• europages
 • >
 • ŞİRKETLER - TEDARİKÇİLER - YÜKÜMLÜLER
 • >
 • kaldırıcı ekipmanlar- asansörler

Sonuçlar

Kaldırıcı ekipmanlar- asansörler - Ithalat/Ihracat

 1. LÖDIGE INDUSTRIES GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  Lödige Industries Grubu 1948 yılında kurulmuştur ve Hong Kong, Londra, New York ve Doha (Katar) şehirlerinde bağımsız ofislere ve sayısız bağlı şirketlere sahiptir. Aile şirketinin şu anda dünya çapında 900 çalışanı bulunuyor ve bunların üçte biri Almanya'da çalışıyor. Lödige, geniş bir sektörel yelpazede konveyör teknolojisi çözümleri sunar ve lojistik işleri için kompleks malzeme akışı sistemlerinde uzmandır. Şirket, kargo işleme terminalleri alanında dünya piyasasında liderdir. Ürün yelpazesinde yük asansörleri, binek araç asansörleri, vinçler ve depolama ve alma ünitelerinden tam otomatik araç park sistemleri, havayolu kargo sistemleri ve depo yönetimi için yazılım çözümlerine kadar engelsiz yapı (merdiven asansörleri, platform asansörleri) çözümleri yer alır. Lödige servisi Lödige ve diğer üreticilerin asansör, vinç ve endüstriyel sistemleri için bakım, modernizasyon, onarım ve yedek parçalarını kapsar.

 2. LAWECO MASCHINEN- UND APPARATEBAU GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  Yüksek kaliteli kaldırma sistemlerinden oluşan geniş ürün yelpazesi, kalite ve mükemmel müşteri servisi LAWECO'yu tüm Avrupa'da birinci sınıf bir çözüm ortağı haline getirdi. En farklı sektörler için tesis kaldırma platformlarının tasarımı ve üretimi ve müşteriyle özel tasarımların gerçekleştirilmesi LAWECO'nun hizmet teklifinin ayrılmaz parçalarıdır. LAWECO tüm kaldırma talepleri için tesis kaldırma platformları, yassı liftli kaldırma platformları, milli kaldırma platformları, itme zincirli kaldırma platformları, kayışlı kaldırma platformları ve yükleme/kaldırma platformlarının yanı sıra uçağı uçuşa hazırlama cihazları için geleneksel bir marka haline gelen CARGO MASTER'i sunar. Ürünlerimiz: Kaldırma tezgahları, kaldırma platformları, makaslı kaldırma platformları, kayışlı kaldırma platformları, itme zincirli kaldırma platformları

 3. TAWI

  İsveç

  Verified by europages badge

  Piab Ergonomik Taşıma Bölümü, TAWI markası altında güvenli ve ergonomik kaldırma için eksiksiz çözümler sunmaktadır. Gıda üretiminden ahşap endüstrisine kadar her konuda çok çeşitli kaldırma çözümleri sunuyoruz. Kaldırma ekipmanımız, kutu ve çuvallardan peynir ve ön camlara kadar her şeyin üstesinden gelir. Ağır varilleri, geniş panelleri ve daha fazlasını çeviriyor, eğiyor ve döndürüyoruz. Çözümlerimiz arasında vakumlu kaldırıcılar, kaldırma arabaları, vinçler, vinç sistemleri ve mobil kaldırıcılar bulunmaktadır.

 4. MALUK GMBH

  Avusturya

  Verified by europages badge

  MALUK GMBH, yılında kurulan ve Kaldırıcı ekipmanlar- asansörler sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Şirket, Kühnsdorf, Avusturya 'de bulunmaktadır.

 5. AEROLIFT INDUSTRIALS B.V.

  Hollanda

  Verified by europages badge

  AEROLIFT INDUSTRIALS B.V., yılında kurulan ve Kaldırıcı ekipmanlar- asansörler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Taşıma - malzeme ve ekipman, kaldırma makineleri, Taşıma - malzeme ve ekipman sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Barneveld, Hollanda 'de bulunmaktadır.

Office Building Outline icon
İşletmeniz için bir sayfa
Bunu görüyor musunuz? Potansiyel müşterileriniz de görüyor. europages sitesinde görünür olabilmek için bize katılın.
 1. BRÄCKLEIN HEBE- UND FÖRDERTECHNIK

  Almanya

  Verified by europages badge

  BRÄCKLEIN HEBE- UND FÖRDERTECHNIK, yılında kurulan ve Kaldırıcı ekipmanlar- asansörler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Bogel, Almanya 'de bulunmaktadır.

 2. PETER KRAUSE GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  PETER KRAUSE GMBH, yılında kurulan ve Kaldırıcı ekipmanlar- asansörler sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Şirket, Salem, Almanya 'de bulunmaktadır.

 3. EDMOLIFT HEBETECHNIK GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  EDMOLIFT HEBETECHNIK GMBH, yılında kurulan ve Kaldırıcı ekipmanlar- asansörler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Wunstorf, Almanya 'de bulunmaktadır.

 4. NOBILI SPA

  İtalya

  Verified by europages badge

  NOBILI SPA, yılında kurulan ve Tarım ve ormancılığın makine ve ekipmanları sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Kaldırıcı ekipmanlar- asansörler, ot bıçağı, budama makinaları, Kaldırıcı ekipmanlar- asansörler, tarım için biçme makineleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Molinella, İtalya 'de bulunmaktadır.

 5. KURTH AUTOKRANE GMBH & CO. KG

  Almanya

  Verified by europages badge

  KURTH AUTOKRANE GMBH & CO. KG, yılında kurulan ve Kaldırıcı ekipmanlar- asansörler sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Şirket, Blankenheim, Almanya 'de bulunmaktadır.

 1. ESKA KOSSATZ MASCHINENBAU GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  ESKA KOSSATZ MASCHINENBAU GMBH, yılında kurulan ve Kaldırıcı ekipmanlar- asansörler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Eichenzell, Almanya 'de bulunmaktadır.

 2. KRAUS BETRIEBSAUSSTATTUNG UND FÖRDERTECHNIK GMBH

  Avusturya

  Verified by europages badge

  KRAUS BETRIEBSAUSSTATTUNG UND FÖRDERTECHNIK GMBH, yılında kurulan ve Sürekli dahili taşıma işlemleri - Sistemler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Kaldırıcı ekipmanlar- asansörler, Malların taşınması için tekerlekli ekipmanlar, Dahili taşıma işlemleri -Tekerlekli malzemeler, merdaneli planyalar, Ofis dolapları, Taşıma makaraları, eklemli kaldırma masaları, hava platformları, Kaldırıcı ekipmanlar- asansörler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Klagenfurt, Avusturya 'de bulunmaktadır.

 1. VENTZKI GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  VENTZKI GMBH, yılında kurulan ve Kaldırıcı ekipmanlar- asansörler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Kaldırma ekipmanları, eklemli kaldırma masaları, hava platformları, kaldırma platformları, oto krikoları, platform kaldıraçlar, kaldırma tesisatı, kaldırıcı ayaklar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Eislingen, Almanya 'de bulunmaktadır.

 2. MABAKON GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  MABAKON GMBH, yılında kurulan ve Kaldırıcı ekipmanlar- asansörler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Aarbergen-Kettenbach, Almanya 'de bulunmaktadır.

 3. ABIS GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  ABIS GMBH, yılında kurulan ve Kaldırıcı ekipmanlar- asansörler sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Şirket, Iserlohn, Almanya 'de bulunmaktadır.

 4. H.P. HAFNER AG

  İsviçre

  Verified by europages badge

  H.P. HAFNER AG, yılında kurulan ve Kaldırıcı ekipmanlar- asansörler sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Şirket, Amriswil, İsviçre 'de bulunmaktadır.

 5. MALTECH ARBEITSBÜHNEN GMBH

  Avusturya

  Verified by europages badge

  MALTECH ARBEITSBÜHNEN GMBH, yılında kurulan ve Kaldırıcı ekipmanlar- asansörler sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Şirket, Wals, Avusturya 'de bulunmaktadır.

 6. QUL ELEVATOR

  Türkiye

  Şirketimiz günümüzde her kapasitede, hız ve özellikte insan/yük/servis/oto/hasta ve panoramik tip elektrikli, hidrolik tahrikli ve makina dairesiz asansörlerin üretimini yapmakta olup, geniş teknik kadrosu ile ISO 9001: 2008-CE direktiflerine göre imalat, yerinde montaj ve servis hizmetlerini yürütmektedir. Hizmet kalitesini her geçen gün artıran şirketimiz bu amaçla sürekli yeni atılımlar yaparak, müşterilerine taahhüt ettiği kaliteyi ve ekonomik çözümleri sunabilmek için birçok ürünü de kendi fabrikasında imal etmektedir. Hayal gücümüzü ve imkanlarımızı her zaman en üst yüzeyde tutarak farklılığımızı gösterme çabasındayız. Nitelikli müşteri portföyüne ulaşabilmeyi ve müşteri memnuniyetini ilke edinen Safir Asansör; misyon edindiği kalite ve müşteri güvenine odaklanma ile üretim, montaj ve satış sonrası hizmetin kalitesini artırmaya yönelik çalışmalarına da hızla devam etmektedir. Sektör içinde sürekli büyüyen firmamız yılların verdiği tecrübe ile kalitesinden taviz vermeden yaptığı her projede üstün bir performans göstermektedir. Tesis ettiğimiz asansörlerimiz CE ve ISO kalite güvencesinde olup, siz müşterilerimizin isteğine göre yerli ve yabancı malzemeden imal edilmektedir. SAFİR ASANSÖR (Qul elevator) kusursuz hizmet vermeyi amaçlayan ve performans hedeflerine ulaşmak için takım ruhu içinde çalışan personellerden oluşan genç bir kuruluştur. Türk ve Dünya Standartları kalite belgelerine sahibiz.

 7. SMR LIFT ELEVATOR

  Türkiye

  ABOUT US As SMR LIFT ASANSÖR IÇ DIŞ TIC. SAN. LTD. ŞTI. we are taking firm steps towards becoming one of the leading companies in the elevator sector by providing services with our experience in the field of manufacture, supply and export. Constantly improving the quality of products and services, developing in the elevator market, we strive to provide even better and reliable products to our customers. We provide our services in the field of: Passenger elevators; freight elevators; small-load elevators; hospital elevators; panoramic elevators; disabled lifts; cottage elevators; car elevators; travolators; escalators. О НАС С накопленным опытом как SMR LIFT ASANSÖR İÇ DIŞ TİC. SAN. LTD. ŞT мы предоставляем свои услуги в области производство, поставки, экспорта и продвигаемся к тому, чтобы стать одной из ведущих компаний в лифтовой отрасли. На сегодняшний день занимаемся производством панелей управления запасных частей для лифтов и обслуживаем: Пассажирские лифты; грузовые лифты; малогрузовые лифты; больничные лифты; панорамные лифты; инвалидные подъемники;  коттеджные лифты; автомобильные лифты; траволаторы; эскалаторы и экспортируем их в такие континенты, как Европа, Азия, Африка и Южная Америка основываясь на сертификатах CE и EAC. Постоянно повышая качество продукции и услуг, развиваясь в рынке лифтового оборудования,    мы стремимся предоставлять еще более качественную и доверенную продукцию нашим клиентам.

 8. MAD

  Hollanda

  MAD işletmesi tamamen ticari araçlara özel bir yükleme sistemi geliştirdi. EasyLoad sistemi; ticari araca monte edilen ve aracın şasisinden destek alan bir sistem. Bu sistem, yüklemenin sadece aracın arkasına geçerek değil, aracın içerisinden de yapılabilmesine olanak vermesinden ötürü benzersizdir. Bu sistem ağır yüklerin her türlü araca yüklenmesi ve araçtan indirilmesi için neredeyse ideal çözümdür. Döner bom 200 kg. ila 500 kg. yükleri kaldırabilir. Bir kişi tek başına tüm malları yükleyip indirebilir.

 1. HYWEMA JOSEF SCHWAHLEN GMBH & CO.KG

  Almanya

  Hassas takım tezgahı fabrikası Josef Schwahlen, 1922 yılında Josef Schwahlen tarafından kuruldu. İkinci Dünya Savaşı'nda fabrika yıkılana kadar burada, özellikle tersanelerde kazan yapımı, kazan makineleri ve Deutsche Reichsbahn için özel hidrolik aletler inşa edildi. 1949'daki yeni başlangıcından sonra, program Josef Schwahlen girişi altında yeniden başlatıldı, ancak Müttefikler tarafından özellikle gemi yapımında uygulanan dolaşım kısıtlamaları nedeniyle zor zamanlar geçirdi, bu nedenle hidrolik aletlerin üretiminin mekanik ve hidrolik kaldırma dişlisi olarak değiştirilmesi gerekiyordu. 1956 yılında HYWEMA® (Hydraulische Werkzeug -Maschinen) markası Manfred Schwahlen tarafından korunmuştur. 1957'de Josef Schwahlen'in ölümüyle, Manfred Schwahlen babasının şirketini devraldı ve HYWEMA® Josef Schwahlen adı altında Wuppertaler Straße'de 28.000 metrekarelik bir fabrika sahasında ve 18.000 metrekarelik kapalı alanda işletmeye devam etti. 1968 yılında Manfred Schwahlen'in ölümünden sonra şirket 1969 yılında HYWEMA® Josef Schwahlen GmbH&Co olarak kuruldu. 2004 yılında yasal form HYWEMA® Josef Schwahlen GmbH&Co.KG olarak değiştirildi.

 2. TURKLIFT ASANSOR

  Türkiye

  TURKLIFT ASANSOR , 1996 yılında kurulmuş olup, 7000 m2 kapalı ve 10.000 m2 açık alandaki fabrikasıyla, sektörde uzun yıllardır tecrübesiyle faaliyet göstermektedir. Faaliyet alanları ; asansör kabinleri , süspansiyonları, tam otomatik kapılar , panolar , şaseler , buton imalatları , tüm asansör komponentlerinin satışıdır. Firmamız, bunun yanı sıra , asansör montajı da yapmaktadır. Yoğun olarak, yurtiçi ve yurtdışı toplu konut projeleri ile ilgilenmektedir. Komple paket asansör çeşitlerini kendisi temin etmekte , satışını gerçekleştirmekte ve montajlarını yapmaktadır. Türkiye’de devlete ait büyük bir konut projesi olan ‘’TOKI’’ konutlarının paket asansörlerini temin edip, aynı zamanda montajını da kendisi yapmaktadır. Yurtdışı satış ve montajlarıyla da , dünyada markalaşma yolunda hızla ilerlemektedir. Firmamızın iş birliği yaptığı ülkeler arasında başta İran , Irak olmak üzere bir çok Orta Doğu, Uzak Doğu , Türkiye Cumhuriyeti , Balkan ve Avrupa ülkeleri yer almaktadır. Hedefimiz müşte

 3. D.T.D. IMPIANTI ELEVATORI

  İtalya

  D.T.D. Azienda şirketi. gemi sektöründe asansör ve yük asansörleri kurar, bugün özel asansörler pazarında da kendini kanıtlamayı hedeflemektedir. Rekabetçi fiyatlar ile dünya çapında lider asansör üreticileri ile çalışıyoruz. Kısıtlı alanlar dahil her tip alanda asansörler kuruyoruz. Gece asansör durma yönetimi için 24 saat hizmet. Dış doğrama yapıları gerçekleştiriyoruz. Şirketimiz dışarından personel tedarik etmez, tüm teknisyenlerimiz kendi içimizde eğitim alır. Daha fazla bilgi için lütfen bizimle +39 3393010323 numaralı telefondan saat 8: 00’den 18: 00’e kadar iletişim kurunuz.

 4. TOTALIEN ENDUSTRIYEL URUNLER SAN. TIC. LTD. STI.

  Türkiye

  PLUGLINE as a brand of TOTALIEN emerges as a leading manufacturer and distributor of pipe stoppers, pipe test plugs, joint testers, packers, and pipeline repairing and cleaning accessories. Totalien ведущий производитель заглушек для труб, испытательных заглушек для труб, заглушка для гидроиспытания стыков, пакеров для ремонта трубопровода и аксессуаров для ремонта и очистки трубопровода торговой марки Plugline.

 5. CHINA XIN YUAN ELEVATOR SERVICE LIMITED

  Çin

  China Xin yuan asansör servis Şirketi; Mitsubishi, Otis, Kone, Schindler, Thyssenkrupp, LG and Fujitec, vb. gibi dünyadaki en çeşitli asansör ve yürüyen merdiven değişim parçaları kaynağıdır. Bu arada, Fermator kapı çeşitleri de temin etmekteyiz. Kendimizi doğruluk ve dürüstlükle işbirliğine adayacağımıza tüm müşterilerimize taahhüt ederiz.

 6. VITAL ASANSÖR

  Türkiye

  4000 m2 si kapalı toplamda 5000 m2 alanda faaliyetlerine devam eden firmamız Avrupa, Asya, Afrika ve Güney Amerikada 20 den fazla ülkeye ürünlerini ihrac ederek kaliteden ödün vermeden ve müşteri taleplerini dikkate alarak üretim kapasitesini artırmaya devam etmektedir.

 7. GENTAŞ INŞ ASANSÖR ELEKT MÜH

  Türkiye

  asansör servis montaj bakım malzeme satış

 8. HALATSAN SAPAN VE MAKINA SAN. TIC. LTD. STI

  Türkiye

  HALATSAN SAPAN VE MAKINA SAN. TIC. LTD. STI, yılında kurulan ve Kaldırma ve İstifleme ekleme parçaları sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Kaldırıcı ekipmanlar- asansörler, sapan, kablolu kaldırma, Kaldırıcı ekipmanlar- asansörler, Yük işlemleri aksesuarları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Istanbul, Türkiye 'de bulunmaktadır.

 9. INTERLIFT

  Fransa

  INTERLIFT, yılında kurulan ve Kaldırıcı ekipmanlar- asansörler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. yük asansörü tesisatı, pnömatik vida sıkma makinaları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Marange Silvange, Fransa 'de bulunmaktadır.

 10. MATILSA, S.A.

  İspanya

  MATILSA, S.A., yılında kurulan ve Kaldırıcı ekipmanlar- asansörler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Asansör/kaldırma tertibatı platformları, Asansör/kaldırma tertibatı platformları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, La Muela, İspanya 'de bulunmaktadır.

Fiyat Teklifi Talebi

Tek bir talep oluşturun ve doğrulanmış tedarikçilerden birden fazla teklif alın.

 • Yalnızca ilgili tedarikçiler
 • Veri gizliliği uyumlu
 • 100% ücretsiz
Filtreler

Sonuçlar

Kaldırıcı ekipmanlar- asansörler - Ithalat/Ihracat

Sonuç sayısı

3.186 Şirketler