• europages
 • >
 • ŞİRKETLER - TEDARİKÇİLER - YÜKÜMLÜLER
 • >
 • kaldırım ızgaraları

Sonuçlar

Kaldırım ızgaraları - Ithalat/Ihracat

 1. DRAHT-BINDER OHG

  Almanya

  Verified by europages badge

  60 yıldan beri asıl işimizi sürekli geliştirmemiz sayesinde uzmanınız olduk. Ticaret ve son müşteri için her türlü ızgara ve dokuma üretiyoruz. Şirket 1945 yılında alt faaliyet alanları çit ve büyük kapı yapımı olan bir demir doğramacı olarak kurulmuştur. Daha başlangıç yıllarda kendi ihtiyaçları için tel işleme makinelerinin tasarlandığı makine yapımı departmanı ortaya çıkmıştır. 70'li yıllarda tel dokumacılığı şirketin ikinci bir ayağı haline gelmiştir. 1978 yılında dalgalı ızgara ve zımbalama ızgarası için ilk tam otomatik üretim sistemi üretildi. Şirket Erkrath'a taşındı ve şirketin tel dokumasına odaklanmasıyla yeni pazarlara girildi. 1995 yılında ürün gamına nokta kaynaklı ızgara ve kenar profili eklenmiştir. Günümüzde ise dört tam otomatik üretim bantlarında üretim yapılmaktadır.

 2. O.M.A.F. SRL

  İtalya

  Verified by europages badge

  O.M.A.F. şirketi, INOXLINE paslanmaz çelikten kafes teli ve çit, endüstriyel kullanıma ve inşaatlara yönelik metal kafes telleri ve çitlerin üretimi alanında uzmanlaşmıştır. Tüm kafes tellerimiz tam otomatik makine ve sistemlerde üretilmektedir. Ayrıca O.M.A.F. inşaatlarda kullanılmaya yönelik geniş bir ürün ve aksesuar kataloğuna da sahiptir: paslanmaz çelik lağım ve rögar kapakları, kuyu örtme ızgaraları ve diğer tip metalik ızgara ve kafesler.

 3. ALSEN SERVICES LDA.

  Portekiz

  Verified by europages badge
 4. JK TECHNIC

  Fransa

  Verified by europages badge

  JK TECHNIC, yılında kurulan ve Kaldırım ızgaraları sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Metal ızgaralar, Parmaklıklar ve giriş kapıları, Metal merdivenler, Metal ızgaralar, Parmaklıklar ve giriş kapıları, Metal merdivenler, Sanayi zemin kaplama sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Sarreguemines, Fransa 'de bulunmaktadır.

 5. GEI SA

  Lüksemburg

  Verified by europages badge

  GEI SA, yılında kurulan ve Metal ızgaralar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Kaldırım ızgaraları, Polyester, Parmaklıklar ve giriş kapıları, Metal merdivenler, Helezon/ sarmal merdivenler, helis biçiminde merdiven, güvenlik ızgarası, Boru işleme, Izgaralar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Luxembourg, Lüksemburg 'de bulunmaktadır.

Office Building Outline icon
İşletmeniz için bir sayfa
Bunu görüyor musunuz? Potansiyel müşterileriniz de görüyor. europages sitesinde görünür olabilmek için bize katılın.
 1. AFRACOM

  Fransa

  AFRACOM tüm alışıldık malzemelerden yapılma metal örgü sac ve bobin tedarikinde bulunmaktadır: çelik, galvaniz kaplama çelik, paslanmaz çelik, alüminyum, bakır, pirinç, çinko, titanyum. Sipariş üzerine tüm metal örgü ürünlerin incelemesini ve imalatını gerçekleştirmekteyiz: -Endüstriye yönelik olarak (filtreler ve filtre armatürleri, havalandırma kafesleri, koruma kafesleri, aydınlatma ızgaraları, toprak hattı ızgaraları, metal destekler, mobilya parçaları, dekorasyon eşyası parçaları) -İnşaata yönelik olarak (cephe kaplama panelleri, sabit ve kayar güneş kırıcı sistemler, korkuluk, asma tavanlar, bölme duvarları, bariyerler). Geniş dönüştürme olanaklarına sahibiz: Şirket içinde ve dışarıdan destek alarak 6 m'ye kadar bükme, silindirleme, su jeti ile kesme, kaynak. Ürünlerimiz aşağıdaki teknikler kullanılarak yüzey işlemi ile teslim edilebilmektedir: Elektrostatik boyama, eloksallama, saten perdah ve parlak cila, sıcak daldırma galvanizleme. Gücümüz: etkililiğimizdir!

 2. NIALCO

  Belçika

  Nialco çelik tedarikçisidir: karbonlu çelikten saclar ve düz bobinler (soğuk veya sıcak lamineli, kaplamalı, galvanize, elektro çinko kaplamalı, aluzinc, galvalume, magnelis, alüminyum kaplamalı, plastik veya PVC kaplamalı). Sürekli olarak, müşterilerimizin ihtiyaçlarına en uygun teknik ve ticari çözümleri sunuyoruz. Nialco aynı zamanda bir cam tedarikçisidir: cam giydirme, alüminyum profiller, contalar, yerleştirme aksesuarları, tamamlayıcı ürünler, araç-gereçler ve benzerleri.

 3. LICHTGITTER GMBH

  Almanya

  Izgaralar, sac profil ızgaralar, GRP ürünleri ve spiral merdivenlerin üreticisi ve tedarikçisi - 1929'dan beri kaliteli ürünler - Orijinal Lichtgitter

 4. SICAD CONSTRUCTION METALLIQUE

  Fransa

  SICAD CONSTRUCTION METALLIQUE, yılında kurulan ve Izgaralar, kafesler, tel ağlar/örgüler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Kaldırım ızgaraları, Kaldırım ızgaraları, Küçük hassas parçalar, metal yapılar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Villefranche-Sur-Saone, Fransa 'de bulunmaktadır.

 5. GEBR. ZIEGERT E.K

  Almanya

  GEBR. ZIEGERT E.K, yılında kurulan ve Değerli ve özel metaller sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Endüstriyel yapı inşaatı, Kaldırım ızgaraları, Endüstriyel yapı inşaatı, mekanik atölye demontajı, Kaldırım ızgaraları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Dachau, Almanya 'de bulunmaktadır.

 1. ARNO HENTSCHEL GMBH METALLERZEUGNISSE UND WERKZEUGBAU

  Almanya

  ARNO HENTSCHEL GMBH METALLERZEUGNISSE UND WERKZEUGBAU, yılında kurulan ve Metal tutturucular sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Sıkma/bağlantı - Malzeme, Kaldırım ızgaraları, Sıkma/bağlantı - Malzeme, Kaldırım ızgaraları, tespitleme kelepçeleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Oderwitz, Almanya 'de bulunmaktadır.

 2. CAILLEBOTIS POLYESTER FRANCAIS (CPF)

  Fransa

  CAILLEBOTIS POLYESTER FRANCAIS (CPF), yılında kurulan ve Izgaralar, kafesler, tel ağlar/örgüler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Kaldırım ızgaraları, Kaldırım ızgaraları, tahta perdeler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Brindas, Fransa 'de bulunmaktadır.

 1. ZINQ HELDRUNGEN GMBH

  Almanya

  ZINQ HELDRUNGEN GMBH, yılında kurulan ve Çelik ve metaller - yüzey işleme ve kaplama sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Çinko elektrokaplama, Galvanizlenmiş çelik ve metaller, Hafif metal yapılar, Kaldırım ızgaraları, Çinko elektrokaplama, Galvanizlenmiş çelik ve metaller, Hafif metal yapılar, Kaldırım ızgaraları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Heldrungen, Almanya 'de bulunmaktadır.

 2. ZINQ HAGEN GMBH & CO. KG

  Almanya

  ZINQ HAGEN GMBH & CO. KG, yılında kurulan ve Çelik ve metaller - Makinede işleme sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Çelik ve metalleri ısıl işleme tabi tutma, Galvanizlenmiş çelik ve metaller, Hafif metal yapılar, Kaldırım ızgaraları, Çelik ve metalleri ısıl işleme tabi tutma, Galvanizlenmiş çelik ve metaller, Hafif metal yapılar, Kaldırım ızgaraları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Hagen, Almanya 'de bulunmaktadır.

 3. CAILLEBOTIS EXPRESS

  Fransa

  CAILLEBOTIS EXPRESS, yılında kurulan ve Kaldırım ızgaraları sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. Şirket, Mornant, Fransa 'de bulunmaktadır.

 4. ROLROOSTERWINKEL

  Hollanda

  ROLROOSTERWINKEL, yılında kurulan ve Kaldırım ızgaraları sektöründe faaliyet gösteren bir Perakendeci şirketidir. alüminyum ızgaralar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Nijkerk, Hollanda 'de bulunmaktadır.

 5. CONSTRUCTION INDUSTRIELLE DU RHONE

  Fransa

  CONSTRUCTION INDUSTRIELLE DU RHONE, yılında kurulan ve Izgaralar, kafesler, tel ağlar/örgüler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Kaldırım ızgaraları, Kaldırım ızgaraları, çelik merdivenler, masa örtüsü sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Brignais, Fransa 'de bulunmaktadır.

 6. MEYER PERFO

  Fransa

  MEYER PERFO, yılında kurulan ve Çelikler ve metaller - biçimlendirilmiş ve kesilmiş sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Çelik ve metaller - Makinede işleme, Kaldırım ızgaraları, Çelik ve metallerin bükülmesi, Çelik ve metaller - Makinede işleme, Kaldırım ızgaraları, Çelik ve metallerin bükülmesi, galvenizleme işlemleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Brumath, Fransa 'de bulunmaktadır.

 7. ZINQ CASTROP-RAUXEL GMBH & CO. KG

  Almanya

  ZINQ CASTROP-RAUXEL GMBH & CO. KG, yılında kurulan ve Çelik ve metaller - Makinede işleme sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Çelik ve metaller - yüzey işleme ve kaplama, Çinko elektrokaplama, Galvanizlenmiş çelik ve metaller, Kaldırım ızgaraları, Çelik ve metaller - yüzey işleme ve kaplama, Çinko elektrokaplama, Galvanizlenmiş çelik ve metaller, Kaldırım ızgaraları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Castrop-Rauxel, Almanya 'de bulunmaktadır.

 8. SC AVACO-ECOKAPA GROUP SRL

  Romanya

  SC AVACO-ECOKAPA GROUP SRL, yılında kurulan ve Metal burçlar - kuleler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Endüstriyel yapı inşaatı, Kaldırım ızgaraları, Endüstriyel yapı inşaatı, Kaldırım ızgaraları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Oradea, Romanya 'de bulunmaktadır.

 1. ZINQ NEUNKIRCHEN (SAAR) GMBH & CO. KG

  Almanya

  ZINQ NEUNKIRCHEN (SAAR) GMBH & CO. KG, yılında kurulan ve Çinko elektrokaplama sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Galvanizlenmiş çelik ve metaller, Hafif metal yapılar, Kaldırım ızgaraları, Metaller - Yüzey işleme makine ve sistemleri, Galvanizlenmiş çelik ve metaller, Hafif metal yapılar, Kaldırım ızgaraları, Metaller - Yüzey işleme makine ve sistemleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Neunkirchen, Almanya 'de bulunmaktadır.

 2. EDEL & STAHL GITTERROSTE BRUNO KADRITZKE

  Almanya

  EDEL & STAHL GITTERROSTE BRUNO KADRITZKE, yılında kurulan ve Çelik ve metaller - yüzey işleme ve kaplama sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Endüstriyel yapı inşaatı, Hafif metal yapılar, Izgaralar, kafesler, tel ağlar/örgüler, Kaldırım ızgaraları, Endüstriyel yapı inşaatı, Hafif metal yapılar, Izgaralar, kafesler, tel ağlar/örgüler, Kaldırım ızgaraları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Gütersloh, Almanya 'de bulunmaktadır.

 3. OTTO RENNER GMBH

  Almanya

  OTTO RENNER GMBH, yılında kurulan ve Endüstriyel yapı inşaatı sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. Hafif metal yapılar, Izgaralar, kafesler, tel ağlar/örgüler, Kaldırım ızgaraları, Cıvata ve somun, Hafif metal yapılar, Izgaralar, kafesler, tel ağlar/örgüler, Kaldırım ızgaraları, Cıvata ve somun sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Stuttgart, Almanya 'de bulunmaktadır.

 4. STILMAT SUISSE

  İsviçre

  STILMAT SUISSE, yılında kurulan ve Endüstriyel yapı inşaatı sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Hafif metal yapılar, Izgaralar, kafesler, tel ağlar/örgüler, Kaldırım ızgaraları, Plastik malzeme - Tabanlar/döşemeler, Hafif metal yapılar, Izgaralar, kafesler, tel ağlar/örgüler, Kaldırım ızgaraları, Plastik malzeme - Tabanlar/döşemeler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Goldach, İsviçre 'de bulunmaktadır.

 5. ZINQ ESSEN GMBH

  Almanya

  ZINQ ESSEN GMBH, yılında kurulan ve Çinko ve alaşımlar sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Çinko elektrokaplama, Endüstriyel yapı inşaatı, Kaldırım ızgaraları, Çinko elektrokaplama, Endüstriyel yapı inşaatı, Kaldırım ızgaraları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Essen, Almanya 'de bulunmaktadır.

 6. PBIS

  Fransa

  PBIS, yılında kurulan ve Kaldırım ızgaraları sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Şirket, Veauche, Fransa 'de bulunmaktadır.

 7. QUEENSBURY SHELTERS LTD

  Birleşik Krallık

  QUEENSBURY SHELTERS LTD, yılında kurulan ve Otobüs barınakları sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Kaldırım ızgaraları, sokak mobilyaları, Kaldırım ızgaraları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Gateshead, Birleşik Krallık 'de bulunmaktadır.

 8. GFELLEX GMBH

  İsviçre

  GFELLEX GMBH, yılında kurulan ve Kaldırım ızgaraları sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. sıkıştırılmış ızgaralar, yol işlemleri için metal hasırlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Bülach, İsviçre 'de bulunmaktadır.

 9. SALMET GMBH & CO KG

  Almanya

  SALMET GMBH & CO KG, yılında kurulan ve Çelik ve metaller - yüzey işleme ve kaplama sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Çinko elektrokaplama, Endüstriyel yapı inşaatı, Hafif metal yapılar, Kaldırım ızgaraları, Çinko elektrokaplama, Endüstriyel yapı inşaatı, Hafif metal yapılar, Kaldırım ızgaraları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Ittlingen, Almanya 'de bulunmaktadır.

 10. AGERES UG

  Almanya

  AGERES UG, yılında kurulan ve Değerli ve özel metaller sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Endüstriyel yapı inşaatı, Hafif metal yapılar, Izgaralar, kafesler, tel ağlar/örgüler, Kaldırım ızgaraları, Endüstriyel yapı inşaatı, Hafif metal yapılar, Izgaralar, kafesler, tel ağlar/örgüler, Kaldırım ızgaraları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Herzebrock-Clarholz, Almanya 'de bulunmaktadır.

Fiyat Teklifi Talebi

Tek bir talep oluşturun ve doğrulanmış tedarikçilerden birden fazla teklif alın.

 • Yalnızca ilgili tedarikçiler
 • Veri gizliliği uyumlu
 • 100% ücretsiz