• europages
 • >
 • ŞİRKETLER - TEDARİKÇİLER - YÜKÜMLÜLER
 • >
 • kaplama kesimi için makineler

Sonuçlar

Kaplama kesimi için makineler - Ithalat/Ihracat

 1. TAIZHOU WARMTRY YEGUANGMING INDUSTRIAL CO., LTD.

  Çin

  TAIZHOU WARMTRY YEGUANGMING INDUSTRIAL CO., LTD., yılında kurulan ve Kaplama kesimi için makineler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Taizhou, China, Çin 'de bulunmaktadır.

 2. LOCAVERT

  Fransa

  LOCAVERT, yılında kurulan ve Ağaç işleri- makine ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Kaplama kesimi için makineler, Endüstriyel ekipmanların kiralanması, Kaplama kesimi için makineler, Endüstriyel ekipmanların kiralanması sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Bouillargues, Fransa 'de bulunmaktadır.

 3. MINHOLAC-TRATAMENTOS E LACAGENS DE ALUMINIO, LDA.

  Portekiz

  MINHOLAC-TRATAMENTOS E LACAGENS DE ALUMINIO, LDA., yılında kurulan ve Ağaç işleri- makine ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Kaplama kesimi için makineler, Kaplama kesimi için makineler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Vilela, Portekiz 'de bulunmaktadır.

 4. CHINA AIR CURTAINS MANUFACTURER CO.,LTD

  Çin

  CHINA AIR CURTAINS MANUFACTURER CO.,LTD, yılında kurulan ve Kaplama kesimi için makineler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Ningbo, Çin 'de bulunmaktadır.

 5. GONÇALVES-MAQUINAS E FERRAMENTAS, LDA.

  Portekiz

Office Building Outline icon
İşletmeniz için bir sayfa
Bunu görüyor musunuz? Potansiyel müşterileriniz de görüyor. europages sitesinde görünür olabilmek için bize katılın.
 1. 2M DI CIANI MASSIMO E C. S.A.S.

  İtalya

 2. HERRAMIENTAS LITE SL

  İspanya

 3. MAVI LAZER MAKINA METAL SAN. VE TIC. LTD. ŞTI

  Türkiye

  LAZER KESİM : 1500 x 3000 mm ölçülerinde firmamızın tüm malzemelerine sahip olan 3k-6k kesim makinamız ile 0, 2 mm den 15 mm kalınlığa kadar hassas üretim işlemleri gerçekleştirmekteyiz. ​ - St-37 - St-52 / St-60 - Hardox / Durostat - Krom - Alüminyum CNC ABKANT BÜKÜM : Mavi Lazer Makina, son derece hassas CNC makineleri ile büküm hizmetleri vermekte ve özel ölçü ve ölçüler için CNC/Abkant büküm hizmetleri sunmaktadır. Paslanmaz çelik levhalar gibi hafif malzemeler, aşağıdakiler de dahil olmak üzere çeşitli şekillerde bükülmektedir; - U büküm - V büküm - Kanal büküm Elektrik panoları, profiller, boşluklu çelik ürünler, köşebentler ve yassı çubuklar, hassas CNC bükme ile şekillendirilen yaygın ürünlerdir. Kusursuz şekillendirme için Mavi Lazer Makina en son teknoloji olarak abkant büküm makinaları kullanıyoruz. KAYNAK : Metal parçaları birleştirmek için kaynak kullanıyoruz. Ayrıntıları önemsiyor ve en temiz bağlantıları hedefliyoruz. Karbon çeliği ve paslanmaz leke malzeme konusunda deneyimli sertifikalı kadromuz ile kaliteli kaynak hizmeti sunmaktayız; - Kaplamalı Elektrot - Atıl gaz - TIG KAPLAMA ve BOYAMA Metal parçaları ihtiyaca göre işledikten sonra kaplama ve renklendirme ile ilerlemekteyiz. ​Metalleri renklendirmek için çeşitli yöntemler kullanıyoruz.

 4. MASTAS GRUP MATBAACILIK VE ETIKET

  Türkiye

  Şirketimiz İzmir'de 1989 yılından beri kendiliğinden yapışan rulo bobin çıkartmalar, düz ofset çıkartmalar, kutular ve kolilerin üretimi ile ilgili çalışmaktadır. Tüm baskı makinelerimiz dünya markası yüksek teknoloji makinelerdir. Klasik ofset baskı tesislerimizde tüm baskı makinelerimiz 'HEIDENBERG' olup (50 X 70 - 70 X 100 ) tek-iki-dört-beş-altı renk ve dispersiyon laklıdır. Polar kesim / giyotin makinelerinde milimetrenin yüzde biri hassasiyetinde kesim yapabilen ELMAS UÇLU bıçaklar, kutu kesiminde ise tam otomatik 70 x 100 SANWA – BOBS, şekilli etiketlerin kesiminde de üç adet BUSH kesim makinesi kullanılmaktadır. Rulo bobin etiket bölümünde; 8 renkli Ko – pack – flekso destekli IWASAKI, Nilpeter 2008 model makineler kullanılmakta olup, bu makinelerde ayrıca selofan kaplama, arka yüzeye baskı ve sıcak folyo baskıları da yapılabilmektedir. Raf ürünlerimizin göze çarpıcı olmasını sağlamak ve satın alınırlığını kolaylaştırmak amacı ile METALİZE PP ve METALİZE kuşe RULO BOBİN etiketlere ağırlık vermekteyiz.

 5. VEMFO ENGINEERING MACHINERY AND FOREIGN TRADE CO.,LTD.

  Türkiye

  Bisküvi Şekillendirme, Bisküvi Kremalama makinesi, Şeker Pudra Değirmeni Bisküvi, Pişirme Fırını, Hamur Hazırlama Mikseri, Iskarta makinesı, Keski Silindir Grubu, Stok Kazanı, Pişirme Kazanı, Yağ Eritme Kazanı, Çikolata Dolum Depozitörü, Turbo Mikser, Depozitör, Çikolata Hazırlama Mikseri, Çikolata Soğutma Tüneli, Çikolata Kaplama Makinesi, Çikolata Ön Hazırlama Makinesi, Tablet Dolum Hattı, Gofret Soğutma Kabini, Krema Hazırlama Mikseri, Otomatik Gofret Pişirme Fırını, Gofret Hamuru Hazırlama Mikseri, Gofret Yaprağı Soğutma Bandı, Otomatik Kremalama Makinesi, Gofret Kesim Makinesi, kek Pişirme Fırını, Kek Dolum Depozitörü, kek Hamuru Hazırlama Mikseri, Kek Tava Temizleme Fırçası, Kek Alma ve Vakumlama Makinesi, Kek Tava Yağlama Makinesi, Dikey Paketleme Makinesi, Yatay Paketleme Makinesi, Kulaklı Yatay Paketleme Makinesi, Zarf Tipi Paketleme Makinesi, Shrink Ambalaj Makinesi, Koli Bantlama Makinesi, Süt – Ayran makineleri

 1. CHMIELINSKI

  Polanya

  Verified by europages badge

  Merkezi Walbrzych, Aşağı Silezya'da bulunan CHMIELINSKI bir aile şirketidir. 2010 yılından bu yana çelik, demir dışı metaller, kauçuk, plastik, cam ve taş dahil olmak üzere çok çeşitli malzemeler için su jetiyle kesim hizmetlerinde uzmanlaştık. Gelişmiş ekipmanlarımız, hassas 2D ve 3D kesim için Dinamik Su Jeti kafası da dahil olmak üzere en son teknolojiyle donatılmış ünlü FLOW şirketinin üç su jetli kesim makinesine sahiptir. Ayrıca mermer, taş ve cam gibi kompozit ve kırılgan malzemelerle çalışmamızı sağlayan Ultra Pierce delme sistemini kullanıyoruz. Olanaklarımız maksimum 2000 x 4000 mm boyutunda ve 200 mm kalınlığa kadar olan malzemeleri kapsamaktadır. 6500bar'a kadar ulaşan yüksek basınçlı pompalarla üretim maliyetlerini optimize edebiliyoruz. Bizi farklı kılan, yenilikçi teknoloji, kısa teslim süreleri ve kapsamlı müşteri hizmetleriyle desteklenen kaliteye olan sarsılmaz bağlılığımızdır. Ücretsiz hizmet teklifleri vermekten memnuniyet duyuyoruz ve DXF/DWG dosya formatlı talepleri işleyebiliyoruz. Ayrıca, ister teknik şartnamelerden ister elle çizilmiş eskizlerden olsun, tasarım hizmetleri sunuyoruz. Memnuniyetiniz bizim önceliğimizdir.

 2. BARTSCHER GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  Bartscher GmbH Avrupa'nın endüstriyel mutfak sektöründeki önde gelen şirketlerinden biridir. Ürün yelpazesi profesyonel cihazlar, pratik mutfak yardımcıları ve yenilikçi ürünlerden oluşan geniş bir paleti içerir. Modern endüstriyel bir mutfakta verimli çalışmak için gereken her şey. 1876 yılında kurulmuş olan şirket, o zamandan günümüze endüstriyel mutfaklarda ihtiyaç duyulabilecek her türlü ürünü sağlayan bir üretici haline geldi. Bartscher markalı cihazlar birçok Avrupa ülkesinde uzman iş ortaklarımız üzerinden edinilebilmekte ve işine tutkuyla bağlı bir ekip tarafından Avrupa genelinde alışıldık hizmet kalitesi garanti edilmektedir. Böylece kapsamlı ürün yelpazesi, Bartscher’ın büyük önem verdiği güçlü bir hizmetle tamamlanmaktadır. Kapsamlı danışmanlık, hızlı müşteri hizmetleri ve deneyimli bir proje yönetimi, özellikle yüksek bir hizmet kalitesi sağlamaktadır. Geleneksel şirket, 9.000 palet alanı ve 15.000 metrekarelik depolama alanı ile modern bir yüksek raflı depoya sahip bulunmaktadır.

 1. IPS-WERKZEUGTECHNIK GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  ips - werkzeugtechnik Gmbh sürekli olarak müşterinin çıkarını gözeten bir şirkettir. Hedefimiz müşterilerimize ihtiyaç duydukları en doğru delme çözümlerini sunmaktadır. Geliştirme aşamasından başlayarak üretim, servis ve satışa kadar her türlü talebi karşılıyoruz. Müşterilerimizle olan sıkı bir işbirliği sayesinde her uygulama için kaliteden ödün vermeden en uygun çözümleri sunuyoruz. Ürünlerimiz: Hidrolik presleme, hidro-pnömatik presleme, delme makineleri, presleme için delme üniteleri (delme kolu), kıvırma aletleri, mekanik presleme, borular için lazer kesme sistemleri, delme tertibatları, boru delmek için makineler ve sistemler, profil delmek için makineler ve sistemler

 2. R+S AUTOMOTIVE GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  65 yıllık deneyim; : Otomotiv endüstrisi için makine ve aletler. R+S Technik bugün otomotiv endüstrisi için iç ve dış parçaların üretimine ilişkin alet ve makinelerin imalatında piyasa liderlerinden biridir. Tüm dünyada faaliyet gösteren müşterilerimize yüksek kaliteli iç ve dış parçalar üretmelerinde yardımcı olarak esnek ve özel çözümler üretiyoruz – binek araç, ticari araç ve kamyonlar için.

 3. HEGGLI & GUBLER AG

  İsviçre

  Verified by europages badge

  Uzun yıllara dayanan tecrübemiz ve altyapımız bizi metal baskılar ve derin çektirme konusunda uzman bir iş ortağı yapmaktadır. Size profesyonel olarak danışmanlık hizmeti veriyoruz ve sizi henüz projelendirme aşamasında destekliyoruz. Yapım işlerini de memnuniyetle üstleniyoruz. Kendi alet üretimimiz ve büyük sac depomuz sayesinde çok kısa vadeli siparişlerinizi de tam memnuniyetle, zamanında ve kusursuz kalitede gerçekleştirebilecek durumdayız. Sorularınızdan memnuniyet duyacağız. Özellikle güçlü olduğumuz yerler: -Metal baskılarda 70 yıllık tecrübe- Üçüncü nesilde aile şirketi- 25 çalışanı olan esnek KMU- Prototipler, küçük seriler ve seri üretime kadar büyük makine parkı

 4. BICKERS KLEBETECHNIK GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  BICKERS KLEBETECHNIK GMBH, yılında kurulan ve Tutkallar, yapıştırıcılar ve uygulamaları sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Sıcak yapıştırma tabancaları için yapıştırma çubukları, Otomatik yapıştırma masaları, Kademeli katman presleri, Mikro dozaj sistemleri, Yapışkanlı noktalar, kimyasal yapıştırıcılar, yapışkan bantlar, endüstriyel, ısı eritmeli yapıştırıcı, kavrayıcılar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Essen, Almanya 'de bulunmaktadır.

 5. XPERDIAM

  Fransa

  XPERDIAM, yılında kurulan ve Makine mühendisliği ithalat - ihracatı sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Kalıp kesimi - Makineler, Metal kesme makine aletleri, Yüksek tanımlı lazer kesme, Kalıp kesimi - Makineler, kese kapakları, Metal kesme makine aletleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Raon L'etape, Fransa 'de bulunmaktadır.

 6. DEKOPUMPS

  Türkiye

  Was established in 2004 in order to produce liquid transfer pumps which is using tomato paste, oil, honey, milk powder, fruit juice, painting, paper industry. We have combined our experience in the market with the quick improvements in technology and started exportation in a very short time. The main aim of our company is always to serve our customers with high quality goods and for us our customers's satisfaction is very important for that reason our basic principle is to determine the needs of our customers (on time) and serve them with the most economics goods. Since the day our company was established we have been making investments in our field in order to become beter not only in Turkey but also abroad.

 7. EFECNC PLAZMA KESIM MAKINELERI

  Türkiye

  EFECNC PLAZMA KESIM MAKINELERI, yılında kurulan ve Metal işleme makine aletleri - Parça ve aksesuarlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. cnc plazma, cnc plazma kesim makineleri, cnc plazma boru kesim makineleri, cnc plazma profil kesim makineleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Konya, Türkiye 'de bulunmaktadır.

 8. AETNA GROUP UK

  Birleşik Krallık

  AETNA GROUP UK, yılında kurulan ve Şeritli/bandlı koruyucu kaplama - Makineler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. ambalaj için esnek film kaplama makineleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Bedford, Birleşik Krallık 'de bulunmaktadır.