• europages
 • >
 • ŞİRKETLER - TEDARİKÇİLER - YÜKÜMLÜLER
 • >
 • kaldırıcının sepeti

Sonuçlar

Kaldırıcının sepeti - Ithalat/Ihracat

 1. KRAUSE-WERK GMBH & CO KG

  Almanya

  Verified by europages badge

  KRAUSE fabrikası Alsfeld/Hessen'de 1900 yılında kurulmuş, merdiven ve iskele sistemlerinin imalatı ve satışı konusunda 100 yıldan uzun bir geleneğe sahiptir. Bu geçen sürede dinamik biçimde büyüyen şirketimiz, uluslararası düzeyde faaliyet gösteren bir şirketler grubuna dönüşmüştür. Diğer üretim ve satış merkezlerimiz Polonya, Macaristan, Rusya ve İsviçre'de bulunmaktadır ve son yıllarda kurulup geliştirilmiştir. Ürünlerimiz ile ilgili fonksiyonellik, kaza emniyeti ve kullanılabilirlik alanlarındaki ölçütleri biz belirliyoruz. Pratiğe dayalı yeniliklere büyük önem veriyoruz - KRAUSE adı yüksek kaliteli ürünlerle eşdeğerdir. KRAUSE ürünlerine, tesislerimizdeki laboratuvarlarda hem çok katı kalite ve güvenlik testleri hem de malzeme ve TÜV testleri uygulanmaktadır.

 2. BELATT LAGERTECHNIK E.K. BETRIEBS + LAGERBEDARF, TRANSPORTTECHNIK INH. BERND WELTICKE

  Almanya

  Verified by europages badge

  BELATT LAGERTECHNIK E.K. BETRIEBS + LAGERBEDARF, TRANSPORTTECHNIK INH. BERND WELTICKE, yılında kurulan ve Kaldırıcının sepeti sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Şirket, Düdinghausen, Almanya 'de bulunmaktadır.

 3. WILLECKE HEBE- UND FÖRDERGERÄTE GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  WILLECKE HEBE- UND FÖRDERGERÄTE GMBH, yılında kurulan ve Kaldırıcının sepeti sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Şirket, Hattingen, Almanya 'de bulunmaktadır.

 4. GABELSTAPLER FINGER GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  GABELSTAPLER FINGER GMBH, yılında kurulan ve Kaldırıcının sepeti sektöründe faaliyet gösteren bir Acente/ Temsilci şirketidir. Şirket, Wermelskirchen, Almanya 'de bulunmaktadır.

 5. WEMATIK GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  WEMATIK GMBH, yılında kurulan ve Kaldırıcının sepeti sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Elektrik jeneratörleri, İş makineleri, oto krikoları, elektrik ekipmanı, mini kürekleme makinaları, teleskopik yükleyiciler, Jeneratör seti, Elektrik jeneratörleri, İş makineleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Nordhorn, Almanya 'de bulunmaktadır.

Office Building Outline icon
İşletmeniz için bir sayfa
Bunu görüyor musunuz? Potansiyel müşterileriniz de görüyor. europages sitesinde görünür olabilmek için bize katılın.
 1. LOCA-GRUE

  Belçika

  Verified by europages badge

  LOCA-GRUE, yılında kurulan ve Endüstriyel ekipmanların kiralanması sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Vinç ve taşıma köprüsü, Kaldırıcının sepeti, Yük vagonlarına takılan vinçler, Yük asansörü, Vinç ve taşıma köprüsü, Kaldırıcının sepeti, vinç, vinç kiralama, Yük vagonlarına takılan vinçler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Waterloo, Belçika 'de bulunmaktadır.

 2. WEISEL GABELSTAPLER + TRANSPORTE GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  WEISEL GABELSTAPLER + TRANSPORTE GMBH, yılında kurulan ve Yük arabaları asansörleri sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Kaldırıcının sepeti, tekerlik test tankları, özel konvoy taşımacılığı, havacılı plaqtformlarının kiralanması, Kaldırıcının sepeti, lojistik, Özel nakliyat sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Gau-Algesheim, Almanya 'de bulunmaktadır.

 3. RÜZGARAS METAL SANAYI VE TICARET LTD. STI.

  Türkiye

  Rüzgaras Metal Sanayi ve Ticaret Limited Şirketimiz yüksek kaliteli paslanmaz çelik, çelik ve alüminyum ürünlerin düşük ücretlerle imalatını yapıyoruz. Her iki taraf için kazançlı ve sürekli olarak geliştirilebilir bir şekilde uzun vadeli tedarikçiniz olmak istiyoruz. E-Posta hesaplarımızla ve telefon numaralarımızdan bizimle iletişime geçebilirsiniz. Kaynak teknikleri, Sac/Boru/Profil kesme, bükme ve şekillendirme, CNC Torna ve frezeleme, Lazerli Sac/Levha kesimi konularında hizmet vermekteyiz. Proje bazlı çalışan firmamız; tasarımı olmayan projeler icin ise profesyonel tasarım ekibimiz tarafından proje çizim hizmeti sunmaktadır, projelerinizi Solidworks üzerinden tasarlayıp beğeninize sunuyoruz. PDF, DXF, STEP ve teknik resim dosya verileri ile siparişlerinizi sistemimize işliyor ve taleplerinize göre Paslanmaz Çelik, Çelik ve alüminyumdan Kaynaklı / Kaynaksız, Montajlı ve Projeli / Projesiz ürünler üretiyoruz. Türkiyenin en köklü firmalarına Çelik, Paslanmaz Çelik, Alüminyum ürünle konusunda ürün-tedarik hizmetleri vermiyoruz. Sertifikalarımızdan bazıları asağıdaki gibidir: EN 3834-2 EN 1090-2 ISO-10002: 2018 IATF 16949: 2016

 4. GORACON SYSTEMTECHNIK GMBH

  Almanya

  2002 yılından bu yana, HIGH ACCESS ve GORACON OBJECT bölümlerimizle, spor tesisleri, kongre merkezleri, üniversiteler ve genel kurul salonlarındaki yüksek erişim ve kaldırma teknolojisinin yanı sıra özel iç tasarım konseptlerinde yenilikçi ve güvenilir çözümler gerçekleştirmekteyiz. Küresel tedarik zincirinin bir parçası olarak, her gün çok çeşitli hedef pazarlarda zorluklarla karşılaşmaktayız. Müşterilerimiz, geniş uzmanlık bilgisine ve yılların deneyimine dayanan özel çözümlerden yararlanmaktadır. Çok çeşitli olmalarına rağmen, ürünlerimizin ortak bir noktası vardır: Kalite, emniyet ve adil bir fiyat-performans oranı. Şirketimiz samimi bir çalışma ortamı ve düz hiyerarşiler ile karakterize edilebilir. Bizde, mavi ve beyaz yakalılar el ele çalışır. Müşterilerimizle, müşteri memnuniyetine, ürün ve hizmetlerimizin kalitesine ve içsel değerine dayalı uzun vadeli iş ortaklıkları bizim için özellikle önemlidir.

 5. ASMUS GMBH

  Almanya

  Asmus GmbH kablolu kaldırma araçlarının ve kişi çalışma platformlarının geliştirilmesi, kiralanması, satışı ve servisi için çalışan orta ölçekli bir şirkettir. Asansör sistemlerinin aletsiz montajı için rotor kanadı çalışma platformu ayrıca özel konstrüksiyonlar firmamızın ağırlık verdiği diğer alanlardır. Asmus çalışma platformları dünyanın her tarafına gönderilebilir ve Avrupa sınırlarında sorunsuz olarak tam servisle müşterilerimize kiralanır. Avrupa dışına kiralama özel durumlarda kontrol edilir ve ilgili gümrük hükümlerine ve ilgili Avrupa Birliği Ülkesi olmayan ülkenin ithalat ve ihracat düzenlemelerine bağlıdır. Asmus çalışma platformları EN1808 TÜV veya tasarım kontrollüdür ve özel yapıları ve özel imalat ile azami esnekliğe ulaşırlar. Sertifikalı çalıştırıcılarımız dünya çapında firma merkezimizin bulunduğu şehirde ilgili ürün eğitimlerini ve platformların kullanılmasına yönelik eğitimleri verirler. Made in Germany bizim için hala önemlidir!

 1. KRÄMER GMBH

  Almanya

  Alüminyum podyum sistemi, platform, merdiven, tırabzan, ahşap basamaklı merdiven tasarım, üretim ve kurulumu. Alüminyumdan mamul müşteriye özel endüstriyel denetim merdivenleri. KRÄMER ile çalışmanın en önemli özelliği: sorunsuz. Mühendislik olarak – istendiğinde kurulum yerinden ölçü de alırız – üretimden nihaî kuruluma kadar: Yükü müşterilerimizin üzerinden güvenilir bir şekilde alır ve tüm projeyi ustalıkla yönetiriz. Uygun maliyetli, zamanında ve istendiği şekilde. Zaman alan ve sinirleri yoran ardıl çalışmalar? KRÄMER'de yok. Küçük projeler için olduğu kadar büyük ve karmaşık projeler için de ürettiğimiz yüke dayanıklı, ergonomik ve çekici görünümlü ısmarlama ürünlerimiz müşterilerimizin gereksinimlerini bire bir karşılamaktadır. İster 5 veya 15 isterse de 25 metre yükseklikte olsun, KRÄMER'in podyum ve sahne sistemlerinde, zemin seviyesinde çalışıyormuşsunuz gibi güvenli bir şekilde hareket edersiniz.

 2. TIGERMAC

  Türkiye

  TIGERMAC DESIGNING & MANUFACTURING STANDART AND SPECIALIZED FRONT-END ATTACHMENTS FOR HEAVY EQUIPMENTS TO AFTERMARKET USERS DEDICATED TO SERVICING THE CONSTRUCTION, FORESTRY, MINING, SCRAP RECYCLING, ROAD MAINTENANCE AND RESOURCE INDUSTRIES. Our continuous improvement philosophy has developed a production culture that encourages new ideas and processes for our attachments, provides the newest designs to our valuable customers and fully supports a safe work environment. We are committed to continual growth and exploration of new opportunities with our users friendly loader attachments for different sectors. As one of the few producers in Europe with such an wide range, Tigermac is in a position to deliver, not just standard but also custom made loader attachments quickly and reliably. Our competence does not in any way end at the design and production of attachments. We design - produce - believe our all loader attachments.

 1. THOMAS KRANEN

  Belçika

  Thomas Hoogwerkers 1986 yılından beri çeşitli sektörlere yönelik ve tüm dünyaya ihraç edilen geniş bir seri kaliteli sepetli vinç sunmaktadır. Sepetli vinçlerimiz çok sağlam, güvenli ve kullanımı kolaydır. 4 kategori mevcuttur : Hareketli sepetli vinç, kamyona monte sepetli vinçler, traktöre monte sepetli vinçler ve direğe monte sepetli vinçler. Çalışma yükseklikleri 13 ile 32 m'dir. İlgileniyorsanız, bizimle iletişime geçiniz.

 2. BAUER GMBH

  Almanya

  BAUER GmbH istifleyici ataşman cihazları, çevre donanımları ve değerli madde ve atık konteynerleri geliştirir, üretir ve tüm dünyaya dağıtır. 1966 yılında kurulan BAUER GmbH bugün Avrupa'daki önde gelen üreticilerden biridir. DIN EN ISO 9001'e göre 1993 yılında alınan kalite yönetimi sistem sertifikası, yüksek "made by BAUER" kalitesinin korunduğunun güvencesidir. Üretim sadece BAUER grubunun 300'den fazla çalışana sahip olduğu Südlohn ve Halberstadt fabrikalarında yapılır.

 3. WEILAND HEBETECHNIK GMBH

  Almanya

  WEILAND HEBETECHNIK GMBH, yılında kurulan ve Kaldırıcının sepeti sektöründe faaliyet gösteren bir Acente/ Temsilci şirketidir. Şirket, Lampertheim, Almanya 'de bulunmaktadır.

 4. HUNDRUP ARBEITSBÜHNEN-VERMIETUNG GMBH & CO. KG

  Almanya

  HUNDRUP ARBEITSBÜHNEN-VERMIETUNG GMBH & CO. KG, yılında kurulan ve Kaldırıcının sepeti sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. Şirket, Waltrop, Almanya 'de bulunmaktadır.

 5. ALBERT WASMER GMBH

  Almanya

  ALBERT WASMER GMBH, yılında kurulan ve Kaldırıcının sepeti sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Şirket, Karlsruhe, Almanya 'de bulunmaktadır.

 6. ARBEITSBÜHNENVERMIETUNG BERTEIT

  Almanya

  ARBEITSBÜHNENVERMIETUNG BERTEIT, yılında kurulan ve Kaldırıcının sepeti sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Şirket, Herne, Almanya 'de bulunmaktadır.

 7. AUTOKRANVERMIETUNG BOLAY GMBH

  Almanya

  AUTOKRANVERMIETUNG BOLAY GMBH, yılında kurulan ve Kaldırıcının sepeti sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Şirket, Leonberg, Almanya 'de bulunmaktadır.

 8. ARBEITSBÜHNEN DRUMANN

  Almanya

  ARBEITSBÜHNEN DRUMANN, yılında kurulan ve Kaldırıcının sepeti sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Şirket, Dortmund, Almanya 'de bulunmaktadır.

 1. GILTEC GMBH

  Almanya

  GILTEC GMBH, yılında kurulan ve Kaldırıcının sepeti sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. Şirket, Singen, Almanya 'de bulunmaktadır.

 2. FBA SERVICE

  Almanya

  FBA SERVICE, yılında kurulan ve Kaldırıcının sepeti sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Şirket, Waltrop, Almanya 'de bulunmaktadır.

 3. EKM EINKAUF-KATALOG-MARKETING VERSANDHANDELS UG (HAFTUNGSBESCHRÄNKT)

  Almanya

  EKM EINKAUF-KATALOG-MARKETING VERSANDHANDELS UG (HAFTUNGSBESCHRÄNKT), yılında kurulan ve Kaldırıcının sepeti sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. Şirket, Rotenburg (wümme), Almanya 'de bulunmaktadır.

 4. WEP-WEISSHAUPT GMBH

  Almanya

  WEP-WEISSHAUPT GMBH, yılında kurulan ve Yük asansörü sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Kaldırıcının sepeti, Kaldırıcı ekipmanlar- asansörler, Asansörler ve yürüyen merdivenler, Kaldırıcının sepeti, Kaldırıcı ekipmanlar- asansörler, Asansörler ve yürüyen merdivenler, platform kaldıraçlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Aachen, Almanya 'de bulunmaktadır.

 5. OSPINA ALQUILER

  İspanya

  OSPINA ALQUILER, yılında kurulan ve Yük vagonlarına takılan vinçler sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Kaldırıcının sepeti, Kaldırıcının sepeti sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Sant Boi De Llobregat, İspanya 'de bulunmaktadır.

 6. GEBR. KÄUFER GMBH BEFAHRTECHNIK

  Almanya

  GEBR. KÄUFER GMBH BEFAHRTECHNIK, yılında kurulan ve Kaldırıcının sepeti sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Hückeswagen, Almanya 'de bulunmaktadır.

 7. ALBERS FÖRDERTECHNIK GMBH & CO. KG

  Almanya

  ALBERS FÖRDERTECHNIK GMBH & CO. KG, yılında kurulan ve Malların taşınması için tekerlekli ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir Multi-Category şirketidir. Kaldırıcının sepeti, teleskopik yükleyiciler, Kaldırıcının sepeti sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Twist, Almanya 'de bulunmaktadır.

 8. ZIEGLER GABELSTAPLER GMBH

  Almanya

  ZIEGLER GABELSTAPLER GMBH, yılında kurulan ve Kaldırıcının sepeti sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Şirket, Augsburg (gvz), Almanya 'de bulunmaktadır.

 9. AEROLIFT

  Fransa

  AEROLIFT, yılında kurulan ve Endüstriyel ekipmanların kiralanması sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Kaldırıcının sepeti, Kaldırıcının sepeti, motorlu teleskopik çalışma sepeti kiralanması, yük asansörlü kamyon kiralama, endüstriyel araç kiralanması sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Allonne, Fransa 'de bulunmaktadır.

 10. GERALD HACKENBERG

  Almanya

  GERALD HACKENBERG, yılında kurulan ve Kaldırıcının sepeti sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. Şirket, Erdmannhausen, Almanya 'de bulunmaktadır.

Fiyat Teklifi Talebi

Tek bir talep oluşturun ve doğrulanmış tedarikçilerden birden fazla teklif alın.

 • Yalnızca ilgili tedarikçiler
 • Veri gizliliği uyumlu
 • 100% ücretsiz