• europages
 • >
 • ŞİRKETLER - TEDARİKÇİLER - YÜKÜMLÜLER
 • >
 • kaldırma başlıkları

Sonuçlar

Kaldırma başlıkları - Ithalat/Ihracat

 1. ORACLE LIFT ASANSÖR DIŞ TIC SAN VE LTD STI

  Türkiye

  Asansör bakımları için tüm yedek parçalar, Asansör fren Blokları, Asansör patenleri, Asansör kumanda panoları, Asansör yeşil etiket alımı, İstanbul Anadolu yakasındaki Asansör firmaları, Asansör rayları, Asansör güç Panoları, Asansör Butonları, Asansör makaralı swiç, Asansör otomatik kat kapısı, Asansör Konsolları, Asansörün tüm yedek parçalarını online olarak hizli bir şekilde almak, Kaliteli Asansör malzemelerini ucuza Almak, Engelli Asansörleri, Engelli diş mekan Asansörleri, Engelli İç mekan Asansörleri, özürlü Asansörleri, özürlü iç mekan, özürlü dış mekan, Asansör kumanda kartları, Arkel marka asansör kartları, Asansör kapısı otomatik, asansör kapı kaşığı ve scate, Asansör motorları akiş, asansör motorları Nagel, İthal Asansör motoru, Blain hidrolik asansör valfi.

 2. I.O.T.

  Belçika

  I.O.T., yılında kurulan ve Kaldırma başlıkları sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. Şirket, Oudenaarde, Belçika 'de bulunmaktadır.

 3. HONYUAN MACHINERY CO.,LTD

  Çin

  HONYUAN MACHINERY CO.,LTD, yılında kurulan ve Kaldırma başlıkları sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Qingdao, Çin 'de bulunmaktadır.

 4. PROGRESSIVE AUTOMATIONS INC.

  Amerika Birleşik Devletleri

  PROGRESSIVE AUTOMATIONS INC., yılında kurulan ve Kaldırma başlıkları sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. aksiyonörler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Point Roberts, Wa, Amerika Birleşik Devletleri 'de bulunmaktadır.

 5. AUSAVINA CO.,LTD

  Vietnam

  AUSAVINA CO.,LTD, yılında kurulan ve Kaldırma başlıkları sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. çalışma el aletleri, özel aletlerin üretimi sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Ho Chi Minh City, Vietnam 'de bulunmaktadır.

Office Building Outline icon
İşletmeniz için bir sayfa
Bunu görüyor musunuz? Potansiyel müşterileriniz de görüyor. europages sitesinde görünür olabilmek için bize katılın.
 1. GROUP RAYCO SRL

  Belçika

  GROUP RAYCO SRL, yılında kurulan ve Kaldırma başlıkları sektöründe faaliyet gösteren bir Perakendeci şirketidir. Şirket, Bruxelles, Belçika 'de bulunmaktadır.

 2. SHANGHAI JH DEVELOPMENT CO.,LTD

  Çin

  SHANGHAI JH DEVELOPMENT CO.,LTD, yılında kurulan ve Kaldırma başlıkları sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. Şirket, China, Çin 'de bulunmaktadır.

 3. STE DE REAL ELECTROMECANIQUE CHAMPENOISE SOREC SAS

  Fransa

  STE DE REAL ELECTROMECANIQUE CHAMPENOISE SOREC SAS, yılında kurulan ve Kaldırma - ekipmanlar ve aksesuarlar sektöründe faaliyet gösteren bir. Kaldırma başlıkları, Kaldırma başlıkları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Cormontreuil, Fransa 'de bulunmaktadır.

 4. YUHUAN QIXING MACHINERY CO.,LTD

  Çin

  YUHUAN QIXING MACHINERY CO.,LTD, yılında kurulan ve Kaldırma başlıkları sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. aksesuarlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Zhejiang, Çin 'de bulunmaktadır.

 5. AKPINAR REDUKTOR MOTOR MAKINA

  Türkiye

  Akpınar Redüktör olarak sektörde 2001 yılında “ En doğru ve güvenilir çözümler ile müşterilerine kaliteli dünya standartlarında çözümler sunmak” ilkesiyle faaliyete başladık , sanayinin can damarlarından olan motor ve redüktör ana başlığında değerli sanayicilerimize hizmet ve destek vermek için yola çıktık. Geçen süreler boyunca sanayinin ihtiyaç duyduğu kaliteli ve özel ürünler için üretime başladığımız süreçte her zaman teknolojisi ve katma değeri yüksek ürünlere yöneldik. Bu bağlamda 2014 yılında Türkiye’de ilk ve tek olan siviçli redüktör imalatımızla ülkemize ve sektöre katma değeri yüksek bir ürün katmış olduk. Sırasıyla sanayinin hemen her alanında kullanılan sonsuz tip redüktörler, ağır yükler için dizayn edilmiş kaldırma redüktörleri, elektromanyetik fren sistemleri kendi markamız olan AKMS Markası ile Mermer , Granit ve Ağaç İşleme Sektöründe kullanılan Köprü Kesme ve Kesme Makinaları için özel olarak imal edilmiş olan Üç Fazlı Düşük Merkezli Tam Korumalı Daire Testere takılabilen elektrik motorları ile TUBİTAK tarafından patenti alınmış enkoder ve siviçli endüstriyel kapı motorlarını üretmeyi başardık. Gelişen ve büyüyen sektörlerle birlikte sürekli büyüyen bir aile olduğumuz çalışma arkadaşlarımızla, kalitesiyle dünya standartlarında ürünler üretmek için sürekli elimizden gelenin en iyisini yapmak için çabalıyor ve çalışıyoruz. Ülkemizde ve uluslararası pazarlarda üretmiş olduğumuz ürünlerin kaliteli ve ayırt edici özelliklerde olması için üretim

 1. MONORAY VINÇ SISTEMLERI

  Türkiye

  Firmamız Monoray Vinç Sistemleri 1 Tondan 100 Ton kapasiteye kadar monoray vinç ve elektrikli vinç satışı ve servisini yapmaktadır. Monoray vinç sistemleri kaldırma ekipmanları konusunda sektörünün tanınmış en önde gelen firmalarından biri olmuştur. Firmamız ürün kalitesinin yanı sıra geniş bayi ağı, Türkiye’nin her yerine montaj ve kurulumu, satış sonrası destek ve servisi ile müşteri memnuniyetini sağlamaktadır. Satışını yaptığımız ürünler; Monoray vinç, elektrikli vinç, arabalı vinç, köprü vinç, tek kiriş köprü vinç, çift kiriş köprü vinç, portal vinç, vinç köprü başlıkları, kapalı ve açık bara sistemleri, vinç uzaktan kumandası, manyetik kaldıraç. Satış sonrasında sağlanacak yedek parça desteğinin hızı çok önemlidir. Firmamız satışını yaptığı tüm ürünlerin yedek parçalarını stoklarında bulundurmaktadır. Yedek parça departmanımız siz müşterilerine her türlü yedek parça tedariğini stoktan en hızlı şekilde gönderisini sağlamak üzere daima hazırdır. İhtiyacınız olan yedek parçalar en geç 1 iş günü içinde tarafınıza kargo veya ambar ile gönderilir. Monoray vinç ve elektrikli vinç fiyat teklifi almak için bizimle iletişime geçin.

 2. ELEKTRIKLI VINÇ

  Türkiye

  Şirketimiz 2005 yılından bu yana elektrikli vinç ve kaldırma ekipmanları satış ve servis hizmeti vermektedir. Hem standart hem de özel geniş ürün yelpazemiz, elektrikli vinç günümüzde mevcut olan en gelişmiş teknolojiler kullanılarak geliştirilmiştir. Müşterinin gereksinimlerine göre çeşitli tipte Elektrikli vinç ve kaldırma ekipmanları tedarik ediyoruz. Ayrıca kurulum ve montaj hizmeti veriyoruz. Satışını yaptığımız her ürünün yedek parçaları stoklarımızda hazır şekilde bulunmaktadır. İhtiyac halinde aynı gün yedek parça tedariği sağlıyoruz. Satışını ve servisini yaptığımız ürünlerimiz; Elektrikli vinç, zincirli vinç, caraskal, kedi vinç, alçak tavan vinç, yük asansör vinci, vinç uzaktan kumandası, köprü vinç başlıkları, manyetik kaldıraçlar. Elektrikli vinç fiyat teklifi almak için bizimle iletişime geçin.

 1. ZINCIRLI VINÇ - ELEKTRIKLI ZINCIRLI VINÇ

  Türkiye

  Firmamız zincirli vinç ve kaldırma ekipmanları satış ve servis hizmeti vermektedir. Satışını yaptığımız ürünler her işletmede yaygın olarak kullanılmaktadır. Ürün yelpazemiz; Zincirli vinç, elektrikli zincirli vinç, caraskal, manuel şaryo, elektrikli şaryo, köprü vinç başlıkları, zincirli caraskal, vinç uzaktan kumandası, manyetik kaldıraç. Satışını yaptığımız her ürünün yedek parçaları stoklarımızda hazır bulunmaktadır. Satış sonrası yedek parça tedariğine önem veren firmamız, zamanında hızlı yedek parça tedariği sağlamaktadır. Zincirli vinç ve diğer kaldırma ekipmanları ile ilgili teknik detayları ve fiyat teklifi almak için bizimle iletişime geçin.

 2. GEZER KÖPRÜ VINÇ SISTEMLERI

  Türkiye

  Gezer vinç sistemleri geçmişten gelen tecrübe ile sağlam bir temel üzerine kurulmuş vinç firmasıdır. Firmamız gezer köprü vinç sistemleri imalat ve satışını yapmaktadır. Satış ve servisini yaptığımız ürün yelpazemiz ; Gezer vinç sistemleri, köprü vinç, elektrikli vinç, elektrikli köprü vinç, kedi vinç, vinç köprü başlıkları, vinç uzaktan kumandası, vinç ikaz sireni ve kaldırma mıknatısı. Konusunda uzman üretim ve montaj kadromuzla; kaliteden ödün vermeyen prensipleriyle satış ve yedek parça teminiyle firmamız, sanayide öncü kuruluş olup; siz değerli müşterilerimizle başarıya birlikte ulaşmayı amaçlamaktadır. Ürünlerimiz ile ilgili detaylı bilgi ve fiyat teklifi istemek için bizimle iletişim kurun.