• europages
 • >
 • ŞİRKETLER - TEDARİKÇİLER - YÜKÜMLÜLER
 • >
 • kaldırma - ekipmanlar ve aksesuarlar

Sonuçlar

Kaldırma - ekipmanlar ve aksesuarlar - Ithalat/Ihracat

 1. CODIPRO (GROUPE ALIPA)

  Lüksemburg

  Verified by europages badge

  Zengin çeşitli ürünlerde Avrupa'da uzman, Codipro yüksek kalitede kaldırma halkaları üretir, çok ağır yükleri kaldırma gücüne sahip halkalar. Codipro'nun tüm kaldırma halkaları hareketlidir ve yük altında rotasyonu mümkün kılar. CODIPRO, çok geniş bir kaldırma halkası serisi sunmaktadır ve çok kısa sürelerde isteğe göre özel boyutlarda kaldırma halkaları tasarlayıp üretmektedir.

 2. HBC-RADIOMATIC GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  Müşterilerimizin dünya çapındaki isteklerini en üst düzeyde karşılamak için, HBC kendini sebatla şirket içinde yapılan geliştirme, tasarım ve üretimine adamıştır. İşte ticari markamız: Birinci sınıf kalite "made by HBC". Çalışanlarımızın bilgi birikimi bizim en önemli varlığımızdır. Bunu çalışanlarımız için meslek içi eğitim önlemleri ve gençler için mesleki eğitimler yoluyla destekliyoruz. Her yıl, yaklaşık 40 çırak ve öğrenci, özel HBC kalitesini oluşturan öğeleri bizimle birlikte öğreniyor. Ürünlerimizin gelişimine sürekli olarak yatırım yapıyoruz. Akıllı fikirler ve öncü teknolojilerle, on yıllardır sektörümüzde standartları belirliyoruz. Bunu yaparken, geliştirmelerimizi müşterilerimizin çok sayıdaki uygulamasının ihtiyaçlarına göre uyarlıyor, ve böylece onlara belirleyici rekabet avantajları sunuyoruz. Konu, emniyet, konfor veya ekonomi olduğunda: HBC ile pazarda daima bir adım öndesiniz!

 3. SHZ SÄCHSISCHE HEBE- UND ZURRTECHNIK GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  Almanya'da üretilen yüksek kaliteli ürünler arıyorsanız, Dresden yakınlarındaki Großröhrsdorf'da bulunan SHZ Sächsische Hebe- und Zurrtechnik GmbH şirketi 2002 yılından bu yana sizin için orada. Diğerlerinin yanında bağlama kayışları, kaldırma kayışları ve yuvarlak sapanlar üreten şirket, bu konuda Avrupa'daki en önemli şirketler arasında yer almaktadır. Bağlama kayışlarımızın kalitesi, ürün yelpazemizdeki diğer ürünler ve sunduğumuz üstün hizmet sayesinde, son yıllarda sürekli olarak büyüdük ve ürün yelpazemizi ve hizmet portföyümüzü sürekli olarak genişlettik. Böylece, bizde aşağıdaki alanlar için çeşitli çözümler bulacaksınız: Yük sabitleme, tekstil sapanlar, zincirler ve halatlar, kaldırma aletleri.

 4. VEGA

  Türkiye

  Verified by europages badge

  Merkezi Türkiye'de, İstanbul'da bulunan VEGA İstif Mak. Mühendislik San. ve Tic. Ltd. Şti., 1978'den beri forklift, istifleme makineleri ve transpalet endüstrisinde lider bir şirkettir. İstifleme makineleri, transpaletler ile birlikte dizel ve LPG forkliftler, elektrikli forkliftler, elektrikli platform transpaletler, elektrikli paletler, manuel hidrolik araçlar, tam otomatik akülü tahrik makineleri, yarı otomatik akülü tahrik makineleri, manuel yükleme platformları dahil olmak üzere çeşitli yedek parçalardan oluşan geniş bir portföye sahibiz. Tüm ürün yelpazemizi web sitemizde keşfedebilirsiniz! Makina ürünlerimizin yanı sıra istif makinaları ve transpalet sektörü için polyamid tekerlekler, ruletler ve kauçuk plastikten tekerler de üretmekteyiz. Şirketimiz, tüm paydaşlarımızın memnuniyetini sağlamak için müşteri memnuniyetinin yanı sıra etik ve ahlaki ilkeleri ön planda tutmaktadır. Müşterilerimizin en yüksek beklentilerini karşılayarak taşıma ve istifleme makinelerinde ayrıcalıklı hizmetler sunmayı hedefliyoruz. Vizyonumuz, yenilikçi yaklaşımlarla sektörün gelişimine katkıda bulunmak ve dünya çapında tüketicilerin ilk tercihi olmaktır. 41 yıllık tecrübemizle kaliteli ürünleri rekabetçi fiyat ve ödeme koşullarıyla, sorunsuz ve zamanında teslimatla, ekonomik, çevresel ve toplumsal duyarlılıkla kurumsal sürdürülebilirlik anlayışıyla sunuyoruz. Daha fazla bilgi için bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin!

 5. DAL FORNO SRL

  İtalya

  Verified by europages badge

  Mermer ve granit sektörü için vantuzlar, pergel vinçler, askılı sistemler, elektrikli zincirli vinçler, vakumlu kaldırma sistemleri ve taşıma ekipmanları dahil olmak üzere kaldırma ve taşıma malzemelerine uygun eksiksiz tesis ve ekipman tedariği. Ürünlerimiz, vantuz kaldırma sektöründe uzun yıllara dayanan saha deneyimi ve taahhüdü ile garanti edilen en yüksek güvenlik ve kalite standartlarına göre tasarlanır.

Office Building Outline icon
İşletmeniz için bir sayfa
Bunu görüyor musunuz? Potansiyel müşterileriniz de görüyor. europages sitesinde görünür olabilmek için bize katılın.
 1. LIFTEUROP (GROUPE ALIPA)

  Lüksemburg

  Verified by europages badge

  LIFTEUROP (GROUPE ALIPA), yılında kurulan ve Kaldırma - ekipmanlar ve aksesuarlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. kaldırma aksesuarları, Kaldırma ekipmanı, Yükleme, kaldırma kancaları, Denizcilik vergileri, güvenlik malzemesi, onarım laboratuarı, Elektrikli masaj koltukları, kimlik plakası, kaldırma mıknatısları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Wiltz, Lüksemburg 'de bulunmaktadır.

 2. LEMMENS

  Belçika

  Verified by europages badge

  LEMMENS, yılında kurulan ve Kablo aksesuarları sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Kaldırma ve İstifleme ekleme parçaları, Kaldırıcılar ve vinçler, Kordonlar ve şeritler, Kaldırma - ekipmanlar ve aksesuarlar, Ağlar ve ipler, Çelik tel ve kablolar, Kaldırma ve İstifleme ekleme parçaları, Kaldırıcılar ve vinçler, metal kablolar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Sprimont, Belçika 'de bulunmaktadır.

 3. SFK GMBH & CO. KG

  Almanya

  Verified by europages badge

  SFK GMBH & CO. KG, yılında kurulan ve Kaldırma - ekipmanlar ve aksesuarlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Weilmünster, Almanya 'de bulunmaktadır.

 4. 3I HANDHABUNGSTECHNIK GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  3I HANDHABUNGSTECHNIK GMBH, yılında kurulan ve Kaldırma - ekipmanlar ve aksesuarlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Kaufungen, Almanya 'de bulunmaktadır.

 5. BLOKSMA-ENGINEERING GMBH MATERIALFLUSSTECHNIK

  Almanya

  Verified by europages badge

  BLOKSMA-ENGINEERING GMBH MATERIALFLUSSTECHNIK, yılında kurulan ve Kaldırma - ekipmanlar ve aksesuarlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Kaldırma ekipmanları, Yük taşıma sistemleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Urbach, Almanya 'de bulunmaktadır.

 1. HOVMAND A/S

  Danimarka

  Verified by europages badge

  HOVMAND A/S, yılında kurulan ve Kaldırma - ekipmanlar ve aksesuarlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. kaldırıcı ayaklar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Køge, Danimarka 'de bulunmaktadır.

 2. FRIEDRICH KÖSTER GMBH & CO. KG

  Almanya

  Verified by europages badge

  FRIEDRICH KÖSTER GMBH & CO. KG, yılında kurulan ve Kaldırma - ekipmanlar ve aksesuarlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Heide, Almanya 'de bulunmaktadır.

 1. WIMO HEBETECHNIK GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  WIMO HEBETECHNIK GMBH, yılında kurulan ve Kaldırma - ekipmanlar ve aksesuarlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Woringen, Almanya 'de bulunmaktadır.

 2. HEBETECH AG

  İsviçre

  Verified by europages badge

  HEBETECH AG, yılında kurulan ve Kaldırma - ekipmanlar ve aksesuarlar sektöründe faaliyet gösteren bir Acente/ Temsilci şirketidir. Şirket, Altendorf, İsviçre 'de bulunmaktadır.

 3. ANDRIN MAGNETISME INDUSTRIEL

  Fransa

  Verified by europages badge

  ANDRIN MAGNETISME INDUSTRIEL, yılında kurulan ve Elektromıknatıslar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Kaldırma - ekipmanlar ve aksesuarlar, manyetik ayırıcılar, manyetik vinç, kaldırma mıknatısları, Kaldırma - ekipmanlar ve aksesuarlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Villers La Montagne, Fransa 'de bulunmaktadır.

 4. SACHS PRODUCTS AND INNOVATIONS GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  SACHS PRODUCTS AND INNOVATIONS GMBH, yılında kurulan ve Kaldırma - ekipmanlar ve aksesuarlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Engen, Almanya 'de bulunmaktadır.

 5. TECHNIQUES ELINGUES SERVICES

  Fransa

  Verified by europages badge

  TECHNIQUES ELINGUES SERVICES, yılında kurulan ve Kablo aksesuarları sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Kaldırma - ekipmanlar ve aksesuarlar, Güverte işleri, yük sapanları, Kaldırma - ekipmanlar ve aksesuarlar, ağaç tırmanma sporu için ip ve aksesuarlar, Güverte işleri, galvanizli çelikten askı sapanı, kaldırma aksesuarları, kaldırma ekipmanı sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Mimet, Fransa 'de bulunmaktadır.

 6. TRANSPROTEC GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  TRANSPROTEC GMBH, yılında kurulan ve Kaldırma - ekipmanlar ve aksesuarlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Ahrensburg, Almanya 'de bulunmaktadır.

 7. DEAL LEVAGE

  Fransa

  Verified by europages badge

  DEAL LEVAGE, yılında kurulan ve Yapı/bina vinçleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Kaldırma - ekipmanlar ve aksesuarlar, kablolu kaldırma, sanayi zincirleri, halatlar, sanayi için kablolar, kablo, kaldırma aksesuarları, Kaldırma - ekipmanlar ve aksesuarlar, Kaynaklanacak kaldırma halkası sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Gémenos, Fransa 'de bulunmaktadır.

 8. LASH + LIFT ZURR- UND HEBETECHNIK GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  LASH + LIFT ZURR- UND HEBETECHNIK GMBH, yılında kurulan ve Kaldırma - ekipmanlar ve aksesuarlar sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Şirket, Lübeck, Almanya 'de bulunmaktadır.

 1. PLANETA FRANCE SAS

  Fransa

  Verified by europages badge

  PLANETA FRANCE SAS, yılında kurulan ve Kaldırma - ekipmanlar ve aksesuarlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Kaldırıcılar ve vinçler, Kaldırıcılar ve vinçler, ulaşım amaçlı forkliftler, Elektrikli zincirli vinç, Şantiye için elektrikli vinç sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Couëron, Fransa 'de bulunmaktadır.

 2. LORTEL

  Lüksemburg

  Verified by europages badge

  LORTEL, yılında kurulan ve Kaldırma - ekipmanlar ve aksesuarlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Vinçlerin kaldırıcı dirsekleri, Kablo aksesuarları, Zincirler, Kaldırıcılar ve vinçler, Emniyet kemerleri, Kaldırma ve İstifleme ekleme parçaları, Nakledilebilir vinçler, Vinçlerin kaldırıcı dirsekleri, Kablo aksesuarları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Bettembourg, Lüksemburg 'de bulunmaktadır.

 3. GERMANY DALMEC GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  GERMANY DALMEC GMBH, yılında kurulan ve Kaldırma - ekipmanlar ve aksesuarlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Aying, Almanya 'de bulunmaktadır.

 4. KONECRANES AND DEMAG GES.M.B.H.

  Avusturya

  Verified by europages badge

  KONECRANES AND DEMAG GES.M.B.H., yılında kurulan ve Kaldırma - ekipmanlar ve aksesuarlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Salzburg, Avusturya 'de bulunmaktadır.

 5. GÜVEN ÇELIK HALAT LTD.ŞTI

  Türkiye

  Çelik Halat ve Yük kaldırma teknolojileri sektöründe faaliyet gösteren, Fark yaratan ürün ve hizmetlerle müşteri toplam maliyetini en düşük düzeyde tutan, performansını en yüksek düzeye çıkaran, Müşteriyi iyi anlayabilmek için doğru analiz ve eşleştirme yöntemlerini kullanan, Yüksek performanslı ürünlerin yanı sıra ekonomik ürünleri de anahtar olarak görüp bir alternatif olarak sunabilen, Güçlü stok yapısı ve organizasyonu ile sorunsuz ve hızlı ürün sevk edebilen bir şirkettir. Doğru tedarik zinciri yönetimi ve gelişmiş operasyon kabiliyetimizle gelişimin, yeniliklerin ve hızlı değişimlerin önem taşıdığı “Çelik Halat ve Kaldırma Teknolojileri” sektöründe faaliyet gösteriyoruz. Tedarikçi marka profilimizle; Liman, Asansör, Demir Çelik, Maden, Balıkçılık, İnşaat, Vinç İmalat, Sondaj, Mermer, Dış Cephe Asansörleri, Proje Yük Taşımacılığı, Zemin Teknolojileri, Mobil Vinç, Kule Vinç, Denizcilik, Çimento, Teleferik, Petrol-Gaz gibi pek çok farklı alanda etkin rol alıyor, sektör fark etmeksizin tüm iş ortaklarımıza sağlam ve hızlı çözümler sunuyoruz. Yüksek performanslı ürünlerimizi global iş ortaklarımızdan temin ederken, genel kullanım amaçlı ürünlerimizi ise Türkiye’deki köklü kuruluşlardan temin ediyoruz.

 6. ALLWEB BELGIUM

  Belçika

  Kendimize ait BENECA markası altında sunduğumuz ürünler: Halatlar, sapanlar, yük bağlama sapanları, kolon sapanlar, ağır vasıtalar için tek yönlü sapanlar ve fileler, yük kaldırma fileleri. Siparişe göre ve ihtiyaçlarınıza uygun yük bağlama sistemi, tokalı sapanlar, kilitleme mandallı, gergili sapanlar, kilitleme mandalları, yük bağlama sapanları, üçgen halkalı sapanlar, sonsuz sapanlar, halatlar, birlikte çalışılabilen sonsuz kolon sapanlar. Yük kaldırma ve sıkma sapanları, tercih ettiğiniz metin veya logoya göre kişiselleştirilebilir sapanlar. Çok hızlı teslimat ve garantili kalite!

 7. KEDY

  Türkiye

  Standart çözümler genellikle yetersiz kalır; uygun kaldırma çözümlerinin bulunmaması nedeniyle işletmelerde her gün değerli kaynaklar israf edilmektedir. Ayrıca, kaldırma çözümlerinin yetersiz olması, sıklıkla pahalıya mal olan ve önlenmesi mümkün hasarlara neden olmaktadır. Şirketinizin prosedürlerini güvenli, daha hızlı ve daha çevre dostu hale getirmek için danışmanlık deneyimimizden nasıl faydalanacağınızı öğrenin. Danışmanlık hizmetimiz, her yönden beklentilerinizi karşılayacaktır. Proje iş ortağınız ve sorun çözücünüz KEDY®, ağırlık elleçleme ekipmanları alanında 10 yılı aşkın bir süredir hizmet vermektedir. KEDY®'nin özel kaldırma teknolojisi çözümleri, uzun ömürlüdür ve malzemeye karşı hassastır, kargo taşımacılığında kullanımı güvenlidir ve personel kolayca kullanabilir. İster uygun maliyetli standart bir çözüm ister eşsiz bir uyarlama olsun, KEDY® sizin için en uygun yanıtı bulacaktır. Daha fazla bilgi için bizimle iletişime geçmekten lütfen çekinmeyin!

 8. JAY ELECTRONIQUE

  Fransa

  35 yılı aşkın bir süredir pazarın Avrupalı liderleri arasında yer alan JAY Elektronik işletmesi kişiye özel radyo dalgalı kumanda çözümleri geliştirmektedir. Bu yıl birçok uygulamayı kapsayan, yeni bir radyo dalgalı çözümler sistemi satışa sunuldu. Ekranı, navigasyon menüleri ve çift yönlü iletişimi, kolay kurulumu ve bakımı, sağlamlığı sayesinde modern ürün serisi standartların öngördüğü koşullara uygun, üstün bir güvenlik seviyesiyle kullanıcılar için düşünülmüş bir ergonomiyi bütünleştiriyor.

 9. ALBERT FEZER MASCHINENFABRIK GMBH

  Almanya

  Ailenin üçüncü jenerasyonuyla yönetilen FEZER, vakumlu taşıma teknolojisi alanında lider şirketlerden biridir ve dünya çapında mükemmel bir üne sahiptir. Üst düzey müşteri hizmetlerimizi DIN ISO 9001'e uygun olarak kalite yönetimiyle garanti ediyoruz. Bu, iş süreçlerimizi sürekli analiz etmemizi ve bunları devamlı büyüyen müşteri gereksinimlerine mükemmel şekilde adapte etmemizi sağlıyor. En kolay, kullanımlı verimli, ekonomik üretim süreçleri ve en yüksek operasyonel güvenilirliğe temel ilkemiz yol gösteriyor: daha fazla hareket. Üretim ve ticaret: Vakumlu yük kaldırma cihazları / tesisleri, vakumlu kenetleme teknolojisi, vakumlu kenetleme sistemleri, vakumlu emiciler, vakumlu emme yastıkları, vakum jeneratörleri, kontrol vanaları, vakum filtreleri, sac plaka kavrama aparatları, tavan vinçleri, asılı vinçler, elleçleme cihazları, elleçleme sistemleri, kaldırma düzenekleri, alüminyum vinç yolları, vakum sistemleri, vakum tezgahları, vakum ejektörleri, vakum filtreleri, vakumlu kaldırma cihazları, vakum bileşenleri, vakum emiciler ve diğerleri.

 10. ALTRAD INTERNATIONAL

  Fransa

  Altrad International, Altrad grubu şirketidir. Dünya çapında grup içinde üretilen tüm ürünlerin pazarlamasında uzmanlaşmıştır. ALTRAD grubu günümüzde müşterileri ile aşağıdaki konularda çalışmaktadır : AVRUPA, ASYA, AFRİKA, AMERİKA, vs... Şirket, kaliteli, güvenilir ve kısa sürede teslim edilen, çok uygun maliyetli bir ürün kataloğu sunmaktadır. Grup tarafından üretilen ürün yelpazesi, sadece inşaat ekipmanlarını (el arabası, iskele, destekleme kuleleri, beton karıştırıcı, tokmaklar, titreşimli plakalar, projelendirme makinesi, beton damper, merdivenler...) değil, aynı zamanda kesme, beton işleme (titreşimli iğneler ve dönüştürücüler, vs) ve toplu alanlar için ekipmanlar (tribünler, resepsiyon çadırları, oyun alanları, sahne, masa, vs...) da içerir. Şirket, müşterilerine bir hizmet serisi de sunmaktadır : lojistik, satın alma ve aynı zamanda, her zaman müşterinin emrinde bir satış sonrası hizmet.

Fiyat Teklifi Talebi

Tek bir talep oluşturun ve doğrulanmış tedarikçilerden birden fazla teklif alın.

 • Yalnızca ilgili tedarikçiler
 • Veri gizliliği uyumlu
 • 100% ücretsiz
Filtreler

Sonuçlar

Kaldırma - ekipmanlar ve aksesuarlar - Ithalat/Ihracat

Sonuç sayısı

1.123 Şirketler