• europages
 • >
 • ŞİRKETLER - TEDARİKÇİLER - YÜKÜMLÜLER
 • >
 • kalay ince borular ve tüpler

Sonuçlar

Kalay ince borular ve tüpler - Ithalat/Ihracat

 1. ARTUR SCHNABEL GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  ARTUR SCHNABEL GMBH, yılında kurulan ve Kalay ince borular ve tüpler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Kaufbeuren, Almanya 'de bulunmaktadır.

 2. PRESTIGE METAL SUPPLIES

  Birleşik Krallık

  PRESTIGE METAL SUPPLIES, yılında kurulan ve Kalay ince borular ve tüpler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, West Bromwich, Birleşik Krallık 'de bulunmaktadır.

 3. INDUMAT

  Belçika

  INDUMAT, yılında kurulan ve Plastik ve kauçuk ince borular ve tüpler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Kauçuk - ince borular ve tüpler, Kalay ince borular ve tüpler, Çelik boru ve tüpler, plastik hortumlar, Kauçuk - ince borular ve tüpler, Kalay ince borular ve tüpler, Çelik boru ve tüpler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Bruxelles, Belçika 'de bulunmaktadır.

 4. EMIRPLAST

  Türkiye

  EMIRPLAST, yılında kurulan ve Kalay ince borular ve tüpler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Istanbul, Türkiye 'de bulunmaktadır.

 5. KORPORACJA HYDRO INSTAL WARSZAWA SP Z O O

  Polanya

  KORPORACJA HYDRO INSTAL WARSZAWA SP Z O O, yılında kurulan ve Demirsiz metallerden ince borular ve borular sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Kalay ince borular ve tüpler, Kalay ince borular ve tüpler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Warszawa, Polanya 'de bulunmaktadır.

Office Building Outline icon
İşletmeniz için bir sayfa
Bunu görüyor musunuz? Potansiyel müşterileriniz de görüyor. europages sitesinde görünür olabilmek için bize katılın.
 1. CTRA

  Tunus

  Verified by europages badge

  25 yıldır CTRA, tüm projelerinizde size destek olan güvenilir ortağınızdır. FRP kompozitlerinin ve termoplastiklerin dönüşümünde uzmanlaşmış bir ekip. Bu uzun ömür, doğal olarak müşterilerimizin sadakatini sağlayan teknik ve kalite güvenilirliğin garantisidir. 2000 yılından bu yana ISO 9001 sertifikasına sahip olan CTRA, temel tasarımdan hizmete almaya ve teslimata kadar anahtar teslimi projelerde üstün başarı göstermektedir. Faaliyetimiz geniş bir hizmet yelpazesini kapsamaktadır: -Borulama sistemlerinin tasarımı, -Destek, tank, yıkama kulelerinin detaylı tasarımı, -İsteğe bağlı standart veya özel parça imalatı, -Boru sistemlerinin prefabrikasyonu, -6m çapına kadar farklı yıkama kulelerinin imalatı. Deneyimli ekibi ile CTRA uzmanlığı: Termoset malzemeleri dönüştürme: Reçine / Matris, •Astar, •Direnç, Mekanik. Termoplastik malzemeleri dönüştürme: •PE, •PP, •PVC, •PVDF, ECTFE, PFA.

 2. INTERALLOY GMBH

  Avusturya

  Verified by europages badge

  Merkezi İsviçre Schinznach-Bad'da bulunan Interalloy çeşitli özel uygulamalar için hassas boruların özel tedarikçisidir. Uzmanlık ve uzun yıllara dayanan deneyimle birlikte geniş ürün yelpazesi ve üretim teklifleri bizi endüstri ve ticaret alanında özel talepler için güvenilir ve esnek partneriniz yapar. Çerçeve siparişleriniz için depo sorumlusu olarak talep üzerine bitmiş parçaları kısa teslim sürelerinde üretiriz. Interalloy günümüzde özel talepler için hassas boruların lider tedarikçisi ve hazır boru parçalarının üreticisidir. Sürekli yeniliklerle uzmanlığımızı geliştirmeye devam ediyoruz. Ekim 2015'ten beri Interalloy Hörbranz'ta (AT) bulunan kendi üretim ve lojistik merkeziyle Avrupa'da da temsil ediliyor. Bu da , AB pazarındaki müşterilerimiz ile ilişkilerimizin basitleşmesini sağlamaktadır.

 3. GRÜNING & LOSKE GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  Grüning & Loske GmbH, ürünlerin ve hizmetlerin başarılı bir kombinasyonunu temsil eder. Yenilikçi çözümlere İyi fikirleri, en gelişmiş teknolojiyi ve teknik ticaret olarak uzun süredir devam eden geleneği ekliyoruz. Ve bunların hepsinin tek bir hedefi var: Tedarik sürecinizin optimizasyonu. Dispozisyon ve lojistik alanında rasyonalizasyon kavramlarının yaratılması gibi, sanayi ve ticaret için standardizasyon önlemleri ve C parçalarının yönetimi ile dış kaynak kullanımı kavramları bunun bir parçasıdır. İlk toplantıdan, zamanında teslimata kadar, sorumluluk ve kalite anlayışımıza güvenebilirsiniz. Vizyonumuz: Günlük faaliyetlerde hizmet konusunda liderliğini hayata geçirmek istiyoruz; teknik ticaretteki en müşteri odaklı ekip olmak istiyoruz; müşterilerimiz için en yetkin iş ortağı olmak istiyoruz; faaliyetlerimizle müşterilerimiz ve Grüning & Loske için mümkün olan en büyük ekonomik başarıyı elde etmek istiyoruz.

 4. ARSLAN METAL SANAYI VE TICARET A.S

  Türkiye

  Verified by europages badge

  1964 yılında kurulan Arslan Metal, Türkiye'nin önde gelen birinci sınıf Kurşun ve Bakır ürünleri üreticisi olarak konumunu sağlamlaştırmıştır. Ayrıntılara gösterdiğimiz sarsılmaz özenle, müşterilerimizin benzersiz gereksinimlerine tam olarak uyacak şekilde uyarlanmış çok çeşitli bakır ürünler sunuyoruz. İster elektrik endüstrisine, ister çatı kaplama ihtiyaçlarına veya diğer çeşitli uygulamalara hitap etsin, bakır ürünlerimiz farklı ihtiyaçlara uyacak şekilde yumuşak, sert ve yarı sert çeşitlerde sunulur. Arslan Metal de üretim tamamıyla %100 iletken kathodun oksijesiz ortamda titizlikle eritilip döküm yapılması sornasında ise kontine pressle veya haddelenerek şekillenmektedir. Bilhassa, tüm bakır ürünlerimiz %100 elektrolitik bileşime sahiptir ve yalnızca A sınıfı katotlardan elde edilen siemens başına 58, 50 mikrometre gibi olağanüstü bir iletkenlik sergilemektedir. Kurşun imalatı ise yalnızca rafine edilmiş min %99, 95 saflıkta kurşun külçe kullanılmaktadır. Ürün yelpazemizde levhalar, baralar, şeritler, çubuklar, borular, profiller, kütükler, teller, multifilamentler ve alaşım kılavuzları bulunmaktadır. Daha fazla bilgi veya sorularınız için bizimle iletişime geçin .

 5. IBÉRICA DE MANGUERAS THOR

  İspanya

  Verified by europages badge

  Yüksek kaliteli kauçuk boru üretimi tamamen otomatiktir. Standart ürünlere ilave olarak, Thor çok özel kullanımlara yönelik standart dışı çaplara sahip borular da dahil olmak üzere geniş bir boru serisi üretir. Örneğin, denizcilik sektörü için borular, siderürji sanayisi için borular, cam elyafı ve silikat dış termik koruma donanımlı borular, ve çekime çok dayanıklı olan offshore petrol çıkarımı için borular üretiyoruz...

 1. NPI ITALIA

  İtalya

  Verified by europages badge

  NPI Italia’nın hikayesi, uzun bir aile geleneğinin meyvesidir. Parigi ailesinin endüstriyel alandaki faaliyeti 1950 yılında Milano'da başladı. 60'ların sonunda, faaliyet Monza'ya taşındı ve 1975'te, Cesare Parigi su şebekesi ile her türlü musluk arasındaki bağlantı için paslanmaz çelik örgülü ilk kauçuk esnek boru olan Parinox'un patentine başvurdu. Bu ürün, işletmenin tüm dünya tarafından tanınmasını sağladı. NPI Italia 2014 yılından itibaren Neoperl Grubunun bir parçası oldu.

 2. ERRECINQUE S.R.L

  İtalya

  Verified by europages badge

  Errecinqueè termoplastik borular sektöründe, sanayide özellikle otomotiv sanayiide kullanılan plastik ve kauçuk parçaların enjeksiyonlu kalıplama faaliyetinde lider konuma gelmiş bir firmadır. 1981 yılından bu yana pazarda varlığını sürdüren firmanın İtalya'da 4 üretim tesisi, Romanya'da Rochling Automotive ile birlikte JV'de bir üretim tesisi ve ABD'de Detroit bölgesinde depo ile birlikte 1 şubesi vardır.

 1. SIC HUNGARY RUBBER MANUFACTURING LTD.

  Macaristan

  Verified by europages badge

  SIC HUNGARY RUBBER MANUFACTURING LTD., yılında kurulan ve Plastik ve kauçuk ince borular ve tüpler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Kauçuk - Ürünler/Maddeler, Kauçuk - ince borular ve tüpler, Kauçuk contalar, Kauçuk - Ürünler/Maddeler, kalıplı lastik döküm malzemeler, Silikon ürünler, özel profil üretimi, kauçuk profiller, silikon profiller sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Pásztó, Macaristan 'de bulunmaktadır.

 2. IGPA RESIDUOS SL

  İspanya

  Verified by europages badge

  IGPA RESIDUOS SL, yılında kurulan ve Plastik malzeme için granüller sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Plastik ve kauçuk ince borular ve tüpler, Kauçuk ve plastik çıkarımı/eldesi, Plastik hortumlar, borular ve tüpler, pvc, Plastik ve kauçuk ince borular ve tüpler, Kauçuk ve plastik çıkarımı/eldesi, Plastik hortumlar, borular ve tüpler, esnek plastik borular, Plastik enjeksiyon sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Arenys De Mar, İspanya 'de bulunmaktadır.

 3. EXTRUPLESA

  İspanya

  Verified by europages badge

  EXTRUPLESA, yılında kurulan ve Kauçuk ve plastik çıkarımı/eldesi sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Plastik ve kauçuk ince borular ve tüpler, Plastik hortumlar, borular ve tüpler, Plastik malzeme - Yapı/bina için ürünler/maddeler, Plastik ve kauçuk ince borular ve tüpler, Plastik hortumlar, borular ve tüpler, plastik malzemelerin ektrükziyonu, Plastik malzeme - Yapı/bina için ürünler/maddeler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, La Muela-Zaragoza, İspanya 'de bulunmaktadır.

 4. TECNICAS DE EXTRUSION E INYECCION DE MURCIA S.L.

  İspanya

 5. CROSATO OLEODINAMICA S.R.L.

  İtalya

 6. COPPER TUBE PLANT MAJDANPEK

  Sırbistan

  COPPER TUBE PLANT MAJDANPEK, yılında kurulan ve Bakır ince borular ve tüpler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Bakır ve alaşımlar, Esnek ince borular - Demirsiz metaller, Bakır ve alaşımlar, Esnek ince borular - Demirsiz metaller sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Majdanpek, Sırbistan 'de bulunmaktadır.

 7. ALOI ALBERTO

  İtalya

 8. MP TUBOS DE GOMA S.L.

  İspanya

 1. HTA MAKINA KAUCUK SAN. TIC .LTD .STI.

  Türkiye

 2. HYDROGOMMA S.P.A.

  İtalya

 3. COMMERCIAL GOMMA (S.R.L.)

  İtalya

 4. GEBR. KLUSENDICK GMBH

  Almanya

  GEBR. KLUSENDICK GMBH, yılında kurulan ve Çelik boru ve tüpler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Demirsiz metallerden ince borular ve borular, Bakır ince borular ve tüpler, Demirsiz metallerden ince borular ve borular, Bakır ince borular ve tüpler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Menden, Almanya 'de bulunmaktadır.

 5. S.ME.C.OL S.R.L.

  İtalya

 6. TIP-TOP-SAAR GMBH

  Almanya

  TIP-TOP-SAAR GMBH, yılında kurulan ve Plastik ve kauçuk ince borular ve tüpler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Kauçuk - ince borular ve tüpler, Kauçuk - ince borular ve tüpler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Sulzbach, Almanya 'de bulunmaktadır.

 7. FLEXINOX S.R.L.

  İtalya

 8. MANISCALCO NICOLA

  İtalya

 9. FLEXRON DI RONDANINI A. & RONDANINI F.& C. S.N.C.

  İtalya

  FLEXRON DI RONDANINI A. & RONDANINI F.& C. S.N.C., yılında kurulan ve Sac ve borular sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Esnek ince borular - Demirsiz metaller, Kauçuk - ince borular ve tüpler, Esnek ince borular - Demirsiz metaller, Kauçuk - ince borular ve tüpler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Busto Garolfo, İtalya 'de bulunmaktadır.

 10. TUBIFLEX VENETA S.R.L.

  İtalya

Fiyat Teklifi Talebi

Tek bir talep oluşturun ve doğrulanmış tedarikçilerden birden fazla teklif alın.

 • Yalnızca ilgili tedarikçiler
 • Veri gizliliği uyumlu
 • 100% ücretsiz
Filtreler

Sonuçlar

Kalay ince borular ve tüpler - Ithalat/Ihracat

Sonuç sayısı

445 Şirketler