• europages
 • >
 • ŞİRKETLER - TEDARİKÇİLER - YÜKÜMLÜLER
 • >
 • kaldırma ve i̇stifleme ekleme parçaları

Sonuçlar

Kaldırma ve i̇stifleme ekleme parçaları - Ithalat/Ihracat

 1. PMS INDUSTRIE

  Fransa

  PMS INDUSTRIE, yılında kurulan ve Kaldırma - ekipmanlar ve aksesuarlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Kaldırma ve İstifleme ekleme parçaları, Kaldırma ve İstifleme ekleme parçaları, ticari mal kaldırma için atölye vinci parçaları ve aksesuarları, Mikronizasyon, asansör kayışları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Rang, Fransa 'de bulunmaktadır.

 2. LOAD-LOK NEDERLAND B.V.

  Hollanda

  LOAD-LOK NEDERLAND B.V., yılında kurulan ve Ankoraj ekleme parçaları sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Kaldırma ve İstifleme ekleme parçaları, Sıkma/bağlantı - Malzeme, Kaldırma ve İstifleme ekleme parçaları, Sıkma/bağlantı - Malzeme sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Oud-Beijerland, Hollanda 'de bulunmaktadır.

 3. VTT INDUSTRIEBEDARF GMBH

  Almanya

  VTT INDUSTRIEBEDARF GMBH, yılında kurulan ve Kaldırma ve İstifleme ekleme parçaları sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Ankoraj ekleme parçaları, Ankoraj ekleme parçaları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Lahr, Almanya 'de bulunmaktadır.