• europages
 • >
 • ŞİRKETLER - TEDARİKÇİLER - YÜKÜMLÜLER
 • >
 • kanalizasyon - sistem ve ekipmanlar

Sonuçlar

Kanalizasyon - sistem ve ekipmanlar - Ithalat/Ihracat

 1. PWL GMBH & CO. ANLAGENTECHNIK KG

  Almanya

  Verified by europages badge

  Çevre teknolojisi kavramı, her geçen gün daha fazla insanın önem verdiği bir kavramdır. Sorulan ve talep edilen stratejiler bize doğamızı ve doğrudan çevreyi koruyacak etkili ve hızlı prosesler uygulamamızı mümkün kılar. Performans hakkında konuşacak olursak %100 gücümüzle projeniz için çalışıyoruz. Hiçbir proje, sistem standartlaştırılmış yöntemler üzerinden geliştirilemez, aksine özel işlem ve planlama gerektirmektedir. Uluslararası bilgi-birikimimiz ve bölgesel özellikler hakkında bilgimiz sayesinde su geri dönüşümü, su ve atık su işleme konularında hizmet sağlayıcınızız.

 2. INDUSTRIEMONTAGEN HOFMANN E.K.

  Almanya

  Verified by europages badge

  IMH firması, biyogaz tesisleri, kanalizasyon tesisleri, boya tesisleri, gaz ve hava boruları, boya çamuru arıtma tesisleri, otomotiv ve genel sanayi için yıkama tesisleri gibi boru sistemlerinin üretimine, teslimatına ve montajına odaklanmıştır. Ayrıca sistemler veya bunların bileşenleri de Burgtonna'da üretilmekte ve yerinde monte edilmektedir! Bu sırada yurt içinde veya yurt dışında kendimizi kanıtlamamız gereken yeni görev ve zorluklar sürekli karşımıza çıkmaktadır! IMH firması çalışanları şu anda dünya çapında görev yapan 16 montaj teknisyeninden ve Burgtonna'da çalışan bir sekreterden oluşmaktadır. Firmamızda kalifiye boru döşeme ustaları, TÜV onaylı WIG kaynakçıları ve montaj tesviyecileri çalışmaktadır. Montaj atölyelerimizde ve şantiyelerimizde aşağıdaki malzemeler işlenmektedir: Paslanmaz çelik, normal çelik ve galvanizli çelik, PVC, PP, PE-HD, PVDF gibi plastikler, bakır.

 3. FLUIDTEC FLÜSSIGKEITSTECHNOLOGIE JAN PETER KIEL

  Almanya

  Verified by europages badge

  FLUIDTEC FLÜSSIGKEITSTECHNOLOGIE JAN PETER KIEL, yılında kurulan ve Suların İşleme sistemleri ve ekipmanları sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Su dağıtımı, Pompalar, Suyun işlenmesi - Cihazlar ve sistemler, Kanalizasyon - Sistem ve ekipmanlar, Filtreleme - Cihazlar ve gereçler, Filtreleme sistemleri, Su dağıtımı, suyu içilebilir hale getirmek için kurulan teçhizat, Pompalar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Kempenich, Almanya 'de bulunmaktadır.

 4. WAM HELVETIA GMBH

  İsviçre

  Verified by europages badge

  WAM HELVETIA GMBH, yılında kurulan ve Kanalizasyon - Sistem ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Nebikon, İsviçre 'de bulunmaktadır.

 5. WAM GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  WAM GMBH, yılında kurulan ve Kanalizasyon - Sistem ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Altlußheim, Almanya 'de bulunmaktadır.

Office Building Outline icon
İşletmeniz için bir sayfa
Bunu görüyor musunuz? Potansiyel müşterileriniz de görüyor. europages sitesinde görünür olabilmek için bize katılın.
 1. G. & S. PHILIPP CHEMISCHE PRODUKTE VERTRIEBSGESELLSCHAFT

  Almanya

  Verified by europages badge

  G. & S. PHILIPP CHEMISCHE PRODUKTE VERTRIEBSGESELLSCHAFT, yılında kurulan ve Atık su işleme sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. Kanalizasyon - Sistem ve ekipmanlar, Kimyasal bağlar, Kanalizasyon - Sistem ve ekipmanlar, Kimyasal bağlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Thaining, Almanya 'de bulunmaktadır.

 2. GLASFASER-PRODUKTE KRAMP & CO. KG

  Almanya

  Verified by europages badge

  GLASFASER-PRODUKTE KRAMP & CO. KG, yılında kurulan ve Kanalizasyon - Sistem ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Brüel, Almanya 'de bulunmaktadır.

 3. OPTIPLANTS GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  OPTIPLANTS GMBH, yılında kurulan ve Kanalizasyon - Sistem ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Würselen, Almanya 'de bulunmaktadır.

 4. ENEOTECH UMWELT GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  ENEOTECH UMWELT GMBH, yılında kurulan ve Kanalizasyon - Sistem ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Ludwigshafen Am Rhein, Almanya 'de bulunmaktadır.

 5. PROCOMPACTOR WASTE MANAGEMENT EQUIPMENT

  Türkiye

  ProCompactor provides a variety of superstructure equipment and vehicles for the waste management industry. Procompactor was established in 2005 in Izmir city of Turkey as one of the first Refuse Truck Manufacturer in Turkey. It has then moved its production to Konya City for a better production facility thus started production for a variety of other superstructures and municipal equipment. The World population has been increasing rapidly, human lives have long extended the quality of living time. Since the Industrial Revolution, there has been an increasing demand for the production of many goods and households thus the waste and leftovers have become an issue to deal with therefore Waste Management has become a priority to deal for every single human being. Human leftovers, waste materials should either be recycled or eliminated by safety methods. Thus, avoiding wastage can improve the quality of our lives and living space as well as help climate change slow its phase. A healthier life, a healthier living space, and for a more sustainable world, the World needs carefully and neatly managed waste management methods. This is where ProCompactor comes on stage by providing the following types of equipment such as: Garbage Trucks, Refuse Garbage Trucks Vacuum Tanker, Vacuum Trucks Combi Jetting Vehicles, Sewer Cleaning Vehicles Canal Jetting Trucks, Hooklifts, Hook Loaders, Skip Loaders Telescopic Aerial Platforms, Crane Mounted Vehicles Road & Street Sweepers Fire Fighters

 1. GVA GESELLSCHAFT FÜR VERFAHREN DER ABWASSERTECHNIK GMBH & CO.KG

  Almanya

  GVA Gesellschaft für Verfahren der Abwassertechnik GmbH & Co. KG'ye hoş geldiniz! Ürünlerimize göstermiş olduğunuz ilgiye çok teşekkür ederiz. Tüm sorularınıza memnuniyetle yanıt vereceğiz. Lütfen bize danışın! Ürünlerimiz ve hizmetlerimiz: Atık su arıtması, biyolojik; Atık su arıtma tesisleri; Atık su havalandırıcıları; Atık su arıtımı; Atık su arıtma tesisleri, biyolojik; Atık su teknolojisi; Arıtma tesisi donanımları; Atık su işlemleri için karıştırıcılar; Daldırma motorlu karıştırıcılar; Bakım.

 2. CLARK-DRAIN LIMITED

  Birleşik Krallık

  CLARK-DRAIN işletmesi, özel uygulamalara ve endüstrinin ihtiyaçlarına uygun, zengin bir lineer drenaj kanalları, erişim ve drenaj kapakları, yeraltı rakorları, ağır hizmet tipi drenaj odaları, PPIC bakım odaları, tarım sektörüne yönelik döküm parçalar ve ısmarlama çözümler yelpazesi sunuyor. MENHOL KAPAKLARI, ERİŞİM KAPAKLARI, BACA IZGARALARI ve YÜZEY KUTULARI: sünek demir kapaklar ve baca ızgaraları BS EN 124 standardının koşullarını yerine getirmekte, uzun ömürlü, emniyetli ve kolay monte edilebilir olmalarını sağlayan yenilikçi özellikler sunmaktadır. Brüt ağırlık aralığı yaya geçidi seviyesinden 90 tona kadar uzanmaktadır. LİNEER DRENAJ: tüm belli başlı uygulamalara uygun termoplastik, polimer beton ve polipropilen lineer drenaj sistemleri. Drenaj ızgaralarında seçenekler mevcuttur. Kanal genişlikleri: 100 - 300 mm. YERALTI RAKORLARI: UPVC (sert plastik) yeraltı rakorları, PPIC bakım odaları ve kapakları. AĞIR HİZMET TİPİ DRENAJ ODALARI: Kablo/tesisat erişimini kolaylaştıran odalar ve kapaklar ve şebeke koruma çözümleri. Bakım odası komple, toprak altına indirilmeye hazır ve kolay montaj özelliğiyle sunuluyor. GÜVENLİK: Çok güvenli erişim odaları ve güvenlik kapakları.

 1. IGAS RESEARCH

  Almanya

  Kimya – kimya laboratuvarımızda modern analiz cihazlarıyla (UV spektroskopisi, ICP-OES, ICP-MS, RFA, REM, REM-EDX) ve klasik sıvı kimyası yöntemleriyle çalışıyoruz. Atık su – atık su temizleme spektrumu kimyasal-fiziksel yöntemlerden özel olarak aktifleştirilmiş sabit kömür yatağı biyolojisine ve bitkisel temizleme sistemlerine kadar uzanır. İçme suyu – içme suyu analiz laboratuvarımızda sizin için AB standartlarına göre içme suyu biyolojik parametrelerini belirliyoruz. Danışmanlık hizmeti de sunuyoruz!

 2. FISCHER MASCHINEN- UND APPARATEBAU GMBH

  Avusturya

  Fischer Maschinen- und Apparatebau GmbH, termik proses tesislerindeki müşteriye özgü ihtiyaçların çözümlerine odaklanmış olan, geleceğe yönelik, dünya çapında faaliyet gösteren bir mühendislik ve makine imalat şirketidir. Her gün, nitelikli bir teknisyen ekibi ve motivasyonu yüksek çalışanlarımızla müşterilerimizin karşılaştığı zorluklarda onlara destek olmaktayız. Uzun yıllara dayanan deneyim ile birleşen yenilik yaratma coşkusu, yüksek işletim emniyeti ve uzun kullanım ömrü sunan çeşitli büyüklüklerdeki sistemler yaratmamıza olanaklı kılıyor. Buradaki en önemli etmen, sıklıkla özel alet imalatı ile birlikte, ekonomik makine ve tesis çözümleri üretiminin temelini oluşturan, şirket içi tasarım, planlama ve üretimdir. Gıda, kimya, çelik ve selüloz sanayilerinin yanı sıra sıtma ve güneş enerjisi teknolojisi alanlarındaki müşterilerimiz için geniş bir ürün yelpazesi sunmaktayız.

 3. ÇUKUROVA YALITIM VE PLASTIK A.Ş.

  Türkiye

  Çukurova Yalıtım ve Plastik A.Ş., 2007 yılı başında Adapazarı 3.Organize Sanayi Bölgesi'nde 65.000 m2'lik alanı olan su yalıtım malzemeleri, çatı-cephe kaplama malzemeleri ile plastik ürünler konusunda üretim yapmak amacıyla kurulmuştur.İlk olarak 3.500 m2'lik kapalı alanda 4x4® Membran "dört dörtlük su izolasyonu" markasıyla (alfa - beta - gama) membran üretimine başlayan Çukurova Yalıtım'ın günlük 4x4® Membran üretimi 20.000 m2'dir. Yalıtım konusundaki uzmanlığını yeni ürünleri; doğal mineral kaplamalı (arduaz) membran ve Drenaj levhası 4x4® Drain ile daha da geliştiren Çukurova Yalıtım aynı zamanda, günlük 600 m3 Isı Yalıtım Levhası (EPS), ve günlük 3500 m/tül PVC üretim kapasitesine sahiptir.Ayrıca çatı izalasyonu ile ilgili shingle üretimimiz bulunmaktadır.Çukurova Yalıtım, ülkemizin yanı sıra, komşu ülkelere de yalıtım konusunda satış hizmeti vermektedir.

 4. LASSO TECHNIK AG

  İsviçre

  LASSO TECHNIK AG, yılında kurulan ve Kanalizasyon - Sistem ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Çelik ve metaller - Makinede işleme, Çelik ve metaller - Makinede işleme, tek yönlü valfler , Kanatlı valfler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Basel, İsviçre 'de bulunmaktadır.

 5. AAT ABWASSER- UND ABFALLTECHNIK GMBH

  Avusturya

  AAT ABWASSER- UND ABFALLTECHNIK GMBH, yılında kurulan ve Filtreleme - Cihazlar ve gereçler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Suyun işlenmesi - Cihazlar ve sistemler, Suların İşleme sistemleri ve ekipmanları, Kanalizasyon - Sistem ve ekipmanlar, Biyogaz - Sistemler, Suyun işlenmesi - Cihazlar ve sistemler, Suların İşleme sistemleri ve ekipmanları, Kanalizasyon - Sistem ve ekipmanlar, Biyogaz - Sistemler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Wolfurt, Avusturya 'de bulunmaktadır.

 6. FORBEST EUROPE GMBH

  Almanya

  FORBEST EUROPE GMBH, yılında kurulan ve Kanalizasyon - Sistem ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. kontrol kamerası, Kanalizasyon inceleme kamerası, gözle denetim kontrolü, video ile kontrol sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Karlsruhe, Almanya 'de bulunmaktadır.

 7. DRAIN REHAB SOLUTIONS

  Kanada

  DRAIN REHAB SOLUTIONS, yılında kurulan ve Kanalizasyon - Sistem ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. Şirket, Montreal, Kanada 'de bulunmaktadır.

 8. FUMOSO INDUSTRIAL S.A

  İspanya

  FUMOSO INDUSTRIAL S.A, yılında kurulan ve Kanalizasyon inşaat işleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Kanalizasyon - Sistem ve ekipmanlar, Halılar için eğrilmiş kumaş, Kanalizasyon - Sistem ve ekipmanlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Parets Del Vallés (barcelona), İspanya 'de bulunmaktadır.

 1. NORHAM SAS

  Fransa

  NORHAM SAS, yılında kurulan ve Kanalizasyon - Sistem ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, St Donat Sur L'herbasse, Fransa 'de bulunmaktadır.

 2. S1E LIMITED

  Birleşik Krallık

  S1E LIMITED, yılında kurulan ve Kanalizasyon - Sistem ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. Kanalizasyon inceleme kamerası sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Barnsley, Birleşik Krallık 'de bulunmaktadır.

 3. MANGROVE

  Almanya

  MANGROVE, yılında kurulan ve Kanalizasyon - Sistem ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. fitodepürasyon (bitkiyle su arıtımı) sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Mittelherwigsdorf, Almanya 'de bulunmaktadır.

 4. ENVICON GMBH

  Almanya

  ENVICON GMBH, yılında kurulan ve Kanalizasyon - Sistem ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Atık su işleme, kullanılmış su filtrelemesi, Atık su işleme, tam su arıtma sistemleri, Arıtım tesis işleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Dinslaken, Almanya 'de bulunmaktadır.

 5. NORDIC WATER GMBH

  Almanya

  NORDIC WATER GMBH, yılında kurulan ve Kanalizasyon - Sistem ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Neuss, Almanya 'de bulunmaktadır.

 6. MAITRON (SCHWEIZ) GMBH

  İsviçre

  MAITRON (SCHWEIZ) GMBH, yılında kurulan ve Suyun işlenmesi - Cihazlar ve sistemler sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Su tuz giderme - Ekipman ve sistemler, Kanalizasyon - Sistem ve ekipmanlar, suyu içilebilir hale getirmek için kurulan teçhizat, içme suyuna dönüştürme tesisatları, Su tuz giderme - Ekipman ve sistemler, Kanalizasyon - Sistem ve ekipmanlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Reinach Ag, İsviçre 'de bulunmaktadır.

 7. SAXLUND INTERNATIONAL GMBH

  Almanya

  SAXLUND INTERNATIONAL GMBH, yılında kurulan ve Kanalizasyon - Sistem ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. arıtma tesisatları, Yüklü katı cisimler için konteyner doldurma ekipmanı  sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Soltau, Almanya 'de bulunmaktadır.

 8. CONNECT DRAINAGE LTD

  Birleşik Krallık

  CONNECT DRAINAGE LTD, yılında kurulan ve Kanalizasyon - Sistem ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. damlatmalı yıkayıcı, lağım deblokajı, kanalizasyon drenajı sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Romford, Birleşik Krallık 'de bulunmaktadır.

 9. FIBALON GMBH

  Almanya

  FIBALON GMBH, yılında kurulan ve Havuzların bakımı - malzemeler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Kanalizasyon - Sistem ve ekipmanlar, akvaryumlar için filtreler, havuz filtreleri, Kanalizasyon - Sistem ve ekipmanlar, havuz filtreleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Neumarkt, Almanya 'de bulunmaktadır.

 10. DRAINAGE CONSULTANTS LTD

  Birleşik Krallık

  DRAINAGE CONSULTANTS LTD, yılında kurulan ve Kanalizasyon - Sistem ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Şirket, Stockport, Birleşik Krallık 'de bulunmaktadır.

Fiyat Teklifi Talebi

Tek bir talep oluşturun ve doğrulanmış tedarikçilerden birden fazla teklif alın.

 • Yalnızca ilgili tedarikçiler
 • Veri gizliliği uyumlu
 • 100% ücretsiz
Filtreler

Sonuçlar

Kanalizasyon - sistem ve ekipmanlar - Ithalat/Ihracat

Sonuç sayısı

653 Şirketler