• europages
 • >
 • ŞİRKETLER - TEDARİKÇİLER - YÜKÜMLÜLER
 • >
 • kalıplama makineleri - tahta işleme makineleri

Sonuçlar

Kalıplama makineleri - tahta işleme makineleri - Ithalat/Ihracat

 1. WISSNER GESELLSCHAFT FÜR MASCHINENBAU MBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  Wissner CNC Technologies, merkezi Göttingen kentinde bulunan orta ölçekli bir şirkettir. 1986 yılında kurulduğundan bu yana Wissner, birkaç nesil yüksek hassasiyetli CNC freze ve lazer kesim makinelerini başarıyla geliştirmiş, tasarlamış, imal etmiş ve kurulumunu yapmıştır. Uzun yıllara dayanan deneyim ve son derece yenilikçi bir yaklaşım, şirketin çok çeşitli son teknoloji makineler sunmasını sağlamaktadır. Wissner, güvenilir HSC freze ve lazer makinelerinin lider üreticisi olmaktan gurur duymaktadır. Wissner'ın HSC freze makineleri yüksek hassasiyete ve en yüksek kaliteye sahiptir. Yenilikçi, patentli "Hold & Press" teknolojisi sayesinde, müşterilerimiz üretim süreçlerinde önemli tasarruflar elde etmektedirler. Wissner'ın ürün yelpazesi, makine mühendisliği, havacılık ve uzay sanayii, reklam ve aydınlatma, mobilya, oyuncak ve dişçilik gibi çeşitli sektörlerde kullanılan makineler, aletler ve hizmetleri içermektedir.

 2. VOLZ WERKZEUGMASCHINEN GMBH & CO. KG

  Almanya

  Verified by europages badge

  VOLZ WERKZEUGMASCHINEN GMBH & CO. KG, yılında kurulan ve Kalıplama makineleri - Tahta işleme makineleri sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Şirket, Witten, Almanya 'de bulunmaktadır.

 3. HOLZ-SPECHT GMBH & CO. KG

  Almanya

  Verified by europages badge

  HOLZ-SPECHT GMBH & CO. KG, yılında kurulan ve Kalıplama makineleri - Tahta işleme makineleri sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Şirket, Höxter, Almanya 'de bulunmaktadır.

 4. JA-DE GMBH & CO. KG

  Almanya

  Verified by europages badge

  JA-DE GMBH & CO. KG, yılında kurulan ve Kalıplama makineleri - Tahta işleme makineleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. mobilya sanayi için sağlanan parçalar, ahşap yapılar , gardırop, bürolar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Delbrück, Almanya 'de bulunmaktadır.

 5. VGS AUTOMATISIERUNGSTECHNIK GMBH

  Almanya

  VGS Automatisierungstechnik GmbH özel amaçlı makine imalatı alanında modern, orta ölçekli bir şirkettir. Şirket, Jan von Gescher ve Reinhard Siek tarafından, uzun süre makine imalatı yapan bir kuruluşta beraberce kalburüstü müşterilerle birlikte çalıştıktan sonra 2010 yılında kurulmuştur. VGS'nin amacı müşterilerinin özel ihtiyaçlarına cevap veren özel bir makineler imal etmektir. VGS Automatisierungstechnik şirketinin tüm çalışanları, son derece karmaşık makine ve tesislerin planlanması, tasarımı ve uygulanması konusunda uzun yıllara dayanan deneyime sahiptir. Üretim en modern ve maliyet açısından en tasarruflu yöntemlerle yapılmaktadır. Bunlara ilişkin 3 somut gerçek: Makineler, 2 ve 3 boyutlu CAD sistemleri ile imal edilir. Tüm üretim alanı yakl. 700 metrekaredir, montaj alanı 30 metre uzunluğunda ve 15 metre genişliğindedir. Çok ağır parçalar 10 ton kapasiteli bir kapalı mekan vinci ile taşınmaktadır.

Office Building Outline icon
İşletmeniz için bir sayfa
Bunu görüyor musunuz? Potansiyel müşterileriniz de görüyor. europages sitesinde görünür olabilmek için bize katılın.
 1. NGS MACHINE

  Türkiye

  Founded in 2017, NGS WOODWORKS is located in BURSA, which is Turkey's most important industrial city. All machine processes’s speed shows a high rate of increase compared to the standards. NGS 2 Axis CNC Wood Lathe Machine, Speed changing of double blades by automatically that eliminating the problem of changing blades by hand. The capacity to process more faster than the standards by way of the automatic operation of different blades in rough and detailed works. NGS 3 and 4 Axis CNC Wood Lathe Machine can perform pattern, writing, marking, mounting hole, auger pattern and many more operations, as well as all turning works. For NGS 3 Axis CNC Wood Lathe Machine by way of the special razor ball blade, it is capable of processing many types of furniture legs. For NGS 4 Axis CNC Wood Lathe Machine by way of the new axis provided by the automatic tool change Spindle motor. By way of Automatic Tool Change, it has the opportunity to use 5 different tools in the same process with fast passes. NGS 2137 CNC Machining Machine which is designed to produce fast solutions has robust body architecture and dust and chip resistant linear systems. Also, it is compatible with difficult working conditions. The cars are equipped with extra dust seals specially produced for the wood industry.

 2. DIAGER SAS

  Fransa

  DIAGER SA yılda 20 milyon alet üretimiyle Avrupa'daki ilk beton matkabı üreticisidir. 55 yıllık deneyim ve yatırım bugün Diager'e makine, havacılık, uzay ya da otomotiv endüstrisine yönelik yüksek kaliteli karbürlü aletlerin tasarımından endüstriyel üretimine kadar en talepkar sanayicilerin taleplerini karşılama olanağı vermektedir. Diager delikli tuğlaların delinmesine yönelik özel olarak uyarlanmış Brickster-plus matkabını geliştirmiştir...

 3. GH-TEC MASCHINENBAU GMBH

  Almanya

  Güney Almanya bölgesindeki müşterilere özel freze parçalarının ve döner parçaların sipariş üzerine üretimi; dünyaca ünlü marka adı hapfo ile döner makinelerin yaratımı ve üretimi. Ürünlerimiz:  Ahşap işçiliği için döner makineler  CNC-Freze parçaları  Frezeleme  CNC-Frezeleme işleri  CNC-4-Aks-Freze işleri  CNC-Alüminyum freze parçaları  CNC-Yongalama  CNC-Metal işçiliği  Makine endüstrisi için freze parçaları  Yongalama işleri

 4. GANDOLFI LAVORAZIONI MECCANICHE

  İtalya

  Gandolfi Lavorazioni Meccaniche firması, 2006 yılından bu yana, üçüncü şahıslar için, detornacılık ve frezeleme, mekanik işelemeler sektöründe faaliyet göstermektedir. Emilia-Romagna'da Piacenza ilinin Fiorenzuola d'Arda bölgesinde bulunan şirket daima yenilenen, en son nesil teknolojiler ve işinde uzman operatörler ile çalışır. Gelişmiş programlar, birinci kalite işlemeler, tüm çalışma prosedürüne gösterilen özen, verilen tam kapsamlı destek sayesinde

 5. ENGRA MASCHINEN

  İsviçre

  Talaş makinelerinin geliştirilmesi, üretimi ve işletilmesi konusunda 25 yıldır uzmanız. Ürünlerimiz: Talaş makineleri, zımpara makineleri, ahşap işçiliği için bileyleme makineleri, cam zımparalama makineleri, fazlalık yontma frezesi, yontma makineleri, metal parçaların frezelenmesi

 1. MOSOCH

  Türkiye

 2. HOKUBEMA MASCHINENBAU GMBH

  Almanya

  HOKUBEMA MASCHINENBAU GMBH, yılında kurulan ve Kalıplama makineleri - Tahta işleme makineleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Tahta işleme için matkaplar, ağaç işleme makineleri, testere ile kesme, Tahta işleme için matkaplar, planya makinası sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Krauchenwies, Almanya 'de bulunmaktadır.

 1. POS GMBH & CO. KG

  Almanya

  POS GMBH & CO. KG, yılında kurulan ve Kalıplama makineleri - Tahta işleme makineleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Rechberghausen, Almanya 'de bulunmaktadır.

 2. NICOLAS CORREA DEUTSCHLAND GMBH

  Almanya

  NICOLAS CORREA DEUTSCHLAND GMBH, yılında kurulan ve Kalıplama makineleri - Tahta işleme makineleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Vöhringen, Almanya 'de bulunmaktadır.

 3. CNC4ALL GMBH

  Avusturya

  CNC4ALL GMBH, yılında kurulan ve Kalıplama makineleri - Tahta işleme makineleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Industriegebiet Hagenbrunn, Avusturya 'de bulunmaktadır.

 4. MTRENT GMBH CNC-WERKZEUGMASCHINEN

  Avusturya

  MTRENT GMBH CNC-WERKZEUGMASCHINEN, yılında kurulan ve Kalıplama makineleri - Tahta işleme makineleri sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Şirket, Salzburg, Avusturya 'de bulunmaktadır.

 5. ROBLAND

  Belçika

  ROBLAND, yılında kurulan ve Taşınabilir elektrikli testereler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Kalıplama makineleri - Tahta işleme makineleri, Ağaç işleri - elektrikli aletler, Kalıplama makineleri - Tahta işleme makineleri, Ağaç işleri - elektrikli aletler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Brugge, Belçika 'de bulunmaktadır.

 6. NC TECHNIEK

  Hollanda

  NC TECHNIEK, yılında kurulan ve Kalıplama makineleri - Tahta işleme makineleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Doetinchem, Hollanda 'de bulunmaktadır.

 7. LOMIBOIS

  Fransa

  LOMIBOIS, yılında kurulan ve Kalıplama makineleri - Tahta işleme makineleri sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. Tahta makineleri, Tahta işleme - Motorsuz el aletleri, ahşap işleme için talaş aspiratörleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Perrigny Cedex, Fransa 'de bulunmaktadır.

 8. DE STEFANI VALERIO & C S.N.C.

  İtalya

  DE STEFANI VALERIO & C S.N.C., yılında kurulan ve Ağaç işleri- makine ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Kalıplama makineleri - Tahta işleme makineleri, Kalıplama makineleri - Tahta işleme makineleri, kütük yapma makinesi, ağaç parlatma makineleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Birone Di Giussano, İtalya 'de bulunmaktadır.

 1. OZEN MACHINE

  Türkiye

  OZEN MACHINE, yılında kurulan ve Ahşap tavanlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Kalıplama makineleri - Tahta işleme makineleri, özel ağaç işleme makineleri, Geniş yapraklı ağaç kütüğü, Kalıplama makineleri - Tahta işleme makineleri, ceviz ağacı tomrukları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Istanbul, Türkiye 'de bulunmaktadır.

 2. ELEKTRONIK & SIGN GMBH

  Almanya

  ELEKTRONIK & SIGN GMBH, yılında kurulan ve Kalıplama makineleri - Tahta işleme makineleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Wentorf, Almanya 'de bulunmaktadır.

 3. CMS DEUTSCHLAND GMBH

  Almanya

  CMS DEUTSCHLAND GMBH, yılında kurulan ve Kalıplama makineleri - Tahta işleme makineleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Kauçuk ve plastiğin genişletilmesi ve torna işlemleri, Kauçuk ve plastiğin genişletilmesi ve torna işlemleri, CNC freze, CNC freze, mermer, granit ve taş frezeleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Kulmbach, Almanya 'de bulunmaktadır.

 4. H.T.B. WERKZEUGMASCHINEN VERTRIEBS GMBH

  Almanya

  H.T.B. WERKZEUGMASCHINEN VERTRIEBS GMBH, yılında kurulan ve Kalıplama makineleri - Tahta işleme makineleri sektöründe faaliyet gösteren bir Acente/ Temsilci şirketidir. Şirket, Zusmarshausen, Almanya 'de bulunmaktadır.

 5. HANS KOCH GMBH

  Almanya

  HANS KOCH GMBH, yılında kurulan ve Kalıplama makineleri - Tahta işleme makineleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. ağaç işleme makineleri, ikinci el ahşap işleme makineleri, ahşap fasonaj makineleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Bad Laer, Almanya 'de bulunmaktadır.

 6. OTELO

  Fransa

  OTELO, yılında kurulan ve Çelik ve metaller - Makinede işleme sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. Kalıplama makineleri - Tahta işleme makineleri, Kalıplama makineleri - Tahta işleme makineleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Saint-Ouen-L'aumône, Fransa 'de bulunmaktadır.

 7. SARL VOSGES MECA BOIS

  Fransa

  SARL VOSGES MECA BOIS, yılında kurulan ve Ağaç işleri- makine ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Ağaç işleri - elektrikli aletler, Kalıplama makineleri - Tahta işleme makineleri, Ağaç işleri - elektrikli aletler, Kalıplama makineleri - Tahta işleme makineleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Hennecourt, Fransa 'de bulunmaktadır.

 8. CAMAM S.R.L.

  İtalya

  CAMAM S.R.L., yılında kurulan ve Kalıplama makineleri - Tahta işleme makineleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Ağaç işleri- makine ve ekipmanlar, ağaç parlatma makineleri, ağaç için delgi makineleri, Ağaç işleri- makine ve ekipmanlar, ağaç için yuva açma makineleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Manzano, İtalya 'de bulunmaktadır.

 9. 7VETES

  İspanya

  7VETES, yılında kurulan ve Kalıplama makineleri - Tahta işleme makineleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Vilamacolum, İspanya 'de bulunmaktadır.

 10. BMB - BOURGES MACHINES A BOIS

  Fransa

  BMB - BOURGES MACHINES A BOIS, yılında kurulan ve Ağaç işleri- makine ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir. Kalıplama makineleri - Tahta işleme makineleri, Kalıplama makineleri - Tahta işleme makineleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Bourges, Fransa 'de bulunmaktadır.

Fiyat Teklifi Talebi

Tek bir talep oluşturun ve doğrulanmış tedarikçilerden birden fazla teklif alın.

 • Yalnızca ilgili tedarikçiler
 • Veri gizliliği uyumlu
 • 100% ücretsiz