• europages
 • >
 • ŞİRKETLER - TEDARİKÇİLER - YÜKÜMLÜLER
 • >
 • kalay ince borular ve tüpler

Sonuçlar

Kalay ince borular ve tüpler - Ithalat/Ihracat

 1. ARTUR SCHNABEL GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  ARTUR SCHNABEL GMBH, yılında kurulan ve Kalay ince borular ve tüpler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Kaufbeuren, Almanya 'de bulunmaktadır.

 2. EMIRPLAST

  Türkiye

  EMIRPLAST, yılında kurulan ve Kalay ince borular ve tüpler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Istanbul, Türkiye 'de bulunmaktadır.

 3. INDUMAT

  Belçika

  INDUMAT, yılında kurulan ve Plastik ve kauçuk ince borular ve tüpler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Kauçuk - ince borular ve tüpler, Kalay ince borular ve tüpler, Çelik boru ve tüpler, plastik hortumlar, Kauçuk - ince borular ve tüpler, Kalay ince borular ve tüpler, Çelik boru ve tüpler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Bruxelles, Belçika 'de bulunmaktadır.

 4. PRESTIGE METAL SUPPLIES

  Birleşik Krallık

  PRESTIGE METAL SUPPLIES, yılında kurulan ve Kalay ince borular ve tüpler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, West Bromwich, Birleşik Krallık 'de bulunmaktadır.

 5. KORPORACJA HYDRO INSTAL WARSZAWA SP Z O O

  Polanya

  KORPORACJA HYDRO INSTAL WARSZAWA SP Z O O, yılında kurulan ve Demirsiz metallerden ince borular ve borular sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Kalay ince borular ve tüpler, Kalay ince borular ve tüpler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Warszawa, Polanya 'de bulunmaktadır.

Office Building Outline icon
İşletmeniz için bir sayfa
Bunu görüyor musunuz? Potansiyel müşterileriniz de görüyor. europages sitesinde görünür olabilmek için bize katılın.
 1. CTRA

  Tunus

  Verified by europages badge

  25 yıldır CTRA, tüm projelerinizde size destek olan güvenilir ortağınızdır. FRP kompozitlerinin ve termoplastiklerin dönüşümünde uzmanlaşmış bir ekip. Bu uzun ömür, doğal olarak müşterilerimizin sadakatini sağlayan teknik ve kalite güvenilirliğin garantisidir. 2000 yılından bu yana ISO 9001 sertifikasına sahip olan CTRA, temel tasarımdan hizmete almaya ve teslimata kadar anahtar teslimi projelerde üstün başarı göstermektedir. Faaliyetimiz geniş bir hizmet yelpazesini kapsamaktadır: -Borulama sistemlerinin tasarımı, -Destek, tank, yıkama kulelerinin detaylı tasarımı, -İsteğe bağlı standart veya özel parça imalatı, -Boru sistemlerinin prefabrikasyonu, -6m çapına kadar farklı yıkama kulelerinin imalatı. Deneyimli ekibi ile CTRA uzmanlığı: Termoset malzemeleri dönüştürme: Reçine / Matris, •Astar, •Direnç, Mekanik. Termoplastik malzemeleri dönüştürme: •PE, •PP, •PVC, •PVDF, ECTFE, PFA.

  Tüm ürünler arasında "kalay ince borular ve tüpler"

 2. GRÜNING & LOSKE GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  Grüning & Loske GmbH, ürünlerin ve hizmetlerin başarılı bir kombinasyonunu temsil eder. Yenilikçi çözümlere İyi fikirleri, en gelişmiş teknolojiyi ve teknik ticaret olarak uzun süredir devam eden geleneği ekliyoruz. Ve bunların hepsinin tek bir hedefi var: Tedarik sürecinizin optimizasyonu. Dispozisyon ve lojistik alanında rasyonalizasyon kavramlarının yaratılması gibi, sanayi ve ticaret için standardizasyon önlemleri ve C parçalarının yönetimi ile dış kaynak kullanımı kavramları bunun bir parçasıdır. İlk toplantıdan, zamanında teslimata kadar, sorumluluk ve kalite anlayışımıza güvenebilirsiniz. Vizyonumuz: Günlük faaliyetlerde hizmet konusunda liderliğini hayata geçirmek istiyoruz; teknik ticaretteki en müşteri odaklı ekip olmak istiyoruz; müşterilerimiz için en yetkin iş ortağı olmak istiyoruz; faaliyetlerimizle müşterilerimiz ve Grüning & Loske için mümkün olan en büyük ekonomik başarıyı elde etmek istiyoruz.

 3. INTERALLOY GMBH

  Avusturya

  Verified by europages badge

  Merkezi İsviçre Schinznach-Bad'da bulunan Interalloy çeşitli özel uygulamalar için hassas boruların özel tedarikçisidir. Uzmanlık ve uzun yıllara dayanan deneyimle birlikte geniş ürün yelpazesi ve üretim teklifleri bizi endüstri ve ticaret alanında özel talepler için güvenilir ve esnek partneriniz yapar. Çerçeve siparişleriniz için depo sorumlusu olarak talep üzerine bitmiş parçaları kısa teslim sürelerinde üretiriz. Interalloy günümüzde özel talepler için hassas boruların lider tedarikçisi ve hazır boru parçalarının üreticisidir. Sürekli yeniliklerle uzmanlığımızı geliştirmeye devam ediyoruz. Ekim 2015'ten beri Interalloy Hörbranz'ta (AT) bulunan kendi üretim ve lojistik merkeziyle Avrupa'da da temsil ediliyor. Bu da , AB pazarındaki müşterilerimiz ile ilişkilerimizin basitleşmesini sağlamaktadır.

 4. IBÉRICA DE MANGUERAS THOR

  İspanya

  Verified by europages badge

  Yüksek kaliteli kauçuk boru üretimi tamamen otomatiktir. Standart ürünlere ilave olarak, Thor çok özel kullanımlara yönelik standart dışı çaplara sahip borular da dahil olmak üzere geniş bir boru serisi üretir. Örneğin, denizcilik sektörü için borular, siderürji sanayisi için borular, cam elyafı ve silikat dış termik koruma donanımlı borular, ve çekime çok dayanıklı olan offshore petrol çıkarımı için borular üretiyoruz...

 5. NPI ITALIA

  İtalya

  Verified by europages badge

  NPI Italia’nın hikayesi, uzun bir aile geleneğinin meyvesidir. Parigi ailesinin endüstriyel alandaki faaliyeti 1950 yılında Milano'da başladı. 60'ların sonunda, faaliyet Monza'ya taşındı ve 1975'te, Cesare Parigi su şebekesi ile her türlü musluk arasındaki bağlantı için paslanmaz çelik örgülü ilk kauçuk esnek boru olan Parinox'un patentine başvurdu. Bu ürün, işletmenin tüm dünya tarafından tanınmasını sağladı. NPI Italia 2014 yılından itibaren Neoperl Grubunun bir parçası oldu.

 1. ERRECINQUE S.R.L

  İtalya

  Verified by europages badge

  Errecinqueè termoplastik borular sektöründe, sanayide özellikle otomotiv sanayiide kullanılan plastik ve kauçuk parçaların enjeksiyonlu kalıplama faaliyetinde lider konuma gelmiş bir firmadır. 1981 yılından bu yana pazarda varlığını sürdüren firmanın İtalya'da 4 üretim tesisi, Romanya'da Rochling Automotive ile birlikte JV'de bir üretim tesisi ve ABD'de Detroit bölgesinde depo ile birlikte 1 şubesi vardır.

 2. SIC HUNGARY RUBBER MANUFACTURING LTD.

  Macaristan

  Verified by europages badge

  SIC HUNGARY RUBBER MANUFACTURING LTD., yılında kurulan ve Plastik ve kauçuk ince borular ve tüpler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Kauçuk - Ürünler/Maddeler, Kauçuk - ince borular ve tüpler, Kauçuk contalar, Kauçuk - Ürünler/Maddeler, kalıplı lastik döküm malzemeler, Silikon ürünler, özel profil üretimi, kauçuk profiller, silikon profiller sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Pásztó, Macaristan 'de bulunmaktadır.

 1. EXTRUPLESA

  İspanya

  Verified by europages badge

  EXTRUPLESA, yılında kurulan ve Kauçuk ve plastik çıkarımı/eldesi sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Plastik ve kauçuk ince borular ve tüpler, Plastik hortumlar, borular ve tüpler, Plastik malzeme - Yapı/bina için ürünler/maddeler, Plastik ve kauçuk ince borular ve tüpler, Plastik hortumlar, borular ve tüpler, plastik malzemelerin ektrükziyonu, Plastik malzeme - Yapı/bina için ürünler/maddeler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, La Muela-Zaragoza, İspanya 'de bulunmaktadır.

 2. SELFAN FEIN + METAL GMBH

  Almanya

  SELFAN FEIN + METAL GMBH, yılında kurulan ve Demirsiz metallerden ince borular ve borular sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Titanyumdan ince borular ve tüpler, Websitesi referanslama, Titanyumdan ince borular ve tüpler, zirkon, tantal sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Köln, Almanya 'de bulunmaktadır.

 3. FERSCHL HOSE & HYDRAULICS LTD

  Birleşik Krallık

  FERSCHL HOSE & HYDRAULICS LTD, yılında kurulan ve Plastik ve kauçuk ince borular ve tüpler sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Kauçuk - ince borular ve tüpler, Kauçuk - ince borular ve tüpler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Gateshead, Birleşik Krallık 'de bulunmaktadır.

 4. FAGUMIT SP. Z O.O. FABRYKA WEZY GUMOWYCH I TWORZYW SZTUCZNYCH

  Polanya

  FAGUMIT SP. Z O.O. FABRYKA WEZY GUMOWYCH I TWORZYW SZTUCZNYCH, yılında kurulan ve Plastik ve kauçuk ince borular ve tüpler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Kauçuk - ince borular ve tüpler, Kauçuk - ince borular ve tüpler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Wolbrom, Polanya 'de bulunmaktadır.

 5. FLEXRON DI RONDANINI A. & RONDANINI F.& C. S.N.C.

  İtalya

  FLEXRON DI RONDANINI A. & RONDANINI F.& C. S.N.C., yılında kurulan ve Sac ve borular sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Esnek ince borular - Demirsiz metaller, Kauçuk - ince borular ve tüpler, Esnek ince borular - Demirsiz metaller, Kauçuk - ince borular ve tüpler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Busto Garolfo, İtalya 'de bulunmaktadır.

 6. GECITECH

  Fransa

  GECITECH, eczacılık, kimya, gıda, bioteknoloji ve kozmetik endüstrileri için hortum ve boru üretimi alanında uzmanlaşmıştır. Ürünlerimiz USP, FDA, CEE, BgVV normlarına uyumludur.

 7. COMMERCIAL GOMMA (S.R.L.)

  İtalya

 8. M.Z. S.R.L.

  İtalya

 1. PATOFLEX S.A.S. DI BONELLI GIANLUCA MARCO & C.

  İtalya

 2. TUBIFLEX VENETA S.R.L.

  İtalya

 3. TECNICAS DE EXTRUSION E INYECCION DE MURCIA S.L.

  İspanya

 4. MAN-FLEX LTD

  Birleşik Krallık

  MAN-FLEX LTD, yılında kurulan ve Kauçuk - ince borular ve tüpler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Plastik hortumlar, borular ve tüpler, Plastik hortumlar, borular ve tüpler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Warrington, Birleşik Krallık 'de bulunmaktadır.

 5. COMEC S.R.L.

  İtalya

 6. S.C.M. OLEODINAMICA S.A.S.

  İtalya

 7. MP TUBOS DE GOMA S.L.

  İspanya

 8. ARSLAN METAL SANAYI VE TICARET A.S

  Türkiye

  ARSLAN METAL SANAYI VE TICARET A.S, yılında kurulan ve Bakır ve alaşımlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. bateri zilleri, bakır çubuklar, alaşımlı ve bakır barlar, bakır boru imalatı sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Samsun, Türkiye 'de bulunmaktadır.

  Tüm ürünler arasında "kalay ince borular ve tüpler"

 9. KAUCHUK AD

  Bulgaristan

  KAUCHUK AD, yılında kurulan ve Plastik ve kauçuk ince borular ve tüpler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Kauçuk - ince borular ve tüpler, Kauçuk - ince borular ve tüpler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Sofia, Bulgaristan 'de bulunmaktadır.

 10. HI - FLEX ITALIA S.R.L.

  İtalya

Fiyat Teklifi Talebi

Tek bir talep oluşturun ve doğrulanmış tedarikçilerden birden fazla teklif alın.

 • Yalnızca ilgili tedarikçiler
 • Veri gizliliği uyumlu
 • 100% ücretsiz
Filtreler

Sonuçlar

Kalay ince borular ve tüpler - Ithalat/Ihracat

Sonuç sayısı

447 Şirketler