• europages
 • >
 • ŞİRKETLER - TEDARİKÇİLER - YÜKÜMLÜLER
 • >
 • kalay ve alaşımlar

Sonuçlar

Kalay ve alaşımlar - Ithalat/Ihracat

 1. JL GOSLAR GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  JL Goslar GmbH, yüz yılı aşkın bir süredir Goslar üretim tesisinde kurşun, kalay ve alaşımlarının işlenmesinde uzmandır. Sektördeki ve araştırma alanındaki talep eden müşterilere, dünya çapında 3 radyasyondan korunma, aparat mühendisliği ve anot alanlarımızda öncü ürünler ve kişisel hizmetler sunuyoruz. Başarı öykümüz, ödün vermeden izlediğimiz felsefemize dayanmaktadır. Yenilikçi ruhu ve gelenek duygusunu en iyi şekilde bir araya getiriyoruz. Bizimle GÜVENLİ ELLERDESİNİZ. Daha güvenli, daha verimli, daha ekonomik ve daha çevre dostu çözümler arayışımız sürmektedir. Cesur yeni yaklaşımlar, bugün bizi yurt içinde ve yurt dışında aranan ortak haline getiren özel teknolojilere sahip olmamızı sağladı. Bunun arkasındaki insanlar ve her gün kullandıkları yüksek hizmet seviyesi, canlı pazarlara hizmet etmek için en son teknoloji ve kişisel bilgi birikimi ile desteklenmektedir.

 2. RIAG OBERFLÄCHENTECHNIK AG

  İsviçre

  Verified by europages badge

  Doğru kimyaya sahibiz: Şirketimize bir genel bakış. Kurumsal felsefemiz, 30 yılı aşkın bir süredir sürekli büyümemizi ve küresel ürün yenilikleri geliştirmemizi sağlayan koşulsuz müşteri odaklılığına dayanmaktadır. Değerlerimiz yalnızca kurumsal kültürümüzü şekillendirmekle kalmaz, aynı zamanda her gün en yüksek performansı gösteren, uzun süredir hizmet veren çalışanlardan oluşan yüksek motivasyonlu ekibimizin de nedenidir. Ekip "Elektrokaplama çözümlerinde mükemmellik" yol gösterici ilkesine olan bağlılığımız günlük çalışmalarımızı karakterize etmektedir. riag Ekibi olarak, müşterilerimizin her zaman mümkün olan en iyi ürün ve hizmetleri almalarını sağlamak için birlikte çalışıyoruz. Değerler Geleceği birlikte şekillendirmek Yaratıcılık ve yenilikçilik eylemlerimize rehberlik eder. Dikkatli dinleme yoluyla ihtiyaçların farkına varıyoruz. Eşitlik temelinde ve güvene dayalı olarak hareket ediyoruz. Fırsatlar sunun - performans talep edin dürüstlük ve saygı, başarı kültürümüzün temelini oluşturur. Potansiyeli teşvik ediyor ve zorluyoruz. Adillik ve açıklık iletişimimizin temel taşlarıdır. Fikirlere izin verin – merakı ilerlemenin başlangıç noktası olarak görüyoruz. Bugünün farkına varıyor ve yarının başarısını güvence altına alıyoruz. Hatalarımızdan ders çıkarıyoruz. Başarı sevinci iddialı hedefleri coşkuyla gerçekleştiriyoruz. Tutkuyla birinci sınıf kalite için çalışıyoruz. Başarılarımızla gurur duyuyor ve onlardan bahsediyoruz. Sorumluluk almak Toplumumuzun temel değerlerini onurlandırıyoruz ve onlara saygı duyuyoruz.

 3. C:MET GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  C:MET GMBH, yılında kurulan ve Kalay ve alaşımlar sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Kalay alaşımları, Teneke levha ve bantlar, Kurşun ve alaşımlar, kalay, Kalay alaşımları, beyaz metal, Teneke levha ve bantlar, yuvarlak metal çubuklar, kurşun sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Wendelstein, Almanya 'de bulunmaktadır.

 4. GALVA-METALL GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  GALVA-METALL GMBH, yılında kurulan ve Kalay alaşımları sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Rödermark, Almanya 'de bulunmaktadır.

 5. WESTFALENZINN J. JOST KG

  Almanya

  Verified by europages badge

  WESTFALENZINN J. JOST KG, yılında kurulan ve Çelik ve metallerin pirinç kaplanması sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Kurşun ve alaşımlar, Kalay ve alaşımlar, Çinko ve alaşımlar, Kalay alaşımları, Kurşun ve alaşımlar, Kalay ve alaşımlar, Çinko ve alaşımlar, Anotlar, yumuşak lehim sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Sundern, Almanya 'de bulunmaktadır.

Office Building Outline icon
İşletmeniz için bir sayfa
Bunu görüyor musunuz? Potansiyel müşterileriniz de görüyor. europages sitesinde görünür olabilmek için bize katılın.
 1. TRIGON CHEMIE GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  TRIGON CHEMIE GMBH, yılında kurulan ve Kalay ve alaşımlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Schlüchtern, Almanya 'de bulunmaktadır.

 2. PENA METAUX SAS

  Fransa

  PENA METAUX, uluslararası düzeyde metal, geri dönüşümlü metal ticareti ve hammadde koruma işleri yapan bir şirkettir. Demirsiz metallerin alımı, toplanması, hazırlanması, sanayiye global hizmet. 50 yıllık deneyimimiz, demirsiz metal içeren her türlü ürünün ikinci el satışını yapabilmemizi sağlıyor. Sanayi atık ve artıklarının, maden posalarının, kül, katot, bakır, alüminyum, çinko, kurşun, kalay, pirinç, özel çelik, nikel ve alaşımların toplanması, geri dönüşümü, alım ve satımı.

 3. DALL'ORTO DAL 1892

  İtalya

  Kalay alaşımları dökümhanesi. Dall'Orto Edilio şirketi 1892 yılında, uluslararası pazarda kalay alaşımları kullanan ticaret sektörleri için önemli bir referans konumuna gelmeyi hedefleyerek kuruldu. İşletmeyi diğerlerinden ayıran üç temel unsur vardır: hangi alaşımlı hammadde tipi olursa olsun mutlak bir yükümlülük üstlenme, tüm ürünlerde garanti sertifikalı teslimat, özgün el işçiliği çalışması.

 4. MBO-HUTMEN J.V. SP. Z O.O.

  Polanya

  Beyaz metal alaşımlarının ve lehimleme malzemelerinin üretimi ve satışı. Teklif kapsamı: kurşunsuz bağlayıcılar, kalay, kalaylı bağlayıcılar, akışlı teller, tam teller, kolay eriyen alaşımlar, kurşunsuz karışımlar.

 5. ABERFOND SRL

  İtalya

  Şirketimiz yarım asırdan fazla bir süredir döküm kalıplı parçalar üretir. İnsani boyutta kalarak, etkinlik ve dinamizm kazanmıştır ve sanayi tesisler için mevcut en iyi teknolojileri seçmiştir. İki tane şekillendirme donanımına sahiptir : biri, manüel, “kumlama ve reçine” işlemi ile orta ve büyük kalibreli kalıplı parçaları ele alıyoruz (maksimum 8 tonluk), diğeri mekanik, küçük ve orta seri kalıplı parçalar için (maksimum 70 kg’lık).

 1. ESTAÑOS Y SOLDADURAS SENRA

  İspanya

  Alaşım ve yumuşak kaynak, ilgili aşındırıcı işlemeleri üretiminde 25 yılı aşkın deneyim. Dökümhaneler.

 2. FEMONI PATRYCJUSZ RYGOL

  Polanya

  FEMONI PATRYCJUSZ RYGOL, yılında kurulan ve Kalay alaşımları sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Şirket, Dąbrowa Górnicza, Polanya 'de bulunmaktadır.

 1. TAMURA ELSOLD GMBH

  Almanya

  TAMURA ELSOLD GMBH, yılında kurulan ve Kalay alaşımları sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Ilsenburg, Almanya 'de bulunmaktadır.

 2. FELDER GMBH LÖTTECHNIK

  Almanya

  FELDER GMBH LÖTTECHNIK, yılında kurulan ve Kalay alaşımları sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Yol işaretleme, sürtünme önleyici metaller, kaynak telleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Oberhausen, Almanya 'de bulunmaktadır.

 3. DS METALS LTD

  Birleşik Krallık

  DS METALS LTD, yılında kurulan ve Kalay alaşımları sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. Şirket, Wolverhampton, West Midlands, Birleşik Krallık 'de bulunmaktadır.

 4. STILTEN

  Belçika

  STILTEN, yılında kurulan ve Kalay alaşımları sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. dış dekorasyon işleri, kalay malzemeler, bronz heykel, kalay heykel sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Dendermonde, Belçika 'de bulunmaktadır.

 5. ESTANEL - ESTANIFERA DA BEIRA LDA

  Portekiz

  ESTANEL - ESTANIFERA DA BEIRA LDA, yılında kurulan ve Kalay ve alaşımlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. kalay malzemeler, lehimleme işleri için kalay çubuklar, kurşun ve alaşımları, metal ve alaşımları ticareti sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Bodiosa, Portekiz 'de bulunmaktadır.

 6. Sodeka Méca

  Fransa

  Sodeka Méca, yılında kurulan ve Kalay ve alaşımlar sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Elektroliz - Yüzey işleme, bakır, çinko, Websitesi referanslama, Elektroliz - Yüzey işleme sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Le Blanc Mesnil, Fransa 'de bulunmaktadır.

 7. JÜRGEN ARMACK GMBH

  Almanya

  JÜRGEN ARMACK GMBH, yılında kurulan ve Kalay alaşımları sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Norderstedt, Almanya 'de bulunmaktadır.

 8. LE POTIER D ETAIN SA

  Fransa

  LE POTIER D ETAIN SA, yılında kurulan ve Kalay ve alaşımlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. kalay malzemeler, kalay tabaklar, kalay biblolar, kalay heykel sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Bourg-De-Péage, Fransa 'de bulunmaktadır.

 1. ESTANHEX

  Portekiz

  ESTANHEX, yılında kurulan ve Kalay ve alaşımlar sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Alüminyum tel ve kablolar, kalay, Alüminyum tel ve kablolar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Argoncilhe, Portekiz 'de bulunmaktadır.

 2. CRM SYNERGIES S.L

  İspanya

  CRM SYNERGIES S.L, yılında kurulan ve Kalay ve alaşımlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Kalay alaşımları, kalay, Kaynak alaşımları, Kalay alaşımları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Las Ventas De Retamosa, İspanya 'de bulunmaktadır.

 3. MACE COMMODITY S.R.L.

  İtalya

  MACE COMMODITY S.R.L., yılında kurulan ve Bakır ve alaşımlar sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Alüminyum ve alaşımlar, Kalay ve alaşımlar, Alüminyum ve alaşımlar, Kalay ve alaşımlar, bağlantı vanaları, Rüzgar türbini mıknatısları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Brescia, İtalya 'de bulunmaktadır.

 4. ZINNANKAUF.ORG / METALLANKAUF.ORG | INH. HEINZ NEDERKORN

  Almanya

  ZINNANKAUF.ORG / METALLANKAUF.ORG | INH. HEINZ NEDERKORN, yılında kurulan ve Demirli ve demirsiz maden cevherleri sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. Değerli ve özel metaller, Kalay ve alaşımlar, Atıkların stoklama ve toplanması - Ekipmanlar, Artık madde işleme ve dönüştürme - Makine ve sistemler, Değerli ve özel metaller, Kalay ve alaşımlar, Atıkların stoklama ve toplanması - Ekipmanlar, Artık madde işleme ve dönüştürme - Makine ve sistemler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Weinbergen, Almanya 'de bulunmaktadır.

 5. MATTHIAS UEDING GIESS- UND UMFORMTECHNIK GMBH

  Almanya

  MATTHIAS UEDING GIESS- UND UMFORMTECHNIK GMBH, yılında kurulan ve Kalay ve alaşımlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Çelikler ve metaller - biçimlendirilmiş ve kesilmiş, Çelik ve metaller - Makinede işleme, Çelik ve metaller - yüzey işleme ve kaplama, Endüstriyel yapı inşaatı, Çelikler ve metaller - biçimlendirilmiş ve kesilmiş, Çelik ve metaller - Makinede işleme, Çelik ve metaller - yüzey işleme ve kaplama, Endüstriyel yapı inşaatı sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Balve, Almanya 'de bulunmaktadır.

 6. A.M.P.E.R.E. DEUTSCHLAND GMBH

  Almanya

  A.M.P.E.R.E. DEUTSCHLAND GMBH, yılında kurulan ve Demirli ve demirsiz maden cevherleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Değerli ve özel metaller, Kalay ve alaşımlar, Kalay alaşımları, Çelik ve metaller - Makinede işleme, Değerli ve özel metaller, Kalay ve alaşımlar, Kalay alaşımları, Çelik ve metaller - Makinede işleme sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Dietzenbach, Almanya 'de bulunmaktadır.

 7. DELLA BIANCA DANIEL, ZINNGIESSEREI

  İsviçre

  DELLA BIANCA DANIEL, ZINNGIESSEREI, yılında kurulan ve Değerli ve özel metaller sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Kalay ve alaşımlar, Kalay alaşımları, Tekerlekler ve küçük tekerlekler/makaralar, Madeni tekerlekler ve küçük tekerlekler/makaralar, Kalay ve alaşımlar, Kalay alaşımları, Tekerlekler ve küçük tekerlekler/makaralar, Madeni tekerlekler ve küçük tekerlekler/makaralar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Visp, İsviçre 'de bulunmaktadır.

 8. THERMOX PERFORMANCE MATERIALS GMBH

  Almanya

  THERMOX PERFORMANCE MATERIALS GMBH, yılında kurulan ve Demirli ve demirsiz maden cevherleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Alüminyum ve alaşımlar, Değerli ve özel metaller, Kalay alaşımları, Endüstriyel yapı inşaatı, Alüminyum ve alaşımlar, Değerli ve özel metaller, Kalay alaşımları, Endüstriyel yapı inşaatı sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Essen, Almanya 'de bulunmaktadır.

 9. MAIER SYSTEME GMBH

  Almanya

  MAIER SYSTEME GMBH, yılında kurulan ve Kalay alaşımları sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Taşınabilir aletler, Sıhhi su tesisatı, Kaynak ve pirinç - Makineler ve malzemeler, Pirinçleme - Makineler ve malzemeler, Taşınabilir aletler, Sıhhi su tesisatı, Kaynak ve pirinç - Makineler ve malzemeler, Pirinçleme - Makineler ve malzemeler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Rottweil, Almanya 'de bulunmaktadır.

 10. NEVO GMBH

  Almanya

  NEVO GMBH, yılında kurulan ve Kalay alaşımları sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Sıhhi su tesisatı, Tutkallar, yapıştırıcılar ve uygulamaları, Lazerli kesici ve kaynak makineleri, Elektrik - Dağıtım sistemleri, Sıhhi su tesisatı, Tutkallar, yapıştırıcılar ve uygulamaları, Lazerli kesici ve kaynak makineleri, Elektrik - Dağıtım sistemleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Wolfratshausen, Almanya 'de bulunmaktadır.

Fiyat Teklifi Talebi

Tek bir talep oluşturun ve doğrulanmış tedarikçilerden birden fazla teklif alın.

 • Yalnızca ilgili tedarikçiler
 • Veri gizliliği uyumlu
 • 100% ücretsiz