üretilen her parçanın yanındayız. Uzman bilgi birikimimiz ile standart olarak güvenilir ve hızlı destek sunuyoruz. Tüm CNC işleme ihtiyaçlarınız ve gereksinimleriniz için ilk, güvenilir ortağınız olmak istiyoruz. Daha fazla bilgi için her zaman hizmetinizdeyiz!

 2. MAGMA ALUMINIUM CASTING

  Türkiye

 3. EKSTEK XP

  Türkiye

  Our mission is by providing die production according to customer needs and expectations combined with qualified after sales service to reflect the ‘qualified and reliable’ die producer image which is already existing in Turkish Market to the World Market and to build up the infrastructure to prove our brand value as leader in the Aluminium Extrusion Profile Industry. We aim to be the pioneer of the sector in the transition from traditionalism to innovation by adapting the manufacturing traditions that we have gained from the sector to the changing world conjuncture and technology with the experience we have made for many years. We believe that we will achieve this with the acceleration of our investments, which have been continuing in the last period, with our expert staff and qualified employees. Our aim is to become a company that sets the standards in the international platform.

 4. MOTLES

  İspanya

  MOTLES, S.L. 2001 yılından bu yana otomotiv sektöründe faaliyet gösteren bir Valensiya merkezli bir şirkettir. Temel olarak termoplastik malzemelerin (PVC, TPE, TPU, PP, PA-6, vb...) enjeksiyonuna yönelik kalıplar tasarlıyor ve üretiyoruz. SGS aracılığıyla 2003 yılından bu yana sahip olduğumuz ISO 9001-2008 sertifikasının getirdiği standartlara her zaman uygun şekilde ürün kalitemizi yükseltmek amacıyla teknik servisimiz sürekli olarak yeni çözümler araştırmaktadır. Motles S.L. şirketinin deneyli ve özel eğitimli insan kaynakları taşımacılık ve otomobil parçalarının ambalajlanmasına yönelik sektörün gereksinimlerine cevap* vermektedir. Son olarak yüksek hassasiyet gerektiren işlemleri gerçekleştirmek üzere günün en son teknolojisi makinelere sahibiz: puntolama makineleri, mekanik işlem sistemleri, enjektörler, caka makineleri, vb.

 5. ROUXEL SA

  Fransa

  ROUXEL şirketi 43 yıldan bu yana « yüksek hassasiyetli » kalıpların üretimi alanında uzmanlaşmıştır. Sunduğu kalıplar plastik enjeksiyonu yöntemiyle gerçekleştirilen seri halinde üretilen parçalara yönelik olarak tasarlanmıştır. Uzmanlığımız, temel olarak tarım ve gıda, eczacılık, kozmetik, vb... gibi çeşitli sektörlere yönelik olarak faaliyet göstermemize ve her faaliyet alanının gerektirdiği üretim yöntemlerini uygulayabilmemizi ve özelliklerine uygun ürünler sunmamıza olanak sağlamaktadır. Enjeksiyon sürecinin idaresi, rekabetçi bir fiyat kalite oranı ile uygulamalarımızın güvenirliğini sağlar. Araştırma ofisimiz, araştırma ve geliştirme açısından, performanslı üretim yöntemlerimiz ile eşlenerek kalıplarımızın performanslarını kalıcı şekilde iyileştirilmesini sağlar.

 1. AGB MAKINE PARKE BRIKET MAKINESI SANAYII

  Türkiye

  AGB Makina olarak kaliteden ödün vermeyen ve ürettiği makinelerde en yeni teknolojiyi kullanan. Uluslararası standartlara uygun kaliteli ve verimli makineler yapmaktayız. Rekabet sahamızda sektörün öncü firması olma gururunu yaşıyor ve tüm çalışmalarımızda büyük bir hassasiyet gözetiyoruz. AGB Makina, makine sektöründe lider kimliği ile siz değerli müşterilerimiz için şeffaf ve ulaşılabilir olma yolunda değerli adımlar atmaktayız.. Müşteri memnuniyetine dayanan değer yargıları, yenilikçi teknolojiye uygun ürün sunumu, özel üretim ve sektör ihtiyacına uygun farklı makine türleri ile alanında profesyonel ürün sunumu yapmaktadır.

 2. MAY KALIP

  Türkiye

  ENG ABOUT US With its young and dynamic staff who have gained many years of experience in the design and manufacture of sheet metal dies; was established in order to provide services in sheet metal die manufacturing especially needed by Automotive and White Goods sectors. Our goal as MAY KALIP is to deliver the sheet metal die on time that our customers need with an appropriate cost, without sacrificing quality by using all our knowledge and experience. OUR MISSION To design, produce and provide sheet metal die to our customer with approach fast, innovative idea and result-oriented solutions. OUR VISION To be the preferred supplier for sheet metal die at every stage from design to produce by producing result-oriented solutions. TR HAKKIMIZDA Uzun yıllar Sac Metal kalıplarının tasarımı ve imalatında tecrübe kazanmış genç, dinamik kadrosuyla; özellikle Otomotiv, Beyaz Eşya sektörlerinin ihtiyaç duyduğu sac metal kalıp imalatı konusunda hizmet vermek amacıyla kurulmuştur. MAY KALIP olarak amacımız, müşterilerimizin ihtiyacı olan kalıpları, tüm bilgi ve birikimlerimizi kullanarak uygun maliyetle, kaliteden ödün vermeden, zamanında teslim etmektir. MİSYONUMUZ Müşterilerimize hızlı, yenilikçi fikirlerle ve sonuç odaklı yaklaşarak sac metal kalıplarını tasarlamak, üretmek ve müşterilerimizin hizmetine sunmaktır. VİZYONUMUZ Tasarımdan üretime kadar olan her aşamada sonuç odaklı çözümler üreterek tercih edilen kuruluş olmak.

 1. 3MEKSAN BLOW MOLD

  Türkiye

  3MEKSAN KALIP VE PLASTİK A.Ş olarak plastik şişirme kalıp sektöründeki 35 yıllık bilgi birikimimiz ve deneyimimizle siz değerli müşterilerimize, profesyonel üretim ve tasarım ekibimiz ile birlikte hizmet vermenin mutluluğunu yaşıyoruz. 1200 m² kapalı alana sahip olan fabrikamızda siz değerli müşterilerimize plastik şişirme kalıpları imalatı yapmaktayız. Fabrikamıza kalıp üretimi için gelen sertifikalı ve ultrasonic çatlak kontrol testi yapılmış hammaddelerin tamamı lisanslı 3D tasarım programları ile üretimini gerçekleştirmek istediğiniz kalıp modeline uygun şekilde tasarlanarak siz değerli müşterilerimizin onayına müteakip üretime alınmaktadır. Yurt içi ve Yurt dışı fuarlar ile plastik şişirme kalıpları sektöründeki pazarını büyütmek firmamızın en önemli amaçlarındandır. Bu bağlamda uluslararası plastik ihtisas fuarlarına katılarak plastik şişirme kalıplarımızı dünyaya sergilemekteyiz. Üretimin tamamı profesyonel ve sürdürülebilir kalite anlayışını benimsemiş mühendis ve teknisyen ekiplerimiz tarafından gerçekleştirilmektedir. Yeniliğe açık ve AR&GE çalışmalarına önem veren ekiplerimiz, müşterilerimiz ile de koordine olarak üretimi yapılan plastik şişirme kalıplarını en hızlı şekilde üretmektedir.

 2. 3D CNC KALIP ELEMANLARI SAN. DIŞ TIC. LTD. ŞTI.

  Türkiye

  3D CNC Kalıp Elemanları San. Dış Tic. Ltd. Şti. 2016 yılında İstanbul İkitelli Organize Sanayi Bölgesinde kurulmuştur. 25 yıldan fazla tecrübe birikimi ile işe başlayan, müşteri memnuniyetini ön planda tutan, kaliteli üretimden taviz vermeyerek, yeni yatırımlar ile hedeflerine doğru ilerlemektedir. Özel Kalıp Setleri, Makine Ana Gövdeleri, Yedek Parça ve Aparatları işleme noktasında müşterilerimize çözüm ortağı olmak için; X = 3200 mm, Y = 2700 mm işleme kapasitesi olan, 12 ton ağırlığında iş parçası taşıyabilen, Tüm eksenlerde Heidenhain cetvel, Renishaw parça ölçüm probu olan, 90° freze başlığı ile yan yüzeylerdeki tüm işlemleri istenilen toleranslarda işleyebilen, İmalat sürecinde Esprit cam ve Solidworks cad programları ile çalışan, Köprü tipi CNC dik işleme merkezi tezgahlarımızda üretim gerçekleştirmekteyiz.

 3. NOVA KALIP VE PLASTIK SANAYI SANAYI LT.ŞTI

  Türkiye

  aziosmanpaşa’daki fabrikasında, kuruluşundan bu yana beyaz eşya, otomotiv sanayi ve ilaç sektörüne hizmet vermiş, alanında söz sahibi bir firma haline gelmiştir. Nova kalıp, adıyla özdeşleşmiş kalite anlayışını, koşulsuz müşteri memnuniyeti, nitelikli insan gücü, yeterli teknik donanımı ile birleştirerek yıllardır sektörlerindeki dev firmalara, kalıp tasarımı ve üretimi konusunda hizmet vermektedir. Müşteri ihtiyaçları üzerine odaklanmış, konusunda lider üretici olmaya kendini adamış bir firmadır. Türkiye’deki kalıpçılık sektöründe lokomotif firmalardan olan Nova Kalıp, sürekli gelişen ve büyüyen yapısı ile dünya devleri arasındaki yerini en kısa zamanda alacaktır.

 4. PILKASAN PLASTIK VE METAL KALIPCILIK

  Türkiye

  Firmamız plastik ve metal enjeksiyon kalıp imalatı yapmak amacıyla 2002 yılında uzman kadro ve yeterli makine parkıyla kurulmuştur. Bu tarihten itibaren müşterilerden gelen talepler doğrultusunda ürün tasarımı, kalıp imalatı ve enjeksiyon baskı hizmetleri ile imalata yönelik mal ve hizmet tedariğinde bulunmaktadır. Tasarım bölümünde: tasarımı yapılan ürün ve kalıplar CAM çıktıları alınarak kalıp imalata hazır edilmektedir. İmalat bölümünde üretilen kalıplar enjeksiyon bölümünde denendikten sonra problemsiz olarak zamanında müşteriye ulaştırılmaktadır. Enjeksiyon bölümümüzde 7 gün 24 saat süre ile üretici firmaların ihtiyaç duydukları plastik parçaların üretimini ve tedariğini yapmaktayız. Plastik parça üretiminde: otomotiv, elektrikli ev aletleri, elektrik, aydınlatma, kozmetik ve elektronik gibi sektörlerde edindiğimiz tecrübelerle hizmetlerimizi sunmaktayız.

 5. DELTA AYAKKABI

  Türkiye

 6. MFS CHOCOLATE MOULDS

  Türkiye

  MFS Çikolata Kalıp, çikolata kalıpları üzerine uzmanlaşmış, Türkiye’nin en deneyimli firmasıdır. Çikolata kalıbında var olan tecrübemiz uzun bir geçmişe dayanmaktadır. Çikolata sektöründe uzun zaman içinde olgunlaşan tecrübemizle çizim, tasarım, portatif geliştirme ve kalıplama alanında artık MFS Çikolata Kalıp adı altında hizmet vermekteyiz. Tüm kalıp üretim aşamaları profesyonel personelimizin takibiyle firmamız çatısı altında yapılmaktadır.

 7. TRYON, S.R.O.

  Çek Cum.

  Düz şekillendirme için preslenmiş alet üretimi bizim ana faaliyet alanımızdır. Bu üretim müşterilerin şartnamelerine veya bizim tasarım şartnamelerimize dayanılarak gerçekleştirilir. Aynı zamanda aletlerin onarımını da yapıyoruz (orta ölçekli onarım, genel onarım ve bakım). Önümüzdeki üretim faaliyetlerimiz arasında hassas işleme, metal işleme ve müşteri talebine göre alt grupların montajı bulunuyor. Üretim programımızın bir kısmı kelepçeleme ve seri üretim için ekipman kontrolü vardır.

 8. TVD-TECHNICKÁ VÝROBA, A.S.

  Çek Cum.

  TVD - Şirketimiz kendi ürünlerini üretmenin yanında yabancı ve yerli iş ortaklarının ihtiyaçlarına göre tüketim mallarında güvenilir ve köklü bir tedarikçidir.- Kontrol kabini, veri kabini, kabin HUP- Toz kaplama- Metal ve parça üretimi

 1. ADOP FRANCE

  Fransa

  Adop France tüm teknolojiler için plastik şişelemeye yönelik kalıp tasarım ve üretimi hizmeti vermektedir: üflemeli enjeksiyon, üflemeli ekstrüzyon, PVC enjeksiyon & esnek filmler. Arques la Bataille'da, bir deney, Ar-ge, prototipleme destek, numune üretim, devreye alma destek & teknolojik yelik merkezine sahibiz. Adop France en büyük PVC film ekstrüzyonu şirketlerinin dünya çapındaki silindir biçimli kalıptan model çıkarma levhası tedarikçisidir.

 2. ALBAĞLAR MAKİNE KALIP

  Türkiye

  Albaglar die and Manufacturing Company established in 2002, our main production is for automotive industry. Particularly we offer metal tooling, mounting, metal sheet equipment at any size of your choice, mold production, auto-spare parts and transportation of products with ISO-EN 9001 standards.

 3. MERAYSAN AYDINLATMA

  Türkiye

  29 Temmuz 1993 tarihinde makine ve kalıp imalatı amacıyla faaliyete geçen şirketimiz, Uzun ve titiz araştırmalar neticesinde şirketimiz yönetimi Aydınlatma sektöründe faaliyete karar kılmıştır.Sıva Altı, Sıva Üstü armatürlerin imalatına başlayarak Aydınlatma sektöründe bir İLK’e İMZA ATMIŞTIR.

 4. PLACISA

  İspanya

  Plastik kalıplar ve plastik enjeksiyonu. Plastik parça enjeksiyonu ve dönüşümü.

 5. DISMAT

  İspanya

  Teslim süresini azaltmaya ve çalışma ve lojistik maliyetlerini en aza indirmek için çeşitli işleme alanlarında global çözümler.

 6. TSK MODEL

  Türkiye

 7. DECO RELIEF

  Fransa

  DECO RELIEF, yılında kurulan ve Kalıp ve modeller sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Yiyecek ve içecek bileşenleri, Yiyecek ve içecek bileşenleri, pasta kalıpları, Gıda renklendiriciler, pastane gereçleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Talant, Fransa 'de bulunmaktadır.

 8. MOLDEGAMA - MOLDES TECNICOS, SA

  Portekiz

  MOLDEGAMA - MOLDES TECNICOS, SA, yılında kurulan ve Plastik ve kauçuk sanayi kalıpları sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Kalıp ve modeller, Hassas kalıplar, Kalıp ve modeller, kalıp üretimi, kalıp tasarımları, Hassas kalıplar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Pataias, Portekiz 'de bulunmaktadır.

 9. MODELAGE MÉCANIQUE BRITSCH

  Fransa

  MODELAGE MÉCANIQUE BRITSCH, yılında kurulan ve Kalıp ve modeller sektöründe faaliyet gösteren bir Taşeron şirketidir. Şirket, Arches, Fransa 'de bulunmaktadır.

 10. MO. MASK S.R.L. DI MOGLIANESI ALESSANDRO

  İtalya

  MO. MASK S.R.L. DI MOGLIANESI ALESSANDRO, yılında kurulan ve Kalıp ve modeller sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Civitanova Marche, İtalya 'de bulunmaktadır.

Fiyat Teklifi Talebi

Tek bir talep oluşturun ve doğrulanmış tedarikçilerden birden fazla teklif alın.

 • Yalnızca ilgili tedarikçiler
 • Veri gizliliği uyumlu
 • 100% ücretsiz