• europages
 • >
 • ŞİRKETLER - TEDARİKÇİLER - YÜKÜMLÜLER
 • >
 • kaldırıcılar ve vinçler

Sonuçlar

Kaldırıcılar ve vinçler - Ithalat/Ihracat

 1. DAL FORNO SRL

  İtalya

  Verified by europages badge

  Mermer ve granit sektörü için vantuzlar, pergel vinçler, askılı sistemler, elektrikli zincirli vinçler, vakumlu kaldırma sistemleri ve taşıma ekipmanları dahil olmak üzere kaldırma ve taşıma malzemelerine uygun eksiksiz tesis ve ekipman tedariği. Ürünlerimiz, vantuz kaldırma sektöründe uzun yıllara dayanan saha deneyimi ve taahhüdü ile garanti edilen en yüksek güvenlik ve kalite standartlarına göre tasarlanır.

 2. LEMMENS

  Belçika

  Verified by europages badge

  LEMMENS, yılında kurulan ve Kablo aksesuarları sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Kaldırma ve İstifleme ekleme parçaları, Kaldırıcılar ve vinçler, Kordonlar ve şeritler, Kaldırma - ekipmanlar ve aksesuarlar, Ağlar ve ipler, Çelik tel ve kablolar, Kaldırma ve İstifleme ekleme parçaları, Kaldırıcılar ve vinçler, metal kablolar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Sprimont, Belçika 'de bulunmaktadır.

 3. STOLZ AUFROLLTECHNIK GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  STOLZ AUFROLLTECHNIK GMBH, yılında kurulan ve Kaldırıcılar ve vinçler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Herdwangen-Schönach, Almanya 'de bulunmaktadır.

 4. PLANETA FRANCE SAS

  Fransa

  Verified by europages badge

  PLANETA FRANCE SAS, yılında kurulan ve Kaldırma - ekipmanlar ve aksesuarlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Kaldırıcılar ve vinçler, Kaldırıcılar ve vinçler, ulaşım amaçlı forkliftler, Elektrikli zincirli vinç, Şantiye için elektrikli vinç sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Couëron, Fransa 'de bulunmaktadır.

 5. LORTEL

  Lüksemburg

  Verified by europages badge

  LORTEL, yılında kurulan ve Kaldırma - ekipmanlar ve aksesuarlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Vinçlerin kaldırıcı dirsekleri, Kablo aksesuarları, Zincirler, Kaldırıcılar ve vinçler, Emniyet kemerleri, Kaldırma ve İstifleme ekleme parçaları, Nakledilebilir vinçler, Vinçlerin kaldırıcı dirsekleri, Kablo aksesuarları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Bettembourg, Lüksemburg 'de bulunmaktadır.

Office Building Outline icon
İşletmeniz için bir sayfa
Bunu görüyor musunuz? Potansiyel müşterileriniz de görüyor. europages sitesinde görünür olabilmek için bize katılın.
 1. TECHNAMATION SEILWINDEN GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  TECHNAMATION SEILWINDEN GMBH, yılında kurulan ve Kaldırıcılar ve vinçler sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. ticari malları kaldırma için atölye vinçleri, Tel halatlar, ticari malları kaldırma için manuel atölye vinçleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Tönisvorst, Almanya 'de bulunmaktadır.

 2. FRANCIA CATENE

  İtalya

  Verified by europages badge

  FRANCIA CATENE, yılında kurulan ve Zincirler sektöründe faaliyet gösteren bir Perakendeci şirketidir. Kaldırıcılar ve vinçler, transmisyonlar için zincirli kasnaklar, sanayi zincirleri, Kaldırıcılar ve vinçler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Castel Maggiore, İtalya 'de bulunmaktadır.

 3. MAKKON MUHENDISLIK MAKINE SAN.TIC.LTD.STI.

  Türkiye

  MAKKON Vinç Sistemleri (MAKKON Crane Systems); Gezer Köprülü Vinçler, Portal Vinçler, Pergel Vinçler, Arabalı Vinçler, Monoray Vinçler, Zincirli Vinçler, Kancaaltı Ataşmanları, Transfer Arabaları, Vagon Taşıyıcıları, C-Kanca, Vinç Yürüme Yolları, Rayları ve destek konstrüksiyonları, vb. imalat ve tedariği yapmaktadır. Standart vinçlerin yanı sıra; özellikle demir çelik sektörüne sunduğumuz bobin taşıma vinci gibi özel üretim proses vinç imalatında da uzmanız. Karbon ayak izini azaltmak için çimento fabrikalarının alternatif yakıt besleme hatlarına tam otomasyonlu vinçler de üretmekteyiz. Bu vinçler sürekli ağır hizmet sınıfında (FEM 5m - ISO M8 - CMAA Class F) olup yıl boyu 7/24 çalışmaktadırlar. Ayrıca metrolar için ŞAFT VİNÇLERİ, barajlar için KAPAK VİNÇLERİ, enerji santralleri için TÜRBİN VİNÇLERİ, limanlarda kullanılan ELLEÇLEME VİNÇLERİ, HADDEHANE VİNÇLERİ, ÇÖPTEN ENERJİ vinçleri ve OTOMASYON vinçlerinin de tasarım, imalat, satış ve kurulumunu gerçekleştirmektedir. MAKKON Vinç Sistemleri, tasarım, imalat, tedarik, montaj, devreye alma ve test aşamalarında TSE'nin kalite şartlarına ve uluslararası FEM, DIN, CSA ve CMAA standartlarına uymaktadır. Sahip olduğumuz kalite sertifikalarımız: ISO 9001: 2015, ISO 14001: 2015, ISO 45011: 2018, CE Sertifikası, EN 1090, EN ISO 3834-2, WPQR (Kaynak Prosedürü Yeterlilik Test Sertifikaları), EN ISO 9606 (Kaynakçı Yeterlilik Test Sertifikaları), Hizmet Yeterlilik Belgesi, TSE EN 15011, Yerli Malı Belgesi.

 4. OZ-SEN INSAAT MAKINALARI

  Türkiye

  Öz-Şen İnşaat Makineleri 25 yıllık bir tarihi ile inşaat sektöründe köklü bir inşaat yedek parça imalatı yapan bir şirkettir. İmalat süreçlerimizde toplam kalite misyonu içerisinde ürettiğimiz tüm ürünler, mutlak müşteri memnuniyeti üzerine kurulmuş bir süreç içerisinde üretilmektedir. Şirketimizi müşteri odaklı olup müşteri isteklerini en hızlı ve en doğru şekilde yardımcı olacak politika anlayışı benimsemiştir. İmalatta bulunduğumuz inşaat sektöründe, İskele, İnşaat ekipmanları ve İnşaat ekipmanları olarak önceliğimiz kalite anlayışı ile üretim yapmaktadır. İskele sektöründe H iskele ve Flanşlı iskele üretiminin tamamını kendi bünyesinde yaparak ihraç etmektedir. İnşaat ekipmanlarında, teleskopik direk, sac pano, ayarlanabilir çelik direk kelepçeleri, taşıma sepetleri imalatını yapmaktadır. İnşaat makinalarında ise Betoniyer karma makinesi, yerden ve yukardan çeker vinç imalatının tamamını kendi bünyesinde yapmaktadır. Ürünlerimizin TSE belgeleri mevcut olup sektörün belirlediği kalite değerlerinin dışına çıkılmaması son derece dikkat edilmektedir. Şirketimiz üretim ve satış sonrası olarak müşterilerimize destek vererek müşteri isteklerini her zaman takip etmektedir.

 5. UZMANLAR PLATFORM

  Türkiye

  UZMANLAR PLATFORM olarak araç üstü teleskobik sepetli platform, hidrolik makaslı platform, çekilebilir ve kendinden yürüyüşlü eklemli teleskobik platform ve çekilebilir teleskobik platform üretimlerini yapmaktayız. 2006 yılında kurulan ve 2013 yılından bu yana Kocaeli-Kartepe’de 10.000 m2 alan üzerinde inşa edilmiş ve 3000 m2 kapalı alana sahip fabrikamızda üretime devam etmekteyiz. Türkiye’de ISO 9001, CE ve TS EN 280 standartlarında üretimi yürüten firmamız, araç üstü teleskobik personel yükseltici makine üretim kalitesinde ilk sıralarda bulunmaktadır. Bu makinelerde Domex 700 MCE ve Domex 960 MCE yüksek mukavemetli çelik saclar ve Alman malı Rexnord bom açma ve toplama zincirleri kullanılmaktadır. Makinelerimiz, tam otomatik hidrolik kumanda blokları ile uzaktan veya sepetten kontrolü sağlayacak dijital kumanda sistemlerine sahiptir. Fly bomlu olarak üretilen modellerimiz geometrik-elektronik ve moment kontrol sistemleri sayesinde yükseklerde güvenle çalışma imkanı sağlamaktadır. 15 yılı aşkın tecrübemiz ve kalitemiz sayesinde sektörümüzde 1000’den fazla Uzmanlar Platform makineleri güvenle ve başarıyla çalışmaktadır. Ayrıca 20’den fazla ülkeye yapılan ihracatımızla ülkemize her konuda katma değer sağlıyoruz. 30 ile 45 metre yükseklik aralığında üretim/satış adedinde Türkiye’de lider olan firmamız bu alanda Türkiye ihracatının %37’lik kısmını gerçekleştirerek ihracatta lider konuma gelmiştir.

 1. BEMTAS KULE VINC

  Türkiye

  Türkiye İnşaat sektöründe, 1985 yılından günümüze kadar faaliyet gösteren BEMTAŞ, gerek yurt içi, gerekse yurt dışında bir çok projeye başarıyla imza atmıştır. 1997 yılında, Türkiye genelinde Kule Vinç konusunda ki ihtiyacı fark ederek bu yönde çalışmalarına ağırlık vermiş, inşaatçı geçmişi ve birikimiyle edinmiş olduğu tecrübeleri Kule Vinç satış ve satış sonrası teknik destek hizmetleri ile bütünleştirerek uzmanlaşmıştır. Kuruluşundan günümüze kadar olan süreçte dürüst ve ilkeli çalışma sisteminden hiç bir zaman taviz vermemiştir. Hedefi güvenli satış ve satış sonrası servis hizmeti sunmak olan BEMTAŞ, şu ana kadar müşterilerinin takdirini kazanmanın haklı gururunu yaşayarak, her geçen gün daha iyi ve daha güvenilir olmak için emin adımlarla çalışmalarına devam etmektedir.

 2. OZARAR HOIST & CRANE

  Türkiye

  Özarar Kaldırma Makinaları Sanayi A.Ş. 1959 yılında İstanbul’da, çelik konstrüksiyon ve üretimine başlamıştır. Bugün 3 kıtaya hizmet vermektedir.Uluslararası standartlara uygun çalışmalarla yüksek kalite, yüksek güvenlik ve yüksek teknoloji ile hazırlanan ürünler ülke sanayisinde geniş kullanım alanı bulmuştur.Kaliteli ve güvenli üretimimizi American Systems Registrar gözetmenliğinde alınan ISO 9001: 2000 kalite sistem yönetimi belgesi ve Germanischer Lloyd Industry Service gözetmenliğinde alınan CE belgesiyle de perçinleyerek daima daha ileriyi, daha kaliteliyi, daha güvenliyi hedef alan çalışmalarımız, müşterilerimizin bizlere olan güveniyle devam etmektedir.Standart vinç üretimlerimizin yanında müşterilerimizin istek ve ihtiyaçlarına göre hazırlanan özel üretimlerimiz, üretiminden satış sonrası destek hizmetlerine kadar her zaman müşterilerimizle el ele çalışmalarımızı yürütmekteyiz.

 1. MDS MACHINERY

  Türkiye

  MDS Makina sektörde 25 yılın verdiği tecrübe ve güvenle Vinç, Caraskal İmalatı, Konveyör Sistemleri , Konveyör Ekipmanları imalatı yapan bir mühendislik firmasıdır. MDS Makina müşterilerinin özel ihtiyaçlarına göre dizayn ettiği yalın ekonomik çözümlerle işletmelerin verimlilik artışına katkı sağlamaktadır. Uzmanlık ve tecrübemizin en önemli göstergesi firmamızdan memnun kalmış olan yüzlerce müşterilerimizdir. Yüksek kaliteli ürünlerimizden bazıları Monoray Vinç, Köprülü Vinç, Yük Asansörü, Pergel Vinç, Dikey Açılan Büyük Depo ve Asansör Kapıları, Konveyör, Akordiyon Konveyör, Yükleme Konveyörü, PVC Bantlı Konveyör, Modüler Bantlı Konveyör, Kauçuk Bantlı Konveyör, Teflon Bantlı Konveyör, Asetal Bantlı Konveyör, Konveyör Yedek Parçaları, Maden Rulosu, Konveyör Rulosu. Yüksek kaliteli, ekonomik ürünlerimizle tanışmak için teklif isteyiniz.

 2. ANKARA VINÇ

  Türkiye

  Ankara merkezli faaliyet gösteren firmamız sektördeki en köklü firmalar arasında yer almaktadır. Akıllaragelebilecek tüm alanlarda profesyonel olarak vinç kiralama hizmeti vermekteyiz. Verilen tüm hizmetlerde alanında uzman ve tecrübeli ekibimiz görev almaktadır. Ekibimiz ve ekipmanlarımız 7 gün 24 saat boyunca hizmetinize sunulmaktadır.Vinçlerimiz son teknolojilere sahip olmakla birlikte düzenli olarak bünyemizde yer alan makine mühendisleri tarafından kontrol edilmektedir. Vinç kiralama hizmeti tüm yasal şartnamelere uygun bir şekilde verilmektedir.Şirketimizin verdiği hizmetler kapsamında müşteri memnuniyeti son derece büyük bir önem taşır. Tüm ekip arkadaşlarımız vinç kiralama alanında sürekli olarak kendilerini geliştirmekte ve elde ettikleri tecrübelerle birlikteher zaman daha iyi hizmet vermeyi amaçlamaktadırlar. Sektörde en uygun fiyat garantisiyle hizmet veren firmamız uzun yıllardan beri sizlerin desteği ve güveniyle bugünlere kadar başarılı bir şekilde gelmiştir.Firmamızın vermiş olduğu hizmetler; vinç kiralama hizmeti, hiyap kiralama hizmeti, ikinci el vinç hiyap satışı ve tüm bunlarla ilgili teknik desteklerden oluşmaktadır. Ekip eğitimlerimiz sürekli olarak devam etmekte olup bünyemizde bulunan vinç ve hiyap filomuz kaliteli bir hizmet vermek adına geliştirilmekte ve yenilenmektedir.Hizmetlerimizden faydalanmak veya ayrıntılı bir şekilde bilgi almak için firmamızla direk olarak iletişime geçebileceğiniz gibi internet sitemiz üzerinden de detaylara ulaşabilirsini

 3. WIELTRA VINC KUMANDALARI

  Türkiye

  Wieltra Teknoloji 2012 yılında Konya’da kurularak Ar-Ge faaliyetlerine başlamıştır. Kablosuz iletişim, uzaktan vinç kumanda sistemleri ve elektronik sistem tasarımları konusunda uzmanlaşarak bu alanda genç, dinamik ve üretken bir ekibe sahip olmuştur. Tescilli bir marka olan Wieltra, 2012 yılının başlangıcından itibaren kablosuz elektrik teknolojisi konusunda Ar-Ge çalışmalarında bulunmuş ve alanında bir çok tecrübe edinmiştir. Wieltra, kablosuz şarj cihazları konusunda Qi, FC, CE , MFI standartlarında ürün sunan ilk Türk oluşumudur. Teknoloji çalışmalarına uzaktan vinç kumanda sistemlerini ekleyerek sektörde iddasını ispatlamıştır.Uzaktan vinç kumanda imalat ve tasarımında, değişen ihtiyaçlara cevap verebilecek nitelikte kaliteli ve güvenilir üretimi hedefimizdir. Bu doğrultuda Wieltra, Türkiye’nin önde gelen firmalarına hizmet vermeye devam etmektedir.

 4. ANSAN HIDROLIK

  Türkiye

  Firmamız, 1989 yılında iş makineleri sektöründe üretim ve satış dağıtım hizmeti sunmak amacıyla Kocaeli ilinde İzmit’te kurulmuştur. 2006 yılında, 2000 m2 kapalı olmak üzere toplam 4000 m2 alana sahip fabrika binasına taşınmıştır. Aynı yıl, İlk platform ve vinç imalatını gerçekleştirmiştir. İlk üretime başladığı yıl ISO 9001: 2000 ve CE belgelerini almıştır. Üretimde yüksek kaliteyi kısa sürede yakalayan Ansan, 1 yıldan daha az bir sürede 2007 yılında aylık 10 platform, 2008 yılında aylık 20 platform imalat kapasitesine ulaşmıştır. 2008 yılında Fas - Yunanistan - Cezayir ve Arabistan’a ilk ihracatını gerçekleştirmiştir. Ansan, birçok ülkeye yayılan ihracat ağı ile günümüz platform sektöründe ihracat kapasitesi ile pazarın öncü firmaları arasında yer almıştır.Araç üstü, Kendinden Yürüyüşlü, Çekilebilir, Kurtarıcı ve Mobil Vinç Platformları olmak üzere geniş bir ürün yelpazesi, ileri teknolojik ürünleri, nitelikli personeli ile zamanında teslimat, hizmette müşteri memnuniyetini ilke edinen Ansan; platform sektöründe Ar-Ge proje çalışmaları ile güven, yenilikçi kalite anlayışı ve istikrarın temsilcisi konumuna ulaşmıştır. 2012 yılında Van ilinde teşvik almaya hak kazanmış ve mevcut kapasitesinin 3 katı üretim kapasitesine sahip büyük bir yatırım gerçekleştirmiştir. Ansan kuruluşundan bugüne kadar, alanında uzman akademisyenler ile kurumsallaşmaya yönelik profesyonel çalışmalar sürdürerek, platform sektöründe modern işletmeciliğin yaygınlaştırılmasına da öncülük etmektedir.

 5. DELFIN VINÇ SERVISI

  Türkiye

  Vinç arızalarını giderme, servis, modernizasyon ve vinç aksesuarları konularında hizmet veren, endüstriyel vinç servis şirketiyiz.Şirketimiz anlaşmalı hizmet verilen üretim tesislerinde duruma ve konumuna 7/24 hizmet vermektedir. Tüm DELFİN VİNÇ SERVİSİ & MODERNİZASYON personeli; iş güvenliği, iş sağlığı, yüksekte güvenli çalışma, kaldırma iletme araçları ile güvenli çalışma, elektrikli vinçlerde bakım, vinç motorları, vinçlerde sürücü, çelik halat bakımı gibi konularda eğitim görmüş ve sertifika almaya hak kazanmışlardır. DELFİN VİNÇ SERVİSİ & MODERNİZASYON; Her zaman ileri teknoloji test araçlarını kullanır. Orijinal ve yeni yedek parça kullanır ve bunu garanti eder. En uygun çözümü düşük maliyet politikası ile üretir. Servis araçları her zaman acil müdahale için hazır durumda tutulmaktadır.

 6. GEBUWIN

  Hollanda

  Gebuwin, yüksek kaliteli elle çalıştırılan endüstriyel vinç alanında lider bir üreticidir. Manüel vinçlerin çekme ve kaldırma kapasitesi 7.500 kg'a kadar değişir. Gebuwin ayrıca müşterilerine elektrikle çalışan sanayi vinçleri de sağlamakta olup, müşteriye özel çekme ve kaldırma çözümlerinde uzmandır. Buna ek olarak, Gebuwin zımbayla delinmiş ve tornalanmış parçalar, parça grupları ve komple nihaî ürünler konusunda da doğru adrestir.

 7. AYNALI CRANE

  Türkiye

  40 yıllık tecrübesiyle 1-100ton arası kaldırma kapasitesine sahip vinç sistemlerinin ve tüm ekipmanlarının imalatı gerçekleştiriyoruz, Aynalı Vinç tecrübesiyle kendine pazarda sağlam bir yer edinmiş, sektörde konusunda ilk akla gelen firmalardan birisidir. Piyasa talepleri doğrultusunda müşterilerimize daha iyi hizmet verebilmek için hedeflerini büyütmeye devam eden firmamız Avrupa ülkelerine ihracata da başlamıştır.

 8. DESTEK VINÇ

  Türkiye

  DESTEK PLATFORM ’Olarak; Türkiye’nin önde gelen inşaat sanayi ve taahhüt firmalarına her türlü kiralık vinç ve platform hizmetlerini vermekteyiz.. Dürüst tecrübeli ekip ve operatörler ile 24 saat güvenle hizmetinizdeyiz.

 1. UZMANLAR VINÇ

  Türkiye

  Uzmanlar Vinç sürekli olarak kendisini yenileyerek, müşterilerinin ihtyaçlarına zamanında ve üstün kaliteyle cevap verebilmektedir. Müşteri memnuniyeti, her zaman UZMANLAR Vinç'in esas amaçlarından biri olmuştur. UZMANLAR Vinç, özellikle köprülü vinç, portal vinç, monoray vinç, makine üretiminde ve çelik inşaatı sektöründe uzmanlaşmıştır

 2. NBS MAKINA VINÇ VE YÜK ASANSÖR SISTEMLERI

  Türkiye

  Ticaret hayatımıza başladığımız ilk günden beri hizmet verdiğimiz Vinç, yük asansörleri ve kaldırma ekipmanları sektörlerinde en yeni teknolojiyle ulusal ve uluslararası alanlarda siz değerli müşterilerimize verimli ürünler üretmek bu süre zarfında tüm müşterilerimize birbirinden ayırt etmeksizin üstün kaliteli hizmet sağlamaktır. *Verimli sorunsuz üretim, *Tüm ihtiyaçları tek noktadan çözmek, *Uzman ve deneyimli kadro ile hızlı ve zamanında teslimat

 3. ZITRÓN

  İspanya

  ZITRÓN, yılında kurulan ve Endüstriyel amaçlı vantilatörler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Kaldırıcılar ve vinçler, Kaldırıcılar ve vinçler, maden ocağı vantilatörleri, tünel kazılarında zorlamalı havalandırma ekipmanları, arazi düzeltme çalışmaları için hidrolik kepçeler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Gijon-Asturias, İspanya 'de bulunmaktadır.

 4. HUCHEZ TREUILS SAS

  Fransa

  HUCHEZ TREUILS SAS, yılında kurulan ve Kaldırıcılar ve vinçler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Vinçlerin kaldırıcı dirsekleri, Vinç destekleyicileri, Vinçlerin kaldırıcı dirsekleri, Vinç destekleyicileri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Ferrieres, Fransa 'de bulunmaktadır.

 5. KURSCHILDGEN GMBH - TIGERHEBEZEUGE

  Almanya

  KURSCHILDGEN GMBH - TIGERHEBEZEUGE, yılında kurulan ve Kaldırıcılar ve vinçler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. elevatörler, Kaldırma - Yük arabaları ansörleri ve transpaletleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Bergisch Gladbach, Almanya 'de bulunmaktadır.

 6. GROUPE DLD

  Fransa

  GROUPE DLD, yılında kurulan ve Kaldırma - ekipmanlar ve aksesuarlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Kaldırıcılar ve vinçler, Kaldırıcılar ve vinçler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Saint Ouen L'aumone, Fransa 'de bulunmaktadır.

 7. LIFTKON MÜHENDISLIK VE VINÇ SISTEMLERI

  Türkiye

  LIFTKON MÜHENDISLIK VE VINÇ SISTEMLERI, yılında kurulan ve Kaldırıcılar ve vinçler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. köprülü vinç sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Konya, Türkiye 'de bulunmaktadır.

 8. PULLFORCE WINCH

  Türkiye

  PULLFORCE WINCH, yılında kurulan ve Kaldırıcılar ve vinçler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Yol ve onarım hizmeti - Ekipmanlar, makaralar, ormancılık işleri için küçük vinçler, Yol ve onarım hizmeti - Ekipmanlar, römork bağlantıları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Ankara, Türkiye 'de bulunmaktadır.

 9. KELES CRANE

  Türkiye

 10. MV YANTRA

  Bulgaristan

  MV YANTRA, yılında kurulan ve Kaldırıcılar ve vinçler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Gabrovo, Bulgaristan 'de bulunmaktadır.

Fiyat Teklifi Talebi

Tek bir talep oluşturun ve doğrulanmış tedarikçilerden birden fazla teklif alın.

 • Yalnızca ilgili tedarikçiler
 • Veri gizliliği uyumlu
 • 100% ücretsiz