• europages
 • >
 • ŞİRKETLER - TEDARİKÇİLER - YÜKÜMLÜLER
 • >
 • kaldırıcı taşıtlar

Sonuçlar

Kaldırıcı taşıtlar - Ithalat/Ihracat

 1. KEM TECH

  İsviçre

  Verified by europages badge

  KemTech KSF Europe, HVAC sistemleri, panjurlar, veranda örtüleri, alçıpan, cam ve malzemeler için kaldırma çözümleri tasarlama konusunda 45 yılı aşkın deneyime sahip İsviçreli bir üreticidir. Avrupa, Kuzey Amerika, Latin Amerika, Asya ve Avustralya'yı kapsayan küresel bir pazarda lider bir yenilikçi olmaktan gurur duyuyoruz. Her zaman mükemmellik için çabalayarak, daha yüksek standartlara ulaşmaya çalışırken sürekli olarak sektördeki en son gelişmeleri takip ediyoruz. KSF yıllar içinde güçlü Ar-Ge ve üretim becerileri geliştirmiş ve 200'den fazla uluslararası patent alarak cam sektöründe lider konuma gelmiştir. CNC takım tezgahlarımız ve yarı robotik sistemlerimiz, en modern kaynak ekipmanları kullanılarak üretim tesisimizde yetenekli profesyoneller tarafından en yüksek hassasiyetle üretilmektedir. KSF ayrıca müşterilerine hızlı ve verimli bir satış sonrası hizmet sunmayı taahhüt eder. ŞİRKETİMİZ: - Taşıma çözümleri tasarlamada 45 yıllık deneyim - Dünya çapında binlerce müşteri - 200'den fazla uluslararası patent - CE sertifikalı eksiksiz bir ürün yelpazesi - İsviçre'de merkez ofis ve showroom - Fransa merkezli depo ve bakım merkezi

 2. LÖDIGE INDUSTRIES GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  Lödige Industries Grubu 1948 yılında kurulmuştur ve Hong Kong, Londra, New York ve Doha (Katar) şehirlerinde bağımsız ofislere ve sayısız bağlı şirketlere sahiptir. Aile şirketinin şu anda dünya çapında 900 çalışanı bulunuyor ve bunların üçte biri Almanya'da çalışıyor. Lödige, geniş bir sektörel yelpazede konveyör teknolojisi çözümleri sunar ve lojistik işleri için kompleks malzeme akışı sistemlerinde uzmandır. Şirket, kargo işleme terminalleri alanında dünya piyasasında liderdir. Ürün yelpazesinde yük asansörleri, binek araç asansörleri, vinçler ve depolama ve alma ünitelerinden tam otomatik araç park sistemleri, havayolu kargo sistemleri ve depo yönetimi için yazılım çözümlerine kadar engelsiz yapı (merdiven asansörleri, platform asansörleri) çözümleri yer alır. Lödige servisi Lödige ve diğer üreticilerin asansör, vinç ve endüstriyel sistemleri için bakım, modernizasyon, onarım ve yedek parçalarını kapsar.

 3. VACU-LIFT TRANSPORTSYSTEME GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  VacuLifter® imal ediyoruz. Made in Germany. Vakumlu kaldırma teknolojisinin mucidi olarak, 50 yılı aşkın süredir VacuLifter® adı altında, çeşitli sektörlerde yüksek verimlilikle üretim süreçlerini basitleştiren yenilikçi taşıma sistemleri geliştirmekteyiz. Bugün dünya çapında zanaat işletmelerinden, (örn. uçak sanayisi ve otomotiv endüstrisi gibi) çok uluslu şirketlere kadar çok çeşitli sektörlerde 28.000'den fazla VacuLifter®'in kullanıldığını ve bunun VACU-LIFT'i ulusal ve uluslararası düzeyde lider konumuna getirdiğini gururla söyleyebiliriz. Kapsamlı bilgi birikimi, profesyonel proje yönetimi ve kalıcı araştırma ve geliştirme çalışmaları sayesinde, size özel endüstri çözümleri sunmak için mümkün olan en iyi ön koşullara sahibiz.

 4. ACIMEX

  Fransa

  Ağır yüklerin endüstriyel elleçlemesinde lider olarak : Beton, çelik ya da PVC'den yüksek kapasiteli parçaların tutulması için vakumlu kaldırma cihazları tasarımcısı ve üreticisiyiz. Çok büyük çaplı Bina ve Bayındırlık hizmetleri ve inşaat mühendisliği şantiyelerinin hizmetinde çalışmaktayız. Havacılığa yönelik metalürji sektöründe faaliyet göstermekteyiz. Ürünlerimiz sert koşullarda, vakumlu kaldırma kirişlerinden başka kaldırma sistemlerinin müdahale edemeyeceği elverişsiz, tehlikeli, dar alanlarda kullanılmaktadır (örn. kemer tuğlalarının tutulması ve döşenmesi için tünel kazıcı). Büyük hacimleri kaldırmak, devirmek, döndürmek ve stoklamak için sipariş üzerine ekipmanlar üretmekteyiz. 30 tona kadar, tam güvenlik içinde kaldırma ve elleçleme kapasitesine sahip sistemler geliştirmekteyiz. Çeşitli üretim süreçleri için otomatikleştirilmiş grupların üretimi, montajı ve çalıştırılması da sunduğumuz hizmete dahildir.

 5. AERO-LIFT VAKUUMTECHNIK GMBH

  Almanya

  AERO-LIFT Vakuumtechnik GmbH, 1992 yılında Geislingen-Binsdorf, Zollernalbkreis merkezli olarak kurulmuştur ve vakumlu kaldırma ve taşıma tekniği konusunda faaliyet gösterir. Almanya'nın güneybatısında, Kara Orman ile Svabya Alpleri arasındaki kaynakları kullanarak başarılı olduk. Rahat çalışma ortamı ve uyumlu atmosferimiz, yüksek ürün kalitesine yansımaktadır. Bu kullanım alanlarındaki geniş ürün yelpazesi büyük bir inovasyon gücü ve esneklik gerektiriyor. Motivasyonlu, alanında uzman çalışanlarımızın ve canlı bir takım ruhunun başarılı biçimde birleşmesi sayesinde şirketimiz sürekli bir gelişim ve ilerleme içindedir. Uluslararası yönelim, kurum içi ve dışı modern eğitim programları ve rahat bir iklim sayesinde elde ettiğimiz verimli zeminde müşteri ihtiyaçlarına uygun olarak ürünlerimizi sürekli olarak optimize etmekteyiz. Şirket felsefemizde, çevre bilincinin yanı sıra müşteri odaklı "citius, fortius, altius" ilkesi de her zaman günceldir.

Office Building Outline icon
İşletmeniz için bir sayfa
Bunu görüyor musunuz? Potansiyel müşterileriniz de görüyor. europages sitesinde görünür olabilmek için bize katılın.
 1. STERTIL B.V.

  Hollanda

  Stertil Group, önde gelen Hollandalı bir teknoloji grubu olan Citadel Enterprises Ltd.'nin parçasıdır. Stertil Group'un ürünleri, ABD, Birleşik Krallık, Hollanda, Almanya, Fransa, Polonya ve Brezilya'daki yerel satış organizasyonları ve özenle seçilmiş seçkin distribütörleri kanalıyla dünya genelinde satılmaktadır

 2. CERRATO SRL

  İtalya

  CERRATO Srl şirketi, çeşitli üretim hizmetlerine dağılmış 55 çalışan işgücüyle 1963 yılından beri kaldırma tesisatları (Satış-Tasarım-Yönetim-Üretim-Montaj-Bakım-Satış sonrası) sektöründe faaliyet gösterir. Esas hedefimiz, ürünlerimizin kalite ve güvenliğini sağlamak ve müşterilerimize son teknoloji, güvenilir ve güvenlikli ürünler sunmaktır. Destek birimleriniz tesisatlarımızın kurulumunu sağlar ve hızlı şekilde müdahale eder.

 3. NORDGREIF GMBH

  Almanya

  NORDGREIF GMBH, yılında kurulan ve Kaldırıcı taşıtlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Kaldırma - ekipmanlar ve aksesuarlar, Kaldırma - ekipmanlar ve aksesuarlar, Damperler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Schenefeld, Almanya 'de bulunmaktadır.

 4. DALMEC FRANCE

  Fransa

  DALMEC FRANCE, yılında kurulan ve Kaldırıcı taşıtlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. palangalar, manipüle robotları, manipülatör, manipülasyon düzenekleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Argenteuil, Fransa 'de bulunmaktadır.

 5. MANUPAC

  Fransa

  MANUPAC, yılında kurulan ve Pnömatik tüp sistemleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Kaldırıcı taşıtlar, Kaldırıcı taşıtlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Villeneuve Sur Yonne, Fransa 'de bulunmaktadır.

 1. A.S.M.I. S.N.C. DI MICHELON GIULIANO & C.

  İtalya

  A.S.M.I. S.N.C. DI MICHELON GIULIANO & C., yılında kurulan ve Kaldırıcı taşıtlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. yük limitörü, tartma kefesi, sınai tartma için teraziler ve sistemler, jeoteknik koruma sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Pianiga, İtalya 'de bulunmaktadır.

 2. TTR HANDLING

  İtalya

  TTR HANDLING, yılında kurulan ve Kaldırıcı taşıtlar sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. kaldırma vantuzları, Kaldırma ekipmanı sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Robecco Sul Naviglio, İtalya 'de bulunmaktadır.

 1. ELETTROMECCANICA PIZZAMIGLIO

  İtalya

  ELETTROMECCANICA PIZZAMIGLIO, yılında kurulan ve Kaldırıcı taşıtlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Kaldırma ekipmanı, kaldırma kapıları bakımı sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Valeggio Sul Mincio, İtalya 'de bulunmaktadır.

 2. ADC FAYAT GROUP

  Fransa

  ADC FAYAT GROUP, yılında kurulan ve Nakledilebilir vinçler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Kaldırıcı taşıtlar, Kaldırıcı taşıtlar, metal doğrama işleri, ticari malların depolanması için yükselir tablalar, palangalar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Parthenay, Fransa 'de bulunmaktadır.

 3. ISERCO INDUSTRIES SERVICES ET CONSEILS

  Fransa

  ISERCO INDUSTRIES SERVICES ET CONSEILS, yılında kurulan ve Malların taşınması için motorlu yük arabaları sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Kaldırıcı taşıtlar, Kaldırıcı taşıtlar, sonsuz dişliler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Gondecourt, Fransa 'de bulunmaktadır.

 4. DAMAC, MATÉRIEL ELECTRIQUE - RADIOCOMMANDES INDUSTRIELLES - VARIATEURS DE TENSION

  Fransa

  DAMAC, MATÉRIEL ELECTRIQUE - RADIOCOMMANDES INDUSTRIELLES - VARIATEURS DE TENSION, yılında kurulan ve Kaldırıcı taşıtlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Radyo kontrol sistem ve tesisatları, Radyo kontrol sistem ve tesisatları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Meylan, Fransa 'de bulunmaktadır.

 5. CARPMETAL SRL

  İtalya

  CARPMETAL SRL, yılında kurulan ve Nakledilebilir vinçler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Kaldırıcı taşıtlar, köprülü vinç, döner köprü lave-maıns, Kaldırıcı taşıtlar, metal iskelet sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Adro, İtalya 'de bulunmaktadır.

 6. BOYENS MICHEL

  Belçika

  BOYENS MICHEL, yılında kurulan ve Mobil vinçler sektöründe faaliyet gösteren bir. Kaldırma - ekipmanlar ve aksesuarlar, Kaldırıcı taşıtlar, ticari eşya depolamak için çeki traktörleri, Ağır yük taşıma cihazları, Kaldırma - ekipmanlar ve aksesuarlar, Kaldırıcı taşıtlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Liege, Belçika 'de bulunmaktadır.

 7. COMEGE

  Fransa

  COMEGE, yılında kurulan ve Vinç destekleyicileri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Vinçlerin kaldırıcı dirsekleri, Kaldırma - ekipmanlar ve aksesuarlar, Kaldırıcı taşıtlar, Nakledilebilir vinçler, Vinçlerin kaldırıcı dirsekleri, Kaldırma - ekipmanlar ve aksesuarlar, Kaldırıcı taşıtlar, Nakledilebilir vinçler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Saint-Germain-Du-Plain, Fransa 'de bulunmaktadır.

 8. 2M LEVAGE

  Fransa

  2M LEVAGE, yılında kurulan ve Kaldırıcı taşıtlar sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. vinç kamyon, ticari malları kaldırma kamyonları için vinçler, vinçli kamyonlar, kablolu kaldırma sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, La Charité-Sur-Loire, Fransa 'de bulunmaktadır.

 1. SZERVIZ-TRADE KFT.

  Macaristan

  SZERVIZ-TRADE KFT., yılında kurulan ve Araba yedek parçaları ve kısımları sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Kaldırıcı taşıtlar, Taşıt hizmetleri, Garajlar için araba kaldırıcılar, Kaldırıcı taşıtlar, Taşıt hizmetleri, Garajlar için araba kaldırıcılar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Budapest, Macaristan 'de bulunmaktadır.

 2. PRO-TEC SRL

  İtalya

  PRO-TEC SRL, yılında kurulan ve Kaldırıcı taşıtlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. perde makaraları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Senago, İtalya 'de bulunmaktadır.

 3. CABLERO SRL

  Romanya

  CABLERO SRL, yılında kurulan ve Kablo aksesuarları sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Bükme kablolar, Kaldırıcı taşıtlar, Emniyet kemerleri, Kaldırıcılar ve vinçler, Bükme kablolar, Kaldırıcı taşıtlar, Emniyet kemerleri, Kaldırıcılar ve vinçler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Iasi, Romanya 'de bulunmaktadır.

 4. SHT SUHLER HEBEZEUGTECHNIK GMBH

  Almanya

  SHT SUHLER HEBEZEUGTECHNIK GMBH, yılında kurulan ve Kaldırıcı taşıtlar sektöründe faaliyet gösteren bir Multi-Category şirketidir. Şirket, Suhl, Almanya 'de bulunmaktadır.

 5. SDML

  Fransa

  SDML, yılında kurulan ve Nakledilebilir vinçler sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. Kaldırıcı taşıtlar, Kaldırıcı taşıtlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Vitrolles, Fransa 'de bulunmaktadır.

 6. BADT LEVAGE

  Fransa

  BADT LEVAGE, yılında kurulan ve Kaldırma - ekipmanlar ve aksesuarlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Kaldırıcı taşıtlar, köprü vinç kurulumu, Kaldırıcı taşıtlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Le Grand Quevilly Cedex, Fransa 'de bulunmaktadır.

 7. TECPONTE - TECNOLOGIA EM ELEVAÇÃO

  Portekiz

  TECPONTE - TECNOLOGIA EM ELEVAÇÃO, yılında kurulan ve Kaldırıcı taşıtlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Kaldırıcı ekipmanlar- asansörler, Yapı/bina vinçleri, ticari malları kaldırma için yürür köprüler, ticari mal kaldırma yürür köprü vinci için sökülebilir parça ve aksesuarlar, Kaldırıcı ekipmanlar- asansörler, Yapı/bina vinçleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Maceira Lra, Portekiz 'de bulunmaktadır.

 8. AXESS INDUSTRIES

  Fransa

  AXESS INDUSTRIES, yılında kurulan ve Stoklama ve depolama - ekipmanlar ve sistemler sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. Kaldırıcı taşıtlar, Kaldırıcı taşıtlar, bölümlere ayırma sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Strasbourg, Fransa 'de bulunmaktadır.

 9. MAPPTOOLS S.R.L.

  İtalya

  MAPPTOOLS S.R.L., yılında kurulan ve Kaldırıcı taşıtlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Pnömatik aletler, sıkma mekanizmaları, Pnömatik aletler, pnömatik aletler, endüstriyel pnömatik aletler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Rho, İtalya 'de bulunmaktadır.

 10. MANIP

  Fransa

  MANIP, yılında kurulan ve Tarım ve ormancılığın makine ve ekipmanları sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Kaldırıcı taşıtlar, kaldırma tesisatı, Kaldırıcı taşıtlar, İşleme mıknatısları, ticari eşyaların işlenmesi sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Loudun, Fransa 'de bulunmaktadır.

Fiyat Teklifi Talebi

Tek bir talep oluşturun ve doğrulanmış tedarikçilerden birden fazla teklif alın.

 • Yalnızca ilgili tedarikçiler
 • Veri gizliliği uyumlu
 • 100% ücretsiz